Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenik - Bozurevac timetable

sunday, 08.12.2019.
06:30 07:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 06:30
Grabovac kod Trstenika
arr. 06:32
dep. 06:32
2 km
Bogdanje
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 06:45
dep. 06:45
9 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
10 km
Rujisnik
arr. 06:53
dep. 06:53
14 km
Mala Sugubina
arr. 06:59
dep. 06:59
18 km
Riljac
arr. 07:06
dep. 07:06
23 km
Bozurevac
arr. 07:15
29 km
07:50 08:50 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 07:50
Trstenik, Most
arr. 07:51
dep. 07:51
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 07:52
dep. 07:52
2 km
Bogdanje, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
4 km
Bogdanje, 2
arr. 07:57
dep. 07:57
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 08:00
dep. 08:00
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 08:04
dep. 08:04
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 08:06
dep. 08:06
10 km
Velika Drenova
arr. 08:14
dep. 08:14
14 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 08:19
dep. 08:19
17 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
17.5 km
Milutovac, 1
arr. 08:23
dep. 08:23
19.5 km
Milutovac, 2
arr. 08:25
dep. 08:25
21 km
Milutovac, 3
arr. 08:26
dep. 08:26
22 km
Mala Drenova
arr. 08:38
dep. 08:38
33 km
Mala Sugubina
arr. 08:40
dep. 08:40
35 km
Riljac
arr. 08:45
dep. 08:45
37.5 km
Bozurevac
arr. 08:50
43 km
12:30 13:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:30
Grabovac kod Trstenika
arr. 12:35
dep. 12:35
2 km
Bogdanje
arr. 12:40
dep. 12:40
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 12:45
dep. 12:45
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 12:50
dep. 12:50
9 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
10 km
Rujisnik
arr. 13:02
dep. 13:02
14 km
Mala Sugubina
arr. 13:08
dep. 13:08
18 km
Riljac
arr. 13:15
dep. 13:15
23 km
Bozurevac
arr. 13:20
29 km
12:50 13:55 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 12:50
Trstenik, Most
arr. 12:51
dep. 12:51
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 12:52
dep. 12:52
2 km
Bogdanje, 1
arr. 12:54
dep. 12:54
4 km
Bogdanje, 2
arr. 12:57
dep. 12:57
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 13:00
dep. 13:00
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 13:04
dep. 13:04
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
10 km
Velika Drenova
arr. 13:14
dep. 13:14
14 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 13:19
dep. 13:19
17 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 13:20
dep. 13:20
17.5 km
Milutovac, 1
arr. 13:23
dep. 13:23
19.5 km
Milutovac, 2
arr. 13:25
dep. 13:25
21 km
Milutovac, 3
arr. 13:26
dep. 13:26
22 km
Mala Drenova
arr. 13:38
dep. 13:38
33 km
Mala Sugubina
arr. 13:40
dep. 13:40
35 km
Riljac
arr. 13:45
dep. 13:45
37.5 km
Bozurevac
arr. 13:55
43 km
14:50 15:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 14:50
Grabovac kod Trstenika
arr. 14:52
dep. 14:52
2 km
Bogdanje
arr. 14:55
dep. 14:55
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 15:00
dep. 15:00
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 15:05
dep. 15:05
9 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
10 km
Rujisnik
arr. 15:13
dep. 15:13
14 km
Mala Sugubina
arr. 15:19
dep. 15:19
18 km
Riljac
arr. 15:26
dep. 15:26
23 km
Bozurevac
arr. 15:35
29 km
15:49 16:45 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 15:49
Grabovac kod Trstenika
arr. 15:52
dep. 15:52
2 km
Bogdanje
arr. 15:55
dep. 15:55
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 16:00
dep. 16:00
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 16:04
dep. 16:04
9 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
10 km
Rujisnik
arr. 16:23
dep. 16:23
14 km
Mala Sugubina
arr. 16:29
dep. 16:29
18 km
Riljac
arr. 16:36
dep. 16:36
23 km
Bozurevac
arr. 16:45
29 km
16:00 17:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 16:00
Trstenik, Most
arr. 16:01
dep. 16:01
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 16:02
dep. 16:02
2 km
Bogdanje, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
4 km
Bogdanje, 2
arr. 16:07
dep. 16:07
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 16:14
dep. 16:14
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 16:16
dep. 16:16
10 km
Velika Drenova
arr. 16:24
dep. 16:24
14 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
17 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 16:30
dep. 16:30
17.5 km
Milutovac, 1
arr. 16:33
dep. 16:33
19.5 km
Milutovac, 2
arr. 16:35
dep. 16:35
21 km
Milutovac, 3
arr. 16:36
dep. 16:36
22 km
Poljna
arr. 16:40
dep. 16:40
25 km
Mala Drenova
arr. 16:48
dep. 16:48
33 km
Mala Sugubina
arr. 16:50
dep. 16:50
35 km
Riljac
arr. 16:55
dep. 16:55
37.5 km
Bozurevac
arr. 17:00
43 km
19:50 20:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 19:50
Grabovac kod Trstenika
arr. 19:52
dep. 19:52
2 km
Bogdanje
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Bogdanje, Savran Mala
arr. 20:00
dep. 20:00
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 20:05
dep. 20:05
9 km
Medveda kod Trstenika, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
10 km
Rujisnik
arr. 20:13
dep. 20:13
14 km
Mala Sugubina
arr. 20:19
dep. 20:19
18 km
Riljac
arr. 20:26
dep. 20:26
23 km
Bozurevac
arr. 20:35
29 km
20:10 21:15 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenik, Bus station
dep. 20:10
Trstenik, Most
arr. 20:11
dep. 20:11
1 km
Grabovac kod Trstenika
arr. 20:12
dep. 20:12
2 km
Bogdanje, 1
arr. 20:14
dep. 20:14
4 km
Bogdanje, 2
arr. 20:17
dep. 20:17
5.5 km
Bogdanje, Šavran Mala
arr. 20:20
dep. 20:20
7 km
Medveda kod Trstenika, Dom
arr. 20:24
dep. 20:24
9 km
Medveda kod Trstenika, Trafo stanica
arr. 20:26
dep. 20:26
10 km
Velika Drenova
arr. 20:34
dep. 20:34
14 km
Stragari kod Trstenika, 1
arr. 20:39
dep. 20:39
17 km
Stragari kod Trstenika, 2
arr. 20:40
dep. 20:40
17.5 km
Milutovac, 1
arr. 20:43
dep. 20:43
19.5 km
Milutovac, 2
arr. 20:45
dep. 20:45
21 km
Milutovac, 3
arr. 20:46
dep. 20:46
22 km
Poljna
arr. 20:50
dep. 20:50
25 km
Mala Drenova
arr. 20:58
dep. 20:58
33 km
Mala Sugubina
arr. 21:00
dep. 21:00
35 km
Riljac
arr. 21:05
dep. 21:05
37.5 km
Bozurevac
arr. 21:15
43 km

Naselja Trstenik i Bozurevac su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenik je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.