Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trstenica - Obrenovac timetable

monday, 17.02.2020.
05:50 06:25 (00:35)
Okretnica - pravoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenica, Okretnica - pravo
dep. 05:50
Trstenica, Vicentici
arr. 05:53
dep. 05:53
1.2 km
Trstenica, Dom
arr. 05:54
dep. 05:54
2.4 km
Trstenica, Zivanovici
arr. 05:55
dep. 05:55
3.1 km
Trstenica, Vrabac
arr. 05:58
dep. 05:58
4.5 km
Piroman, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
5.3 km
Piroman, Keserovići
arr. 06:01
dep. 06:01
6.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 06:02
dep. 06:02
7.3 km
Stubline, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
8.5 km
Stubline, Ekonomija
arr. 06:06
dep. 06:06
9.3 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 06:07
dep. 06:07
10.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 06:08
dep. 06:08
10.9 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:10
dep. 06:10
12 km
Stubline, Мagacin
arr. 06:14
dep. 06:14
14 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:16
dep. 06:16
15.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 06:18
dep. 06:18
16.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 06:19
dep. 06:19
17.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:21
dep. 06:21
18.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 06:23
dep. 06:23
18.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 06:24
dep. 06:24
19.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:25
20.5 km
12:00 12:35 (00:35)
Okretnica - pravoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenica, Okretnica - pravo
dep. 12:00
Trstenica, Vicentici
arr. 12:03
dep. 12:03
1.2 km
Trstenica, Dom
arr. 12:04
dep. 12:04
2.4 km
Trstenica, Zivanovici
arr. 12:05
dep. 12:05
3.1 km
Trstenica, Vrabac
arr. 12:08
dep. 12:08
4.5 km
Piroman, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
5.3 km
Piroman, Keserovići
arr. 12:11
dep. 12:11
6.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 12:12
dep. 12:12
7.3 km
Stubline, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
8.5 km
Stubline, Ekonomija
arr. 12:16
dep. 12:16
9.3 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 12:17
dep. 12:17
10.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 12:18
dep. 12:18
10.9 km
Stubline, Sremčevići
arr. 12:20
dep. 12:20
12 km
Stubline, Мagacin
arr. 12:24
dep. 12:24
14 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:26
dep. 12:26
15.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 12:28
dep. 12:28
16.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 12:29
dep. 12:29
17.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 12:31
dep. 12:31
18.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 12:33
dep. 12:33
18.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 12:34
dep. 12:34
19.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:35
20.5 km
14:10 14:45 (00:35)
Okretnica - pravoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenica, Okretnica - pravo
dep. 14:10
Trstenica, Vicentici
arr. 14:13
dep. 14:13
1.2 km
Trstenica, Dom
arr. 14:14
dep. 14:14
2.4 km
Trstenica, Zivanovici
arr. 14:15
dep. 14:15
3.1 km
Trstenica, Vrabac
arr. 14:18
dep. 14:18
4.5 km
Piroman, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
5.3 km
Piroman, Keserovići
arr. 14:21
dep. 14:21
6.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 14:22
dep. 14:22
7.3 km
Stubline, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
8.5 km
Stubline, Ekonomija
arr. 14:26
dep. 14:26
9.3 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 14:27
dep. 14:27
10.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 14:28
dep. 14:28
10.9 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:30
dep. 14:30
12 km
Stubline, Мagacin
arr. 14:34
dep. 14:34
14 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:36
dep. 14:36
15.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 14:38
dep. 14:38
16.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 14:39
dep. 14:39
17.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 14:41
dep. 14:41
18.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 14:43
dep. 14:43
18.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 14:44
dep. 14:44
19.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:45
20.5 km
16:10 16:45 (00:35)
Okretnica - pravoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenica, Okretnica - pravo
dep. 16:10
Trstenica, Vicentici
arr. 16:13
dep. 16:13
1.2 km
Trstenica, Dom
arr. 16:14
dep. 16:14
2.4 km
Trstenica, Zivanovici
arr. 16:15
dep. 16:15
3.1 km
Trstenica, Vrabac
arr. 16:18
dep. 16:18
4.5 km
Piroman, Center
arr. 16:19
dep. 16:19
5.3 km
Piroman, Keserovići
arr. 16:21
dep. 16:21
6.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 16:22
dep. 16:22
7.3 km
Stubline, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
8.5 km
Stubline, Ekonomija
arr. 16:26
dep. 16:26
9.3 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 16:27
dep. 16:27
10.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 16:28
dep. 16:28
10.9 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:30
dep. 16:30
12 km
Stubline, Мagacin
arr. 16:34
dep. 16:34
14 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
15.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 16:38
dep. 16:38
16.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 16:39
dep. 16:39
17.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:41
dep. 16:41
18.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 16:43
dep. 16:43
18.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 16:44
dep. 16:44
19.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:45
20.5 km
20:40 21:15 (00:35)
Okretnica - pravoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenica, Okretnica - pravo
dep. 20:40
Trstenica, Vicentici
arr. 20:43
dep. 20:43
1.2 km
Trstenica, Dom
arr. 20:44
dep. 20:44
2.4 km
Trstenica, Zivanovici
arr. 20:45
dep. 20:45
3.1 km
Trstenica, Vrabac
arr. 20:48
dep. 20:48
4.5 km
Piroman, Center
arr. 20:49
dep. 20:49
5.3 km
Piroman, Keserovići
arr. 20:51
dep. 20:51
6.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 20:52
dep. 20:52
7.3 km
Stubline, Center
arr. 20:54
dep. 20:54
8.5 km
Stubline, Ekonomija
arr. 20:56
dep. 20:56
9.3 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 20:57
dep. 20:57
10.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 20:58
dep. 20:58
10.9 km
Stubline, Sremčevići
arr. 21:00
dep. 21:00
12 km
Stubline, Мagacin
arr. 21:04
dep. 21:04
14 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:06
dep. 21:06
15.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 21:08
dep. 21:08
16.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 21:09
dep. 21:09
17.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 21:11
dep. 21:11
18.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 21:13
dep. 21:13
18.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 21:14
dep. 21:14
19.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:15
20.5 km
23:40 00:10 (00:30)
DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenica, Dom
dep. 23:40
Trstenica, Zivanovici
arr. 23:41
dep. 23:41
0.7 km
Trstenica, Vrabac
arr. 23:44
dep. 23:44
2.1 km
Piroman, Center
arr. 23:45
dep. 23:45
2.9 km
Piroman, Keserovići
arr. 23:47
dep. 23:47
3.9 km
Stubline, Radio stanica
arr. 23:48
dep. 23:48
4.9 km
Stubline, Center
arr. 23:50
dep. 23:50
6.1 km
Stubline, Ekonomija
arr. 23:52
dep. 23:52
6.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 23:53
dep. 23:53
7.7 km
Stubline, Jadrani
arr. 23:54
dep. 23:54
8.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 23:56
dep. 23:56
9.6 km
Stubline, Мagacin
arr. 23:59
dep. 23:59
11.6 km
Zvecka, Rampa
arr. 00:02
dep. 00:02
13.1 km
Zvecka, Čivija
arr. 00:03
dep. 00:03
13.9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 00:04
dep. 00:04
14.8 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 00:05
dep. 00:05
15.7 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 00:07
dep. 00:07
16.4 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 00:08
dep. 00:08
16.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 00:10
18.1 km
Trstenica - Obrenovac timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
05:50 06:25 (00:35)
Okretnica - pravoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenica, Okretnica - pravo
dep. 05:50
Trstenica, Vicentici
arr. 05:53
dep. 05:53
1.2 km
Trstenica, Dom
arr. 05:54
dep. 05:54
2.4 km
Trstenica, Zivanovici
arr. 05:55
dep. 05:55
3.1 km
Trstenica, Vrabac
arr. 05:58
dep. 05:58
4.5 km
Piroman, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
5.3 km
Piroman, Keserovići
arr. 06:01
dep. 06:01
6.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 06:02
dep. 06:02
7.3 km
Stubline, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
8.5 km
Stubline, Ekonomija
arr. 06:06
dep. 06:06
9.3 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 06:07
dep. 06:07
10.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 06:08
dep. 06:08
10.9 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:10
dep. 06:10
12 km
Stubline, Мagacin
arr. 06:14
dep. 06:14
14 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:16
dep. 06:16
15.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 06:18
dep. 06:18
16.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 06:19
dep. 06:19
17.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:21
dep. 06:21
18.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 06:23
dep. 06:23
18.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 06:24
dep. 06:24
19.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:25
20.5 km
09:40 10:15 (00:35)
Okretnica - pravoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenica, Okretnica - pravo
dep. 09:40
Trstenica, Vicentici
arr. 09:43
dep. 09:43
1.2 km
Trstenica, Dom
arr. 09:44
dep. 09:44
2.4 km
Trstenica, Zivanovici
arr. 09:45
dep. 09:45
3.1 km
Trstenica, Vrabac
arr. 09:48
dep. 09:48
4.5 km
Piroman, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
5.3 km
Piroman, Keserovići
arr. 09:51
dep. 09:51
6.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 09:52
dep. 09:52
7.3 km
Stubline, Center
arr. 09:54
dep. 09:54
8.5 km
Stubline, Ekonomija
arr. 09:56
dep. 09:56
9.3 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 09:57
dep. 09:57
10.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 09:58
dep. 09:58
10.9 km
Stubline, Sremčevići
arr. 10:00
dep. 10:00
12 km
Stubline, Мagacin
arr. 10:04
dep. 10:04
14 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:06
dep. 10:06
15.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 10:08
dep. 10:08
16.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 10:09
dep. 10:09
17.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 10:11
dep. 10:11
18.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 10:13
dep. 10:13
18.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 10:14
dep. 10:14
19.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 10:15
20.5 km
12:00 12:35 (00:35)
Okretnica - pravoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenica, Okretnica - pravo
dep. 12:00
Trstenica, Vicentici
arr. 12:03
dep. 12:03
1.2 km
Trstenica, Dom
arr. 12:04
dep. 12:04
2.4 km
Trstenica, Zivanovici
arr. 12:05
dep. 12:05
3.1 km
Trstenica, Vrabac
arr. 12:08
dep. 12:08
4.5 km
Piroman, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
5.3 km
Piroman, Keserovići
arr. 12:11
dep. 12:11
6.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 12:12
dep. 12:12
7.3 km
Stubline, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
8.5 km
Stubline, Ekonomija
arr. 12:16
dep. 12:16
9.3 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 12:17
dep. 12:17
10.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 12:18
dep. 12:18
10.9 km
Stubline, Sremčevići
arr. 12:20
dep. 12:20
12 km
Stubline, Мagacin
arr. 12:24
dep. 12:24
14 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:26
dep. 12:26
15.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 12:28
dep. 12:28
16.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 12:29
dep. 12:29
17.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 12:31
dep. 12:31
18.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 12:33
dep. 12:33
18.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 12:34
dep. 12:34
19.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:35
20.5 km
14:10 14:45 (00:35)
Okretnica - pravoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenica, Okretnica - pravo
dep. 14:10
Trstenica, Vicentici
arr. 14:13
dep. 14:13
1.2 km
Trstenica, Dom
arr. 14:14
dep. 14:14
2.4 km
Trstenica, Zivanovici
arr. 14:15
dep. 14:15
3.1 km
Trstenica, Vrabac
arr. 14:18
dep. 14:18
4.5 km
Piroman, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
5.3 km
Piroman, Keserovići
arr. 14:21
dep. 14:21
6.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 14:22
dep. 14:22
7.3 km
Stubline, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
8.5 km
Stubline, Ekonomija
arr. 14:26
dep. 14:26
9.3 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 14:27
dep. 14:27
10.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 14:28
dep. 14:28
10.9 km
Stubline, Sremčevići
arr. 14:30
dep. 14:30
12 km
Stubline, Мagacin
arr. 14:34
dep. 14:34
14 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:36
dep. 14:36
15.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 14:38
dep. 14:38
16.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 14:39
dep. 14:39
17.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 14:41
dep. 14:41
18.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 14:43
dep. 14:43
18.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 14:44
dep. 14:44
19.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:45
20.5 km
16:10 16:45 (00:35)
Okretnica - pravoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenica, Okretnica - pravo
dep. 16:10
Trstenica, Vicentici
arr. 16:13
dep. 16:13
1.2 km
Trstenica, Dom
arr. 16:14
dep. 16:14
2.4 km
Trstenica, Zivanovici
arr. 16:15
dep. 16:15
3.1 km
Trstenica, Vrabac
arr. 16:18
dep. 16:18
4.5 km
Piroman, Center
arr. 16:19
dep. 16:19
5.3 km
Piroman, Keserovići
arr. 16:21
dep. 16:21
6.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 16:22
dep. 16:22
7.3 km
Stubline, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
8.5 km
Stubline, Ekonomija
arr. 16:26
dep. 16:26
9.3 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 16:27
dep. 16:27
10.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 16:28
dep. 16:28
10.9 km
Stubline, Sremčevići
arr. 16:30
dep. 16:30
12 km
Stubline, Мagacin
arr. 16:34
dep. 16:34
14 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
15.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 16:38
dep. 16:38
16.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 16:39
dep. 16:39
17.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:41
dep. 16:41
18.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 16:43
dep. 16:43
18.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 16:44
dep. 16:44
19.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 16:45
20.5 km
18:40 19:15 (00:35)
Okretnica - pravoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenica, Okretnica - pravo
dep. 18:40
Trstenica, Vicentici
arr. 18:43
dep. 18:43
1.2 km
Trstenica, Dom
arr. 18:44
dep. 18:44
2.4 km
Trstenica, Zivanovici
arr. 18:45
dep. 18:45
3.1 km
Trstenica, Vrabac
arr. 18:48
dep. 18:48
4.5 km
Piroman, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
5.3 km
Piroman, Keserovići
arr. 18:51
dep. 18:51
6.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 18:52
dep. 18:52
7.3 km
Stubline, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
8.5 km
Stubline, Ekonomija
arr. 18:56
dep. 18:56
9.3 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 18:57
dep. 18:57
10.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 18:58
dep. 18:58
10.9 km
Stubline, Sremčevići
arr. 19:00
dep. 19:00
12 km
Stubline, Мagacin
arr. 19:04
dep. 19:04
14 km
Zvecka, Rampa
arr. 19:06
dep. 19:06
15.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 19:08
dep. 19:08
16.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 19:09
dep. 19:09
17.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 19:11
dep. 19:11
18.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 19:13
dep. 19:13
18.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 19:14
dep. 19:14
19.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:15
20.5 km
20:40 21:15 (00:35)
Okretnica - pravoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenica, Okretnica - pravo
dep. 20:40
Trstenica, Vicentici
arr. 20:43
dep. 20:43
1.2 km
Trstenica, Dom
arr. 20:44
dep. 20:44
2.4 km
Trstenica, Zivanovici
arr. 20:45
dep. 20:45
3.1 km
Trstenica, Vrabac
arr. 20:48
dep. 20:48
4.5 km
Piroman, Center
arr. 20:49
dep. 20:49
5.3 km
Piroman, Keserovići
arr. 20:51
dep. 20:51
6.3 km
Stubline, Radio stanica
arr. 20:52
dep. 20:52
7.3 km
Stubline, Center
arr. 20:54
dep. 20:54
8.5 km
Stubline, Ekonomija
arr. 20:56
dep. 20:56
9.3 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 20:57
dep. 20:57
10.3 km
Stubline, Jadrani
arr. 20:58
dep. 20:58
10.9 km
Stubline, Sremčevići
arr. 21:00
dep. 21:00
12 km
Stubline, Мagacin
arr. 21:04
dep. 21:04
14 km
Zvecka, Rampa
arr. 21:06
dep. 21:06
15.5 km
Zvecka, Čivija
arr. 21:08
dep. 21:08
16.3 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 21:09
dep. 21:09
17.2 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 21:11
dep. 21:11
18.1 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 21:13
dep. 21:13
18.8 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 21:14
dep. 21:14
19.1 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:15
20.5 km
23:40 00:10 (00:30)
DomBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trstenica, Dom
dep. 23:40
Trstenica, Zivanovici
arr. 23:41
dep. 23:41
0.7 km
Trstenica, Vrabac
arr. 23:44
dep. 23:44
2.1 km
Piroman, Center
arr. 23:45
dep. 23:45
2.9 km
Piroman, Keserovići
arr. 23:47
dep. 23:47
3.9 km
Stubline, Radio stanica
arr. 23:48
dep. 23:48
4.9 km
Stubline, Center
arr. 23:50
dep. 23:50
6.1 km
Stubline, Ekonomija
arr. 23:52
dep. 23:52
6.9 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 23:53
dep. 23:53
7.7 km
Stubline, Jadrani
arr. 23:54
dep. 23:54
8.5 km
Stubline, Sremčevići
arr. 23:56
dep. 23:56
9.6 km
Stubline, Мagacin
arr. 23:59
dep. 23:59
11.6 km
Zvecka, Rampa
arr. 00:02
dep. 00:02
13.1 km
Zvecka, Čivija
arr. 00:03
dep. 00:03
13.9 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 00:04
dep. 00:04
14.8 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 00:05
dep. 00:05
15.7 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 00:07
dep. 00:07
16.4 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 00:08
dep. 00:08
16.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 00:10
18.1 km

Naselja Trstenica i Obrenovac su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trstenica je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 23:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.