Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trsic - Loznica timetable

tuesday, 29.11.2022.
06:05 06:30 (00:25)
SkolaZidar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trsic, Skola
dep. 06:05
Trsic, Curugov gaj
arr. 06:07
dep. 06:07
1 km
Trsic, Most
arr. 06:09
dep. 06:09
2 km
Trsic, Dugi tocak
arr. 06:11
dep. 06:11
2.5 km
Klupci, Trsic raskrsce
arr. 06:12
dep. 06:12
3 km
Klupci, Panici
arr. 06:13
dep. 06:13
3.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:14
dep. 06:14
4 km
Klupci
arr. 06:15
dep. 06:15
4.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:16
dep. 06:16
5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:17
dep. 06:17
5.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:21
dep. 06:21
7.5 km
Loznica, Vocar
arr. 06:23
dep. 06:23
8 km
Loznica, Pijaca
arr. 06:25
dep. 06:25
9 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 06:27
dep. 06:27
10 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:28
dep. 06:28
10.5 km
Loznica, Martin
arr. 06:29
dep. 06:29
11 km
Loznica, Zidar
arr. 06:30
11.5 km
07:00 07:25 (00:25)
SkolaZidar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trsic, Skola
dep. 07:00
Trsic, Curugov gaj
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Trsic, Most
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Trsic, Dugi tocak
arr. 07:06
dep. 07:06
2.5 km
Klupci, Trsic raskrsce
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Klupci, Panici
arr. 07:08
dep. 07:08
3.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:09
dep. 07:09
4 km
Klupci
arr. 07:10
dep. 07:10
4.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:11
dep. 07:11
5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:12
dep. 07:12
5.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:16
dep. 07:16
7.5 km
Loznica, Vocar
arr. 07:18
dep. 07:18
8 km
Loznica, Pijaca
arr. 07:20
dep. 07:20
9 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 07:22
dep. 07:22
10 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 07:23
dep. 07:23
10.5 km
Loznica, Martin
arr. 07:24
dep. 07:24
11 km
Loznica, Zidar
arr. 07:25
11.5 km
08:00 08:18 (00:18)
SkolaVocar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trsic, Skola
dep. 08:00
Trsic, Curugov gaj
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Trsic, Most
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Trsic, Dugi tocak
arr. 08:06
dep. 08:06
2.5 km
Klupci, Trsic raskrsce
arr. 08:07
dep. 08:07
3 km
Klupci, Panici
arr. 08:08
dep. 08:08
3.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 08:09
dep. 08:09
4 km
Klupci
arr. 08:10
dep. 08:10
4.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 08:11
dep. 08:11
5 km
Loznica, Lagator
arr. 08:12
dep. 08:12
5.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 08:16
dep. 08:16
7.5 km
Loznica, Vocar
arr. 08:18
8 km
11:30 11:48 (00:18)
SkolaVocar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trsic, Skola
dep. 11:30
Trsic, Curugov gaj
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Trsic, Most
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Trsic, Dugi tocak
arr. 11:36
dep. 11:36
2.5 km
Klupci, Trsic raskrsce
arr. 11:37
dep. 11:37
3 km
Klupci, Panici
arr. 11:38
dep. 11:38
3.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 11:39
dep. 11:39
4 km
Klupci
arr. 11:40
dep. 11:40
4.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 11:41
dep. 11:41
5 km
Loznica, Lagator
arr. 11:42
dep. 11:42
5.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 11:46
dep. 11:46
7.5 km
Loznica, Vocar
arr. 11:48
8 km
13:30 13:55 (00:25)
SkolaZidar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trsic, Skola
dep. 13:30
Trsic, Curugov gaj
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Trsic, Most
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Trsic, Dugi tocak
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Klupci, Trsic raskrsce
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Klupci, Panici
arr. 13:38
dep. 13:38
3.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Klupci
arr. 13:40
dep. 13:40
4.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:41
dep. 13:41
5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:42
dep. 13:42
5.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:46
dep. 13:46
7.5 km
Loznica, Vocar
arr. 13:48
dep. 13:48
8 km
Loznica, Pijaca
arr. 13:50
dep. 13:50
9 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 13:52
dep. 13:52
10 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 13:53
dep. 13:53
10.5 km
Loznica, Martin
arr. 13:54
dep. 13:54
11 km
Loznica, Zidar
arr. 13:55
11.5 km
14:50 15:15 (00:25)
SkolaZidar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trsic, Skola
dep. 14:50
Trsic, Curugov gaj
arr. 14:52
dep. 14:52
1 km
Trsic, Most
arr. 14:54
dep. 14:54
2 km
Trsic, Dugi tocak
arr. 14:56
dep. 14:56
2.5 km
Klupci, Trsic raskrsce
arr. 14:57
dep. 14:57
3 km
Klupci, Panici
arr. 14:58
dep. 14:58
3.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:59
dep. 14:59
4 km
Klupci
arr. 15:00
dep. 15:00
4.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:01
dep. 15:01
5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:02
dep. 15:02
5.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 15:06
dep. 15:06
7.5 km
Loznica, Vocar
arr. 15:08
dep. 15:08
8 km
Loznica, Pijaca
arr. 15:10
dep. 15:10
9 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 15:12
dep. 15:12
10 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 15:13
dep. 15:13
10.5 km
Loznica, Martin
arr. 15:14
dep. 15:14
11 km
Loznica, Zidar
arr. 15:15
11.5 km
15:45 16:03 (00:18)
SkolaVocar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trsic, Skola
dep. 15:45
Trsic, Curugov gaj
arr. 15:47
dep. 15:47
1 km
Trsic, Most
arr. 15:49
dep. 15:49
2 km
Trsic, Dugi tocak
arr. 15:51
dep. 15:51
2.5 km
Klupci, Trsic raskrsce
arr. 15:52
dep. 15:52
3 km
Klupci, Panici
arr. 15:53
dep. 15:53
3.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 15:54
dep. 15:54
4 km
Klupci
arr. 15:55
dep. 15:55
4.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 15:56
dep. 15:56
5 km
Loznica, Lagator
arr. 15:57
dep. 15:57
5.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 16:01
dep. 16:01
7.5 km
Loznica, Vocar
arr. 16:03
8 km
21:00 21:25 (00:25)
SkolaZidar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trsic, Skola
dep. 21:00
Trsic, Curugov gaj
arr. 21:02
dep. 21:02
1 km
Trsic, Most
arr. 21:04
dep. 21:04
2 km
Trsic, Dugi tocak
arr. 21:06
dep. 21:06
2.5 km
Klupci, Trsic raskrsce
arr. 21:07
dep. 21:07
3 km
Klupci, Panici
arr. 21:08
dep. 21:08
3.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 21:09
dep. 21:09
4 km
Klupci
arr. 21:10
dep. 21:10
4.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 21:11
dep. 21:11
5 km
Loznica, Lagator
arr. 21:12
dep. 21:12
5.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 21:16
dep. 21:16
7.5 km
Loznica, Vocar
arr. 21:18
dep. 21:18
8 km
Loznica, Pijaca
arr. 21:20
dep. 21:20
9 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 21:22
dep. 21:22
10 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 21:23
dep. 21:23
10.5 km
Loznica, Martin
arr. 21:24
dep. 21:24
11 km
Loznica, Zidar
arr. 21:25
11.5 km
22:35 22:53 (00:18)
SkolaVocar
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trsic, Skola
dep. 22:35
Trsic, Curugov gaj
arr. 22:37
dep. 22:37
1 km
Trsic, Most
arr. 22:39
dep. 22:39
2 km
Trsic, Dugi tocak
arr. 22:41
dep. 22:41
2.5 km
Klupci, Trsic raskrsce
arr. 22:42
dep. 22:42
3 km
Klupci, Panici
arr. 22:43
dep. 22:43
3.5 km
Klupci, Jerinica put
arr. 22:44
dep. 22:44
4 km
Klupci
arr. 22:45
dep. 22:45
4.5 km
Klupci, Vulica basta
arr. 22:46
dep. 22:46
5 km
Loznica, Lagator
arr. 22:47
dep. 22:47
5.5 km
Loznica, Robna kuca
arr. 22:51
dep. 22:51
7.5 km
Loznica, Vocar
arr. 22:53
8 km

Naselja Trsic i Loznica su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trsic je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 22:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.