Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trnjane kod Aleksinca - Kamenica kod Aleksinca timetable

wednesday, 20.11.2019.
06:56 07:35 (00:39)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 06:56
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:57
dep. 06:57
0.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
1.1 km
Donja Pescanica
arr. 07:01
dep. 07:01
3 km
Gornja Pescanica
arr. 07:03
dep. 07:03
4.7 km
Gredetin, Crkva
arr. 07:04
dep. 07:04
6.2 km
Gredetin, Skola
arr. 07:26
dep. 07:26
19.1 km
Gredetin, Luka
arr. 07:07
dep. 07:07
8.9 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
16.1 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:20
dep. 07:20
15.2 km
Jakovlje
arr. 07:16
dep. 07:16
13.1 km
Krusje
arr. 07:28
dep. 07:28
20.9 km
Loznac
arr. 07:32
dep. 07:32
23.6 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 07:35
25.6 km
11:18 11:40 (00:22)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 11:18
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:20
dep. 11:20
0.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
1.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 11:24
dep. 11:24
2 km
Donja Pescanica
arr. 11:26
dep. 11:26
3 km
Gornja Pescanica
arr. 11:27
dep. 11:27
4.7 km
Gredetin, Crkva
arr. 11:29
dep. 11:29
6.2 km
Gredetin, Skola
arr. 11:48
dep. 11:48
20 km
Krusje
arr. 11:46
dep. 11:46
18.1 km
Loznac
arr. 11:43
dep. 11:43
15.4 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 11:40
13.5 km
13:26 14:05 (00:39)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 13:26
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:27
dep. 13:27
0.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:28
dep. 13:28
1.1 km
Donja Pescanica
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Gornja Pescanica
arr. 13:31
dep. 13:31
4.7 km
Gredetin, Crkva
arr. 13:32
dep. 13:32
6.2 km
Gredetin, Skola
arr. 13:55
dep. 13:55
19.1 km
Gredetin, Luka
arr. 13:36
dep. 13:36
8.9 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:51
dep. 13:51
16.1 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:49
dep. 13:49
15.2 km
Jakovlje
arr. 13:45
dep. 13:45
13.1 km
Krusje
arr. 13:57
dep. 13:57
20.9 km
Loznac
arr. 14:01
dep. 14:01
23.6 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 14:05
25.6 km
14:56 15:20 (00:24)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 14:56
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:59
dep. 14:59
0.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
1.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 15:03
dep. 15:03
2 km
Donja Pescanica
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Gornja Pescanica
arr. 15:07
dep. 15:07
4.7 km
Gredetin, Crkva
arr. 15:09
dep. 15:09
6.2 km
Gredetin, Skola
arr. 15:29
dep. 15:29
20 km
Krusje
arr. 15:26
dep. 15:26
18.1 km
Loznac
arr. 15:22
dep. 15:22
15.4 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 15:20
13.5 km
20:27 21:10 (00:43)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 20:27
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:29
dep. 20:29
0.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
1.1 km
Donja Pescanica
arr. 20:33
dep. 20:33
3 km
Gornja Pescanica
arr. 20:35
dep. 20:35
4.7 km
Gredetin, Crkva
arr. 20:37
dep. 20:37
6.2 km
Gredetin, Skola
arr. 20:56
dep. 20:56
19 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 20:53
dep. 20:53
16 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:52
dep. 20:52
15.1 km
Jakovlje
arr. 20:48
dep. 20:48
13 km
Krusje
arr. 20:58
dep. 20:58
20.8 km
Loznac
arr. 21:03
dep. 21:03
23.5 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 21:10
25.5 km
22:45 23:20 (00:35)
Intersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
dep. 22:45
Donja Pescanica
arr. 22:48
dep. 22:48
1.9 km
Gornja Pescanica
arr. 22:51
dep. 22:51
3.6 km
Gredetin, Crkva
arr. 22:53
dep. 22:53
5.1 km
Gredetin, Skola
arr. 23:11
dep. 23:11
17.9 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 23:08
dep. 23:08
14.9 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 23:07
dep. 23:07
14 km
Jakovlje
arr. 23:03
dep. 23:03
11.9 km
Krusje
arr. 23:13
dep. 23:13
19.7 km
Loznac
arr. 23:16
dep. 23:16
22.4 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 23:20
24.4 km
Trnjane kod Aleksinca - Kamenica kod Aleksinca timetable
Departures on: thursday, 21.11.2019.
06:56 07:35 (00:39)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 06:56
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:57
dep. 06:57
0.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
1.1 km
Donja Pescanica
arr. 07:01
dep. 07:01
3 km
Gornja Pescanica
arr. 07:03
dep. 07:03
4.7 km
Gredetin, Crkva
arr. 07:04
dep. 07:04
6.2 km
Gredetin, Skola
arr. 07:26
dep. 07:26
19.1 km
Gredetin, Luka
arr. 07:07
dep. 07:07
8.9 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
16.1 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:20
dep. 07:20
15.2 km
Jakovlje
arr. 07:16
dep. 07:16
13.1 km
Krusje
arr. 07:28
dep. 07:28
20.9 km
Loznac
arr. 07:32
dep. 07:32
23.6 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 07:35
25.6 km
11:18 11:40 (00:22)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 11:18
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:20
dep. 11:20
0.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
1.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 11:24
dep. 11:24
2 km
Donja Pescanica
arr. 11:26
dep. 11:26
3 km
Gornja Pescanica
arr. 11:27
dep. 11:27
4.7 km
Gredetin, Crkva
arr. 11:29
dep. 11:29
6.2 km
Gredetin, Skola
arr. 11:48
dep. 11:48
20 km
Krusje
arr. 11:46
dep. 11:46
18.1 km
Loznac
arr. 11:43
dep. 11:43
15.4 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 11:40
13.5 km
13:26 14:05 (00:39)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 13:26
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:27
dep. 13:27
0.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:28
dep. 13:28
1.1 km
Donja Pescanica
arr. 13:30
dep. 13:30
3 km
Gornja Pescanica
arr. 13:31
dep. 13:31
4.7 km
Gredetin, Crkva
arr. 13:32
dep. 13:32
6.2 km
Gredetin, Skola
arr. 13:55
dep. 13:55
19.1 km
Gredetin, Luka
arr. 13:36
dep. 13:36
8.9 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:51
dep. 13:51
16.1 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:49
dep. 13:49
15.2 km
Jakovlje
arr. 13:45
dep. 13:45
13.1 km
Krusje
arr. 13:57
dep. 13:57
20.9 km
Loznac
arr. 14:01
dep. 14:01
23.6 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 14:05
25.6 km
14:56 15:20 (00:24)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 14:56
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:59
dep. 14:59
0.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
1.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 15:03
dep. 15:03
2 km
Donja Pescanica
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Gornja Pescanica
arr. 15:07
dep. 15:07
4.7 km
Gredetin, Crkva
arr. 15:09
dep. 15:09
6.2 km
Gredetin, Skola
arr. 15:29
dep. 15:29
20 km
Krusje
arr. 15:26
dep. 15:26
18.1 km
Loznac
arr. 15:22
dep. 15:22
15.4 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 15:20
13.5 km
20:27 21:10 (00:43)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 20:27
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:29
dep. 20:29
0.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:30
dep. 20:30
1.1 km
Donja Pescanica
arr. 20:33
dep. 20:33
3 km
Gornja Pescanica
arr. 20:35
dep. 20:35
4.7 km
Gredetin, Crkva
arr. 20:37
dep. 20:37
6.2 km
Gredetin, Skola
arr. 20:56
dep. 20:56
19 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 20:53
dep. 20:53
16 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:52
dep. 20:52
15.1 km
Jakovlje
arr. 20:48
dep. 20:48
13 km
Krusje
arr. 20:58
dep. 20:58
20.8 km
Loznac
arr. 21:03
dep. 21:03
23.5 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 21:10
25.5 km
22:45 23:20 (00:35)
Intersection
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
dep. 22:45
Donja Pescanica
arr. 22:48
dep. 22:48
1.9 km
Gornja Pescanica
arr. 22:51
dep. 22:51
3.6 km
Gredetin, Crkva
arr. 22:53
dep. 22:53
5.1 km
Gredetin, Skola
arr. 23:11
dep. 23:11
17.9 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 23:08
dep. 23:08
14.9 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 23:07
dep. 23:07
14 km
Jakovlje
arr. 23:03
dep. 23:03
11.9 km
Krusje
arr. 23:13
dep. 23:13
19.7 km
Loznac
arr. 23:16
dep. 23:16
22.4 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 23:20
24.4 km

Naselja Trnjane kod Aleksinca i Kamenica kod Aleksinca su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trnjane kod Aleksinca je u 06:56 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.