Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trnjane kod Aleksinca - Kamenica kod Aleksinca timetable

sunday, 21.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Trnjane kod Aleksinca - Kamenica kod Aleksinca timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
11:18 11:40 (00:22)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 11:18
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:20
dep. 11:20
0.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
1.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 11:24
dep. 11:24
2 km
Donja Pescanica
arr. 11:26
dep. 11:26
3 km
Gornja Pescanica
arr. 11:27
dep. 11:27
4.7 km
Gredetin, Crkva
arr. 11:29
dep. 11:29
6.2 km
Gredetin, Skola
arr. 11:48
dep. 11:48
20 km
Krusje
arr. 11:46
dep. 11:46
18.1 km
Loznac
arr. 11:43
dep. 11:43
15.4 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 11:40
13.5 km
14:51 15:15 (00:24)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 14:51
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:54
dep. 14:54
0.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
1.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 14:58
dep. 14:58
2 km
Donja Pescanica
arr. 15:00
dep. 15:00
3 km
Gornja Pescanica
arr. 15:02
dep. 15:02
4.7 km
Gredetin, Crkva
arr. 15:04
dep. 15:04
6.2 km
Gredetin, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
20 km
Krusje
arr. 15:21
dep. 15:21
18.1 km
Loznac
arr. 15:17
dep. 15:17
15.4 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 15:15
13.5 km
22:45 23:20 (00:35)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
dep. 22:45
Donja Pescanica
arr. 22:48
dep. 22:48
1.9 km
Gornja Pescanica
arr. 22:51
dep. 22:51
3.6 km
Gredetin, Crkva
arr. 22:53
dep. 22:53
5.1 km
Gredetin, Skola
arr. 23:11
dep. 23:11
17.9 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 23:08
dep. 23:08
14.9 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 23:07
dep. 23:07
14 km
Jakovlje
arr. 23:03
dep. 23:03
11.9 km
Krusje
arr. 23:13
dep. 23:13
19.7 km
Loznac
arr. 23:16
dep. 23:16
22.4 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 23:20
24.4 km
Trnjane kod Aleksinca - Kamenica kod Aleksinca timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
11:18 11:40 (00:22)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 11:18
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:20
dep. 11:20
0.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
1.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 11:24
dep. 11:24
2 km
Donja Pescanica
arr. 11:26
dep. 11:26
3 km
Gornja Pescanica
arr. 11:27
dep. 11:27
4.7 km
Gredetin, Crkva
arr. 11:29
dep. 11:29
6.2 km
Gredetin, Skola
arr. 11:48
dep. 11:48
20 km
Krusje
arr. 11:46
dep. 11:46
18.1 km
Loznac
arr. 11:43
dep. 11:43
15.4 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 11:40
13.5 km
14:51 15:15 (00:24)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 14:51
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:54
dep. 14:54
0.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
1.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 14:58
dep. 14:58
2 km
Donja Pescanica
arr. 15:00
dep. 15:00
3 km
Gornja Pescanica
arr. 15:02
dep. 15:02
4.7 km
Gredetin, Crkva
arr. 15:04
dep. 15:04
6.2 km
Gredetin, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
20 km
Krusje
arr. 15:21
dep. 15:21
18.1 km
Loznac
arr. 15:17
dep. 15:17
15.4 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 15:15
13.5 km
22:45 23:20 (00:35)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
dep. 22:45
Donja Pescanica
arr. 22:48
dep. 22:48
1.9 km
Gornja Pescanica
arr. 22:51
dep. 22:51
3.6 km
Gredetin, Crkva
arr. 22:53
dep. 22:53
5.1 km
Gredetin, Skola
arr. 23:11
dep. 23:11
17.9 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 23:08
dep. 23:08
14.9 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 23:07
dep. 23:07
14 km
Jakovlje
arr. 23:03
dep. 23:03
11.9 km
Krusje
arr. 23:13
dep. 23:13
19.7 km
Loznac
arr. 23:16
dep. 23:16
22.4 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 23:20
24.4 km
Trnjane kod Aleksinca - Kamenica kod Aleksinca timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
11:18 11:40 (00:22)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 11:18
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 11:20
dep. 11:20
0.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
1.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 11:24
dep. 11:24
2 km
Donja Pescanica
arr. 11:26
dep. 11:26
3 km
Gornja Pescanica
arr. 11:27
dep. 11:27
4.7 km
Gredetin, Crkva
arr. 11:29
dep. 11:29
6.2 km
Gredetin, Skola
arr. 11:48
dep. 11:48
20 km
Krusje
arr. 11:46
dep. 11:46
18.1 km
Loznac
arr. 11:43
dep. 11:43
15.4 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 11:40
13.5 km
14:51 15:15 (00:24)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 14:51
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:54
dep. 14:54
0.5 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:55
dep. 14:55
1.1 km
Trnjane kod Aleksinca, Cerjak
arr. 14:58
dep. 14:58
2 km
Donja Pescanica
arr. 15:00
dep. 15:00
3 km
Gornja Pescanica
arr. 15:02
dep. 15:02
4.7 km
Gredetin, Crkva
arr. 15:04
dep. 15:04
6.2 km
Gredetin, Skola
arr. 15:24
dep. 15:24
20 km
Krusje
arr. 15:21
dep. 15:21
18.1 km
Loznac
arr. 15:17
dep. 15:17
15.4 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 15:15
13.5 km
22:45 23:20 (00:35)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
dep. 22:45
Donja Pescanica
arr. 22:48
dep. 22:48
1.9 km
Gornja Pescanica
arr. 22:51
dep. 22:51
3.6 km
Gredetin, Crkva
arr. 22:53
dep. 22:53
5.1 km
Gredetin, Skola
arr. 23:11
dep. 23:11
17.9 km
Radevce kod Aleksinca, Ulaz
arr. 23:08
dep. 23:08
14.9 km
Radevce kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 23:07
dep. 23:07
14 km
Jakovlje
arr. 23:03
dep. 23:03
11.9 km
Krusje
arr. 23:13
dep. 23:13
19.7 km
Loznac
arr. 23:16
dep. 23:16
22.4 km
Kamenica kod Aleksinca
arr. 23:20
24.4 km

Naselja Trnjane kod Aleksinca i Kamenica kod Aleksinca su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 22min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trnjane kod Aleksinca je u 11:18 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.