Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trnjane kod Aleksinca - Aleksinacki Rudnik timetable

saturday, 20.07.2019.
05:15 05:50 (00:35)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
dep. 05:15
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:16
dep. 05:16
0.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:17
dep. 05:17
1.1 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 05:19
dep. 05:19
2.2 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 05:21
dep. 05:21
3.4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 05:22
dep. 05:22
3.7 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 05:23
dep. 05:23
4.1 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 05:24
dep. 05:24
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 05:27
dep. 05:27
5.4 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 05:28
dep. 05:28
5.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:30
dep. 05:30
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:32
dep. 05:32
7.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:34
dep. 05:34
8.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:36
dep. 05:36
9.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:38
dep. 05:38
9.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:40
dep. 05:40
10.4 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:42
dep. 05:42
10.9 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:44
dep. 05:44
11.5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:46
dep. 05:46
12.3 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:48
dep. 05:48
13.5 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:50
13.8 km
07:30 08:10 (00:40)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
dep. 07:30
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
0.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:32
dep. 07:32
1.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:33
dep. 07:33
1.7 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 07:35
dep. 07:35
2.8 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 07:38
dep. 07:38
4.3 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 07:39
dep. 07:39
4.7 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 07:40
dep. 07:40
5 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 07:43
dep. 07:43
6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 07:44
dep. 07:44
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:46
dep. 07:46
7.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:49
dep. 07:49
7.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:52
dep. 07:52
9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:54
dep. 07:54
9.7 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:56
dep. 07:56
10.4 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:58
dep. 07:58
11 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:00
dep. 08:00
11.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:02
dep. 08:02
12.1 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:05
dep. 08:05
12.9 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:08
dep. 08:08
14.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:10
14.4 km
Trnjane kod Aleksinca - Aleksinacki Rudnik timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:15 05:50 (00:35)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
dep. 05:15
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:16
dep. 05:16
0.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:17
dep. 05:17
1.1 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 05:19
dep. 05:19
2.2 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 05:21
dep. 05:21
3.4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 05:22
dep. 05:22
3.7 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 05:23
dep. 05:23
4.1 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 05:24
dep. 05:24
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 05:27
dep. 05:27
5.4 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 05:28
dep. 05:28
5.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:30
dep. 05:30
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:32
dep. 05:32
7.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:34
dep. 05:34
8.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:36
dep. 05:36
9.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:38
dep. 05:38
9.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:40
dep. 05:40
10.4 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:42
dep. 05:42
10.9 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:44
dep. 05:44
11.5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:46
dep. 05:46
12.3 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:48
dep. 05:48
13.5 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:50
13.8 km
07:31 08:10 (00:39)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
dep. 07:31
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
0.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:33
dep. 07:33
1.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
1.7 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 07:36
dep. 07:36
2.8 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 07:39
dep. 07:39
4.3 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 07:40
dep. 07:40
4.7 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 07:42
dep. 07:42
5 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 07:44
dep. 07:44
6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 07:46
dep. 07:46
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:47
dep. 07:47
7.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:50
dep. 07:50
7.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:52
dep. 07:52
9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:54
dep. 07:54
9.7 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:56
dep. 07:56
10.4 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:58
dep. 07:58
11.5 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:00
dep. 08:00
12.1 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:02
dep. 08:02
12.9 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:05
dep. 08:05
14.1 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:08
dep. 08:08
14.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:10
14.4 km
13:25 14:00 (00:35)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
dep. 13:25
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
0.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:27
dep. 13:27
1.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:28
dep. 13:28
1.7 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 13:30
dep. 13:30
2.8 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 13:32
dep. 13:32
4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 13:33
dep. 13:33
4.3 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 13:34
dep. 13:34
4.7 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:38
dep. 13:38
6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:39
dep. 13:39
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:41
dep. 13:41
7.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 13:43
dep. 13:43
7.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:45
dep. 13:45
9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 13:47
dep. 13:47
9.7 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 13:49
dep. 13:49
10.4 km
Aleksinac, Stadion
arr. 13:51
dep. 13:51
11.5 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 13:53
dep. 13:53
12.1 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 13:55
dep. 13:55
12.9 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 13:57
dep. 13:57
14.1 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:59
dep. 13:59
14.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:00
14.4 km
Trnjane kod Aleksinca - Aleksinacki Rudnik timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:15 05:50 (00:35)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
dep. 05:15
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:16
dep. 05:16
0.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:17
dep. 05:17
1.1 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 05:19
dep. 05:19
2.2 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 05:21
dep. 05:21
3.4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 05:22
dep. 05:22
3.7 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 05:23
dep. 05:23
4.1 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 05:24
dep. 05:24
4.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 05:27
dep. 05:27
5.4 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 05:28
dep. 05:28
5.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:30
dep. 05:30
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:32
dep. 05:32
7.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:34
dep. 05:34
8.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:36
dep. 05:36
9.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:38
dep. 05:38
9.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:40
dep. 05:40
10.4 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:42
dep. 05:42
10.9 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:44
dep. 05:44
11.5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:46
dep. 05:46
12.3 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:48
dep. 05:48
13.5 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:50
13.8 km
07:31 08:10 (00:39)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
dep. 07:31
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
0.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:33
dep. 07:33
1.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
1.7 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 07:36
dep. 07:36
2.8 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 07:38
dep. 07:38
4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 07:39
dep. 07:39
4.3 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 07:40
dep. 07:40
4.7 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 07:42
dep. 07:42
5 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 07:44
dep. 07:44
6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 07:46
dep. 07:46
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:47
dep. 07:47
7.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:50
dep. 07:50
7.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:52
dep. 07:52
9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:54
dep. 07:54
9.7 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:56
dep. 07:56
10.4 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:58
dep. 07:58
11.5 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:00
dep. 08:00
12.1 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:02
dep. 08:02
12.9 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:05
dep. 08:05
14.1 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:08
dep. 08:08
14.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:10
14.4 km
13:25 14:00 (00:35)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
dep. 13:25
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
0.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:27
dep. 13:27
1.2 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:28
dep. 13:28
1.7 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 13:30
dep. 13:30
2.8 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 13:32
dep. 13:32
4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 13:33
dep. 13:33
4.3 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 13:34
dep. 13:34
4.7 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:38
dep. 13:38
6 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:39
dep. 13:39
6.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:41
dep. 13:41
7.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 13:43
dep. 13:43
7.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:45
dep. 13:45
9 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 13:47
dep. 13:47
9.7 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 13:49
dep. 13:49
10.4 km
Aleksinac, Stadion
arr. 13:51
dep. 13:51
11.5 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 13:53
dep. 13:53
12.1 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 13:55
dep. 13:55
12.9 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 13:57
dep. 13:57
14.1 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:59
dep. 13:59
14.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:00
14.4 km

Naselja Trnjane kod Aleksinca i Aleksinacki Rudnik su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trnjane kod Aleksinca je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 13:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.