Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trnavci kod Aleksandrovca - Krusevac timetable

wednesday, 16.10.2019.
05:30 06:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnavci kod Aleksandrovca
dep. 05:30
Vrazogrnci
arr. 05:32
dep. 05:32
1.5 km
Subotica kod Krusevca
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Gornja Zleginja
arr. 05:39
dep. 05:39
4.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
6 km
Garevina
arr. 05:43
dep. 05:43
7 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 05:44
dep. 05:44
7.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 05:45
dep. 05:45
8 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
9 km
Donji Stupanj, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
13 km
Donji Stupanj, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
11.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
14.5 km
Lacisled, 3
arr. 06:00
dep. 06:00
15.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 06:01
dep. 06:01
16.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 06:03
dep. 06:03
17.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 06:04
dep. 06:04
18.5 km
Mrmos, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
19 km
Mrmos, 1
arr. 06:07
dep. 06:07
20 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
21.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 06:13
dep. 06:13
22.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 06:15
dep. 06:15
23.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 06:16
dep. 06:16
24 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:17
dep. 06:17
24.5 km
Trebotin, Put
arr. 06:19
dep. 06:19
25.5 km
Mesevo, Put
arr. 06:21
dep. 06:21
26.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:25
dep. 06:25
28.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:27
dep. 06:27
29 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:29
dep. 06:29
30 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:31
dep. 06:31
31 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
32 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
33 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:36
dep. 06:36
33.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:38
dep. 06:38
35.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:39
dep. 06:39
37 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
37.5 km
Trnavci kod Aleksandrovca - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 17.10.2019.
05:30 06:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnavci kod Aleksandrovca
dep. 05:30
Vrazogrnci
arr. 05:32
dep. 05:32
1.5 km
Subotica kod Krusevca
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Gornja Zleginja
arr. 05:39
dep. 05:39
4.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
6 km
Garevina
arr. 05:43
dep. 05:43
7 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 05:44
dep. 05:44
7.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 05:45
dep. 05:45
8 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
9 km
Donji Stupanj, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
13 km
Donji Stupanj, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
11.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
14.5 km
Lacisled, 3
arr. 06:00
dep. 06:00
15.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 06:01
dep. 06:01
16.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 06:03
dep. 06:03
17.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 06:04
dep. 06:04
18.5 km
Mrmos, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
19 km
Mrmos, 1
arr. 06:07
dep. 06:07
20 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
21.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 06:13
dep. 06:13
22.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 06:15
dep. 06:15
23.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 06:16
dep. 06:16
24 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:17
dep. 06:17
24.5 km
Trebotin, Put
arr. 06:19
dep. 06:19
25.5 km
Mesevo, Put
arr. 06:21
dep. 06:21
26.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:25
dep. 06:25
28.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:27
dep. 06:27
29 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:29
dep. 06:29
30 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:31
dep. 06:31
31 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
32 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
33 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:36
dep. 06:36
33.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:38
dep. 06:38
35.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:39
dep. 06:39
37 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
37.5 km
Trnavci kod Aleksandrovca - Krusevac timetable
Departures on: friday, 18.10.2019.
05:30 06:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnavci kod Aleksandrovca
dep. 05:30
Vrazogrnci
arr. 05:32
dep. 05:32
1.5 km
Subotica kod Krusevca
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Gornja Zleginja
arr. 05:39
dep. 05:39
4.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
6 km
Garevina
arr. 05:43
dep. 05:43
7 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 05:44
dep. 05:44
7.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 05:45
dep. 05:45
8 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
9 km
Donji Stupanj, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
13 km
Donji Stupanj, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
11.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
14.5 km
Lacisled, 3
arr. 06:00
dep. 06:00
15.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 06:01
dep. 06:01
16.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 06:03
dep. 06:03
17.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 06:04
dep. 06:04
18.5 km
Mrmos, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
19 km
Mrmos, 1
arr. 06:07
dep. 06:07
20 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
21.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 06:13
dep. 06:13
22.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 06:15
dep. 06:15
23.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 06:16
dep. 06:16
24 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:17
dep. 06:17
24.5 km
Trebotin, Put
arr. 06:19
dep. 06:19
25.5 km
Mesevo, Put
arr. 06:21
dep. 06:21
26.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:25
dep. 06:25
28.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:27
dep. 06:27
29 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:29
dep. 06:29
30 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:31
dep. 06:31
31 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
32 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
33 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:36
dep. 06:36
33.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:38
dep. 06:38
35.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:39
dep. 06:39
37 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
37.5 km
Trnavci kod Aleksandrovca - Krusevac timetable
Departures on: monday, 21.10.2019.
05:30 06:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnavci kod Aleksandrovca
dep. 05:30
Vrazogrnci
arr. 05:32
dep. 05:32
1.5 km
Subotica kod Krusevca
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Gornja Zleginja
arr. 05:39
dep. 05:39
4.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
6 km
Garevina
arr. 05:43
dep. 05:43
7 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 05:44
dep. 05:44
7.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 05:45
dep. 05:45
8 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
9 km
Donji Stupanj, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
13 km
Donji Stupanj, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
11.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
14.5 km
Lacisled, 3
arr. 06:00
dep. 06:00
15.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 06:01
dep. 06:01
16.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 06:03
dep. 06:03
17.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 06:04
dep. 06:04
18.5 km
Mrmos, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
19 km
Mrmos, 1
arr. 06:07
dep. 06:07
20 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
21.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 06:13
dep. 06:13
22.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 06:15
dep. 06:15
23.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 06:16
dep. 06:16
24 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:17
dep. 06:17
24.5 km
Trebotin, Put
arr. 06:19
dep. 06:19
25.5 km
Mesevo, Put
arr. 06:21
dep. 06:21
26.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:25
dep. 06:25
28.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:27
dep. 06:27
29 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:29
dep. 06:29
30 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:31
dep. 06:31
31 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
32 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
33 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:36
dep. 06:36
33.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:38
dep. 06:38
35.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:39
dep. 06:39
37 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
37.5 km
Trnavci kod Aleksandrovca - Krusevac timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
05:30 06:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnavci kod Aleksandrovca
dep. 05:30
Vrazogrnci
arr. 05:32
dep. 05:32
1.5 km
Subotica kod Krusevca
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Gornja Zleginja
arr. 05:39
dep. 05:39
4.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
6 km
Garevina
arr. 05:43
dep. 05:43
7 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 05:44
dep. 05:44
7.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 05:45
dep. 05:45
8 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
9 km
Donji Stupanj, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
13 km
Donji Stupanj, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
11.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
14.5 km
Lacisled, 3
arr. 06:00
dep. 06:00
15.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 06:01
dep. 06:01
16.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 06:03
dep. 06:03
17.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 06:04
dep. 06:04
18.5 km
Mrmos, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
19 km
Mrmos, 1
arr. 06:07
dep. 06:07
20 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
21.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 06:13
dep. 06:13
22.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 06:15
dep. 06:15
23.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 06:16
dep. 06:16
24 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:17
dep. 06:17
24.5 km
Trebotin, Put
arr. 06:19
dep. 06:19
25.5 km
Mesevo, Put
arr. 06:21
dep. 06:21
26.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:25
dep. 06:25
28.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:27
dep. 06:27
29 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:29
dep. 06:29
30 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:31
dep. 06:31
31 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
32 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
33 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:36
dep. 06:36
33.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:38
dep. 06:38
35.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:39
dep. 06:39
37 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
37.5 km
Trnavci kod Aleksandrovca - Krusevac timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
05:30 06:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnavci kod Aleksandrovca
dep. 05:30
Vrazogrnci
arr. 05:32
dep. 05:32
1.5 km
Subotica kod Krusevca
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Gornja Zleginja
arr. 05:39
dep. 05:39
4.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
6 km
Garevina
arr. 05:43
dep. 05:43
7 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 05:44
dep. 05:44
7.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 05:45
dep. 05:45
8 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
9 km
Donji Stupanj, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
13 km
Donji Stupanj, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
11.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
14.5 km
Lacisled, 3
arr. 06:00
dep. 06:00
15.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 06:01
dep. 06:01
16.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 06:03
dep. 06:03
17.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 06:04
dep. 06:04
18.5 km
Mrmos, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
19 km
Mrmos, 1
arr. 06:07
dep. 06:07
20 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
21.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 06:13
dep. 06:13
22.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 06:15
dep. 06:15
23.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 06:16
dep. 06:16
24 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:17
dep. 06:17
24.5 km
Trebotin, Put
arr. 06:19
dep. 06:19
25.5 km
Mesevo, Put
arr. 06:21
dep. 06:21
26.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:25
dep. 06:25
28.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:27
dep. 06:27
29 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:29
dep. 06:29
30 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:31
dep. 06:31
31 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
32 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
33 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:36
dep. 06:36
33.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:38
dep. 06:38
35.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:39
dep. 06:39
37 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
37.5 km
Trnavci kod Aleksandrovca - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:30 06:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnavci kod Aleksandrovca
dep. 05:30
Vrazogrnci
arr. 05:32
dep. 05:32
1.5 km
Subotica kod Krusevca
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Gornja Zleginja
arr. 05:39
dep. 05:39
4.5 km
Donja Zleginja, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
5 km
Donja Zleginja, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
6 km
Garevina
arr. 05:43
dep. 05:43
7 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 05:44
dep. 05:44
7.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 05:45
dep. 05:45
8 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
9 km
Donji Stupanj, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
13 km
Donji Stupanj, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
11.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
14.5 km
Lacisled, 3
arr. 06:00
dep. 06:00
15.5 km
Lacisled, Pr.
arr. 06:01
dep. 06:01
16.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 06:03
dep. 06:03
17.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 06:04
dep. 06:04
18.5 km
Mrmos, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
19 km
Mrmos, 1
arr. 06:07
dep. 06:07
20 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:11
dep. 06:11
21.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 06:13
dep. 06:13
22.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 06:15
dep. 06:15
23.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 06:16
dep. 06:16
24 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:17
dep. 06:17
24.5 km
Trebotin, Put
arr. 06:19
dep. 06:19
25.5 km
Mesevo, Put
arr. 06:21
dep. 06:21
26.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:25
dep. 06:25
28.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:27
dep. 06:27
29 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:29
dep. 06:29
30 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:31
dep. 06:31
31 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
32 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
33 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:36
dep. 06:36
33.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:38
dep. 06:38
35.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:39
dep. 06:39
37 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
37.5 km

Naselja Trnavci kod Aleksandrovca i Krusevac su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trnavci kod Aleksandrovca je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 05:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.