Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trnavci kod Aleksandrovca - Aleksandrovac timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:10 06:35 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnavci kod Aleksandrovca
dep. 06:10
Vrazogrnci, Vesici
arr. 06:11
dep. 06:11
1 km
Vrazogrnci
arr. 06:14
dep. 06:14
1.5 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 06:18
dep. 06:18
2.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 06:20
dep. 06:20
3.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 06:22
dep. 06:22
4.5 km
Bobote
arr. 06:26
dep. 06:26
6.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 06:27
dep. 06:27
7.5 km
Vitkovo
arr. 06:28
dep. 06:28
8 km
Stanjevo
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 06:33
dep. 06:33
10.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 06:34
dep. 06:34
11 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:35
12 km
07:15 07:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnavci kod Aleksandrovca
dep. 07:15
Vrazogrnci, Vesici
arr. 07:16
dep. 07:16
1 km
Vrazogrnci
arr. 07:19
dep. 07:19
1.5 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 07:23
dep. 07:23
2.5 km
Gornja Zleginja
arr. 07:25
dep. 07:25
3.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 07:35
dep. 07:35
4.5 km
Bobote
arr. 07:39
dep. 07:39
6.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 07:41
dep. 07:41
7.5 km
Vitkovo
arr. 07:43
dep. 07:43
8 km
Stanjevo
arr. 07:45
dep. 07:45
9 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 07:48
dep. 07:48
10.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 07:49
dep. 07:49
11 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:50
12 km
12:55 13:20 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnavci kod Aleksandrovca
dep. 12:55
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 13:04
dep. 13:04
4 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 13:06
dep. 13:06
5 km
Bobote
arr. 13:10
dep. 13:10
7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 13:11
dep. 13:11
8 km
Vitkovo
arr. 13:12
dep. 13:12
8.5 km
Stanjevo
arr. 13:14
dep. 13:14
9.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 13:18
dep. 13:18
11 km
Stanjevo, Ventil
arr. 13:19
dep. 13:19
11.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 13:20
12.5 km
13:53 14:20 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnavci kod Aleksandrovca
dep. 13:53
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 14:02
dep. 14:02
4 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:04
dep. 14:04
5 km
Bobote
arr. 14:08
dep. 14:08
7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:09
dep. 14:09
8 km
Vitkovo
arr. 14:10
dep. 14:10
8.5 km
Stanjevo
arr. 14:12
dep. 14:12
9.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 14:16
dep. 14:16
11 km
Stanjevo, Ventil
arr. 14:17
dep. 14:17
11.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 14:20
12.5 km
14:45 15:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnavci kod Aleksandrovca
dep. 14:45
Vrazogrnci, Vesici
arr. 14:46
dep. 14:46
1 km
Vrazogrnci
arr. 14:49
dep. 14:49
1.5 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 14:53
dep. 14:53
2.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 14:55
dep. 14:55
3.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:57
dep. 14:57
4.5 km
Bobote
arr. 15:01
dep. 15:01
6.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:02
dep. 15:02
7.5 km
Vitkovo
arr. 15:03
dep. 15:03
8 km
Stanjevo
arr. 15:05
dep. 15:05
9 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:08
dep. 15:08
10.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 15:09
dep. 15:09
11 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:10
12 km
Trnavci kod Aleksandrovca - Aleksandrovac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:10 06:35 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnavci kod Aleksandrovca
dep. 06:10
Vrazogrnci, Vesici
arr. 06:11
dep. 06:11
1 km
Vrazogrnci
arr. 06:14
dep. 06:14
1.5 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 06:18
dep. 06:18
2.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 06:20
dep. 06:20
3.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 06:22
dep. 06:22
4.5 km
Bobote
arr. 06:26
dep. 06:26
6.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 06:27
dep. 06:27
7.5 km
Vitkovo
arr. 06:28
dep. 06:28
8 km
Stanjevo
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 06:33
dep. 06:33
10.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 06:34
dep. 06:34
11 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:35
12 km
07:15 07:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnavci kod Aleksandrovca
dep. 07:15
Vrazogrnci, Vesici
arr. 07:16
dep. 07:16
1 km
Vrazogrnci
arr. 07:19
dep. 07:19
1.5 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 07:23
dep. 07:23
2.5 km
Gornja Zleginja
arr. 07:25
dep. 07:25
3.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 07:35
dep. 07:35
4.5 km
Bobote
arr. 07:39
dep. 07:39
6.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 07:41
dep. 07:41
7.5 km
Vitkovo
arr. 07:43
dep. 07:43
8 km
Stanjevo
arr. 07:45
dep. 07:45
9 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 07:48
dep. 07:48
10.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 07:49
dep. 07:49
11 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:50
12 km
12:55 13:20 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnavci kod Aleksandrovca
dep. 12:55
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 13:04
dep. 13:04
4 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 13:06
dep. 13:06
5 km
Bobote
arr. 13:10
dep. 13:10
7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 13:11
dep. 13:11
8 km
Vitkovo
arr. 13:12
dep. 13:12
8.5 km
Stanjevo
arr. 13:14
dep. 13:14
9.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 13:18
dep. 13:18
11 km
Stanjevo, Ventil
arr. 13:19
dep. 13:19
11.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 13:20
12.5 km
13:53 14:20 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnavci kod Aleksandrovca
dep. 13:53
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 14:02
dep. 14:02
4 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:04
dep. 14:04
5 km
Bobote
arr. 14:08
dep. 14:08
7 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:09
dep. 14:09
8 km
Vitkovo
arr. 14:10
dep. 14:10
8.5 km
Stanjevo
arr. 14:12
dep. 14:12
9.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 14:16
dep. 14:16
11 km
Stanjevo, Ventil
arr. 14:17
dep. 14:17
11.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 14:20
12.5 km
14:45 15:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnavci kod Aleksandrovca
dep. 14:45
Vrazogrnci, Vesici
arr. 14:46
dep. 14:46
1 km
Vrazogrnci
arr. 14:49
dep. 14:49
1.5 km
Subotica near Aleksandrovac
arr. 14:53
dep. 14:53
2.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Metalac
arr. 14:55
dep. 14:55
3.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:57
dep. 14:57
4.5 km
Bobote
arr. 15:01
dep. 15:01
6.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 15:02
dep. 15:02
7.5 km
Vitkovo
arr. 15:03
dep. 15:03
8 km
Stanjevo
arr. 15:05
dep. 15:05
9 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 15:08
dep. 15:08
10.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 15:09
dep. 15:09
11 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:10
12 km

Naselja Trnavci kod Aleksandrovca i Aleksandrovac su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trnavci kod Aleksandrovca je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 14:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.