Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trnava kod Uzica - Uzice timetable

wednesday, 23.10.2019.
04:30 05:25 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Uzica, Center
dep. 04:30
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 04:33
dep. 04:33
3 km
Ribasevina, Center
arr. 04:40
dep. 04:40
6 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 04:51
dep. 04:51
8.5 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 04:52
dep. 04:52
9.2 km
Karan, Fabrika
arr. 04:54
dep. 04:54
10.2 km
Karan, Crkva
arr. 04:55
dep. 04:55
10.5 km
Karan, Burlica rampa
arr. 04:56
dep. 04:56
11.1 km
arr. 04:58
dep. 04:58
12.1 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 04:59
dep. 04:59
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 05:00
dep. 05:00
13.6 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 05:01
dep. 05:01
14.1 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 05:03
dep. 05:03
14.9 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 05:05
dep. 05:05
16.6 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 05:06
dep. 05:06
17.8 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 05:07
dep. 05:07
18.6 km
Ponikovica, Lokva raksrsnica
arr. 05:09
dep. 05:09
20.1 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 05:10
dep. 05:10
20.7 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 05:12
dep. 05:12
22 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 05:13
dep. 05:13
22.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 05:14
dep. 05:14
23.1 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 05:17
dep. 05:17
24.7 km
Uzice, Carina
arr. 05:18
dep. 05:18
24.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 05:19
dep. 05:19
25.5 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 05:20
dep. 05:20
25.9 km
Uzice, Pijac
arr. 05:21
dep. 05:21
26.4 km
Uzice, Bus station
arr. 05:25
26.9 km
05:45 06:40 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Uzica, Center
dep. 05:45
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 05:48
dep. 05:48
3 km
Ribasevina, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
6 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 06:06
dep. 06:06
8.5 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 06:07
dep. 06:07
9.2 km
Karan, Fabrika
arr. 06:09
dep. 06:09
10.2 km
Karan, Crkva
arr. 06:10
dep. 06:10
10.5 km
Karan, Burlica rampa
arr. 06:11
dep. 06:11
11.1 km
arr. 06:13
dep. 06:13
12.1 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 06:14
dep. 06:14
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 06:15
dep. 06:15
13.6 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 06:16
dep. 06:16
14.1 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 06:18
dep. 06:18
14.9 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 06:20
dep. 06:20
16.6 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 06:21
dep. 06:21
17.8 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 06:22
dep. 06:22
18.6 km
Ponikovica, Lokva raksrsnica
arr. 06:24
dep. 06:24
20.1 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 06:25
dep. 06:25
20.7 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 06:28
dep. 06:28
22.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 06:29
dep. 06:29
23.1 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 06:32
dep. 06:32
24.7 km
Uzice, Carina
arr. 06:33
dep. 06:33
24.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 06:34
dep. 06:34
25.5 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 06:35
dep. 06:35
25.9 km
Uzice, Pijac
arr. 06:36
dep. 06:36
26.4 km
Uzice, Bus station
arr. 06:40
26.9 km
08:00 08:45 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Uzica, Center
dep. 08:00
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 08:03
dep. 08:03
3 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 08:06
dep. 08:06
3.6 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 08:08
dep. 08:08
4.3 km
Karan, Fabrika
arr. 08:10
dep. 08:10
5.2 km
Karan, Crkva
arr. 08:11
dep. 08:11
5.6 km
Karan, Burlica rampa
arr. 08:12
dep. 08:12
6.2 km
arr. 08:13
dep. 08:13
7.2 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 08:14
dep. 08:14
7.9 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 08:15
dep. 08:15
8.7 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 08:16
dep. 08:16
9.1 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 08:18
dep. 08:18
10 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 08:20
dep. 08:20
11.6 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 08:22
dep. 08:22
12.8 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 08:24
dep. 08:24
13.6 km
Ponikovica, Lokva raksrsnica
arr. 08:27
dep. 08:27
15.2 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 08:28
dep. 08:28
15.8 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 08:30
dep. 08:30
17 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 08:31
dep. 08:31
17.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 08:33
dep. 08:33
18.2 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 08:34
dep. 08:34
19.8 km
Uzice, Carina
arr. 08:36
dep. 08:36
20 km
Uzice, Carinski most
arr. 08:39
dep. 08:39
20.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 08:40
dep. 08:40
20.9 km
Uzice, Pijac
arr. 08:43
dep. 08:43
21.5 km
Uzice, Bus station
arr. 08:45
22 km
12:00 12:55 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Uzica, Center
dep. 12:00
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 12:03
dep. 12:03
3 km
Ribasevina, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 12:21
dep. 12:21
8.5 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 12:22
dep. 12:22
9.2 km
Karan, Fabrika
arr. 12:24
dep. 12:24
10.2 km
Karan, Crkva
arr. 12:25
dep. 12:25
10.5 km
Karan, Burlica rampa
arr. 12:26
dep. 12:26
11.1 km
arr. 12:28
dep. 12:28
12.1 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 12:29
dep. 12:29
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 12:30
dep. 12:30
13.6 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 12:31
dep. 12:31
14.1 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 12:33
dep. 12:33
14.9 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 12:35
dep. 12:35
16.6 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 12:36
dep. 12:36
17.8 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 12:37
dep. 12:37
18.6 km
Ponikovica, Lokva raksrsnica
arr. 12:39
dep. 12:39
20.1 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 12:40
dep. 12:40
20.7 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 12:42
dep. 12:42
22 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 12:43
dep. 12:43
22.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 12:44
dep. 12:44
23.1 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 12:47
dep. 12:47
24.7 km
Uzice, Carina
arr. 12:48
dep. 12:48
24.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 12:49
dep. 12:49
25.5 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 12:50
dep. 12:50
25.9 km
Uzice, Pijac
arr. 12:51
dep. 12:51
26.4 km
Uzice, Bus station
arr. 12:55
26.9 km
14:30 15:25 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Uzica, Center
dep. 14:30
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 14:33
dep. 14:33
3 km
Ribasevina, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 14:51
dep. 14:51
8.5 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 14:52
dep. 14:52
9.2 km
Karan, Fabrika
arr. 14:54
dep. 14:54
10.2 km
Karan, Crkva
arr. 14:55
dep. 14:55
10.5 km
Karan, Burlica rampa
arr. 14:56
dep. 14:56
11.1 km
arr. 14:58
dep. 14:58
12.1 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 14:59
dep. 14:59
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 15:00
dep. 15:00
13.6 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 15:01
dep. 15:01
14.1 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 15:03
dep. 15:03
14.9 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 15:05
dep. 15:05
16.6 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 15:06
dep. 15:06
17.8 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 15:07
dep. 15:07
18.6 km
Ponikovica, Lokva raksrsnica
arr. 15:09
dep. 15:09
20.1 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 15:10
dep. 15:10
20.7 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 15:12
dep. 15:12
22 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 15:13
dep. 15:13
22.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 15:14
dep. 15:14
23.1 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 15:17
dep. 15:17
24.7 km
Uzice, Carina
arr. 15:18
dep. 15:18
24.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 15:19
dep. 15:19
25.5 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 15:20
dep. 15:20
25.9 km
Uzice, Pijac
arr. 15:21
dep. 15:21
26.4 km
Uzice, Bus station
arr. 15:25
26.9 km
19:00 19:55 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Uzica, Center
dep. 19:00
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 19:03
dep. 19:03
3 km
Ribasevina, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
6 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 19:21
dep. 19:21
8.5 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 19:22
dep. 19:22
9.2 km
Karan, Fabrika
arr. 19:24
dep. 19:24
10.2 km
Karan, Crkva
arr. 19:25
dep. 19:25
10.5 km
Karan, Burlica rampa
arr. 19:26
dep. 19:26
11.1 km
arr. 19:28
dep. 19:28
12.1 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 19:29
dep. 19:29
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 19:30
dep. 19:30
13.6 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 19:31
dep. 19:31
14.1 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 19:33
dep. 19:33
14.9 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 19:35
dep. 19:35
16.6 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 19:36
dep. 19:36
17.8 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 19:37
dep. 19:37
18.6 km
Ponikovica, Lokva raksrsnica
arr. 19:39
dep. 19:39
20.1 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 19:40
dep. 19:40
20.7 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 19:42
dep. 19:42
22 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 19:43
dep. 19:43
22.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 19:44
dep. 19:44
23.1 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 19:47
dep. 19:47
24.7 km
Uzice, Carina
arr. 19:48
dep. 19:48
24.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 19:49
dep. 19:49
25.5 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 19:50
dep. 19:50
25.9 km
Uzice, Pijac
arr. 19:51
dep. 19:51
26.4 km
Uzice, Bus station
arr. 19:55
26.9 km
Trnava kod Uzica - Uzice timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
04:30 05:25 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Uzica, Center
dep. 04:30
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 04:33
dep. 04:33
3 km
Ribasevina, Center
arr. 04:40
dep. 04:40
6 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 04:51
dep. 04:51
8.5 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 04:52
dep. 04:52
9.2 km
Karan, Fabrika
arr. 04:54
dep. 04:54
10.2 km
Karan, Crkva
arr. 04:55
dep. 04:55
10.5 km
Karan, Burlica rampa
arr. 04:56
dep. 04:56
11.1 km
arr. 04:58
dep. 04:58
12.1 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 04:59
dep. 04:59
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 05:00
dep. 05:00
13.6 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 05:01
dep. 05:01
14.1 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 05:03
dep. 05:03
14.9 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 05:05
dep. 05:05
16.6 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 05:06
dep. 05:06
17.8 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 05:07
dep. 05:07
18.6 km
Ponikovica, Lokva raksrsnica
arr. 05:09
dep. 05:09
20.1 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 05:10
dep. 05:10
20.7 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 05:12
dep. 05:12
22 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 05:13
dep. 05:13
22.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 05:14
dep. 05:14
23.1 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 05:17
dep. 05:17
24.7 km
Uzice, Carina
arr. 05:18
dep. 05:18
24.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 05:19
dep. 05:19
25.5 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 05:20
dep. 05:20
25.9 km
Uzice, Pijac
arr. 05:21
dep. 05:21
26.4 km
Uzice, Bus station
arr. 05:25
26.9 km
05:45 06:40 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Uzica, Center
dep. 05:45
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 05:48
dep. 05:48
3 km
Ribasevina, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
6 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 06:06
dep. 06:06
8.5 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 06:07
dep. 06:07
9.2 km
Karan, Fabrika
arr. 06:09
dep. 06:09
10.2 km
Karan, Crkva
arr. 06:10
dep. 06:10
10.5 km
Karan, Burlica rampa
arr. 06:11
dep. 06:11
11.1 km
arr. 06:13
dep. 06:13
12.1 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 06:14
dep. 06:14
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 06:15
dep. 06:15
13.6 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 06:16
dep. 06:16
14.1 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 06:18
dep. 06:18
14.9 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 06:20
dep. 06:20
16.6 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 06:21
dep. 06:21
17.8 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 06:22
dep. 06:22
18.6 km
Ponikovica, Lokva raksrsnica
arr. 06:24
dep. 06:24
20.1 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 06:25
dep. 06:25
20.7 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 06:28
dep. 06:28
22.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 06:29
dep. 06:29
23.1 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 06:32
dep. 06:32
24.7 km
Uzice, Carina
arr. 06:33
dep. 06:33
24.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 06:34
dep. 06:34
25.5 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 06:35
dep. 06:35
25.9 km
Uzice, Pijac
arr. 06:36
dep. 06:36
26.4 km
Uzice, Bus station
arr. 06:40
26.9 km
08:00 08:45 (00:45)
CenterBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Uzica, Center
dep. 08:00
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 08:03
dep. 08:03
3 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 08:06
dep. 08:06
3.6 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 08:08
dep. 08:08
4.3 km
Karan, Fabrika
arr. 08:10
dep. 08:10
5.2 km
Karan, Crkva
arr. 08:11
dep. 08:11
5.6 km
Karan, Burlica rampa
arr. 08:12
dep. 08:12
6.2 km
arr. 08:13
dep. 08:13
7.2 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 08:14
dep. 08:14
7.9 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 08:15
dep. 08:15
8.7 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 08:16
dep. 08:16
9.1 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 08:18
dep. 08:18
10 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 08:20
dep. 08:20
11.6 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 08:22
dep. 08:22
12.8 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 08:24
dep. 08:24
13.6 km
Ponikovica, Lokva raksrsnica
arr. 08:27
dep. 08:27
15.2 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 08:28
dep. 08:28
15.8 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 08:30
dep. 08:30
17 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 08:31
dep. 08:31
17.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 08:33
dep. 08:33
18.2 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 08:34
dep. 08:34
19.8 km
Uzice, Carina
arr. 08:36
dep. 08:36
20 km
Uzice, Carinski most
arr. 08:39
dep. 08:39
20.6 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 08:40
dep. 08:40
20.9 km
Uzice, Pijac
arr. 08:43
dep. 08:43
21.5 km
Uzice, Bus station
arr. 08:45
22 km
12:00 12:55 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Uzica, Center
dep. 12:00
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 12:03
dep. 12:03
3 km
Ribasevina, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 12:21
dep. 12:21
8.5 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 12:22
dep. 12:22
9.2 km
Karan, Fabrika
arr. 12:24
dep. 12:24
10.2 km
Karan, Crkva
arr. 12:25
dep. 12:25
10.5 km
Karan, Burlica rampa
arr. 12:26
dep. 12:26
11.1 km
arr. 12:28
dep. 12:28
12.1 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 12:29
dep. 12:29
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 12:30
dep. 12:30
13.6 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 12:31
dep. 12:31
14.1 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 12:33
dep. 12:33
14.9 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 12:35
dep. 12:35
16.6 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 12:36
dep. 12:36
17.8 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 12:37
dep. 12:37
18.6 km
Ponikovica, Lokva raksrsnica
arr. 12:39
dep. 12:39
20.1 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 12:40
dep. 12:40
20.7 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 12:42
dep. 12:42
22 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 12:43
dep. 12:43
22.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 12:44
dep. 12:44
23.1 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 12:47
dep. 12:47
24.7 km
Uzice, Carina
arr. 12:48
dep. 12:48
24.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 12:49
dep. 12:49
25.5 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 12:50
dep. 12:50
25.9 km
Uzice, Pijac
arr. 12:51
dep. 12:51
26.4 km
Uzice, Bus station
arr. 12:55
26.9 km
14:30 15:25 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Uzica, Center
dep. 14:30
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 14:33
dep. 14:33
3 km
Ribasevina, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 14:51
dep. 14:51
8.5 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 14:52
dep. 14:52
9.2 km
Karan, Fabrika
arr. 14:54
dep. 14:54
10.2 km
Karan, Crkva
arr. 14:55
dep. 14:55
10.5 km
Karan, Burlica rampa
arr. 14:56
dep. 14:56
11.1 km
arr. 14:58
dep. 14:58
12.1 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 14:59
dep. 14:59
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 15:00
dep. 15:00
13.6 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 15:01
dep. 15:01
14.1 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 15:03
dep. 15:03
14.9 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 15:05
dep. 15:05
16.6 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 15:06
dep. 15:06
17.8 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 15:07
dep. 15:07
18.6 km
Ponikovica, Lokva raksrsnica
arr. 15:09
dep. 15:09
20.1 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 15:10
dep. 15:10
20.7 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 15:12
dep. 15:12
22 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 15:13
dep. 15:13
22.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 15:14
dep. 15:14
23.1 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 15:17
dep. 15:17
24.7 km
Uzice, Carina
arr. 15:18
dep. 15:18
24.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 15:19
dep. 15:19
25.5 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 15:20
dep. 15:20
25.9 km
Uzice, Pijac
arr. 15:21
dep. 15:21
26.4 km
Uzice, Bus station
arr. 15:25
26.9 km
19:00 19:55 (00:55)
CenterBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Trnava kod Uzica, Center
dep. 19:00
Trnava kod Uzica, Koline
arr. 19:03
dep. 19:03
3 km
Ribasevina, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
6 km
Gubin Do, Zorina kafana
arr. 19:21
dep. 19:21
8.5 km
Gubin Do, Mitrica vodenica
arr. 19:22
dep. 19:22
9.2 km
Karan, Fabrika
arr. 19:24
dep. 19:24
10.2 km
Karan, Crkva
arr. 19:25
dep. 19:25
10.5 km
Karan, Burlica rampa
arr. 19:26
dep. 19:26
11.1 km
arr. 19:28
dep. 19:28
12.1 km
Kamenica kod Uzica, Mirosavljevica kuce
arr. 19:29
dep. 19:29
12.8 km
Kamenica kod Uzica, Kovacnica
arr. 19:30
dep. 19:30
13.6 km
Kamenica kod Uzica, Fabrika rakije
arr. 19:31
dep. 19:31
14.1 km
Ponikovica, Lunovo selo
arr. 19:33
dep. 19:33
14.9 km
Ponikovica, Kupusnjak
arr. 19:35
dep. 19:35
16.6 km
Ponikovica, Divljaka
arr. 19:36
dep. 19:36
17.8 km
Ponikovica, Antonijevica rampa
arr. 19:37
dep. 19:37
18.6 km
Ponikovica, Lokva raksrsnica
arr. 19:39
dep. 19:39
20.1 km
Ponikovica, Lokva prodavnica
arr. 19:40
dep. 19:40
20.7 km
Duboko kod Uzica, Veljaseva kuca
arr. 19:42
dep. 19:42
22 km
Duboko kod Uzica, Pozide
arr. 19:43
dep. 19:43
22.4 km
Uzice, Sarica Osoje
arr. 19:44
dep. 19:44
23.1 km
Uzice, Carina - Kazaci
arr. 19:47
dep. 19:47
24.7 km
Uzice, Carina
arr. 19:48
dep. 19:48
24.9 km
Uzice, Carinski most
arr. 19:49
dep. 19:49
25.5 km
Uzice, Rakijski pijac
arr. 19:50
dep. 19:50
25.9 km
Uzice, Pijac
arr. 19:51
dep. 19:51
26.4 km
Uzice, Bus station
arr. 19:55
26.9 km

Naselja Trnava kod Uzica i Uzice su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trnava kod Uzica je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.