Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Trgoviste - Borovac kod Bujanovca timetable

saturday, 20.07.2019.
05:40 06:55 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trgoviste, Bus station
dep. 05:40
Rusce kod Bujanovca
arr. 06:09
dep. 06:09
17.4 km
Brnjare
arr. 06:16
dep. 06:16
22.2 km
Sveta Petka
arr. 06:19
dep. 06:19
24.4 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 06:23
dep. 06:23
27.6 km
Klinovac, I
arr. 06:24
dep. 06:24
28.2 km
Krsevica, III
arr. 06:25
dep. 06:25
29.3 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 06:26
dep. 06:26
30.1 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 06:27
dep. 06:27
30.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
32.1 km
Ristovac
arr. 06:31
dep. 06:31
34 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:34
dep. 06:34
35.4 km
Srpska Kuca
arr. 06:37
dep. 06:37
37.4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 06:49
dep. 06:49
43.8 km
Levosoje, Rampa
arr. 06:50
dep. 06:50
44.8 km
Levosoje
arr. 06:51
dep. 06:51
45.6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 06:55
48.7 km
Trgoviste - Borovac kod Bujanovca timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
05:40 06:55 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trgoviste, Bus station
dep. 05:40
Rusce kod Bujanovca
arr. 06:09
dep. 06:09
17.4 km
Brnjare
arr. 06:16
dep. 06:16
22.2 km
Sveta Petka
arr. 06:19
dep. 06:19
24.4 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 06:23
dep. 06:23
27.6 km
Klinovac, I
arr. 06:24
dep. 06:24
28.2 km
Krsevica, III
arr. 06:25
dep. 06:25
29.3 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 06:26
dep. 06:26
30.1 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 06:27
dep. 06:27
30.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
32.1 km
Ristovac
arr. 06:31
dep. 06:31
34 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:34
dep. 06:34
35.4 km
Srpska Kuca
arr. 06:37
dep. 06:37
37.4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 06:49
dep. 06:49
43.8 km
Levosoje, Rampa
arr. 06:50
dep. 06:50
44.8 km
Levosoje
arr. 06:51
dep. 06:51
45.6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 06:55
48.7 km
Trgoviste - Borovac kod Bujanovca timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:40 06:55 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trgoviste, Bus station
dep. 05:40
Rusce kod Bujanovca
arr. 06:09
dep. 06:09
17.4 km
Brnjare
arr. 06:16
dep. 06:16
22.2 km
Sveta Petka
arr. 06:19
dep. 06:19
24.4 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 06:23
dep. 06:23
27.6 km
Klinovac, I
arr. 06:24
dep. 06:24
28.2 km
Krsevica, III
arr. 06:25
dep. 06:25
29.3 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 06:26
dep. 06:26
30.1 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 06:27
dep. 06:27
30.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
32.1 km
Ristovac
arr. 06:31
dep. 06:31
34 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:34
dep. 06:34
35.4 km
Srpska Kuca
arr. 06:37
dep. 06:37
37.4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 06:49
dep. 06:49
43.8 km
Levosoje, Rampa
arr. 06:50
dep. 06:50
44.8 km
Levosoje
arr. 06:51
dep. 06:51
45.6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 06:55
48.7 km
Trgoviste - Borovac kod Bujanovca timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:40 06:55 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trgoviste, Bus station
dep. 05:40
Rusce kod Bujanovca
arr. 06:09
dep. 06:09
17.4 km
Brnjare
arr. 06:16
dep. 06:16
22.2 km
Sveta Petka
arr. 06:19
dep. 06:19
24.4 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 06:23
dep. 06:23
27.6 km
Klinovac, I
arr. 06:24
dep. 06:24
28.2 km
Krsevica, III
arr. 06:25
dep. 06:25
29.3 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 06:26
dep. 06:26
30.1 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 06:27
dep. 06:27
30.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
32.1 km
Ristovac
arr. 06:31
dep. 06:31
34 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:34
dep. 06:34
35.4 km
Srpska Kuca
arr. 06:37
dep. 06:37
37.4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 06:49
dep. 06:49
43.8 km
Levosoje, Rampa
arr. 06:50
dep. 06:50
44.8 km
Levosoje
arr. 06:51
dep. 06:51
45.6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 06:55
48.7 km
Trgoviste - Borovac kod Bujanovca timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
05:40 06:55 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trgoviste, Bus station
dep. 05:40
Rusce kod Bujanovca
arr. 06:09
dep. 06:09
17.4 km
Brnjare
arr. 06:16
dep. 06:16
22.2 km
Sveta Petka
arr. 06:19
dep. 06:19
24.4 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 06:23
dep. 06:23
27.6 km
Klinovac, I
arr. 06:24
dep. 06:24
28.2 km
Krsevica, III
arr. 06:25
dep. 06:25
29.3 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 06:26
dep. 06:26
30.1 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 06:27
dep. 06:27
30.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
32.1 km
Ristovac
arr. 06:31
dep. 06:31
34 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:34
dep. 06:34
35.4 km
Srpska Kuca
arr. 06:37
dep. 06:37
37.4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 06:49
dep. 06:49
43.8 km
Levosoje, Rampa
arr. 06:50
dep. 06:50
44.8 km
Levosoje
arr. 06:51
dep. 06:51
45.6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 06:55
48.7 km
Trgoviste - Borovac kod Bujanovca timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
05:40 06:55 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trgoviste, Bus station
dep. 05:40
Rusce kod Bujanovca
arr. 06:09
dep. 06:09
17.4 km
Brnjare
arr. 06:16
dep. 06:16
22.2 km
Sveta Petka
arr. 06:19
dep. 06:19
24.4 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 06:23
dep. 06:23
27.6 km
Klinovac, I
arr. 06:24
dep. 06:24
28.2 km
Krsevica, III
arr. 06:25
dep. 06:25
29.3 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 06:26
dep. 06:26
30.1 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 06:27
dep. 06:27
30.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
32.1 km
Ristovac
arr. 06:31
dep. 06:31
34 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:34
dep. 06:34
35.4 km
Srpska Kuca
arr. 06:37
dep. 06:37
37.4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 06:49
dep. 06:49
43.8 km
Levosoje, Rampa
arr. 06:50
dep. 06:50
44.8 km
Levosoje
arr. 06:51
dep. 06:51
45.6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 06:55
48.7 km
Trgoviste - Borovac kod Bujanovca timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
05:40 06:55 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Trgoviste, Bus station
dep. 05:40
Rusce kod Bujanovca
arr. 06:09
dep. 06:09
17.4 km
Brnjare
arr. 06:16
dep. 06:16
22.2 km
Sveta Petka
arr. 06:19
dep. 06:19
24.4 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 06:23
dep. 06:23
27.6 km
Klinovac, I
arr. 06:24
dep. 06:24
28.2 km
Krsevica, III
arr. 06:25
dep. 06:25
29.3 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 06:26
dep. 06:26
30.1 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 06:27
dep. 06:27
30.7 km
Zbevac, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
32.1 km
Ristovac
arr. 06:31
dep. 06:31
34 km
Davidovac kod Vranja
arr. 06:34
dep. 06:34
35.4 km
Srpska Kuca
arr. 06:37
dep. 06:37
37.4 km
Bujanovac, Simpo
arr. 06:49
dep. 06:49
43.8 km
Levosoje, Rampa
arr. 06:50
dep. 06:50
44.8 km
Levosoje
arr. 06:51
dep. 06:51
45.6 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 06:55
48.7 km

Naselja Trgoviste i Borovac kod Bujanovca su međusobno udaljena ~49 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Trgoviste je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 05:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.