Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica) - Nis timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:25 06:40 (01:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica)
dep. 05:25
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 05:28
dep. 05:28
1.2 km
Donji Barbes
arr. 05:36
dep. 05:36
5.7 km
Gornji Barbes
arr. 05:42
dep. 05:42
8.8 km
Vilandrica
arr. 05:45
dep. 05:45
9.8 km
Grkinja, II
arr. 05:50
dep. 05:50
12.2 km
Grkinja
arr. 05:52
dep. 05:52
13.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
15.3 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:58
dep. 05:58
16.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
17.1 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:03
dep. 06:03
17.8 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:04
dep. 06:04
18.3 km
Taskovici
arr. 06:06
dep. 06:06
20 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:08
dep. 06:08
21.3 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
23.8 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:14
dep. 06:14
25.1 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:16
dep. 06:16
25.8 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:17
dep. 06:17
26.7 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:18
dep. 06:18
27.5 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:19
dep. 06:19
28 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:21
dep. 06:21
28.6 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:23
dep. 06:23
30.4 km
Nis, EI
arr. 06:24
dep. 06:24
31.3 km
Nis, Cele kula
arr. 06:27
dep. 06:27
33.4 km
arr. 06:31
dep. 06:31
34.8 km
Nis, Bus station
arr. 06:40
37.1 km
05:27 06:35 (01:08)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica)
dep. 05:27
Kutles
arr. 05:36
dep. 05:36
5.8 km
Sarlince, Intersection
arr. 05:39
dep. 05:39
8.3 km
Sarlince
arr. 05:43
dep. 05:43
9.3 km
Draskovac
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Pukovac, III
arr. 05:52
dep. 05:52
13.2 km
Pukovac, II
arr. 05:54
dep. 05:54
14 km
Kocane
arr. 05:57
dep. 05:57
16.6 km
Kocane, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
17.4 km
Doljevac, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
18.5 km
Orljane, Majdan
arr. 06:04
dep. 06:04
20 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:06
dep. 06:06
21.1 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:09
dep. 06:09
22.5 km
Malosiste, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
23.4 km
Malosiste, Anče
arr. 06:12
dep. 06:12
24.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
25.9 km
Belotinac, Intersection
arr. 06:17
dep. 06:17
26.7 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:21
dep. 06:21
30.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
32.3 km
arr. 06:26
dep. 06:26
33.2 km
Nis, Biljur
arr. 06:29
dep. 06:29
34.3 km
Nis, Bus station
arr. 06:35
35.8 km
06:00 07:20 (01:20)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica)
dep. 06:00
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:03
dep. 06:03
1.2 km
Donji Barbes
arr. 06:11
dep. 06:11
5.7 km
Gornji Barbes
arr. 06:17
dep. 06:17
8.8 km
Vilandrica
arr. 06:20
dep. 06:20
9.8 km
Grkinja, II
arr. 06:25
dep. 06:25
12.2 km
Grkinja
arr. 06:27
dep. 06:27
13.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
15.3 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:33
dep. 06:33
16.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:35
dep. 06:40
17.1 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:43
dep. 06:43
17.8 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:44
dep. 06:44
18.3 km
Taskovici
arr. 06:46
dep. 06:46
20 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:48
dep. 06:48
21.3 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
23.8 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:54
dep. 06:54
25.1 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:56
dep. 06:56
25.8 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:57
dep. 06:57
26.7 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:58
dep. 06:58
27.5 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:59
dep. 06:59
28 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:01
dep. 07:01
28.6 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:03
dep. 07:03
30.4 km
Nis, EI
arr. 07:04
dep. 07:04
31.3 km
Nis, Cele kula
arr. 07:07
dep. 07:07
33.4 km
arr. 07:11
dep. 07:11
34.8 km
Nis, Bus station
arr. 07:20
37.1 km
07:40 08:55 (01:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica)
dep. 07:40
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
1.2 km
Donji Barbes
arr. 07:51
dep. 07:51
5.7 km
Gornji Barbes
arr. 07:57
dep. 07:57
8.8 km
Vilandrica
arr. 08:00
dep. 08:00
9.8 km
Grkinja, II
arr. 08:05
dep. 08:05
12.2 km
Grkinja
arr. 08:07
dep. 08:07
13.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 08:11
dep. 08:11
15.3 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:13
dep. 08:13
16.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
17.1 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 08:18
dep. 08:18
17.8 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 08:19
dep. 08:19
18.3 km
Taskovici
arr. 08:21
dep. 08:21
20 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 08:23
dep. 08:23
21.3 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
23.8 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 08:29
dep. 08:29
25.1 km
Prva Kutina, Selo
arr. 08:31
dep. 08:31
25.8 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 08:32
dep. 08:32
26.7 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 08:33
dep. 08:33
27.5 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 08:34
dep. 08:34
28 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:36
dep. 08:36
28.6 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 08:38
dep. 08:38
30.4 km
Nis, EI
arr. 08:39
dep. 08:39
31.3 km
Nis, Cele kula
arr. 08:42
dep. 08:42
33.4 km
arr. 08:46
dep. 08:46
34.8 km
Nis, Bus station
arr. 08:55
37.1 km
09:25 10:40 (01:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica)
dep. 09:25
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 09:28
dep. 09:28
1.2 km
Donji Barbes
arr. 09:36
dep. 09:36
5.7 km
Gornji Barbes
arr. 09:42
dep. 09:42
8.8 km
Vilandrica
arr. 09:45
dep. 09:45
9.8 km
Grkinja, II
arr. 09:50
dep. 09:50
12.2 km
Grkinja
arr. 09:52
dep. 09:52
13.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
15.3 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 09:58
dep. 09:58
16.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
17.1 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 10:03
dep. 10:03
17.8 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 10:04
dep. 10:04
18.3 km
Taskovici
arr. 10:06
dep. 10:06
20 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 10:08
dep. 10:08
21.3 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 10:12
dep. 10:12
23.8 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 10:14
dep. 10:14
25.1 km
Prva Kutina, Selo
arr. 10:16
dep. 10:16
25.8 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 10:17
dep. 10:17
26.7 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 10:18
dep. 10:18
27.5 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 10:19
dep. 10:19
28 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 10:21
dep. 10:21
28.6 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 10:23
dep. 10:23
30.4 km
Nis, EI
arr. 10:24
dep. 10:24
31.3 km
Nis, Cele kula
arr. 10:27
dep. 10:27
33.4 km
arr. 10:31
dep. 10:31
34.8 km
Nis, Bus station
arr. 10:40
37.1 km
12:10 13:40 (01:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica)
dep. 12:10
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
1.2 km
Donji Barbes
arr. 12:21
dep. 12:21
5.7 km
Gornji Barbes
arr. 12:27
dep. 12:27
8.8 km
Vilandrica
arr. 12:30
dep. 12:30
9.8 km
Grkinja, II
arr. 12:35
dep. 12:35
12.2 km
Grkinja
arr. 12:37
dep. 12:37
13.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
15.3 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:43
dep. 12:43
16.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:45
dep. 13:00
17.1 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 13:03
dep. 13:03
17.8 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 13:04
dep. 13:04
18.3 km
Taskovici
arr. 13:06
dep. 13:06
20 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 13:08
dep. 13:08
21.3 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 13:12
dep. 13:12
23.8 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 13:14
dep. 13:14
25.1 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:16
dep. 13:16
25.8 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:17
dep. 13:17
26.7 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:18
dep. 13:18
27.5 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:19
dep. 13:19
28 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:21
dep. 13:21
28.6 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:23
dep. 13:23
30.4 km
Nis, EI
arr. 13:24
dep. 13:24
31.3 km
Nis, Cele kula
arr. 13:27
dep. 13:27
33.4 km
arr. 13:31
dep. 13:31
34.8 km
Nis, Bus station
arr. 13:40
37.1 km
14:00 15:30 (01:30)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica)
dep. 14:00
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 14:13
dep. 14:13
7.2 km
Dukat kod Gadzinog Hana
arr. 14:08
dep. 14:08
4.2 km
Donji Barbes
arr. 14:21
dep. 14:21
11.4 km
Gornji Barbes
arr. 14:27
dep. 14:27
14.8 km
Vilandrica
arr. 14:30
dep. 14:30
15.8 km
Grkinja, II
arr. 14:35
dep. 14:35
18.2 km
Grkinja
arr. 14:37
dep. 14:37
19.3 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
21.3 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 14:43
dep. 14:43
22.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:50
23.1 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:53
dep. 14:53
23.8 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:54
dep. 14:54
24.3 km
Taskovici
arr. 14:56
dep. 14:56
26 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:58
dep. 14:58
27.3 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
29.8 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 15:04
dep. 15:04
31.1 km
Prva Kutina, Selo
arr. 15:06
dep. 15:06
31.8 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 15:07
dep. 15:07
32.7 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 15:08
dep. 15:08
33.5 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 15:09
dep. 15:09
34 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:11
dep. 15:11
34.6 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 15:13
dep. 15:13
36.4 km
Nis, EI
arr. 15:14
dep. 15:14
37.3 km
Nis, Cele kula
arr. 15:17
dep. 15:17
39.4 km
arr. 15:21
dep. 15:21
40.8 km
Nis, Bus station
arr. 15:30
43.1 km
15:15 16:10 (00:55)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica)
dep. 15:15
Brestovac kod Leskovca, Bus station
arr. 15:24
dep. 15:24
5 km
Pukovac, II
arr. 15:28
dep. 15:28
7 km
Pukovac, UL.
arr. 15:29
dep. 15:29
8 km
Kocane
arr. 15:32
dep. 15:32
9 km
Kocane, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Doljevac, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
11 km
Orljane, Majdan
arr. 15:40
dep. 15:40
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 15:42
dep. 15:42
14 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 15:44
dep. 15:44
16 km
Malosiste, Center
arr. 15:46
dep. 15:46
17 km
Malosiste, Anče
arr. 15:48
dep. 15:48
18 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Belotinac, Intersection
arr. 15:52
dep. 15:52
20 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 15:58
dep. 15:58
24 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
25 km
arr. 16:05
dep. 16:05
27 km
Nis, Biljur
arr. 16:07
dep. 16:07
28 km
Nis, Bus station
arr. 16:10
29 km
17:15 18:30 (01:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica)
dep. 17:15
Dukat kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:18
dep. 17:18
1.2 km
Donji Barbes
arr. 17:26
dep. 17:26
5.7 km
Gornji Barbes
arr. 17:32
dep. 17:32
8.8 km
Vilandrica
arr. 17:35
dep. 17:35
9.8 km
Grkinja, II
arr. 17:40
dep. 17:40
12.2 km
Grkinja
arr. 17:42
dep. 17:42
13.2 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:46
dep. 17:46
15.3 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:47
dep. 17:47
16.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
17.1 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:53
dep. 17:53
17.8 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:54
dep. 17:54
18.3 km
Taskovici
arr. 17:56
dep. 17:56
20 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:58
dep. 17:58
21.3 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
23.8 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:04
dep. 18:04
25.1 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:05
dep. 18:05
25.8 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
26.7 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
27.5 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
28 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
28.6 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
30.4 km
Nis, EI
arr. 18:15
dep. 18:15
31.3 km
Nis, Cele kula
arr. 18:18
dep. 18:18
33.4 km
arr. 18:22
dep. 18:22
34.8 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
37.1 km

Naselja Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica) i Nis su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Toponica kod Gadzinog Hana (Zaplanjska Toponica) je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.