Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Topola - Sume kod Topole timetable

sunday, 02.10.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Topola - Sume kod Topole timetable
Departures on: monday, 03.10.2022.
13:40 14:25 (00:45)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 13:40
Topola, Sud
arr. 13:43
dep. 13:43
1 km
Topola, P. grob
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
12 km
Gorovic, Prodavnica
arr. 13:55
dep. 13:55
10 km
Gorovic
arr. 13:53
dep. 13:53
9 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 14:03
dep. 14:03
13 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 14:06
dep. 14:06
14 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 14:08
dep. 14:08
16 km
Natalinci, Bus station
arr. 14:12
dep. 14:12
17 km
Pavlovac kod Topole, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
19 km
Sume kod Topole, Krun. kuce
arr. 14:18
dep. 14:18
20 km
Sume kod Topole, Simica kuce
arr. 14:20
dep. 14:20
21 km
Sume kod Topole, V. kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
22 km
Sume kod Topole, Skola
arr. 14:25
23 km
Topola - Sume kod Topole timetable
Departures on: tuesday, 04.10.2022.
13:40 14:25 (00:45)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 13:40
Topola, Sud
arr. 13:43
dep. 13:43
1 km
Topola, P. grob
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
12 km
Gorovic, Prodavnica
arr. 13:55
dep. 13:55
10 km
Gorovic
arr. 13:53
dep. 13:53
9 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 14:03
dep. 14:03
13 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 14:06
dep. 14:06
14 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 14:08
dep. 14:08
16 km
Natalinci, Bus station
arr. 14:12
dep. 14:12
17 km
Pavlovac kod Topole, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
19 km
Sume kod Topole, Krun. kuce
arr. 14:18
dep. 14:18
20 km
Sume kod Topole, Simica kuce
arr. 14:20
dep. 14:20
21 km
Sume kod Topole, V. kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
22 km
Sume kod Topole, Skola
arr. 14:25
23 km
Topola - Sume kod Topole timetable
Departures on: wednesday, 05.10.2022.
13:40 14:25 (00:45)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 13:40
Topola, Sud
arr. 13:43
dep. 13:43
1 km
Topola, P. grob
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
12 km
Gorovic, Prodavnica
arr. 13:55
dep. 13:55
10 km
Gorovic
arr. 13:53
dep. 13:53
9 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 14:03
dep. 14:03
13 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 14:06
dep. 14:06
14 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 14:08
dep. 14:08
16 km
Natalinci, Bus station
arr. 14:12
dep. 14:12
17 km
Pavlovac kod Topole, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
19 km
Sume kod Topole, Krun. kuce
arr. 14:18
dep. 14:18
20 km
Sume kod Topole, Simica kuce
arr. 14:20
dep. 14:20
21 km
Sume kod Topole, V. kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
22 km
Sume kod Topole, Skola
arr. 14:25
23 km
Topola - Sume kod Topole timetable
Departures on: thursday, 06.10.2022.
13:40 14:25 (00:45)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 13:40
Topola, Sud
arr. 13:43
dep. 13:43
1 km
Topola, P. grob
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
12 km
Gorovic, Prodavnica
arr. 13:55
dep. 13:55
10 km
Gorovic
arr. 13:53
dep. 13:53
9 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 14:03
dep. 14:03
13 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 14:06
dep. 14:06
14 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 14:08
dep. 14:08
16 km
Natalinci, Bus station
arr. 14:12
dep. 14:12
17 km
Pavlovac kod Topole, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
19 km
Sume kod Topole, Krun. kuce
arr. 14:18
dep. 14:18
20 km
Sume kod Topole, Simica kuce
arr. 14:20
dep. 14:20
21 km
Sume kod Topole, V. kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
22 km
Sume kod Topole, Skola
arr. 14:25
23 km
Topola - Sume kod Topole timetable
Departures on: friday, 07.10.2022.
13:40 14:25 (00:45)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 13:40
Topola, Sud
arr. 13:43
dep. 13:43
1 km
Topola, P. grob
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
12 km
Gorovic, Prodavnica
arr. 13:55
dep. 13:55
10 km
Gorovic
arr. 13:53
dep. 13:53
9 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 14:03
dep. 14:03
13 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 14:06
dep. 14:06
14 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 14:08
dep. 14:08
16 km
Natalinci, Bus station
arr. 14:12
dep. 14:12
17 km
Pavlovac kod Topole, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
19 km
Sume kod Topole, Krun. kuce
arr. 14:18
dep. 14:18
20 km
Sume kod Topole, Simica kuce
arr. 14:20
dep. 14:20
21 km
Sume kod Topole, V. kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
22 km
Sume kod Topole, Skola
arr. 14:25
23 km
Topola - Sume kod Topole timetable
Departures on: monday, 10.10.2022.
13:40 14:25 (00:45)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 13:40
Topola, Sud
arr. 13:43
dep. 13:43
1 km
Topola, P. grob
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
12 km
Gorovic, Prodavnica
arr. 13:55
dep. 13:55
10 km
Gorovic
arr. 13:53
dep. 13:53
9 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 14:03
dep. 14:03
13 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 14:06
dep. 14:06
14 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 14:08
dep. 14:08
16 km
Natalinci, Bus station
arr. 14:12
dep. 14:12
17 km
Pavlovac kod Topole, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
19 km
Sume kod Topole, Krun. kuce
arr. 14:18
dep. 14:18
20 km
Sume kod Topole, Simica kuce
arr. 14:20
dep. 14:20
21 km
Sume kod Topole, V. kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
22 km
Sume kod Topole, Skola
arr. 14:25
23 km
Topola - Sume kod Topole timetable
Departures on: tuesday, 11.10.2022.
13:40 14:25 (00:45)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 13:40
Topola, Sud
arr. 13:43
dep. 13:43
1 km
Topola, P. grob
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
12 km
Gorovic, Prodavnica
arr. 13:55
dep. 13:55
10 km
Gorovic
arr. 13:53
dep. 13:53
9 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 14:03
dep. 14:03
13 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 14:06
dep. 14:06
14 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 14:08
dep. 14:08
16 km
Natalinci, Bus station
arr. 14:12
dep. 14:12
17 km
Pavlovac kod Topole, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
19 km
Sume kod Topole, Krun. kuce
arr. 14:18
dep. 14:18
20 km
Sume kod Topole, Simica kuce
arr. 14:20
dep. 14:20
21 km
Sume kod Topole, V. kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
22 km
Sume kod Topole, Skola
arr. 14:25
23 km

Naselja Topola i Sume kod Topole su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Topola je u 13:40 h, dok je poslednji polazak u 13:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.