Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Topola - Plaskovac timetable

sunday, 02.10.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Topola - Plaskovac timetable
Departures on: monday, 03.10.2022.
06:40 07:17 (00:37)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 06:40
Topola, Klanica
arr. 06:43
dep. 06:43
2 km
Bozurnja, Meterize
arr. 06:45
dep. 06:45
3 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 06:47
dep. 06:47
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 06:48
dep. 06:48
5 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 06:51
dep. 06:51
7 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 06:52
dep. 06:52
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 07:00
dep. 07:00
13 km
Vinca kod Topole, Skola
arr. 06:57
dep. 06:57
11 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 07:02
dep. 07:02
14 km
Vinca kod Topole, Maksimovici
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Plaskovac, Takovac
arr. 07:29
dep. 07:29
24 km
Plaskovac, Zadruga
arr. 07:25
dep. 07:25
22 km
Plaskovac, Skola
arr. 07:17
20 km
14:00 14:25 (00:25)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 14:00
Topola, Klanica
arr. 14:02
dep. 14:02
2 km
Bozurnja, Meterize
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 14:06
dep. 14:06
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 14:07
dep. 14:07
5 km
Vinca kod Topole, Veliko polje
arr. 14:11
dep. 14:11
7 km
Plaskovac, Takovac
arr. 14:34
dep. 14:34
17 km
Plaskovac, Zadruga
arr. 14:30
dep. 14:30
15 km
Plaskovac, Skola
arr. 14:25
13 km
Topola - Plaskovac timetable
Departures on: tuesday, 04.10.2022.
06:40 07:17 (00:37)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 06:40
Topola, Klanica
arr. 06:43
dep. 06:43
2 km
Bozurnja, Meterize
arr. 06:45
dep. 06:45
3 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 06:47
dep. 06:47
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 06:48
dep. 06:48
5 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 06:51
dep. 06:51
7 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 06:52
dep. 06:52
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 07:00
dep. 07:00
13 km
Vinca kod Topole, Skola
arr. 06:57
dep. 06:57
11 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 07:02
dep. 07:02
14 km
Vinca kod Topole, Maksimovici
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Plaskovac, Takovac
arr. 07:29
dep. 07:29
24 km
Plaskovac, Zadruga
arr. 07:25
dep. 07:25
22 km
Plaskovac, Skola
arr. 07:17
20 km
14:00 14:25 (00:25)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 14:00
Topola, Klanica
arr. 14:02
dep. 14:02
2 km
Bozurnja, Meterize
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 14:06
dep. 14:06
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 14:07
dep. 14:07
5 km
Vinca kod Topole, Veliko polje
arr. 14:11
dep. 14:11
7 km
Plaskovac, Takovac
arr. 14:34
dep. 14:34
17 km
Plaskovac, Zadruga
arr. 14:30
dep. 14:30
15 km
Plaskovac, Skola
arr. 14:25
13 km
Topola - Plaskovac timetable
Departures on: wednesday, 05.10.2022.
06:40 07:17 (00:37)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 06:40
Topola, Klanica
arr. 06:43
dep. 06:43
2 km
Bozurnja, Meterize
arr. 06:45
dep. 06:45
3 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 06:47
dep. 06:47
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 06:48
dep. 06:48
5 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 06:51
dep. 06:51
7 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 06:52
dep. 06:52
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 07:00
dep. 07:00
13 km
Vinca kod Topole, Skola
arr. 06:57
dep. 06:57
11 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 07:02
dep. 07:02
14 km
Vinca kod Topole, Maksimovici
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Plaskovac, Takovac
arr. 07:29
dep. 07:29
24 km
Plaskovac, Zadruga
arr. 07:25
dep. 07:25
22 km
Plaskovac, Skola
arr. 07:17
20 km
14:00 14:25 (00:25)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 14:00
Topola, Klanica
arr. 14:02
dep. 14:02
2 km
Bozurnja, Meterize
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 14:06
dep. 14:06
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 14:07
dep. 14:07
5 km
Vinca kod Topole, Veliko polje
arr. 14:11
dep. 14:11
7 km
Plaskovac, Takovac
arr. 14:34
dep. 14:34
17 km
Plaskovac, Zadruga
arr. 14:30
dep. 14:30
15 km
Plaskovac, Skola
arr. 14:25
13 km
Topola - Plaskovac timetable
Departures on: thursday, 06.10.2022.
06:40 07:17 (00:37)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 06:40
Topola, Klanica
arr. 06:43
dep. 06:43
2 km
Bozurnja, Meterize
arr. 06:45
dep. 06:45
3 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 06:47
dep. 06:47
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 06:48
dep. 06:48
5 km
Vinca kod Topole, Dva kamena
arr. 06:51
dep. 06:51
7 km
Vinca kod Topole, Put za Brezovac
arr. 06:52
dep. 06:52
8 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 07:00
dep. 07:00
13 km
Vinca kod Topole, Skola
arr. 06:57
dep. 06:57
11 km
Vinca kod Topole, Ćumurana
arr. 07:02
dep. 07:02
14 km
Vinca kod Topole, Maksimovici
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Plaskovac, Takovac
arr. 07:29
dep. 07:29
24 km
Plaskovac, Zadruga
arr. 07:25
dep. 07:25
22 km
Plaskovac, Skola
arr. 07:17
20 km
14:00 14:25 (00:25)
Bus stationSkola
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 14:00
Topola, Klanica
arr. 14:02
dep. 14:02
2 km
Bozurnja, Meterize
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Vinca kod Topole, Selo
arr. 14:06
dep. 14:06
4 km
Vinca kod Topole, Aleks. kuca
arr. 14:07
dep. 14:07
5 km
Vinca kod Topole, Veliko polje
arr. 14:11
dep. 14:11
7 km
Plaskovac, Takovac
arr. 14:34
dep. 14:34
17 km
Plaskovac, Zadruga
arr. 14:30
dep. 14:30
15 km
Plaskovac, Skola
arr. 14:25
13 km

Naselja Topola i Plaskovac su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Topola je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.