Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Topola - Donja Trnava kod Topole timetable

sunday, 02.10.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Topola - Donja Trnava kod Topole timetable
Departures on: monday, 03.10.2022.
06:10 06:50 (00:40)
Bus stationPantici - Deram
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 06:10
Topola, Sud
arr. 06:11
dep. 06:11
1 km
Topola, Livnica
arr. 06:12
dep. 06:12
2 km
Bozurnja, Most
arr. 06:14
dep. 06:14
3 km
Bozurnja, Brankovica kuce
arr. 06:17
dep. 06:17
5 km
Bozurnja, Motel
arr. 06:20
dep. 06:20
7 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 06:27
dep. 06:27
9.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Kamenoresci
arr. 06:31
dep. 06:31
11.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 06:32
dep. 06:32
13 km
Gornja Trnava kod Topole, Kuca Japana
arr. 06:33
dep. 06:33
14 km
Gornja Trnava kod Topole, Garin grob
arr. 06:36
dep. 06:36
16 km
Svetlic, Gljesina bara
arr. 06:38
dep. 06:38
17 km
Svetlic, Prodavnica
arr. 06:39
dep. 06:39
18 km
Svetlic, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
19 km
Donja Trnava kod Topole, Groblje
arr. 06:43
dep. 06:43
21 km
Donja Trnava kod Topole, Zapis
arr. 06:45
dep. 06:45
22 km
Donja Trnava kod Topole, Tanasijevici
arr. 06:48
dep. 06:48
23 km
Donja Trnava kod Topole, Pantici - Deram
arr. 06:50
25 km
13:40 14:30 (00:50)
Bus stationPantici - Deram
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 13:40
Topola, Sud
arr. 13:41
dep. 13:41
1 km
Topola, Livnica
arr. 13:42
dep. 13:42
2 km
Bozurnja, Most
arr. 13:44
dep. 13:44
3 km
Bozurnja, Brankovica kuce
arr. 13:47
dep. 13:47
5 km
Bozurnja, Motel
arr. 13:50
dep. 13:50
7 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 13:57
dep. 13:57
9.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Kamenoresci
arr. 14:01
dep. 14:01
11.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 14:02
dep. 14:02
13 km
Gornja Trnava kod Topole, Kuca Japana
arr. 14:17
dep. 14:17
22 km
Gornja Trnava kod Topole, Kol. kuca
arr. 14:14
dep. 14:14
21 km
Gornja Trnava kod Topole, Zivanovici
arr. 14:12
dep. 14:12
20 km
Gornja Trnava kod Topole, Skola
arr. 14:10
dep. 14:10
19 km
Gornja Trnava kod Topole, Posta
arr. 14:09
dep. 14:09
18 km
Gornja Trnava kod Topole, Garin grob
arr. 14:20
dep. 14:20
24 km
Svetlic, Gljesina bara
arr. 14:21
dep. 14:21
25 km
Svetlic, Prodavnica
arr. 14:22
dep. 14:22
26 km
Svetlic, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
27 km
Donja Trnava kod Topole, Groblje
arr. 14:24
dep. 14:24
29 km
Donja Trnava kod Topole, Zapis
arr. 14:25
dep. 14:25
30 km
Donja Trnava kod Topole, Tanasijevici
arr. 14:28
dep. 14:28
31 km
Donja Trnava kod Topole, Pantici - Deram
arr. 14:30
33 km
Topola - Donja Trnava kod Topole timetable
Departures on: tuesday, 04.10.2022.
06:10 06:50 (00:40)
Bus stationPantici - Deram
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 06:10
Topola, Sud
arr. 06:11
dep. 06:11
1 km
Topola, Livnica
arr. 06:12
dep. 06:12
2 km
Bozurnja, Most
arr. 06:14
dep. 06:14
3 km
Bozurnja, Brankovica kuce
arr. 06:17
dep. 06:17
5 km
Bozurnja, Motel
arr. 06:20
dep. 06:20
7 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 06:27
dep. 06:27
9.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Kamenoresci
arr. 06:31
dep. 06:31
11.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 06:32
dep. 06:32
13 km
Gornja Trnava kod Topole, Kuca Japana
arr. 06:33
dep. 06:33
14 km
Gornja Trnava kod Topole, Garin grob
arr. 06:36
dep. 06:36
16 km
Svetlic, Gljesina bara
arr. 06:38
dep. 06:38
17 km
Svetlic, Prodavnica
arr. 06:39
dep. 06:39
18 km
Svetlic, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
19 km
Donja Trnava kod Topole, Groblje
arr. 06:43
dep. 06:43
21 km
Donja Trnava kod Topole, Zapis
arr. 06:45
dep. 06:45
22 km
Donja Trnava kod Topole, Tanasijevici
arr. 06:48
dep. 06:48
23 km
Donja Trnava kod Topole, Pantici - Deram
arr. 06:50
25 km
13:40 14:30 (00:50)
Bus stationPantici - Deram
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 13:40
Topola, Sud
arr. 13:41
dep. 13:41
1 km
Topola, Livnica
arr. 13:42
dep. 13:42
2 km
Bozurnja, Most
arr. 13:44
dep. 13:44
3 km
Bozurnja, Brankovica kuce
arr. 13:47
dep. 13:47
5 km
Bozurnja, Motel
arr. 13:50
dep. 13:50
7 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 13:57
dep. 13:57
9.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Kamenoresci
arr. 14:01
dep. 14:01
11.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 14:02
dep. 14:02
13 km
Gornja Trnava kod Topole, Kuca Japana
arr. 14:17
dep. 14:17
22 km
Gornja Trnava kod Topole, Kol. kuca
arr. 14:14
dep. 14:14
21 km
Gornja Trnava kod Topole, Zivanovici
arr. 14:12
dep. 14:12
20 km
Gornja Trnava kod Topole, Skola
arr. 14:10
dep. 14:10
19 km
Gornja Trnava kod Topole, Posta
arr. 14:09
dep. 14:09
18 km
Gornja Trnava kod Topole, Garin grob
arr. 14:20
dep. 14:20
24 km
Svetlic, Gljesina bara
arr. 14:21
dep. 14:21
25 km
Svetlic, Prodavnica
arr. 14:22
dep. 14:22
26 km
Svetlic, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
27 km
Donja Trnava kod Topole, Groblje
arr. 14:24
dep. 14:24
29 km
Donja Trnava kod Topole, Zapis
arr. 14:25
dep. 14:25
30 km
Donja Trnava kod Topole, Tanasijevici
arr. 14:28
dep. 14:28
31 km
Donja Trnava kod Topole, Pantici - Deram
arr. 14:30
33 km
Topola - Donja Trnava kod Topole timetable
Departures on: wednesday, 05.10.2022.
06:10 06:50 (00:40)
Bus stationPantici - Deram
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 06:10
Topola, Sud
arr. 06:11
dep. 06:11
1 km
Topola, Livnica
arr. 06:12
dep. 06:12
2 km
Bozurnja, Most
arr. 06:14
dep. 06:14
3 km
Bozurnja, Brankovica kuce
arr. 06:17
dep. 06:17
5 km
Bozurnja, Motel
arr. 06:20
dep. 06:20
7 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 06:27
dep. 06:27
9.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Kamenoresci
arr. 06:31
dep. 06:31
11.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 06:32
dep. 06:32
13 km
Gornja Trnava kod Topole, Kuca Japana
arr. 06:33
dep. 06:33
14 km
Gornja Trnava kod Topole, Garin grob
arr. 06:36
dep. 06:36
16 km
Svetlic, Gljesina bara
arr. 06:38
dep. 06:38
17 km
Svetlic, Prodavnica
arr. 06:39
dep. 06:39
18 km
Svetlic, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
19 km
Donja Trnava kod Topole, Groblje
arr. 06:43
dep. 06:43
21 km
Donja Trnava kod Topole, Zapis
arr. 06:45
dep. 06:45
22 km
Donja Trnava kod Topole, Tanasijevici
arr. 06:48
dep. 06:48
23 km
Donja Trnava kod Topole, Pantici - Deram
arr. 06:50
25 km
13:40 14:30 (00:50)
Bus stationPantici - Deram
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 13:40
Topola, Sud
arr. 13:41
dep. 13:41
1 km
Topola, Livnica
arr. 13:42
dep. 13:42
2 km
Bozurnja, Most
arr. 13:44
dep. 13:44
3 km
Bozurnja, Brankovica kuce
arr. 13:47
dep. 13:47
5 km
Bozurnja, Motel
arr. 13:50
dep. 13:50
7 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 13:57
dep. 13:57
9.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Kamenoresci
arr. 14:01
dep. 14:01
11.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 14:02
dep. 14:02
13 km
Gornja Trnava kod Topole, Kuca Japana
arr. 14:17
dep. 14:17
22 km
Gornja Trnava kod Topole, Kol. kuca
arr. 14:14
dep. 14:14
21 km
Gornja Trnava kod Topole, Zivanovici
arr. 14:12
dep. 14:12
20 km
Gornja Trnava kod Topole, Skola
arr. 14:10
dep. 14:10
19 km
Gornja Trnava kod Topole, Posta
arr. 14:09
dep. 14:09
18 km
Gornja Trnava kod Topole, Garin grob
arr. 14:20
dep. 14:20
24 km
Svetlic, Gljesina bara
arr. 14:21
dep. 14:21
25 km
Svetlic, Prodavnica
arr. 14:22
dep. 14:22
26 km
Svetlic, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
27 km
Donja Trnava kod Topole, Groblje
arr. 14:24
dep. 14:24
29 km
Donja Trnava kod Topole, Zapis
arr. 14:25
dep. 14:25
30 km
Donja Trnava kod Topole, Tanasijevici
arr. 14:28
dep. 14:28
31 km
Donja Trnava kod Topole, Pantici - Deram
arr. 14:30
33 km
Topola - Donja Trnava kod Topole timetable
Departures on: thursday, 06.10.2022.
06:10 06:50 (00:40)
Bus stationPantici - Deram
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 06:10
Topola, Sud
arr. 06:11
dep. 06:11
1 km
Topola, Livnica
arr. 06:12
dep. 06:12
2 km
Bozurnja, Most
arr. 06:14
dep. 06:14
3 km
Bozurnja, Brankovica kuce
arr. 06:17
dep. 06:17
5 km
Bozurnja, Motel
arr. 06:20
dep. 06:20
7 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 06:27
dep. 06:27
9.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Kamenoresci
arr. 06:31
dep. 06:31
11.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 06:32
dep. 06:32
13 km
Gornja Trnava kod Topole, Kuca Japana
arr. 06:33
dep. 06:33
14 km
Gornja Trnava kod Topole, Garin grob
arr. 06:36
dep. 06:36
16 km
Svetlic, Gljesina bara
arr. 06:38
dep. 06:38
17 km
Svetlic, Prodavnica
arr. 06:39
dep. 06:39
18 km
Svetlic, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
19 km
Donja Trnava kod Topole, Groblje
arr. 06:43
dep. 06:43
21 km
Donja Trnava kod Topole, Zapis
arr. 06:45
dep. 06:45
22 km
Donja Trnava kod Topole, Tanasijevici
arr. 06:48
dep. 06:48
23 km
Donja Trnava kod Topole, Pantici - Deram
arr. 06:50
25 km
13:40 14:30 (00:50)
Bus stationPantici - Deram
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 13:40
Topola, Sud
arr. 13:41
dep. 13:41
1 km
Topola, Livnica
arr. 13:42
dep. 13:42
2 km
Bozurnja, Most
arr. 13:44
dep. 13:44
3 km
Bozurnja, Brankovica kuce
arr. 13:47
dep. 13:47
5 km
Bozurnja, Motel
arr. 13:50
dep. 13:50
7 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 13:57
dep. 13:57
9.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Kamenoresci
arr. 14:01
dep. 14:01
11.5 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 14:02
dep. 14:02
13 km
Gornja Trnava kod Topole, Kuca Japana
arr. 14:17
dep. 14:17
22 km
Gornja Trnava kod Topole, Kol. kuca
arr. 14:14
dep. 14:14
21 km
Gornja Trnava kod Topole, Zivanovici
arr. 14:12
dep. 14:12
20 km
Gornja Trnava kod Topole, Skola
arr. 14:10
dep. 14:10
19 km
Gornja Trnava kod Topole, Posta
arr. 14:09
dep. 14:09
18 km
Gornja Trnava kod Topole, Garin grob
arr. 14:20
dep. 14:20
24 km
Svetlic, Gljesina bara
arr. 14:21
dep. 14:21
25 km
Svetlic, Prodavnica
arr. 14:22
dep. 14:22
26 km
Svetlic, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
27 km
Donja Trnava kod Topole, Groblje
arr. 14:24
dep. 14:24
29 km
Donja Trnava kod Topole, Zapis
arr. 14:25
dep. 14:25
30 km
Donja Trnava kod Topole, Tanasijevici
arr. 14:28
dep. 14:28
31 km
Donja Trnava kod Topole, Pantici - Deram
arr. 14:30
33 km

Naselja Topola i Donja Trnava kod Topole su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Topola je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 13:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.