Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Topola - Cacak timetable

thursday, 27.02.2020.
07:15 08:52 (01:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 07:15
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 07:16
dep. 07:16
0.7 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 07:26
dep. 07:26
8.7 km
Donja Satornja, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
12.1 km
Jarmenovci, II
arr. 07:37
dep. 07:37
17.2 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Sastavci
arr. 07:46
dep. 07:46
22.6 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 07:49
dep. 07:49
24.4 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:55
dep. 07:55
27.6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:58
dep. 07:58
30.7 km
Svrackovci, Škola
arr. 08:01
dep. 08:01
33.9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 08:02
dep. 08:02
34.9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:15
40.2 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 08:20
dep. 08:20
41 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 08:21
dep. 08:21
41.5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 08:22
dep. 08:22
42.3 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 08:25
dep. 08:25
44.3 km
Semedraz, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
45.5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 08:29
dep. 08:29
48.7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 08:32
dep. 08:32
50 km
Prislonica, Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
52.6 km
Preljina, Polje
arr. 08:37
dep. 08:37
53.9 km
Preljina
arr. 08:39
dep. 08:39
55.5 km
Konjevici
arr. 08:42
dep. 08:42
57.7 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 08:43
dep. 08:43
58.5 km
Cacak, Vojska
arr. 08:45
dep. 08:45
59.4 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 08:46
dep. 08:46
60 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 08:48
dep. 08:48
61.1 km
Cacak, Bus station
arr. 08:52
62.4 km
Topola - Cacak timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
07:15 08:52 (01:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 07:15
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 07:16
dep. 07:16
0.7 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 07:26
dep. 07:26
8.7 km
Donja Satornja, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
12.1 km
Jarmenovci, II
arr. 07:37
dep. 07:37
17.2 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Sastavci
arr. 07:46
dep. 07:46
22.6 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 07:49
dep. 07:49
24.4 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:55
dep. 07:55
27.6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:58
dep. 07:58
30.7 km
Svrackovci, Škola
arr. 08:01
dep. 08:01
33.9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 08:02
dep. 08:02
34.9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:15
40.2 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 08:20
dep. 08:20
41 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 08:21
dep. 08:21
41.5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 08:22
dep. 08:22
42.3 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 08:25
dep. 08:25
44.3 km
Semedraz, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
45.5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 08:29
dep. 08:29
48.7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 08:32
dep. 08:32
50 km
Prislonica, Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
52.6 km
Preljina, Polje
arr. 08:37
dep. 08:37
53.9 km
Preljina
arr. 08:39
dep. 08:39
55.5 km
Konjevici
arr. 08:42
dep. 08:42
57.7 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 08:43
dep. 08:43
58.5 km
Cacak, Vojska
arr. 08:45
dep. 08:45
59.4 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 08:46
dep. 08:46
60 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 08:48
dep. 08:48
61.1 km
Cacak, Bus station
arr. 08:52
62.4 km
Topola - Cacak timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
07:15 08:52 (01:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 07:15
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 07:16
dep. 07:16
0.7 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 07:26
dep. 07:26
8.7 km
Donja Satornja, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
12.1 km
Jarmenovci, II
arr. 07:37
dep. 07:37
17.2 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Sastavci
arr. 07:46
dep. 07:46
22.6 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 07:49
dep. 07:49
24.4 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:55
dep. 07:55
27.6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:58
dep. 07:58
30.7 km
Svrackovci, Škola
arr. 08:01
dep. 08:01
33.9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 08:02
dep. 08:02
34.9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:15
40.2 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 08:20
dep. 08:20
41 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 08:21
dep. 08:21
41.5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 08:22
dep. 08:22
42.3 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 08:25
dep. 08:25
44.3 km
Semedraz, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
45.5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 08:29
dep. 08:29
48.7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 08:32
dep. 08:32
50 km
Prislonica, Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
52.6 km
Preljina, Polje
arr. 08:37
dep. 08:37
53.9 km
Preljina
arr. 08:39
dep. 08:39
55.5 km
Konjevici
arr. 08:42
dep. 08:42
57.7 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 08:43
dep. 08:43
58.5 km
Cacak, Vojska
arr. 08:45
dep. 08:45
59.4 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 08:46
dep. 08:46
60 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 08:48
dep. 08:48
61.1 km
Cacak, Bus station
arr. 08:52
62.4 km
Topola - Cacak timetable
Departures on: monday, 02.03.2020.
07:15 08:52 (01:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 07:15
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 07:16
dep. 07:16
0.7 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 07:26
dep. 07:26
8.7 km
Donja Satornja, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
12.1 km
Jarmenovci, II
arr. 07:37
dep. 07:37
17.2 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Sastavci
arr. 07:46
dep. 07:46
22.6 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 07:49
dep. 07:49
24.4 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:55
dep. 07:55
27.6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:58
dep. 07:58
30.7 km
Svrackovci, Škola
arr. 08:01
dep. 08:01
33.9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 08:02
dep. 08:02
34.9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:15
40.2 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 08:20
dep. 08:20
41 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 08:21
dep. 08:21
41.5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 08:22
dep. 08:22
42.3 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 08:25
dep. 08:25
44.3 km
Semedraz, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
45.5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 08:29
dep. 08:29
48.7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 08:32
dep. 08:32
50 km
Prislonica, Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
52.6 km
Preljina, Polje
arr. 08:37
dep. 08:37
53.9 km
Preljina
arr. 08:39
dep. 08:39
55.5 km
Konjevici
arr. 08:42
dep. 08:42
57.7 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 08:43
dep. 08:43
58.5 km
Cacak, Vojska
arr. 08:45
dep. 08:45
59.4 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 08:46
dep. 08:46
60 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 08:48
dep. 08:48
61.1 km
Cacak, Bus station
arr. 08:52
62.4 km
Topola - Cacak timetable
Departures on: tuesday, 03.03.2020.
07:15 08:52 (01:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 07:15
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 07:16
dep. 07:16
0.7 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 07:26
dep. 07:26
8.7 km
Donja Satornja, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
12.1 km
Jarmenovci, II
arr. 07:37
dep. 07:37
17.2 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Sastavci
arr. 07:46
dep. 07:46
22.6 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 07:49
dep. 07:49
24.4 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:55
dep. 07:55
27.6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:58
dep. 07:58
30.7 km
Svrackovci, Škola
arr. 08:01
dep. 08:01
33.9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 08:02
dep. 08:02
34.9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:15
40.2 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 08:20
dep. 08:20
41 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 08:21
dep. 08:21
41.5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 08:22
dep. 08:22
42.3 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 08:25
dep. 08:25
44.3 km
Semedraz, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
45.5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 08:29
dep. 08:29
48.7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 08:32
dep. 08:32
50 km
Prislonica, Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
52.6 km
Preljina, Polje
arr. 08:37
dep. 08:37
53.9 km
Preljina
arr. 08:39
dep. 08:39
55.5 km
Konjevici
arr. 08:42
dep. 08:42
57.7 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 08:43
dep. 08:43
58.5 km
Cacak, Vojska
arr. 08:45
dep. 08:45
59.4 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 08:46
dep. 08:46
60 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 08:48
dep. 08:48
61.1 km
Cacak, Bus station
arr. 08:52
62.4 km
Topola - Cacak timetable
Departures on: wednesday, 04.03.2020.
07:15 08:52 (01:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 07:15
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 07:16
dep. 07:16
0.7 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 07:26
dep. 07:26
8.7 km
Donja Satornja, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
12.1 km
Jarmenovci, II
arr. 07:37
dep. 07:37
17.2 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Sastavci
arr. 07:46
dep. 07:46
22.6 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 07:49
dep. 07:49
24.4 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:55
dep. 07:55
27.6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:58
dep. 07:58
30.7 km
Svrackovci, Škola
arr. 08:01
dep. 08:01
33.9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 08:02
dep. 08:02
34.9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:15
40.2 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 08:20
dep. 08:20
41 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 08:21
dep. 08:21
41.5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 08:22
dep. 08:22
42.3 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 08:25
dep. 08:25
44.3 km
Semedraz, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
45.5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 08:29
dep. 08:29
48.7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 08:32
dep. 08:32
50 km
Prislonica, Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
52.6 km
Preljina, Polje
arr. 08:37
dep. 08:37
53.9 km
Preljina
arr. 08:39
dep. 08:39
55.5 km
Konjevici
arr. 08:42
dep. 08:42
57.7 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 08:43
dep. 08:43
58.5 km
Cacak, Vojska
arr. 08:45
dep. 08:45
59.4 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 08:46
dep. 08:46
60 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 08:48
dep. 08:48
61.1 km
Cacak, Bus station
arr. 08:52
62.4 km
Topola - Cacak timetable
Departures on: thursday, 05.03.2020.
07:15 08:52 (01:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Topola, Bus station
dep. 07:15
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 07:16
dep. 07:16
0.7 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 07:26
dep. 07:26
8.7 km
Donja Satornja, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
12.1 km
Jarmenovci, II
arr. 07:37
dep. 07:37
17.2 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Sastavci
arr. 07:46
dep. 07:46
22.6 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 07:49
dep. 07:49
24.4 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:55
dep. 07:55
27.6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:58
dep. 07:58
30.7 km
Svrackovci, Škola
arr. 08:01
dep. 08:01
33.9 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 08:02
dep. 08:02
34.9 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:11
dep. 08:15
40.2 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 08:20
dep. 08:20
41 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 08:21
dep. 08:21
41.5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 08:22
dep. 08:22
42.3 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 08:25
dep. 08:25
44.3 km
Semedraz, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
45.5 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 08:29
dep. 08:29
48.7 km
Prislonica, Kolonija
arr. 08:32
dep. 08:32
50 km
Prislonica, Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
52.6 km
Preljina, Polje
arr. 08:37
dep. 08:37
53.9 km
Preljina
arr. 08:39
dep. 08:39
55.5 km
Konjevici
arr. 08:42
dep. 08:42
57.7 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 08:43
dep. 08:43
58.5 km
Cacak, Vojska
arr. 08:45
dep. 08:45
59.4 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 08:46
dep. 08:46
60 km
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 08:48
dep. 08:48
61.1 km
Cacak, Bus station
arr. 08:52
62.4 km

Naselja Topola i Cacak su međusobno udaljena ~63 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 37min., a najduže 01h i 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Topola je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 07:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.