Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Tomasevac - Zrenjanin timetable

tuesday, 14.08.2018.
04:28 05:13 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Tomasevac, Center
dep. 04:28
Orlovat, 3
arr. 04:34
dep. 04:34
4 km
Orlovat, 2
arr. 04:40
dep. 04:40
8 km
Orlovat, 1
arr. 04:42
dep. 04:42
9 km
Lukicevo
arr. 04:58
dep. 04:58
23 km
Ecka, Groblje
arr. 05:04
dep. 05:04
30 km
Zrenjanin, Farma
arr. 05:05
dep. 05:05
31 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 05:09
dep. 05:09
34 km
Zrenjanin, BEK
arr. 05:11
dep. 05:11
35 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 05:13
36 km
05:28 06:13 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2018.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Tomasevac, Center
dep. 05:28
Orlovat, 3
arr. 05:34
dep. 05:34
4 km
Orlovat, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
8 km
Orlovat, 1
arr. 05:42
dep. 05:42
9 km
Lukicevo
arr. 05:58
dep. 05:58
23 km
Ecka, Groblje
arr. 06:04
dep. 06:04
30 km
Zrenjanin, Farma
arr. 06:05
dep. 06:05
31 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 06:09
dep. 06:09
34 km
Zrenjanin, BEK
arr. 06:11
dep. 06:11
35 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:13
36 km
06:03 07:02 (00:59)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Tomasevac, Railway station
dep. 06:03
Orlovat, Railway station
arr. 06:07
dep. 06:08
2 km
Lukicevo, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:33
16 km
Zrenjanin, Fabrika
arr. 06:52
dep. 06:53
26 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 07:02
30 km
08:08 08:53 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Tomasevac, Center
dep. 08:08
Orlovat, 3
arr. 08:14
dep. 08:14
4 km
Orlovat, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
8 km
Orlovat, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
9 km
Lukicevo
arr. 08:38
dep. 08:38
23 km
Ecka, Groblje
arr. 08:44
dep. 08:44
30 km
Zrenjanin, Farma
arr. 08:45
dep. 08:45
31 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 08:49
dep. 08:49
34 km
Zrenjanin, BEK
arr. 08:51
dep. 08:51
35 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:53
36 km
08:56 09:55 (00:59)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tomasevac, Railway station
dep. 08:56
Orlovat, Railway station
arr. 09:00
dep. 09:01
2 km
Lukicevo, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:26
16 km
Zrenjanin, Fabrika
arr. 09:45
dep. 09:46
26 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 09:55
30 km
12:38 13:23 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2018.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Tomasevac, Center
dep. 12:38
Orlovat, 3
arr. 12:44
dep. 12:44
4 km
Orlovat, 2
arr. 12:50
dep. 12:50
8 km
Orlovat, 1
arr. 12:52
dep. 12:52
9 km
Lukicevo
arr. 13:08
dep. 13:08
23 km
Ecka, Groblje
arr. 13:14
dep. 13:14
30 km
Zrenjanin, Farma
arr. 13:15
dep. 13:15
31 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 13:19
dep. 13:19
34 km
Zrenjanin, BEK
arr. 13:21
dep. 13:21
35 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:23
36 km
13:12 14:11 (00:59)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tomasevac, Railway station
dep. 13:12
Orlovat, Railway station
arr. 13:16
dep. 13:17
2 km
Lukicevo, Railway station
arr. 13:41
dep. 13:42
16 km
Zrenjanin, Fabrika
arr. 14:01
dep. 14:02
26 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 14:11
30 km
16:08 16:53 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2018.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Tomasevac, Center
dep. 16:08
Orlovat, 3
arr. 16:14
dep. 16:14
4 km
Orlovat, 2
arr. 16:20
dep. 16:20
8 km
Orlovat, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
9 km
Lukicevo
arr. 16:38
dep. 16:38
23 km
Ecka, Groblje
arr. 16:44
dep. 16:44
30 km
Zrenjanin, Farma
arr. 16:45
dep. 16:45
31 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 16:49
dep. 16:49
34 km
Zrenjanin, BEK
arr. 16:51
dep. 16:51
35 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:53
36 km
18:53 19:38 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Tomasevac, Center
dep. 18:53
Orlovat, 3
arr. 18:59
dep. 18:59
4 km
Orlovat, 2
arr. 19:05
dep. 19:05
8 km
Orlovat, 1
arr. 19:07
dep. 19:07
9 km
Lukicevo
arr. 19:23
dep. 19:23
23 km
Ecka, Groblje
arr. 19:29
dep. 19:29
30 km
Zrenjanin, Farma
arr. 19:30
dep. 19:30
31 km
Zrenjanin, Imanje
arr. 19:34
dep. 19:34
34 km
Zrenjanin, BEK
arr. 19:36
dep. 19:36
35 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 19:38
36 km
19:16 20:17 (01:01)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tomasevac, Railway station
dep. 19:16
Orlovat, Railway station
arr. 19:20
dep. 19:21
2 km
Lukicevo, Railway station
arr. 19:45
dep. 19:46
16 km
Zrenjanin, Fabrika
arr. 20:07
dep. 20:08
26 km
Zrenjanin, Railway station
arr. 20:17
30 km

Naselja Tomasevac i Zrenjanin su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tomasevac je u 04:28 h, dok je poslednji polazak u 19:16 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.