Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Tolisnica - Kraljevo timetable

thursday, 18.08.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Tolisnica - Kraljevo timetable
Departures on: thursday, 01.09.2022.
06:00 07:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tolisnica
dep. 06:00
Tolisnica, Propljenica
arr. 06:15
dep. 06:15
5.5 km
Lopatnica, Svetlanovac
arr. 06:20
dep. 06:20
9 km
Stanca
arr. 06:25
dep. 06:25
10.6 km
Stanca, Borovan
arr. 06:28
dep. 06:28
11.5 km
Stanca, Corbici
arr. 06:30
dep. 06:30
12 km
Lopatnica, 2
arr. 06:35
dep. 06:35
12.7 km
Lopatnica, 1
arr. 06:37
dep. 06:37
13.5 km
Lopatnica, Stavica
arr. 06:40
dep. 06:40
14.6 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 06:42
dep. 06:42
15.5 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 06:45
dep. 06:45
16.5 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 06:47
dep. 06:47
17.7 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 06:48
dep. 06:48
18.3 km
Bogutovac
arr. 06:53
dep. 06:53
20.3 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 06:57
dep. 06:57
21.6 km
Progorelica, Markovici
arr. 07:04
dep. 07:04
26.3 km
Progorelica
arr. 07:07
dep. 07:07
28.3 km
Konarevo, MK.
arr. 07:09
dep. 07:09
30.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 07:11
dep. 07:11
31.4 km
Konarevo, Jankovici
arr. 07:13
dep. 07:13
32.4 km
Konarevo, Grab
arr. 07:14
dep. 07:14
33.1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 07:15
dep. 07:15
33.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 07:16
dep. 07:16
34.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 07:18
dep. 07:18
35.6 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 07:20
dep. 07:20
36.8 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
37.5 km
arr. 07:22
dep. 07:22
38.2 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 07:23
dep. 07:23
38.8 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 07:25
dep. 07:25
39.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
40.2 km
13:20 15:00 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tolisnica
dep. 13:20
Tolisnica, Propljenica
arr. 13:35
dep. 13:35
5.5 km
Lopatnica, Svetlanovac
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Stanca
arr. 13:45
dep. 13:45
10.6 km
Stanca, Borovan
arr. 13:48
dep. 13:48
11.5 km
Stanca, Corbici
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Lopatnica, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
12.7 km
Lopatnica, 1
arr. 13:57
dep. 13:57
13.5 km
Lopatnica, Stavica
arr. 14:00
dep. 14:00
14.6 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 14:02
dep. 14:02
15.5 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 14:05
dep. 14:05
16.5 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 14:07
dep. 14:07
17.7 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 14:09
dep. 14:09
18.3 km
Bogutovac
arr. 14:23
dep. 14:23
20.3 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 14:27
dep. 14:27
21.6 km
Progorelica, Markovici
arr. 14:34
dep. 14:34
26.3 km
Progorelica
arr. 14:37
dep. 14:37
28.3 km
Konarevo, MK.
arr. 14:39
dep. 14:39
30.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 14:41
dep. 14:41
31.4 km
Konarevo, Jankovici
arr. 14:43
dep. 14:43
32.4 km
Konarevo, Grab
arr. 14:44
dep. 14:44
33.1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 14:45
dep. 14:45
33.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 14:47
dep. 14:47
34.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 14:48
dep. 14:48
35.6 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 14:50
dep. 14:50
36.8 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 14:51
dep. 14:51
37.5 km
arr. 14:52
dep. 14:52
38.2 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 14:53
dep. 14:53
38.8 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 14:55
dep. 14:55
39.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:00
40.2 km
Tolisnica - Kraljevo timetable
Departures on: friday, 02.09.2022.
06:00 07:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tolisnica
dep. 06:00
Tolisnica, Propljenica
arr. 06:15
dep. 06:15
5.5 km
Lopatnica, Svetlanovac
arr. 06:20
dep. 06:20
9 km
Stanca
arr. 06:25
dep. 06:25
10.6 km
Stanca, Borovan
arr. 06:28
dep. 06:28
11.5 km
Stanca, Corbici
arr. 06:30
dep. 06:30
12 km
Lopatnica, 2
arr. 06:35
dep. 06:35
12.7 km
Lopatnica, 1
arr. 06:37
dep. 06:37
13.5 km
Lopatnica, Stavica
arr. 06:40
dep. 06:40
14.6 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 06:42
dep. 06:42
15.5 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 06:45
dep. 06:45
16.5 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 06:47
dep. 06:47
17.7 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 06:48
dep. 06:48
18.3 km
Bogutovac
arr. 06:53
dep. 06:53
20.3 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 06:57
dep. 06:57
21.6 km
Progorelica, Markovici
arr. 07:04
dep. 07:04
26.3 km
Progorelica
arr. 07:07
dep. 07:07
28.3 km
Konarevo, MK.
arr. 07:09
dep. 07:09
30.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 07:11
dep. 07:11
31.4 km
Konarevo, Jankovici
arr. 07:13
dep. 07:13
32.4 km
Konarevo, Grab
arr. 07:14
dep. 07:14
33.1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 07:15
dep. 07:15
33.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 07:16
dep. 07:16
34.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 07:18
dep. 07:18
35.6 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 07:20
dep. 07:20
36.8 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
37.5 km
arr. 07:22
dep. 07:22
38.2 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 07:23
dep. 07:23
38.8 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 07:25
dep. 07:25
39.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:30
40.2 km
13:20 15:00 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tolisnica
dep. 13:20
Tolisnica, Propljenica
arr. 13:35
dep. 13:35
5.5 km
Lopatnica, Svetlanovac
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Stanca
arr. 13:45
dep. 13:45
10.6 km
Stanca, Borovan
arr. 13:48
dep. 13:48
11.5 km
Stanca, Corbici
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Lopatnica, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
12.7 km
Lopatnica, 1
arr. 13:57
dep. 13:57
13.5 km
Lopatnica, Stavica
arr. 14:00
dep. 14:00
14.6 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 14:02
dep. 14:02
15.5 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 14:05
dep. 14:05
16.5 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 14:07
dep. 14:07
17.7 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 14:09
dep. 14:09
18.3 km
Bogutovac
arr. 14:23
dep. 14:23
20.3 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 14:27
dep. 14:27
21.6 km
Progorelica, Markovici
arr. 14:34
dep. 14:34
26.3 km
Progorelica
arr. 14:37
dep. 14:37
28.3 km
Konarevo, MK.
arr. 14:39
dep. 14:39
30.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 14:41
dep. 14:41
31.4 km
Konarevo, Jankovici
arr. 14:43
dep. 14:43
32.4 km
Konarevo, Grab
arr. 14:44
dep. 14:44
33.1 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 14:45
dep. 14:45
33.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 14:47
dep. 14:47
34.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 14:48
dep. 14:48
35.6 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 14:50
dep. 14:50
36.8 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 14:51
dep. 14:51
37.5 km
arr. 14:52
dep. 14:52
38.2 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 14:53
dep. 14:53
38.8 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 14:55
dep. 14:55
39.5 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:00
40.2 km

Naselja Tolisnica i Kraljevo su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tolisnica je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 13:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.