Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Titel - Novi Sad timetable

sunday, 24.02.2019.
05:30 06:36 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 05:30
Titel, Glavna 68
arr. 05:31
dep. 05:31
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 05:32
dep. 05:32
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 05:34
dep. 05:34
2.4 km
Lok, Center
arr. 05:41
dep. 05:41
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 05:47
dep. 05:47
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 05:54
dep. 05:54
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 05:55
dep. 05:55
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 05:56
dep. 05:56
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 06:04
dep. 06:04
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 06:06
dep. 06:06
32.3 km
Budisava, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
39.7 km
Kac, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:31
dep. 06:31
56.1 km
arr. 06:36
57.9 km
05:40 06:40 (01:00)
Glavna 68
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Glavna 68
dep. 05:40
Titel, Glavna 152
arr. 05:41
dep. 05:41
1 km
Titel, Glavna 220
arr. 05:42
dep. 05:42
2 km
Lok, Center
arr. 05:48
dep. 05:48
8 km
Vilovo, Pošta
arr. 05:54
dep. 05:54
14 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 05:55
dep. 05:55
15 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 06:01
dep. 06:01
21 km
Gardinovci, Pošta
arr. 06:00
dep. 06:00
20 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 06:12
dep. 06:12
31 km
Sajkas, Bazar
arr. 06:14
dep. 06:14
32 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:38
dep. 06:38
54 km
arr. 06:40
56 km
09:15 10:21 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 09:15
Titel, Glavna 68
arr. 09:16
dep. 09:16
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 09:17
dep. 09:17
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 09:19
dep. 09:19
2.4 km
Lok, Center
arr. 09:26
dep. 09:26
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 09:32
dep. 09:32
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 09:39
dep. 09:39
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 09:40
dep. 09:40
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 09:41
dep. 09:41
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 09:49
dep. 09:49
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 09:51
dep. 09:51
32.3 km
Budisava, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
39.7 km
Kac, Center
arr. 10:02
dep. 10:02
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:16
dep. 10:16
56.1 km
arr. 10:21
57.9 km
11:30 12:36 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 11:30
Titel, Glavna 68
arr. 11:31
dep. 11:31
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 11:32
dep. 11:32
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 11:34
dep. 11:34
2.4 km
Lok, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 11:47
dep. 11:47
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 11:54
dep. 11:54
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 11:55
dep. 11:55
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 11:56
dep. 11:56
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 12:04
dep. 12:04
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 12:06
dep. 12:06
32.3 km
Budisava, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
39.7 km
Kac, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:31
dep. 12:31
56.1 km
arr. 12:36
57.9 km
11:40 12:40 (01:00)
Glavna 68
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Glavna 68
dep. 11:40
Titel, Glavna 152
arr. 11:41
dep. 11:41
1 km
Titel, Glavna 220
arr. 11:42
dep. 11:42
2 km
Lok, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
8 km
Vilovo, Pošta
arr. 11:54
dep. 11:54
14 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 11:55
dep. 11:55
15 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 12:01
dep. 12:01
21 km
Gardinovci, Pošta
arr. 12:00
dep. 12:00
20 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 12:12
dep. 12:12
31 km
Sajkas, Bazar
arr. 12:14
dep. 12:14
32 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:38
dep. 12:38
54 km
arr. 12:40
56 km
13:15 14:21 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 13:15
Titel, Glavna 68
arr. 13:16
dep. 13:16
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 13:17
dep. 13:17
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 13:19
dep. 13:19
2.4 km
Lok, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 13:32
dep. 13:32
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 13:39
dep. 13:39
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 13:40
dep. 13:40
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 13:41
dep. 13:41
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 13:49
dep. 13:49
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 13:51
dep. 13:51
32.3 km
Budisava, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
39.7 km
Kac, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:16
dep. 14:16
56.1 km
arr. 14:21
57.9 km
16:30 17:36 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 16:30
Titel, Glavna 68
arr. 16:31
dep. 16:31
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 16:32
dep. 16:32
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 16:34
dep. 16:34
2.4 km
Lok, Center
arr. 16:41
dep. 16:41
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 16:47
dep. 16:47
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 16:54
dep. 16:54
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 16:55
dep. 16:55
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 16:56
dep. 16:56
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 17:04
dep. 17:04
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 17:06
dep. 17:06
32.3 km
Budisava, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
39.7 km
Kac, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:31
dep. 17:31
56.1 km
arr. 17:36
57.9 km
18:35 19:41 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 18:35
Titel, Glavna 68
arr. 18:36
dep. 18:36
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 18:37
dep. 18:37
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 18:39
dep. 18:39
2.4 km
Lok, Center
arr. 18:46
dep. 18:46
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 18:52
dep. 18:52
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 18:59
dep. 18:59
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 19:00
dep. 19:00
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 19:01
dep. 19:01
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 19:09
dep. 19:09
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 19:11
dep. 19:11
32.3 km
Budisava, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
39.7 km
Kac, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:36
dep. 19:36
56.1 km
arr. 19:41
57.9 km
19:00 20:00 (01:00)
Glavna 68
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Glavna 68
dep. 19:00
Titel, Glavna 152
arr. 19:01
dep. 19:01
1 km
Titel, Glavna 220
arr. 19:02
dep. 19:02
2 km
Lok, Center
arr. 19:08
dep. 19:08
8 km
Vilovo, Pošta
arr. 19:14
dep. 19:14
14 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 19:15
dep. 19:15
15 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 19:21
dep. 19:21
21 km
Gardinovci, Pošta
arr. 19:20
dep. 19:20
20 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 19:32
dep. 19:32
31 km
Sajkas, Bazar
arr. 19:34
dep. 19:34
32 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:58
dep. 19:58
54 km
arr. 20:00
56 km

Naselja Titel i Novi Sad su međusobno udaljena ~58 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Titel je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.