Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Titel - Novi Sad timetable

tuesday, 20.11.2018.
04:20 05:26 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 04:20
Titel, Glavna 68
arr. 04:21
dep. 04:21
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 04:22
dep. 04:22
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 04:24
dep. 04:24
2.4 km
Lok, Center
arr. 04:31
dep. 04:31
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 04:37
dep. 04:37
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 04:44
dep. 04:44
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 04:45
dep. 04:45
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 04:46
dep. 04:46
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 04:54
dep. 04:54
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 04:56
dep. 04:56
32.3 km
Budisava, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
39.7 km
Kac, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:21
dep. 05:21
56.1 km
arr. 05:26
57.9 km
04:30 05:40 (01:10)
Restorani Vojvodina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Restorani Vojvodina
dep. 04:30
Titel, Glavna 68
arr. 04:31
dep. 04:31
0.5 km
Titel, Glavna 152
arr. 04:32
dep. 04:32
1 km
Titel, Glavna 220
arr. 04:33
dep. 04:33
1.5 km
Lok, Center
arr. 04:40
dep. 04:40
9 km
Vilovo, Pošta
arr. 04:47
dep. 04:47
15 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 04:48
dep. 04:48
16 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 04:53
dep. 04:53
20 km
Gardinovci, Pošta
arr. 04:56
dep. 04:56
21.8 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 04:57
dep. 04:57
22.8 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 05:08
dep. 05:08
32 km
Sajkas, Bazar
arr. 05:10
dep. 05:10
33 km
Budisava, Center
arr. 05:19
dep. 05:19
40 km
Kac, Center
arr. 05:25
dep. 05:25
45 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:37
dep. 05:37
55 km
arr. 05:40
57 km
05:00 06:06 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 05:00
Titel, Glavna 68
arr. 05:01
dep. 05:01
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 05:02
dep. 05:02
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 05:04
dep. 05:04
2.4 km
Lok, Center
arr. 05:11
dep. 05:11
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 05:17
dep. 05:17
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 05:24
dep. 05:24
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 05:25
dep. 05:25
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 05:26
dep. 05:26
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 05:34
dep. 05:34
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 05:36
dep. 05:36
32.3 km
Budisava, Center
arr. 05:43
dep. 05:43
39.7 km
Kac, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:01
dep. 06:01
56.1 km
arr. 06:06
57.9 km
05:28 06:30 (01:02)
Donji Titel ZS
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Donji Titel ZS
dep. 05:28
Titel, Railway station
arr. 05:31
dep. 05:32
3 km
arr. 05:37
dep. 05:38
9 km
arr. 05:43
dep. 05:44
15 km
Sajkas, Railway station
arr. 05:50
dep. 05:51
22 km
Budisava, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:59
29 km
arr. 06:04
dep. 06:05
35 km
Novi Sad, Rimski Sancevi
arr. 06:14
dep. 06:15
45 km
Novi Sad, Railway station
arr. 06:30
56 km
05:30 06:36 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 05:30
Titel, Glavna 68
arr. 05:31
dep. 05:31
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 05:32
dep. 05:32
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 05:34
dep. 05:34
2.4 km
Lok, Center
arr. 05:41
dep. 05:41
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 05:47
dep. 05:47
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 05:54
dep. 05:54
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 05:55
dep. 05:55
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 05:56
dep. 05:56
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 06:04
dep. 06:04
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 06:06
dep. 06:06
32.3 km
Budisava, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
39.7 km
Kac, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:31
dep. 06:31
56.1 km
arr. 06:36
57.9 km
05:40 06:40 (01:00)
Glavna 68
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Glavna 68
dep. 05:40
Titel, Glavna 152
arr. 05:41
dep. 05:41
1 km
Titel, Glavna 220
arr. 05:42
dep. 05:42
2 km
Lok, Center
arr. 05:48
dep. 05:48
8 km
Vilovo, Pošta
arr. 05:54
dep. 05:54
14 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 05:55
dep. 05:55
15 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 06:01
dep. 06:01
21 km
Gardinovci, Pošta
arr. 06:00
dep. 06:00
20 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 06:12
dep. 06:12
31 km
Sajkas, Bazar
arr. 06:14
dep. 06:14
32 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:38
dep. 06:38
54 km
arr. 06:40
56 km
06:00 07:06 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 06:00
Titel, Glavna 68
arr. 06:01
dep. 06:01
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 06:02
dep. 06:02
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 06:04
dep. 06:04
2.4 km
Lok, Center
arr. 06:11
dep. 06:11
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 06:17
dep. 06:17
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 06:24
dep. 06:24
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 06:25
dep. 06:25
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 06:26
dep. 06:26
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 06:34
dep. 06:34
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 06:36
dep. 06:36
32.3 km
Budisava, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
39.7 km
Kac, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:01
dep. 07:01
56.1 km
arr. 07:06
57.9 km
06:30 07:36 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 06:30
Titel, Glavna 68
arr. 06:31
dep. 06:31
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 06:32
dep. 06:32
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 06:34
dep. 06:34
2.4 km
Lok, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 06:47
dep. 06:47
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 06:54
dep. 06:54
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 06:55
dep. 06:55
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 06:56
dep. 06:56
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 07:04
dep. 07:04
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 07:06
dep. 07:06
32.3 km
Budisava, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
39.7 km
Kac, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:31
dep. 07:31
56.1 km
arr. 07:36
57.9 km
07:00 08:06 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 07:00
Titel, Glavna 68
arr. 07:01
dep. 07:01
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 07:02
dep. 07:02
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 07:04
dep. 07:04
2.4 km
Lok, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 07:17
dep. 07:17
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 07:24
dep. 07:24
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 07:25
dep. 07:25
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 07:26
dep. 07:26
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 07:34
dep. 07:34
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 07:36
dep. 07:36
32.3 km
Budisava, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
39.7 km
Kac, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 08:01
dep. 08:01
56.1 km
arr. 08:06
57.9 km
07:30 08:36 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 07:30
Titel, Glavna 68
arr. 07:31
dep. 07:31
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 07:32
dep. 07:32
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 07:34
dep. 07:34
2.4 km
Lok, Center
arr. 07:41
dep. 07:41
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 07:47
dep. 07:47
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 07:54
dep. 07:54
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 07:55
dep. 07:55
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 07:56
dep. 07:56
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 08:04
dep. 08:04
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 08:06
dep. 08:06
32.3 km
Budisava, Center
arr. 08:13
dep. 08:13
39.7 km
Kac, Center
arr. 08:17
dep. 08:17
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 08:31
dep. 08:31
56.1 km
arr. 08:36
57.9 km
08:15 09:21 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 08:15
Titel, Glavna 68
arr. 08:16
dep. 08:16
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 08:17
dep. 08:17
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 08:19
dep. 08:19
2.4 km
Lok, Center
arr. 08:26
dep. 08:26
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 08:32
dep. 08:32
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 08:39
dep. 08:39
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 08:40
dep. 08:40
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 08:41
dep. 08:41
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 08:49
dep. 08:49
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 08:51
dep. 08:51
32.3 km
Budisava, Center
arr. 08:58
dep. 08:58
39.7 km
Kac, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:16
dep. 09:16
56.1 km
arr. 09:21
57.9 km
09:15 10:21 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 09:15
Titel, Glavna 68
arr. 09:16
dep. 09:16
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 09:17
dep. 09:17
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 09:19
dep. 09:19
2.4 km
Lok, Center
arr. 09:26
dep. 09:26
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 09:32
dep. 09:32
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 09:39
dep. 09:39
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 09:40
dep. 09:40
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 09:41
dep. 09:41
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 09:49
dep. 09:49
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 09:51
dep. 09:51
32.3 km
Budisava, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
39.7 km
Kac, Center
arr. 10:02
dep. 10:02
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:16
dep. 10:16
56.1 km
arr. 10:21
57.9 km
11:30 12:36 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 11:30
Titel, Glavna 68
arr. 11:31
dep. 11:31
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 11:32
dep. 11:32
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 11:34
dep. 11:34
2.4 km
Lok, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 11:47
dep. 11:47
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 11:54
dep. 11:54
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 11:55
dep. 11:55
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 11:56
dep. 11:56
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 12:04
dep. 12:04
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 12:06
dep. 12:06
32.3 km
Budisava, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
39.7 km
Kac, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:31
dep. 12:31
56.1 km
arr. 12:36
57.9 km
11:40 12:40 (01:00)
Glavna 68
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Glavna 68
dep. 11:40
Titel, Glavna 152
arr. 11:41
dep. 11:41
1 km
Titel, Glavna 220
arr. 11:42
dep. 11:42
2 km
Lok, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
8 km
Vilovo, Pošta
arr. 11:54
dep. 11:54
14 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 11:55
dep. 11:55
15 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 12:01
dep. 12:01
21 km
Gardinovci, Pošta
arr. 12:00
dep. 12:00
20 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 12:12
dep. 12:12
31 km
Sajkas, Bazar
arr. 12:14
dep. 12:14
32 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:38
dep. 12:38
54 km
arr. 12:40
56 km
12:30 13:36 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 12:30
Titel, Glavna 68
arr. 12:31
dep. 12:31
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 12:32
dep. 12:32
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 12:34
dep. 12:34
2.4 km
Lok, Center
arr. 12:41
dep. 12:41
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 12:47
dep. 12:47
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 12:54
dep. 12:54
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 12:55
dep. 12:55
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 12:56
dep. 12:56
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 13:04
dep. 13:04
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 13:06
dep. 13:06
32.3 km
Budisava, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
39.7 km
Kac, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:31
dep. 13:31
56.1 km
arr. 13:36
57.9 km
13:15 14:21 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 13:15
Titel, Glavna 68
arr. 13:16
dep. 13:16
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 13:17
dep. 13:17
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 13:19
dep. 13:19
2.4 km
Lok, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 13:32
dep. 13:32
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 13:39
dep. 13:39
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 13:40
dep. 13:40
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 13:41
dep. 13:41
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 13:49
dep. 13:49
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 13:51
dep. 13:51
32.3 km
Budisava, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
39.7 km
Kac, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:16
dep. 14:16
56.1 km
arr. 14:21
57.9 km
14:10 15:16 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 14:10
Titel, Glavna 68
arr. 14:11
dep. 14:11
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 14:12
dep. 14:12
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 14:14
dep. 14:14
2.4 km
Lok, Center
arr. 14:21
dep. 14:21
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 14:27
dep. 14:27
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 14:34
dep. 14:34
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 14:35
dep. 14:35
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 14:36
dep. 14:36
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 14:44
dep. 14:44
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 14:46
dep. 14:46
32.3 km
Budisava, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
39.7 km
Kac, Center
arr. 14:57
dep. 14:57
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:11
dep. 15:11
56.1 km
arr. 15:16
57.9 km
14:13 15:15 (01:02)
Donji Titel ZS
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Donji Titel ZS
dep. 14:13
Titel, Railway station
arr. 14:16
dep. 14:17
3 km
arr. 14:22
dep. 14:23
9 km
arr. 14:28
dep. 14:29
15 km
Sajkas, Railway station
arr. 14:35
dep. 14:36
22 km
Budisava, Railway station
arr. 14:43
dep. 14:44
29 km
arr. 14:49
dep. 14:50
35 km
Novi Sad, Rimski Sancevi
arr. 14:59
dep. 15:00
45 km
Novi Sad, Railway station
arr. 15:15
56 km
15:25 16:31 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 15:25
Titel, Glavna 68
arr. 15:26
dep. 15:26
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 15:27
dep. 15:27
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 15:29
dep. 15:29
2.4 km
Lok, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 15:42
dep. 15:42
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 15:49
dep. 15:49
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 15:50
dep. 15:50
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 15:51
dep. 15:51
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 15:59
dep. 15:59
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 16:01
dep. 16:01
32.3 km
Budisava, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
39.7 km
Kac, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:26
dep. 16:26
56.1 km
arr. 16:31
57.9 km
16:30 17:36 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 16:30
Titel, Glavna 68
arr. 16:31
dep. 16:31
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 16:32
dep. 16:32
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 16:34
dep. 16:34
2.4 km
Lok, Center
arr. 16:41
dep. 16:41
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 16:47
dep. 16:47
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 16:54
dep. 16:54
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 16:55
dep. 16:55
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 16:56
dep. 16:56
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 17:04
dep. 17:04
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 17:06
dep. 17:06
32.3 km
Budisava, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
39.7 km
Kac, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:31
dep. 17:31
56.1 km
arr. 17:36
57.9 km
17:30 18:36 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 17:30
Titel, Glavna 68
arr. 17:31
dep. 17:31
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 17:32
dep. 17:32
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 17:34
dep. 17:34
2.4 km
Lok, Center
arr. 17:41
dep. 17:41
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 17:47
dep. 17:47
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 17:54
dep. 17:54
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 17:55
dep. 17:55
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 17:56
dep. 17:56
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 18:04
dep. 18:04
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 18:06
dep. 18:06
32.3 km
Budisava, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
39.7 km
Kac, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 18:31
dep. 18:31
56.1 km
arr. 18:36
57.9 km
18:35 19:41 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 18:35
Titel, Glavna 68
arr. 18:36
dep. 18:36
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 18:37
dep. 18:37
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 18:39
dep. 18:39
2.4 km
Lok, Center
arr. 18:46
dep. 18:46
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 18:52
dep. 18:52
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 18:59
dep. 18:59
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 19:00
dep. 19:00
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 19:01
dep. 19:01
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 19:09
dep. 19:09
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 19:11
dep. 19:11
32.3 km
Budisava, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
39.7 km
Kac, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:36
dep. 19:36
56.1 km
arr. 19:41
57.9 km
18:45 19:55 (01:10)
Restorani Vojvodina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Restorani Vojvodina
dep. 18:45
Titel, Glavna 68
arr. 18:46
dep. 18:46
0.5 km
Titel, Glavna 152
arr. 18:47
dep. 18:47
1 km
Titel, Glavna 220
arr. 18:48
dep. 18:48
1.5 km
Lok, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
9 km
Vilovo, Pošta
arr. 19:02
dep. 19:02
15 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 19:03
dep. 19:03
16 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 19:08
dep. 19:08
20 km
Gardinovci, Pošta
arr. 19:11
dep. 19:11
21.8 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 19:12
dep. 19:12
22.8 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 19:23
dep. 19:23
32 km
Sajkas, Bazar
arr. 19:25
dep. 19:25
33 km
Budisava, Center
arr. 19:34
dep. 19:34
40 km
Kac, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
45 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:52
dep. 19:52
55 km
arr. 19:55
57 km
20:15 21:21 (01:06)
Zgrada "Vojvodina"
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Zgrada "Vojvodina"
dep. 20:15
Titel, Glavna 68
arr. 20:16
dep. 20:16
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 20:17
dep. 20:17
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 20:19
dep. 20:19
2.4 km
Lok, Center
arr. 20:26
dep. 20:26
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 20:32
dep. 20:32
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 20:39
dep. 20:39
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 20:40
dep. 20:40
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 20:41
dep. 20:41
21.9 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 20:49
dep. 20:49
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 20:51
dep. 20:51
32.3 km
Budisava, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
39.7 km
Kac, Center
arr. 21:02
dep. 21:02
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 21:16
dep. 21:16
56.1 km
arr. 21:21
57.9 km
20:45 21:55 (01:10)
Restorani Vojvodina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Titel, Restorani Vojvodina
dep. 20:45
Titel, Glavna 68
arr. 20:46
dep. 20:46
0.5 km
Titel, Glavna 152
arr. 20:47
dep. 20:47
1 km
Titel, Glavna 220
arr. 20:48
dep. 20:48
1.5 km
Lok, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
9 km
Vilovo, Pošta
arr. 21:02
dep. 21:02
15 km
Vilovo, Železnička 8
arr. 21:03
dep. 21:03
16 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 21:08
dep. 21:08
20 km
Gardinovci, Pošta
arr. 21:11
dep. 21:11
21.8 km
Gardinovci, M. Tita 68
arr. 21:12
dep. 21:12
22.8 km
Sajkas, Petra Drapšina 14
arr. 21:23
dep. 21:23
32 km
Sajkas, Bazar
arr. 21:25
dep. 21:25
33 km
Budisava, Center
arr. 21:34
dep. 21:34
40 km
Kac, Center
arr. 21:40
dep. 21:40
45 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 21:52
dep. 21:52
55 km
arr. 21:55
57 km

Naselja Titel i Novi Sad su međusobno udaljena ~58 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Titel je u 04:20 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.