Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Titel - Novi Sad timetable

wednesday, 08.07.2020.
04:20 05:26 (01:06)
Restorani Vojvodina - Nova PostaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:20
Titel, Glavna 68
arr. 04:21
dep. 04:21
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 04:22
dep. 04:22
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 04:24
dep. 04:24
2.4 km
Lok, Center
arr. 04:31
dep. 04:31
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 04:37
dep. 04:37
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 04:44
dep. 04:44
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 04:45
dep. 04:45
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 04:46
dep. 04:46
21.9 km
arr. 04:54
dep. 04:54
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 04:56
dep. 04:56
32.3 km
Budisava, Center
arr. 05:03
dep. 05:03
39.7 km
Kac, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:21
dep. 05:21
56.1 km
arr. 05:26
57.9 km
05:30 06:36 (01:06)
Restorani Vojvodina - Nova PostaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:30
Titel, Glavna 68
arr. 05:31
dep. 05:31
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 05:32
dep. 05:32
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 05:34
dep. 05:34
2.4 km
Lok, Center
arr. 05:41
dep. 05:41
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 05:47
dep. 05:47
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 05:54
dep. 05:54
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 05:55
dep. 05:55
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 05:56
dep. 05:56
21.9 km
arr. 06:04
dep. 06:04
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 06:06
dep. 06:06
32.3 km
Budisava, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
39.7 km
Kac, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:31
dep. 06:31
56.1 km
arr. 06:36
57.9 km
06:30 07:36 (01:06)
Restorani Vojvodina - Nova PostaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:30
Titel, Glavna 68
arr. 06:31
dep. 06:31
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 06:32
dep. 06:32
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 06:34
dep. 06:34
2.4 km
Lok, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 06:47
dep. 06:47
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 06:54
dep. 06:54
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 06:55
dep. 06:55
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 06:56
dep. 06:56
21.9 km
arr. 07:04
dep. 07:04
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 07:06
dep. 07:06
32.3 km
Budisava, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
39.7 km
Kac, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:31
dep. 07:31
56.1 km
arr. 07:36
57.9 km
09:15 10:21 (01:06)
Restorani Vojvodina - Nova PostaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:15
Titel, Glavna 68
arr. 09:16
dep. 09:16
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 09:17
dep. 09:17
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 09:19
dep. 09:19
2.4 km
Lok, Center
arr. 09:26
dep. 09:26
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 09:32
dep. 09:32
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 09:39
dep. 09:39
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 09:40
dep. 09:40
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 09:41
dep. 09:41
21.9 km
arr. 09:49
dep. 09:49
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 09:51
dep. 09:51
32.3 km
Budisava, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
39.7 km
Kac, Center
arr. 10:02
dep. 10:02
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:16
dep. 10:16
56.1 km
arr. 10:21
57.9 km
11:30 12:36 (01:06)
Restorani Vojvodina - Nova PostaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
Titel, Glavna 68
arr. 11:31
dep. 11:31
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 11:32
dep. 11:32
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 11:34
dep. 11:34
2.4 km
Lok, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 11:47
dep. 11:47
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 11:54
dep. 11:54
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 11:55
dep. 11:55
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 11:56
dep. 11:56
21.9 km
arr. 12:04
dep. 12:04
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 12:06
dep. 12:06
32.3 km
Budisava, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
39.7 km
Kac, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:31
dep. 12:31
56.1 km
arr. 12:36
57.9 km
12:30 13:36 (01:06)
Restorani Vojvodina - Nova PostaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Titel, Glavna 68
arr. 12:31
dep. 12:31
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 12:32
dep. 12:32
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 12:34
dep. 12:34
2.4 km
Lok, Center
arr. 12:41
dep. 12:41
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 12:47
dep. 12:47
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 12:54
dep. 12:54
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 12:55
dep. 12:55
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 12:56
dep. 12:56
21.9 km
arr. 13:04
dep. 13:04
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 13:06
dep. 13:06
32.3 km
Budisava, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
39.7 km
Kac, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:31
dep. 13:31
56.1 km
arr. 13:36
57.9 km
14:10 15:16 (01:06)
Restorani Vojvodina - Nova PostaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:10
Titel, Glavna 68
arr. 14:11
dep. 14:11
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 14:12
dep. 14:12
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 14:14
dep. 14:14
2.4 km
Lok, Center
arr. 14:21
dep. 14:21
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 14:27
dep. 14:27
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 14:34
dep. 14:34
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 14:35
dep. 14:35
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 14:36
dep. 14:36
21.9 km
arr. 14:44
dep. 14:44
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 14:46
dep. 14:46
32.3 km
Budisava, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
39.7 km
Kac, Center
arr. 14:57
dep. 14:57
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:11
dep. 15:11
56.1 km
arr. 15:16
57.9 km
18:35 19:41 (01:06)
Restorani Vojvodina - Nova PostaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:35
Titel, Glavna 68
arr. 18:36
dep. 18:36
0.7 km
Titel, Glavna 152
arr. 18:37
dep. 18:37
1.4 km
Titel, Glavna 220
arr. 18:39
dep. 18:39
2.4 km
Lok, Center
arr. 18:46
dep. 18:46
9.3 km
Vilovo, Pošta
arr. 18:52
dep. 18:52
15.2 km
Gardinovci, Marsala Tita 2
arr. 18:59
dep. 18:59
20.7 km
Gardinovci, Pošta
arr. 19:00
dep. 19:00
21.1 km
Gardinovci, Marsala Tita 69
arr. 19:01
dep. 19:01
21.9 km
arr. 19:09
dep. 19:09
31.3 km
Sajkas, Bazar
arr. 19:11
dep. 19:11
32.3 km
Budisava, Center
arr. 19:18
dep. 19:18
39.7 km
Kac, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
43.7 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:36
dep. 19:36
56.1 km
arr. 19:41
57.9 km

Naselja Titel i Novi Sad su međusobno udaljena ~58 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 06min., a najduže 01h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Titel je u 04:20 h, dok je poslednji polazak u 18:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.