Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Tibuzde - Vranje timetable

sunday, 18.08.2019.
19:45 20:00 (00:15)
1Bus station
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tibuzde, 1
dep. 19:45
Zlatokop
arr. 19:50
dep. 19:50
3 km
Vranje, Palestina
arr. 19:55
dep. 19:55
5 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 19:58
dep. 19:58
7 km
Vranje, Bus station
arr. 20:00
8 km
Tibuzde - Vranje timetable
Departures on: monday, 19.08.2019.
04:55 05:25 (00:30)
2Beogradska
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tibuzde, 2
dep. 04:55
Tibuzde, 1
arr. 04:57
dep. 04:57
0.5 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 05:00
dep. 05:00
2 km
Zlatokop
arr. 05:03
dep. 05:03
2.5 km
Zlatokop, Skola
arr. 05:05
dep. 05:05
2.8 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 05:08
dep. 05:08
3.5 km
Vranje, Palestina
arr. 05:13
dep. 05:13
4.1 km
Vranje, D. Vranje
arr. 05:17
dep. 05:17
5.2 km
Vranje, Sanc
arr. 05:20
dep. 05:20
5.8 km
Vranje, Jumko
arr. 05:21
dep. 05:21
5.9 km
Vranje, Beogradska
arr. 05:25
6.5 km
06:05 06:35 (00:30)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tibuzde, 2
dep. 06:05
Tibuzde, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 06:08
dep. 06:08
2 km
Zlatokop
arr. 06:10
dep. 06:10
2.5 km
Zlatokop, Skola
arr. 06:11
dep. 06:11
2.8 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 06:13
dep. 06:13
3.5 km
Vranje, Palestina
arr. 06:15
dep. 06:15
4.1 km
Vranje, D. Vranje
arr. 06:18
dep. 06:18
5.2 km
Vranje, Ogledna stanica
arr. 06:19
dep. 06:19
7 km
Vranje, Dva bresta
arr. 06:20
dep. 06:20
7.2 km
Vranje, Staro groblje
arr. 06:22
dep. 06:22
7.3 km
Vranje, Balon sala
arr. 06:24
dep. 06:24
7.5 km
Vranje, Industrijska zona (B)
arr. 06:28
dep. 06:28
7.7 km
Vranje, Bus station
arr. 06:35
8 km
06:25 06:50 (00:25)
2Beogradska
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tibuzde, 2
dep. 06:25
Tibuzde, 1
arr. 06:27
dep. 06:27
0.5 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 06:30
dep. 06:30
2 km
Zlatokop
arr. 06:33
dep. 06:33
2.5 km
Zlatokop, Skola
arr. 06:35
dep. 06:35
2.8 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 06:38
dep. 06:38
3.5 km
Vranje, Palestina
arr. 06:43
dep. 06:43
4.1 km
Vranje, D. Vranje
arr. 06:47
dep. 06:47
5.2 km
Vranje, Beogradska
arr. 06:50
6.5 km
07:20 07:42 (00:22)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tibuzde, 2
dep. 07:20
Tibuzde, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
0.5 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 07:25
dep. 07:25
2 km
Zlatokop
arr. 07:28
dep. 07:28
2.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 07:28
dep. 07:28
3.5 km
Vranje, Palestina
arr. 07:33
dep. 07:33
4.1 km
Vranje, D. Vranje
arr. 07:37
dep. 07:37
5.2 km
Vranje, VI skola
arr. 07:38
dep. 07:38
5.6 km
Vranje, Beogradska
arr. 07:40
dep. 07:40
6.5 km
Vranje, Bus station
arr. 07:42
8 km
08:45 09:00 (00:15)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tibuzde, 1
dep. 08:45
Zlatokop
arr. 08:50
dep. 08:50
3 km
Vranje, Palestina
arr. 08:55
dep. 08:55
5 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 08:58
dep. 08:58
7 km
Vranje, Bus station
arr. 09:00
8 km
09:30 09:50 (00:20)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturdays during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tibuzde, 2
dep. 09:30
Tibuzde, 1
arr. 09:32
dep. 09:32
0.5 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 09:35
dep. 09:35
2 km
Zlatokop
arr. 09:38
dep. 09:38
2.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 09:38
dep. 09:38
3.5 km
Vranje, Palestina
arr. 09:43
dep. 09:43
4.1 km
Vranje, D. Vranje
arr. 09:47
dep. 09:47
5.2 km
Vranje, Beogradska
arr. 09:49
dep. 09:49
6.5 km
Vranje, Bus station
arr. 09:50
8 km
12:10 12:30 (00:20)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tibuzde, 2
dep. 12:10
Tibuzde, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
0.5 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 12:15
dep. 12:15
2 km
Zlatokop
arr. 12:18
dep. 12:18
2.5 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 12:18
dep. 12:18
3.5 km
Vranje, Palestina
arr. 12:23
dep. 12:23
4.1 km
Vranje, D. Vranje
arr. 12:27
dep. 12:27
5.2 km
Vranje, Beogradska
arr. 12:29
dep. 12:29
6.5 km
Vranje, Bus station
arr. 12:30
8 km
13:00 13:29 (00:29)
2Beogradska
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tibuzde, 2
dep. 13:00
Tibuzde, 1
arr. 13:02
dep. 13:02
0.5 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Zlatokop
arr. 13:08
dep. 13:08
2.5 km
Zlatokop, Skola
arr. 13:10
dep. 13:10
2.8 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 13:13
dep. 13:13
3.5 km
Vranje, Palestina
arr. 13:18
dep. 13:18
4.1 km
Vranje, D. Vranje
arr. 13:22
dep. 13:22
5.2 km
Vranje, Sanc
arr. 13:25
dep. 13:25
5.8 km
Vranje, Jumko
arr. 13:26
dep. 13:26
5.9 km
Vranje, Beogradska
arr. 13:29
6.5 km
14:15 14:30 (00:15)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tibuzde, 1
dep. 14:15
Zlatokop
arr. 14:20
dep. 14:20
3 km
Vranje, Palestina
arr. 14:25
dep. 14:25
5 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 14:28
dep. 14:28
7 km
Vranje, Bus station
arr. 14:30
8 km
16:25 16:50 (00:25)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tibuzde, 2
dep. 16:25
Tibuzde, 1
arr. 16:27
dep. 16:27
0.5 km
Zlatokop, Brestovac
arr. 16:30
dep. 16:30
2 km
Zlatokop
arr. 16:33
dep. 16:33
2.5 km
Zlatokop, Skola
arr. 16:35
dep. 16:35
2.8 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 16:38
dep. 16:38
3.5 km
Vranje, Palestina
arr. 16:43
dep. 16:43
4.1 km
Vranje, D. Vranje
arr. 16:47
dep. 16:47
5.2 km
Vranje, Bus station
arr. 16:50
8 km
18:15 18:30 (00:15)
1Bus station
The timetable is valid until: 15.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tibuzde, 1
dep. 18:15
Zlatokop
arr. 18:20
dep. 18:20
3 km
Vranje, Palestina
arr. 18:25
dep. 18:25
5 km
Vranje, Krivo vrpce
arr. 18:28
dep. 18:28
7 km
Vranje, Bus station
arr. 18:30
8 km
23:00 23:10 (00:10)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tibuzde, 2
dep. 23:00
Vranje, Bus station
arr. 23:10
8 km

Naselja Tibuzde i Vranje su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tibuzde je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.