Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Thessaloniki - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 18.02.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Thessaloniki - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
19:00 05:00 (10:00)
In front of railway stationSiamos Tours office
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: Saturday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Evzoni, Border crossing (GR)
arr. 20:30
dep. 20:30
79.9 km
Bogorodica, Border crossing (MK)
arr. 21:00
dep. 21:00
80 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 23:30
dep. 23:30
279.9 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 00:00
dep. 00:00
280 km
Vranje, Toll booth
arr. 00:30
dep. 00:30
321 km
Predejane, Motel Predejane
arr. 01:00
dep. 01:00
365 km
arr. 02:00
dep. 02:00
386 km
arr. 02:30
dep. 02:30
440 km
Aleksinac, Petrol station Lukoil
arr. 03:00
dep. 03:00
489 km
Pojate, Motel Rubin
arr. 03:25
dep. 03:25
523 km
arr. 03:30
dep. 03:30
540 km
arr. 03:35
dep. 03:35
546 km
Jagodina, Benzinska pumpa Mol
arr. 03:45
dep. 03:45
550 km
Batocina, Naplatna rampa
arr. 04:00
dep. 04:00
556 km
Markovac kod Velike Plane, Naplatna rampa
arr. 04:35
dep. 04:35
566 km
Velika Plana, Nis Petrol pumpa
arr. 04:45
dep. 04:45
578 km
arr. 04:50
dep. 04:50
614 km
Beograd (Belgrade), Siamos Tours office
arr. 05:00
670 km
Thessaloniki - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
19:00 05:00 (10:00)
In front of railway stationSiamos Tours office
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: Saturday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Evzoni, Border crossing (GR)
arr. 20:30
dep. 20:30
79.9 km
Bogorodica, Border crossing (MK)
arr. 21:00
dep. 21:00
80 km
Tabanovce, Border crossing (MK)
arr. 23:30
dep. 23:30
279.9 km
Presevo, Border crossing (RS)
arr. 00:00
dep. 00:00
280 km
Vranje, Toll booth
arr. 00:30
dep. 00:30
321 km
Predejane, Motel Predejane
arr. 01:00
dep. 01:00
365 km
arr. 02:00
dep. 02:00
386 km
arr. 02:30
dep. 02:30
440 km
Aleksinac, Petrol station Lukoil
arr. 03:00
dep. 03:00
489 km
Pojate, Motel Rubin
arr. 03:25
dep. 03:25
523 km
arr. 03:30
dep. 03:30
540 km
arr. 03:35
dep. 03:35
546 km
Jagodina, Benzinska pumpa Mol
arr. 03:45
dep. 03:45
550 km
Batocina, Naplatna rampa
arr. 04:00
dep. 04:00
556 km
Markovac kod Velike Plane, Naplatna rampa
arr. 04:35
dep. 04:35
566 km
Velika Plana, Nis Petrol pumpa
arr. 04:45
dep. 04:45
578 km
arr. 04:50
dep. 04:50
614 km
Beograd (Belgrade), Siamos Tours office
arr. 05:00
670 km

Naselja Thessaloniki i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~670 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10h i 00min., a najduže 10h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Thessaloniki je u 19:00 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Thessaloniki - Beograd (Belgrade) iznosi od 51,50 EUR do 51,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.