Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Tesica - Aleksinacki Rudnik timetable

sunday, 21.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Tesica - Aleksinacki Rudnik timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:10 05:45 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Center
dep. 05:10
Tesica, Ulaz
arr. 05:11
dep. 05:11
0.7 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:13
dep. 05:13
2.6 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:14
dep. 05:14
3.2 km
Nozrina, II
arr. 05:16
dep. 05:16
4.2 km
Nozrina, I
arr. 05:17
dep. 05:17
4.7 km
Moravac, II
arr. 05:18
dep. 05:18
5.5 km
Moravac, I
arr. 05:20
dep. 05:20
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:23
dep. 05:23
7.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:25
dep. 05:25
8.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:27
dep. 05:27
9.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:29
dep. 05:29
10.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:31
dep. 05:31
10.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:33
dep. 05:33
11.4 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:35
dep. 05:35
11.9 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:37
dep. 05:37
12.5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:40
dep. 05:40
13.3 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:43
dep. 05:43
14.5 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:45
14.8 km
05:55 06:35 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Tesica
dep. 05:55
Tesica, I
arr. 05:56
dep. 05:56
0.4 km
Tesica, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
0.8 km
Tesica, Ulaz
arr. 05:58
dep. 05:58
1.5 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:00
dep. 06:00
3.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:01
dep. 06:01
4 km
Nozrina, II
arr. 06:03
dep. 06:03
5 km
Nozrina, I
arr. 06:04
dep. 06:04
5.5 km
Moravac, II
arr. 06:05
dep. 06:05
6.3 km
Moravac, I
arr. 06:07
dep. 06:07
7.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
8.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:14
dep. 06:14
9.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
10.2 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
10.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:21
dep. 06:21
11.6 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:23
dep. 06:23
12.2 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 06:25
dep. 06:25
12.7 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:27
dep. 06:27
13.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:30
dep. 06:30
14.1 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:33
dep. 06:33
15.3 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:34
dep. 06:34
15.6 km
Aleksinacki Rudnik, Mehanika ing.
arr. 06:35
15.9 km
07:16 07:50 (00:34)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 07:16
Tesica, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
1.6 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:21
dep. 07:21
2.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:25
dep. 07:25
5 km
Nozrina, I
arr. 07:27
dep. 07:27
5.9 km
Moravac, I
arr. 07:29
dep. 07:29
7.2 km
Moravac, II
arr. 07:31
dep. 07:31
8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:37
dep. 07:37
11.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
12.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:41
dep. 07:41
13.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 07:43
dep. 07:43
13.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 07:45
dep. 07:45
14.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:47
dep. 07:47
15.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:49
dep. 07:49
16.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:50
16.7 km
Tesica - Aleksinacki Rudnik timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:10 05:45 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Center
dep. 05:10
Tesica, Ulaz
arr. 05:11
dep. 05:11
0.7 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:13
dep. 05:13
2.6 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:14
dep. 05:14
3.2 km
Nozrina, II
arr. 05:16
dep. 05:16
4.2 km
Nozrina, I
arr. 05:17
dep. 05:17
4.7 km
Moravac, II
arr. 05:18
dep. 05:18
5.5 km
Moravac, I
arr. 05:20
dep. 05:20
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:23
dep. 05:23
7.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:25
dep. 05:25
8.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:27
dep. 05:27
9.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:29
dep. 05:29
10.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:31
dep. 05:31
10.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:33
dep. 05:33
11.4 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:35
dep. 05:35
11.9 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:37
dep. 05:37
12.5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:40
dep. 05:40
13.3 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:43
dep. 05:43
14.5 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:45
14.8 km
05:55 06:35 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Tesica
dep. 05:55
Tesica, I
arr. 05:56
dep. 05:56
0.4 km
Tesica, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
0.8 km
Tesica, Ulaz
arr. 05:58
dep. 05:58
1.5 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:00
dep. 06:00
3.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:01
dep. 06:01
4 km
Nozrina, II
arr. 06:03
dep. 06:03
5 km
Nozrina, I
arr. 06:04
dep. 06:04
5.5 km
Moravac, II
arr. 06:05
dep. 06:05
6.3 km
Moravac, I
arr. 06:07
dep. 06:07
7.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
8.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:14
dep. 06:14
9.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
10.2 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
10.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:21
dep. 06:21
11.6 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:23
dep. 06:23
12.2 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 06:25
dep. 06:25
12.7 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:27
dep. 06:27
13.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:30
dep. 06:30
14.1 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:33
dep. 06:33
15.3 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:34
dep. 06:34
15.6 km
Aleksinacki Rudnik, Mehanika ing.
arr. 06:35
15.9 km
07:16 07:50 (00:34)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 07:16
Tesica, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
1.6 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:21
dep. 07:21
2.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:25
dep. 07:25
5 km
Nozrina, I
arr. 07:27
dep. 07:27
5.9 km
Moravac, I
arr. 07:29
dep. 07:29
7.2 km
Moravac, II
arr. 07:31
dep. 07:31
8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:37
dep. 07:37
11.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
12.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:41
dep. 07:41
13.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 07:43
dep. 07:43
13.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 07:45
dep. 07:45
14.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:47
dep. 07:47
15.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:49
dep. 07:49
16.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:50
16.7 km
Tesica - Aleksinacki Rudnik timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
05:10 05:45 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Center
dep. 05:10
Tesica, Ulaz
arr. 05:11
dep. 05:11
0.7 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:13
dep. 05:13
2.6 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:14
dep. 05:14
3.2 km
Nozrina, II
arr. 05:16
dep. 05:16
4.2 km
Nozrina, I
arr. 05:17
dep. 05:17
4.7 km
Moravac, II
arr. 05:18
dep. 05:18
5.5 km
Moravac, I
arr. 05:20
dep. 05:20
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:23
dep. 05:23
7.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:25
dep. 05:25
8.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:27
dep. 05:27
9.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:29
dep. 05:29
10.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:31
dep. 05:31
10.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:33
dep. 05:33
11.4 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:35
dep. 05:35
11.9 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 05:37
dep. 05:37
12.5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:40
dep. 05:40
13.3 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:43
dep. 05:43
14.5 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:45
14.8 km
05:55 06:35 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Tesica
dep. 05:55
Tesica, I
arr. 05:56
dep. 05:56
0.4 km
Tesica, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
0.8 km
Tesica, Ulaz
arr. 05:58
dep. 05:58
1.5 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:00
dep. 06:00
3.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:01
dep. 06:01
4 km
Nozrina, II
arr. 06:03
dep. 06:03
5 km
Nozrina, I
arr. 06:04
dep. 06:04
5.5 km
Moravac, II
arr. 06:05
dep. 06:05
6.3 km
Moravac, I
arr. 06:07
dep. 06:07
7.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
8.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:14
dep. 06:14
9.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
10.2 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
10.9 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 06:21
dep. 06:21
11.6 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:23
dep. 06:23
12.2 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 06:25
dep. 06:25
12.7 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:27
dep. 06:27
13.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:30
dep. 06:30
14.1 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:33
dep. 06:33
15.3 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:34
dep. 06:34
15.6 km
Aleksinacki Rudnik, Mehanika ing.
arr. 06:35
15.9 km
07:16 07:50 (00:34)
Ulaz
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Ulaz
dep. 07:16
Tesica, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
1.6 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 07:21
dep. 07:21
2.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 07:25
dep. 07:25
5 km
Nozrina, I
arr. 07:27
dep. 07:27
5.9 km
Moravac, I
arr. 07:29
dep. 07:29
7.2 km
Moravac, II
arr. 07:31
dep. 07:31
8 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:37
dep. 07:37
11.1 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
12.7 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:41
dep. 07:41
13.3 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 07:43
dep. 07:43
13.8 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 07:45
dep. 07:45
14.4 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 07:47
dep. 07:47
15.2 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 07:49
dep. 07:49
16.4 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:50
16.7 km

Naselja Tesica i Aleksinacki Rudnik su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tesica je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 07:16 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.