Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Tesica - Aleksinacki Rudnik timetable

friday, 15.11.2019.
05:10 05:45 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Center
dep. 05:10
Tesica, Ulaz
arr. 05:11
dep. 05:11
0.7 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:13
dep. 05:13
2.6 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:14
dep. 05:14
3.2 km
Nozrina, II
arr. 05:16
dep. 05:16
4.2 km
Nozrina, I
arr. 05:17
dep. 05:17
4.7 km
Moravac, II
arr. 05:18
dep. 05:18
5.5 km
Moravac, I
arr. 05:20
dep. 05:20
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:23
dep. 05:23
7.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:25
dep. 05:25
8.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:27
dep. 05:27
9.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:29
dep. 05:29
10.1 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 05:31
dep. 05:31
10.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:33
dep. 05:33
11.4 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:35
dep. 05:35
11.9 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 05:37
dep. 05:37
12.5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:40
dep. 05:40
13.3 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:43
dep. 05:43
14.5 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:45
14.8 km
05:55 06:35 (00:40)
Mehanika ing.
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica
dep. 05:55
Tesica, I
arr. 05:56
dep. 05:56
0.4 km
Tesica, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
0.8 km
Tesica, Ulaz
arr. 05:58
dep. 05:58
1.5 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:00
dep. 06:00
3.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:01
dep. 06:01
4 km
Nozrina, II
arr. 06:03
dep. 06:03
5 km
Nozrina, I
arr. 06:04
dep. 06:04
5.5 km
Moravac, II
arr. 06:05
dep. 06:05
6.3 km
Moravac, I
arr. 06:07
dep. 06:07
7.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
8.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:14
dep. 06:14
9.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
10.2 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
10.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:21
dep. 06:21
11.6 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:23
dep. 06:23
12.2 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 06:25
dep. 06:25
12.7 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:27
dep. 06:27
13.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:30
dep. 06:30
14.1 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:33
dep. 06:33
15.3 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:34
dep. 06:34
15.6 km
Aleksinacki Rudnik, Mehanika ing.
arr. 06:35
15.9 km
Tesica - Aleksinacki Rudnik timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
05:10 05:45 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Center
dep. 05:10
Tesica, Ulaz
arr. 05:11
dep. 05:11
0.7 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:13
dep. 05:13
2.6 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:14
dep. 05:14
3.2 km
Nozrina, II
arr. 05:16
dep. 05:16
4.2 km
Nozrina, I
arr. 05:17
dep. 05:17
4.7 km
Moravac, II
arr. 05:18
dep. 05:18
5.5 km
Moravac, I
arr. 05:20
dep. 05:20
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:23
dep. 05:23
7.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:25
dep. 05:25
8.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:27
dep. 05:27
9.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:29
dep. 05:29
10.1 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 05:31
dep. 05:31
10.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:33
dep. 05:33
11.4 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:35
dep. 05:35
11.9 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 05:37
dep. 05:37
12.5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:40
dep. 05:40
13.3 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:43
dep. 05:43
14.5 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:45
14.8 km
05:55 06:35 (00:40)
Mehanika ing.
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica
dep. 05:55
Tesica, I
arr. 05:56
dep. 05:56
0.4 km
Tesica, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
0.8 km
Tesica, Ulaz
arr. 05:58
dep. 05:58
1.5 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:00
dep. 06:00
3.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:01
dep. 06:01
4 km
Nozrina, II
arr. 06:03
dep. 06:03
5 km
Nozrina, I
arr. 06:04
dep. 06:04
5.5 km
Moravac, II
arr. 06:05
dep. 06:05
6.3 km
Moravac, I
arr. 06:07
dep. 06:07
7.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
8.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:14
dep. 06:14
9.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
10.2 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
10.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:21
dep. 06:21
11.6 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:23
dep. 06:23
12.2 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 06:25
dep. 06:25
12.7 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:27
dep. 06:27
13.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:30
dep. 06:30
14.1 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:33
dep. 06:33
15.3 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:34
dep. 06:34
15.6 km
Aleksinacki Rudnik, Mehanika ing.
arr. 06:35
15.9 km
Tesica - Aleksinacki Rudnik timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
05:10 05:45 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Center
dep. 05:10
Tesica, Ulaz
arr. 05:11
dep. 05:11
0.7 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:13
dep. 05:13
2.6 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:14
dep. 05:14
3.2 km
Nozrina, II
arr. 05:16
dep. 05:16
4.2 km
Nozrina, I
arr. 05:17
dep. 05:17
4.7 km
Moravac, II
arr. 05:18
dep. 05:18
5.5 km
Moravac, I
arr. 05:20
dep. 05:20
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:23
dep. 05:23
7.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:25
dep. 05:25
8.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:27
dep. 05:27
9.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:29
dep. 05:29
10.1 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 05:31
dep. 05:31
10.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:33
dep. 05:33
11.4 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:35
dep. 05:35
11.9 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 05:37
dep. 05:37
12.5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:40
dep. 05:40
13.3 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:43
dep. 05:43
14.5 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:45
14.8 km
05:55 06:35 (00:40)
Mehanika ing.
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica
dep. 05:55
Tesica, I
arr. 05:56
dep. 05:56
0.4 km
Tesica, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
0.8 km
Tesica, Ulaz
arr. 05:58
dep. 05:58
1.5 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:00
dep. 06:00
3.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:01
dep. 06:01
4 km
Nozrina, II
arr. 06:03
dep. 06:03
5 km
Nozrina, I
arr. 06:04
dep. 06:04
5.5 km
Moravac, II
arr. 06:05
dep. 06:05
6.3 km
Moravac, I
arr. 06:07
dep. 06:07
7.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
8.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:14
dep. 06:14
9.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
10.2 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
10.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:21
dep. 06:21
11.6 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:23
dep. 06:23
12.2 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 06:25
dep. 06:25
12.7 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:27
dep. 06:27
13.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:30
dep. 06:30
14.1 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:33
dep. 06:33
15.3 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:34
dep. 06:34
15.6 km
Aleksinacki Rudnik, Mehanika ing.
arr. 06:35
15.9 km
Tesica - Aleksinacki Rudnik timetable
Departures on: wednesday, 20.11.2019.
05:10 05:45 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica, Center
dep. 05:10
Tesica, Ulaz
arr. 05:11
dep. 05:11
0.7 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 05:13
dep. 05:13
2.6 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 05:14
dep. 05:14
3.2 km
Nozrina, II
arr. 05:16
dep. 05:16
4.2 km
Nozrina, I
arr. 05:17
dep. 05:17
4.7 km
Moravac, II
arr. 05:18
dep. 05:18
5.5 km
Moravac, I
arr. 05:20
dep. 05:20
6.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:23
dep. 05:23
7.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:25
dep. 05:25
8.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:27
dep. 05:27
9.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:29
dep. 05:29
10.1 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 05:31
dep. 05:31
10.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:33
dep. 05:33
11.4 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 05:35
dep. 05:35
11.9 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 05:37
dep. 05:37
12.5 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 05:40
dep. 05:40
13.3 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:43
dep. 05:43
14.5 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:45
14.8 km
05:55 06:35 (00:40)
Mehanika ing.
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tesica
dep. 05:55
Tesica, I
arr. 05:56
dep. 05:56
0.4 km
Tesica, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
0.8 km
Tesica, Ulaz
arr. 05:58
dep. 05:58
1.5 km
Luzane kod Aleksinca, Izlaz
arr. 06:00
dep. 06:00
3.4 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 06:01
dep. 06:01
4 km
Nozrina, II
arr. 06:03
dep. 06:03
5 km
Nozrina, I
arr. 06:04
dep. 06:04
5.5 km
Moravac, II
arr. 06:05
dep. 06:05
6.3 km
Moravac, I
arr. 06:07
dep. 06:07
7.2 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
8.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 06:14
dep. 06:14
9.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 06:17
dep. 06:17
10.2 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 06:19
dep. 06:19
10.9 km
Aleksinac, 22. decembar
arr. 06:21
dep. 06:21
11.6 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:23
dep. 06:23
12.2 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 06:25
dep. 06:25
12.7 km
Aleksinac, Zdravstveni centar
arr. 06:27
dep. 06:27
13.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:30
dep. 06:30
14.1 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:33
dep. 06:33
15.3 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 06:34
dep. 06:34
15.6 km
Aleksinacki Rudnik, Mehanika ing.
arr. 06:35
15.9 km

Naselja Tesica i Aleksinacki Rudnik su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tesica je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 05:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.