Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Temerin - Sirig timetable

monday, 17.02.2020.
04:50 05:07 (00:17)
IV - Centar - AS5
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 04:50
arr. 04:51
dep. 04:51
0.7 km
Temerin, 17
arr. 04:53
dep. 04:53
1.4 km
Temerin, 16
arr. 04:55
dep. 04:55
1.9 km
arr. 04:59
dep. 04:59
7.8 km
arr. 05:04
dep. 05:04
9.7 km
Sirig, II - Okretnica
arr. 05:02
dep. 05:02
9 km
Sirig, Skola
arr. 05:06
dep. 05:06
10 km
Sirig, 5
arr. 05:07
11 km
06:10 06:30 (00:20)
VekicII - Okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Vekic
dep. 06:10
Temerin, FKL
arr. 06:12
dep. 06:12
0.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:15
dep. 06:15
2.9 km
arr. 06:17
dep. 06:17
3.6 km
Temerin, 17
arr. 06:19
dep. 06:19
4.3 km
Temerin, 16
arr. 06:21
dep. 06:21
4.8 km
arr. 06:26
dep. 06:26
10.6 km
arr. 06:28
dep. 06:28
11.1 km
Sirig, II - Okretnica
arr. 06:30
11.8 km
07:05 07:22 (00:17)
IV - Centar - AS5
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 07:05
arr. 07:06
dep. 07:06
0.7 km
Temerin, 17
arr. 07:08
dep. 07:08
1.4 km
Temerin, 16
arr. 07:10
dep. 07:10
1.9 km
arr. 07:14
dep. 07:14
7.8 km
arr. 07:19
dep. 07:19
9.7 km
Sirig, II - Okretnica
arr. 07:17
dep. 07:17
9 km
Sirig, Skola
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Sirig, 5
arr. 07:22
11 km
09:15 09:30 (00:15)
IV - Centar - ASII - Okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 09:15
arr. 09:17
dep. 09:17
0.7 km
Temerin, 17
arr. 09:19
dep. 09:19
1.4 km
Temerin, 16
arr. 09:21
dep. 09:21
1.9 km
arr. 09:26
dep. 09:26
7.8 km
arr. 09:28
dep. 09:28
8.3 km
Sirig, II - Okretnica
arr. 09:30
9 km
11:45 12:00 (00:15)
IV - Centar - ASII - Okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 11:45
arr. 11:47
dep. 11:47
0.7 km
Temerin, 17
arr. 11:49
dep. 11:49
1.4 km
Temerin, 16
arr. 11:51
dep. 11:51
1.9 km
arr. 11:56
dep. 11:56
7.8 km
arr. 11:58
dep. 11:58
8.3 km
Sirig, II - Okretnica
arr. 12:00
9 km
12:45 13:02 (00:17)
IV - Centar - AS5
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 12:45
arr. 12:46
dep. 12:46
0.7 km
Temerin, 17
arr. 12:48
dep. 12:48
1.4 km
Temerin, 16
arr. 12:50
dep. 12:50
1.9 km
arr. 12:55
dep. 12:55
7.8 km
arr. 13:00
dep. 13:00
9.7 km
Sirig, II - Okretnica
arr. 12:58
dep. 12:58
9 km
Sirig, Skola
arr. 13:01
dep. 13:01
10 km
Sirig, 5
arr. 13:02
11 km
14:10 14:30 (00:20)
VekicII - Okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Vekic
dep. 14:10
Temerin, FKL
arr. 14:12
dep. 14:12
0.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:15
dep. 14:15
2.9 km
arr. 14:17
dep. 14:17
3.6 km
Temerin, 17
arr. 14:19
dep. 14:19
4.3 km
Temerin, 16
arr. 14:21
dep. 14:21
4.8 km
arr. 14:26
dep. 14:26
10.6 km
arr. 14:28
dep. 14:28
11.1 km
Sirig, II - Okretnica
arr. 14:30
11.8 km
15:15 15:30 (00:15)
IV - Centar - ASII - Okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 15:15
arr. 15:17
dep. 15:17
0.7 km
Temerin, 17
arr. 15:19
dep. 15:19
1.4 km
Temerin, 16
arr. 15:21
dep. 15:21
1.9 km
arr. 15:26
dep. 15:26
7.8 km
arr. 15:27
dep. 15:27
8.3 km
Sirig, II - Okretnica
arr. 15:30
9 km
18:00 18:20 (00:20)
IV - Centar - AS5
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 18:00
arr. 18:02
dep. 18:02
0.7 km
Temerin, 17
arr. 18:04
dep. 18:04
1.4 km
Temerin, 16
arr. 18:06
dep. 18:06
1.9 km
arr. 18:11
dep. 18:11
7.8 km
arr. 18:17
dep. 18:17
9.7 km
Sirig, II - Okretnica
arr. 18:15
dep. 18:15
9 km
Sirig, Skola
arr. 18:18
dep. 18:18
10 km
Sirig, 5
arr. 18:20
11 km
20:15 20:30 (00:15)
IV - Centar - ASII - Okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 20:15
arr. 20:17
dep. 20:17
0.7 km
Temerin, 17
arr. 20:19
dep. 20:19
1.4 km
Temerin, 16
arr. 20:21
dep. 20:21
1.9 km
arr. 20:26
dep. 20:26
7.8 km
arr. 20:28
dep. 20:28
8.3 km
Sirig, II - Okretnica
arr. 20:30
9 km
22:10 22:30 (00:20)
VekicII - Okretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Vekic
dep. 22:10
Temerin, FKL
arr. 22:12
dep. 22:12
0.9 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 22:15
dep. 22:15
2.9 km
arr. 22:17
dep. 22:17
3.6 km
Temerin, 17
arr. 22:19
dep. 22:19
4.3 km
Temerin, 16
arr. 22:21
dep. 22:21
4.8 km
arr. 22:26
dep. 22:26
10.6 km
arr. 22:28
dep. 22:28
11.1 km
Sirig, II - Okretnica
arr. 22:30
11.8 km

Naselja Temerin i Sirig su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Temerin je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 22:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.