Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Temerin - Novi Sad timetable

sunday, 18.08.2019.
02:45 03:18 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 02:45
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 02:49
dep. 02:49
1.9 km
arr. 02:51
dep. 02:51
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 02:52
dep. 02:52
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 02:54
dep. 02:54
3.8 km
arr. 02:55
dep. 02:55
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 02:56
dep. 02:56
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 02:57
dep. 02:57
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 02:58
dep. 02:58
6.7 km
arr. 03:04
dep. 03:04
11.5 km
arr. 03:05
dep. 03:05
12.5 km
arr. 03:11
dep. 03:11
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 03:13
dep. 03:13
18.4 km
arr. 03:18
20.2 km
04:00 04:33 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 04:00
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 04:04
dep. 04:04
1.9 km
arr. 04:06
dep. 04:06
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 04:07
dep. 04:07
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 04:09
dep. 04:09
3.8 km
arr. 04:10
dep. 04:10
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 04:11
dep. 04:11
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 04:12
dep. 04:12
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 04:13
dep. 04:13
6.7 km
arr. 04:19
dep. 04:19
11.5 km
arr. 04:20
dep. 04:20
12.5 km
arr. 04:26
dep. 04:26
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 04:28
dep. 04:28
18.4 km
arr. 04:33
20.2 km
04:56 05:31 (00:35)
Caki Lajosa 93MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 04:56
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 04:58
dep. 04:58
0.8 km
arr. 05:00
dep. 05:00
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 05:02
dep. 05:02
2.2 km
arr. 05:04
dep. 05:04
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 05:05
dep. 05:05
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 05:07
dep. 05:07
4.1 km
arr. 05:08
dep. 05:08
4.9 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 05:09
dep. 05:09
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 05:10
dep. 05:10
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 05:11
dep. 05:11
7 km
arr. 05:17
dep. 05:17
11.8 km
arr. 05:18
dep. 05:18
12.8 km
arr. 05:24
dep. 05:24
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:26
dep. 05:26
18.7 km
arr. 05:31
20.5 km
05:00 05:33 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 05:00
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 05:04
dep. 05:04
1.9 km
arr. 05:06
dep. 05:06
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 05:07
dep. 05:07
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 05:09
dep. 05:09
3.8 km
arr. 05:10
dep. 05:10
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 05:11
dep. 05:11
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 05:12
dep. 05:12
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 05:13
dep. 05:13
6.7 km
arr. 05:19
dep. 05:19
11.5 km
arr. 05:20
dep. 05:20
12.5 km
arr. 05:26
dep. 05:26
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:28
dep. 05:28
18.4 km
arr. 05:33
20.2 km
05:25 05:58 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 05:25
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 05:29
dep. 05:29
1.9 km
arr. 05:31
dep. 05:31
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 05:32
dep. 05:32
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 05:34
dep. 05:34
3.8 km
arr. 05:35
dep. 05:35
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 05:36
dep. 05:36
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 05:37
dep. 05:37
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 05:38
dep. 05:38
6.7 km
arr. 05:44
dep. 05:44
11.5 km
arr. 05:45
dep. 05:45
12.5 km
arr. 05:51
dep. 05:51
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:53
dep. 05:53
18.4 km
arr. 05:58
20.2 km
06:00 06:33 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 06:00
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:04
dep. 06:04
1.9 km
arr. 06:06
dep. 06:06
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 06:07
dep. 06:07
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 06:09
dep. 06:09
3.8 km
arr. 06:10
dep. 06:10
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 06:11
dep. 06:11
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:12
dep. 06:12
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 06:13
dep. 06:13
6.7 km
arr. 06:19
dep. 06:19
11.5 km
arr. 06:20
dep. 06:20
12.5 km
arr. 06:26
dep. 06:26
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:28
dep. 06:28
18.4 km
arr. 06:33
20.2 km
06:01 06:36 (00:35)
Caki Lajosa 93MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 06:01
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 06:03
dep. 06:03
0.8 km
arr. 06:05
dep. 06:05
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:07
dep. 06:07
2.2 km
arr. 06:09
dep. 06:09
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 06:10
dep. 06:10
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 06:12
dep. 06:12
4.1 km
arr. 06:13
dep. 06:13
4.9 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 06:14
dep. 06:14
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:15
dep. 06:15
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 06:16
dep. 06:16
7 km
arr. 06:22
dep. 06:22
11.8 km
arr. 06:23
dep. 06:23
12.8 km
arr. 06:29
dep. 06:29
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:31
dep. 06:31
18.7 km
arr. 06:36
20.5 km
06:18 06:50 (00:32)
IV - Centar - ASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.08.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 06:18
Temerin, II - Igralište
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:25
dep. 06:25
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:38
dep. 06:38
18 km
arr. 06:50
19 km
06:19 06:46 (00:27)
CardaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Carda
dep. 06:19
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:26
dep. 06:26
6.5 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:31
dep. 06:31
11.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:36
dep. 06:36
17.3 km
arr. 06:46
26.4 km
06:30 06:50 (00:20)
IV - Centar - ASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 06:30
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
arr. 06:50
19 km
06:50 07:23 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 06:50
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:54
dep. 06:54
1.9 km
arr. 06:56
dep. 06:56
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 06:57
dep. 06:57
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 06:59
dep. 06:59
3.8 km
arr. 07:00
dep. 07:00
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 07:01
dep. 07:01
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 07:02
dep. 07:02
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 07:03
dep. 07:03
6.7 km
arr. 07:09
dep. 07:09
11.5 km
arr. 07:10
dep. 07:10
12.5 km
arr. 07:16
dep. 07:16
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:18
dep. 07:18
18.4 km
arr. 07:23
20.2 km
07:08 07:30 (00:22)
IV - Centar - ASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 07:08
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
arr. 07:30
19 km
07:21 07:56 (00:35)
Caki Lajosa 93MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 07:21
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 07:23
dep. 07:23
0.8 km
arr. 07:25
dep. 07:25
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:27
dep. 07:27
2.2 km
arr. 07:29
dep. 07:29
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 07:30
dep. 07:30
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 07:32
dep. 07:32
4.1 km
arr. 07:33
dep. 07:33
4.9 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 07:34
dep. 07:34
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 07:35
dep. 07:35
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 07:36
dep. 07:36
7 km
arr. 07:42
dep. 07:42
11.8 km
arr. 07:43
dep. 07:43
12.8 km
arr. 07:49
dep. 07:49
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:51
dep. 07:51
18.7 km
arr. 07:56
20.5 km
07:40 08:13 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 07:40
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:44
dep. 07:44
1.9 km
arr. 07:46
dep. 07:46
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 07:47
dep. 07:47
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 07:49
dep. 07:49
3.8 km
arr. 07:50
dep. 07:50
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 07:51
dep. 07:51
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 07:52
dep. 07:52
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 07:53
dep. 07:53
6.7 km
arr. 07:59
dep. 07:59
11.5 km
arr. 08:00
dep. 08:00
12.5 km
arr. 08:06
dep. 08:06
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 08:08
dep. 08:08
18.4 km
arr. 08:13
20.2 km
08:21 08:56 (00:35)
Caki Lajosa 93MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 08:21
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 08:23
dep. 08:23
0.8 km
arr. 08:25
dep. 08:25
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 08:27
dep. 08:27
2.2 km
arr. 08:29
dep. 08:29
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 08:30
dep. 08:30
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 08:32
dep. 08:32
4.1 km
arr. 08:33
dep. 08:33
4.9 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 08:34
dep. 08:34
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 08:35
dep. 08:35
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 08:36
dep. 08:36
7 km
arr. 08:42
dep. 08:42
11.8 km
arr. 08:43
dep. 08:43
12.8 km
arr. 08:49
dep. 08:49
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 08:51
dep. 08:51
18.7 km
arr. 08:56
20.5 km
08:50 09:23 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 08:50
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 08:54
dep. 08:54
1.9 km
arr. 08:56
dep. 08:56
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 08:57
dep. 08:57
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 08:59
dep. 08:59
3.8 km
arr. 09:00
dep. 09:00
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 09:01
dep. 09:01
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 09:02
dep. 09:02
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 09:03
dep. 09:03
6.7 km
arr. 09:09
dep. 09:09
11.5 km
arr. 09:10
dep. 09:10
12.5 km
arr. 09:16
dep. 09:16
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:18
dep. 09:18
18.4 km
arr. 09:23
20.2 km
09:15 09:35 (00:20)
IV - Centar - ASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 09:15
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 09:20
dep. 09:20
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:33
dep. 09:33
18 km
arr. 09:35
19 km
09:20 09:53 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 09:20
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 09:24
dep. 09:24
1.9 km
arr. 09:26
dep. 09:26
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 09:27
dep. 09:27
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 09:29
dep. 09:29
3.8 km
arr. 09:30
dep. 09:30
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 09:31
dep. 09:31
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 09:32
dep. 09:32
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 09:33
dep. 09:33
6.7 km
arr. 09:39
dep. 09:39
11.5 km
arr. 09:40
dep. 09:40
12.5 km
arr. 09:46
dep. 09:46
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:48
dep. 09:48
18.4 km
arr. 09:53
20.2 km
09:50 10:23 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 09:50
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 09:54
dep. 09:54
1.9 km
arr. 09:56
dep. 09:56
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 09:57
dep. 09:57
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 09:59
dep. 09:59
3.8 km
arr. 10:00
dep. 10:00
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 10:01
dep. 10:01
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 10:02
dep. 10:02
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 10:03
dep. 10:03
6.7 km
arr. 10:09
dep. 10:09
11.5 km
arr. 10:10
dep. 10:10
12.5 km
arr. 10:16
dep. 10:16
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:18
dep. 10:18
18.4 km
arr. 10:23
20.2 km
09:51 10:26 (00:35)
Caki Lajosa 93MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 09:51
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 09:53
dep. 09:53
0.8 km
arr. 09:55
dep. 09:55
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 09:57
dep. 09:57
2.2 km
arr. 09:59
dep. 09:59
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 10:00
dep. 10:00
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 10:02
dep. 10:02
4.1 km
arr. 10:03
dep. 10:03
4.9 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 10:04
dep. 10:04
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 10:05
dep. 10:05
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 10:06
dep. 10:06
7 km
arr. 10:12
dep. 10:12
11.8 km
arr. 10:13
dep. 10:13
12.8 km
arr. 10:19
dep. 10:19
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:21
dep. 10:21
18.7 km
arr. 10:26
20.5 km
10:19 10:46 (00:27)
CardaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Carda
dep. 10:19
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 10:26
dep. 10:26
6.5 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 10:31
dep. 10:31
11.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:36
dep. 10:36
17.3 km
arr. 10:46
26.4 km
10:40 11:13 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 10:40
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 10:44
dep. 10:44
1.9 km
arr. 10:46
dep. 10:46
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 10:47
dep. 10:47
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 10:49
dep. 10:49
3.8 km
arr. 10:50
dep. 10:50
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 10:51
dep. 10:51
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 10:52
dep. 10:52
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 10:53
dep. 10:53
6.7 km
arr. 10:59
dep. 10:59
11.5 km
arr. 11:00
dep. 11:00
12.5 km
arr. 11:06
dep. 11:06
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:08
dep. 11:08
18.4 km
arr. 11:13
20.2 km
11:10 11:43 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 11:10
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 11:14
dep. 11:14
1.9 km
arr. 11:16
dep. 11:16
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 11:17
dep. 11:17
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 11:19
dep. 11:19
3.8 km
arr. 11:20
dep. 11:20
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 11:21
dep. 11:21
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:22
dep. 11:22
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 11:23
dep. 11:23
6.7 km
arr. 11:29
dep. 11:29
11.5 km
arr. 11:30
dep. 11:30
12.5 km
arr. 11:36
dep. 11:36
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:38
dep. 11:38
18.4 km
arr. 11:43
20.2 km
11:51 12:26 (00:35)
Caki Lajosa 93MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 11:51
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 11:53
dep. 11:53
0.8 km
arr. 11:55
dep. 11:55
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 11:57
dep. 11:57
2.2 km
arr. 11:59
dep. 11:59
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 12:00
dep. 12:00
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 12:02
dep. 12:02
4.1 km
arr. 12:03
dep. 12:03
4.9 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 12:04
dep. 12:04
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 12:05
dep. 12:05
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 12:06
dep. 12:06
7 km
arr. 12:12
dep. 12:12
11.8 km
arr. 12:13
dep. 12:13
12.8 km
arr. 12:19
dep. 12:19
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:21
dep. 12:21
18.7 km
arr. 12:26
20.5 km
12:20 12:53 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 12:20
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 12:24
dep. 12:24
1.9 km
arr. 12:26
dep. 12:26
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 12:27
dep. 12:27
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 12:29
dep. 12:29
3.8 km
arr. 12:30
dep. 12:30
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 12:31
dep. 12:31
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 12:32
dep. 12:32
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 12:33
dep. 12:33
6.7 km
arr. 12:39
dep. 12:39
11.5 km
arr. 12:40
dep. 12:40
12.5 km
arr. 12:46
dep. 12:46
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:48
dep. 12:48
18.4 km
arr. 12:53
20.2 km
12:52 13:17 (00:25)
VI - CilagMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VI - Cilag
dep. 12:52
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 12:53
dep. 12:53
1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 12:55
dep. 12:55
3 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 12:57
dep. 12:57
5 km
arr. 13:05
dep. 13:05
11 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:15
dep. 13:15
19 km
arr. 13:17
20 km
13:20 13:53 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 13:20
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 13:24
dep. 13:24
1.9 km
arr. 13:26
dep. 13:26
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 13:27
dep. 13:27
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 13:29
dep. 13:29
3.8 km
arr. 13:30
dep. 13:30
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 13:31
dep. 13:31
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 13:32
dep. 13:32
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 13:33
dep. 13:33
6.7 km
arr. 13:39
dep. 13:39
11.5 km
arr. 13:40
dep. 13:40
12.5 km
arr. 13:46
dep. 13:46
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:48
dep. 13:48
18.4 km
arr. 13:53
20.2 km
13:51 14:26 (00:35)
Caki Lajosa 93MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 13:51
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 13:53
dep. 13:53
0.8 km
arr. 13:55
dep. 13:55
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 13:57
dep. 13:57
2.2 km
arr. 13:59
dep. 13:59
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 14:00
dep. 14:00
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 14:02
dep. 14:02
4.1 km
arr. 14:03
dep. 14:03
4.9 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 14:04
dep. 14:04
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 14:05
dep. 14:05
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 14:06
dep. 14:06
7 km
arr. 14:12
dep. 14:12
11.8 km
arr. 14:13
dep. 14:13
12.8 km
arr. 14:19
dep. 14:19
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:21
dep. 14:21
18.7 km
arr. 14:26
20.5 km
14:20 14:53 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 14:20
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:24
dep. 14:24
1.9 km
arr. 14:26
dep. 14:26
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 14:27
dep. 14:27
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 14:29
dep. 14:29
3.8 km
arr. 14:30
dep. 14:30
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 14:31
dep. 14:31
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 14:32
dep. 14:32
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 14:33
dep. 14:33
6.7 km
arr. 14:39
dep. 14:39
11.5 km
arr. 14:40
dep. 14:40
12.5 km
arr. 14:46
dep. 14:46
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:48
dep. 14:48
18.4 km
arr. 14:53
20.2 km
15:00 15:33 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 15:00
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:04
dep. 15:04
1.9 km
arr. 15:06
dep. 15:06
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 15:07
dep. 15:07
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 15:09
dep. 15:09
3.8 km
arr. 15:10
dep. 15:10
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 15:11
dep. 15:11
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:12
dep. 15:12
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 15:13
dep. 15:13
6.7 km
arr. 15:19
dep. 15:19
11.5 km
arr. 15:20
dep. 15:20
12.5 km
arr. 15:26
dep. 15:26
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:28
dep. 15:28
18.4 km
arr. 15:33
20.2 km
15:20 15:53 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 15:20
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:24
dep. 15:24
1.9 km
arr. 15:26
dep. 15:26
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 15:27
dep. 15:27
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 15:29
dep. 15:29
3.8 km
arr. 15:30
dep. 15:30
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 15:31
dep. 15:31
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:32
dep. 15:32
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 15:33
dep. 15:33
6.7 km
arr. 15:39
dep. 15:39
11.5 km
arr. 15:40
dep. 15:40
12.5 km
arr. 15:46
dep. 15:46
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:48
dep. 15:48
18.4 km
arr. 15:53
20.2 km
15:51 16:26 (00:35)
Caki Lajosa 93MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 15:51
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 15:53
dep. 15:53
0.8 km
arr. 15:55
dep. 15:55
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:57
dep. 15:57
2.2 km
arr. 15:59
dep. 15:59
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 16:00
dep. 16:00
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 16:02
dep. 16:02
4.1 km
arr. 16:03
dep. 16:03
4.9 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 16:04
dep. 16:04
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:05
dep. 16:05
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 16:06
dep. 16:06
7 km
arr. 16:12
dep. 16:12
11.8 km
arr. 16:13
dep. 16:13
12.8 km
arr. 16:19
dep. 16:19
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:21
dep. 16:21
18.7 km
arr. 16:26
20.5 km
16:00 16:33 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 16:00
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:04
dep. 16:04
1.9 km
arr. 16:06
dep. 16:06
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 16:07
dep. 16:07
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 16:09
dep. 16:09
3.8 km
arr. 16:10
dep. 16:10
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 16:11
dep. 16:11
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:12
dep. 16:12
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 16:13
dep. 16:13
6.7 km
arr. 16:19
dep. 16:19
11.5 km
arr. 16:20
dep. 16:20
12.5 km
arr. 16:26
dep. 16:26
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:28
dep. 16:28
18.4 km
arr. 16:33
20.2 km
16:08 16:30 (00:22)
IV - Centar - ASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 16:08
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
4 km
arr. 16:30
19 km
16:19 16:46 (00:27)
CardaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Carda
dep. 16:19
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:26
dep. 16:26
6.5 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:31
dep. 16:31
11.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:36
dep. 16:36
17.3 km
arr. 16:46
26.4 km
16:20 16:53 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 16:20
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:24
dep. 16:24
1.9 km
arr. 16:26
dep. 16:26
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 16:27
dep. 16:27
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 16:29
dep. 16:29
3.8 km
arr. 16:30
dep. 16:30
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 16:31
dep. 16:31
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:32
dep. 16:32
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 16:33
dep. 16:33
6.7 km
arr. 16:39
dep. 16:39
11.5 km
arr. 16:40
dep. 16:40
12.5 km
arr. 16:46
dep. 16:46
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:48
dep. 16:48
18.4 km
arr. 16:53
20.2 km
16:51 17:34 (00:43)
Caki Lajosa 93MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 16:51
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 16:53
dep. 16:53
0.8 km
arr. 16:55
dep. 16:55
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:05
dep. 17:05
6 km
Temerin, VII - Telep
arr. 17:01
dep. 17:01
4.1 km
arr. 17:07
dep. 17:07
6.9 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 17:08
dep. 17:08
7.2 km
Temerin, II - Igralište
arr. 17:10
dep. 17:10
7.9 km
arr. 17:11
dep. 17:11
8.7 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 17:12
dep. 17:12
9.5 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:13
dep. 17:13
10.2 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 17:14
dep. 17:14
10.8 km
arr. 17:20
dep. 17:20
15.6 km
arr. 17:21
dep. 17:21
16.6 km
arr. 17:27
dep. 17:27
20.9 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:29
dep. 17:29
22.5 km
arr. 17:34
24.3 km
17:30 18:03 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 17:30
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:34
dep. 17:34
1.9 km
arr. 17:36
dep. 17:36
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 17:37
dep. 17:37
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 17:39
dep. 17:39
3.8 km
arr. 17:40
dep. 17:40
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 17:41
dep. 17:41
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:42
dep. 17:42
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 17:43
dep. 17:43
6.7 km
arr. 17:49
dep. 17:49
11.5 km
arr. 17:50
dep. 17:50
12.5 km
arr. 17:56
dep. 17:56
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:58
dep. 17:58
18.4 km
arr. 18:03
20.2 km
17:31 17:55 (00:24)
IV - Centar - ASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 17:31
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:36
dep. 17:36
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:53
dep. 17:53
18 km
arr. 17:55
19 km
18:16 18:51 (00:35)
Caki Lajosa 93MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 18:16
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 18:18
dep. 18:18
0.8 km
arr. 18:20
dep. 18:20
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 18:22
dep. 18:22
2.2 km
arr. 18:24
dep. 18:24
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 18:25
dep. 18:25
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 18:27
dep. 18:27
4.1 km
arr. 18:28
dep. 18:28
4.9 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 18:29
dep. 18:29
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 18:30
dep. 18:30
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 18:31
dep. 18:31
7 km
arr. 18:37
dep. 18:37
11.8 km
arr. 18:38
dep. 18:38
12.8 km
arr. 18:44
dep. 18:44
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 18:46
dep. 18:46
18.7 km
arr. 18:51
20.5 km
18:19 18:46 (00:27)
CardaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Carda
dep. 18:19
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 18:26
dep. 18:26
6.5 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 18:31
dep. 18:31
11.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 18:36
dep. 18:36
17.3 km
arr. 18:46
26.4 km
18:30 19:03 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 18:30
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 18:34
dep. 18:34
1.9 km
arr. 18:36
dep. 18:36
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 18:37
dep. 18:37
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 18:39
dep. 18:39
3.8 km
arr. 18:40
dep. 18:40
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 18:41
dep. 18:41
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 18:42
dep. 18:42
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 18:43
dep. 18:43
6.7 km
arr. 18:49
dep. 18:49
11.5 km
arr. 18:50
dep. 18:50
12.5 km
arr. 18:56
dep. 18:56
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 18:58
dep. 18:58
18.4 km
arr. 19:03
20.2 km
19:10 19:43 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 19:10
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 19:14
dep. 19:14
1.9 km
arr. 19:16
dep. 19:16
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 19:17
dep. 19:17
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 19:19
dep. 19:19
3.8 km
arr. 19:20
dep. 19:20
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 19:21
dep. 19:21
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 19:22
dep. 19:22
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 19:23
dep. 19:23
6.7 km
arr. 19:29
dep. 19:29
11.5 km
arr. 19:30
dep. 19:30
12.5 km
arr. 19:36
dep. 19:36
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:38
dep. 19:38
18.4 km
arr. 19:43
20.2 km
19:50 20:23 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 19:50
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 19:54
dep. 19:54
1.9 km
arr. 19:56
dep. 19:56
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 19:57
dep. 19:57
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 19:59
dep. 19:59
3.8 km
arr. 20:00
dep. 20:00
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 20:01
dep. 20:01
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 20:02
dep. 20:02
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 20:03
dep. 20:03
6.7 km
arr. 20:09
dep. 20:09
11.5 km
arr. 20:10
dep. 20:10
12.5 km
arr. 20:16
dep. 20:16
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 20:18
dep. 20:18
18.4 km
arr. 20:23
20.2 km
20:11 20:35 (00:24)
IV - Centar - ASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 20:11
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 20:20
dep. 20:20
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 20:33
dep. 20:33
18 km
arr. 20:35
19 km
20:38 21:00 (00:22)
IV - Centar - ASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 20:38
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
4 km
arr. 21:00
19 km
20:41 21:16 (00:35)
Caki Lajosa 93MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 20:41
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 20:43
dep. 20:43
0.8 km
arr. 20:45
dep. 20:45
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:47
dep. 20:47
2.2 km
arr. 20:49
dep. 20:49
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 20:50
dep. 20:50
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 20:52
dep. 20:52
4.1 km
arr. 20:53
dep. 20:53
4.9 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 20:54
dep. 20:54
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 20:55
dep. 20:55
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 20:56
dep. 20:56
7 km
arr. 21:02
dep. 21:02
11.8 km
arr. 21:03
dep. 21:03
12.8 km
arr. 21:09
dep. 21:09
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 21:11
dep. 21:11
18.7 km
arr. 21:16
20.5 km
21:30 22:03 (00:33)
VII - TelepMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 21:30
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 21:34
dep. 21:34
1.9 km
arr. 21:36
dep. 21:36
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 21:37
dep. 21:37
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 21:39
dep. 21:39
3.8 km
arr. 21:40
dep. 21:40
4.6 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 21:41
dep. 21:41
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 21:42
dep. 21:42
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 21:43
dep. 21:43
6.7 km
arr. 21:49
dep. 21:49
11.5 km
arr. 21:50
dep. 21:50
12.5 km
arr. 21:56
dep. 21:56
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 21:58
dep. 21:58
18.4 km
arr. 22:03
20.2 km
22:51 23:26 (00:35)
Caki Lajosa 93MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 22:51
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 22:53
dep. 22:53
0.8 km
arr. 22:55
dep. 22:55
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 22:57
dep. 22:57
2.2 km
arr. 22:59
dep. 22:59
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 23:00
dep. 23:00
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 23:02
dep. 23:02
4.1 km
arr. 23:03
dep. 23:03
4.9 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 23:04
dep. 23:04
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 23:05
dep. 23:05
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 23:06
dep. 23:06
7 km
arr. 23:12
dep. 23:12
11.8 km
arr. 23:13
dep. 23:13
12.8 km
arr. 23:19
dep. 23:19
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 23:21
dep. 23:21
18.7 km
arr. 23:26
20.5 km

Naselja Temerin i Novi Sad su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Temerin je u 02:45 h, dok je poslednji polazak u 22:51 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.