Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Temerin - Novi Sad timetable

wednesday, 21.11.2018.
02:45 03:18 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 02:45
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 02:49
dep. 02:49
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 02:51
dep. 02:51
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 02:52
dep. 02:52
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 02:54
dep. 02:54
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 02:55
dep. 02:55
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 02:56
dep. 02:56
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 02:57
dep. 02:57
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 02:58
dep. 02:58
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 03:04
dep. 03:04
11.5 km
arr. 03:05
dep. 03:05
12.5 km
arr. 03:11
dep. 03:11
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 03:13
dep. 03:13
18.4 km
arr. 03:18
20.2 km
04:00 04:33 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 04:00
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 04:04
dep. 04:04
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 04:06
dep. 04:06
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 04:07
dep. 04:07
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 04:09
dep. 04:09
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 04:10
dep. 04:10
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 04:11
dep. 04:11
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 04:12
dep. 04:12
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 04:13
dep. 04:13
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 04:19
dep. 04:19
11.5 km
arr. 04:20
dep. 04:20
12.5 km
arr. 04:26
dep. 04:26
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 04:28
dep. 04:28
18.4 km
arr. 04:33
20.2 km
04:50 05:23 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 04:50
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 04:54
dep. 04:54
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 04:56
dep. 04:56
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 04:57
dep. 04:57
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 04:59
dep. 04:59
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 05:00
dep. 05:00
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 05:01
dep. 05:01
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 05:02
dep. 05:02
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 05:03
dep. 05:03
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 05:09
dep. 05:09
11.5 km
arr. 05:10
dep. 05:10
12.5 km
arr. 05:16
dep. 05:16
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:18
dep. 05:18
18.4 km
arr. 05:23
20.2 km
04:56 05:31 (00:35)
Caki Lajosa 93
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 04:56
Temerin, VI - Čilag
arr. 04:58
dep. 04:58
0.8 km
Temerin, Novosadska 439.
arr. 05:00
dep. 05:00
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 05:02
dep. 05:02
2.2 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 05:04
dep. 05:04
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 05:05
dep. 05:05
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 05:07
dep. 05:07
4.1 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 05:08
dep. 05:08
4.9 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 05:09
dep. 05:09
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 05:10
dep. 05:10
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 05:11
dep. 05:11
7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 05:17
dep. 05:17
11.8 km
arr. 05:18
dep. 05:18
12.8 km
arr. 05:24
dep. 05:24
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:26
dep. 05:26
18.7 km
arr. 05:31
20.5 km
05:06 05:34 (00:28)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 05:06
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 05:10
dep. 05:10
1.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 05:13
dep. 05:13
3.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 05:16
dep. 05:16
5.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:29
dep. 05:29
18.1 km
arr. 05:34
19.9 km
05:25 05:52 (00:27)
III - Zel. Rampa
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, III - Zel. Rampa
dep. 05:25
Temerin, Novosadska 267
arr. 05:26
dep. 05:26
0.3 km
Temerin, II - Igralište
arr. 05:28
dep. 05:28
1 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 05:29
dep. 05:29
1.8 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 05:30
dep. 05:30
2.6 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 05:31
dep. 05:31
3.3 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 05:32
dep. 05:32
3.9 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 05:38
dep. 05:38
8.7 km
arr. 05:39
dep. 05:39
9.7 km
arr. 05:45
dep. 05:45
14 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:47
dep. 05:47
15.6 km
arr. 05:52
17.4 km
05:26 06:01 (00:35)
Caki Lajosa 93
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 05:26
Temerin, VI - Čilag
arr. 05:28
dep. 05:28
0.8 km
Temerin, Novosadska 439.
arr. 05:30
dep. 05:30
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 05:32
dep. 05:32
2.2 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 05:34
dep. 05:34
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 05:35
dep. 05:35
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 05:37
dep. 05:37
4.1 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 05:38
dep. 05:38
4.9 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 05:39
dep. 05:39
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 05:40
dep. 05:40
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 05:41
dep. 05:41
7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 05:47
dep. 05:47
11.8 km
arr. 05:48
dep. 05:48
12.8 km
arr. 05:54
dep. 05:54
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:56
dep. 05:56
18.7 km
arr. 06:01
20.5 km
05:40 06:13 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 05:40
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 05:44
dep. 05:44
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 05:46
dep. 05:46
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 05:47
dep. 05:47
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 05:49
dep. 05:49
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 05:50
dep. 05:50
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 05:51
dep. 05:51
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 05:52
dep. 05:52
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 05:53
dep. 05:53
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 05:59
dep. 05:59
11.5 km
arr. 06:00
dep. 06:00
12.5 km
arr. 06:06
dep. 06:06
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:08
dep. 06:08
18.4 km
arr. 06:13
20.2 km
05:42 06:05 (00:23)
IV - Centar - AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 05:42
Temerin, Mlin
arr. 05:44
dep. 05:44
0.5 km
Temerin, S. Đurđevo
arr. 05:49
dep. 05:49
2.7 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 05:50
dep. 05:50
3.4 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 05:51
dep. 05:51
4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 05:52
dep. 05:52
4.7 km
arr. 05:58
dep. 05:58
11.9 km
arr. 06:01
dep. 06:01
15.4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:03
dep. 06:03
16.9 km
arr. 06:05
18.4 km
05:50 06:23 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 05:50
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 05:54
dep. 05:54
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 05:56
dep. 05:56
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 05:57
dep. 05:57
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 05:59
dep. 05:59
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 06:00
dep. 06:00
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 06:01
dep. 06:01
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:02
dep. 06:02
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 06:03
dep. 06:03
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 06:09
dep. 06:09
11.5 km
arr. 06:10
dep. 06:10
12.5 km
arr. 06:16
dep. 06:16
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:18
dep. 06:18
18.4 km
arr. 06:23
20.2 km
05:56 06:31 (00:35)
Caki Lajosa 93
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 05:56
Temerin, VI - Čilag
arr. 05:58
dep. 05:58
0.8 km
Temerin, Novosadska 439.
arr. 06:00
dep. 06:00
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:02
dep. 06:02
2.2 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 06:04
dep. 06:04
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 06:05
dep. 06:05
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 06:07
dep. 06:07
4.1 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 06:08
dep. 06:08
4.9 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 06:09
dep. 06:09
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:10
dep. 06:10
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 06:17
dep. 06:17
11.8 km
arr. 06:18
dep. 06:18
12.8 km
arr. 06:24
dep. 06:24
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:26
dep. 06:26
18.7 km
arr. 06:31
20.5 km
06:00 06:33 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 06:00
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:04
dep. 06:04
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 06:06
dep. 06:06
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 06:07
dep. 06:07
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 06:09
dep. 06:09
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 06:10
dep. 06:10
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 06:11
dep. 06:11
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:12
dep. 06:12
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 06:13
dep. 06:13
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 06:19
dep. 06:19
11.5 km
arr. 06:20
dep. 06:20
12.5 km
arr. 06:26
dep. 06:26
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:28
dep. 06:28
18.4 km
arr. 06:33
20.2 km
06:05 06:38 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 06:05
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:09
dep. 06:09
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 06:11
dep. 06:11
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 06:12
dep. 06:12
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 06:14
dep. 06:14
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 06:15
dep. 06:15
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 06:16
dep. 06:16
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:17
dep. 06:17
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 06:18
dep. 06:18
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 06:24
dep. 06:24
11.5 km
arr. 06:25
dep. 06:25
12.5 km
arr. 06:31
dep. 06:31
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:33
dep. 06:33
18.4 km
arr. 06:38
20.2 km
06:12 06:37 (00:25)
VI - Cilag
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VI - Cilag
dep. 06:12
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:17
dep. 06:17
5 km
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:35
dep. 06:35
19 km
arr. 06:37
20 km
06:15 06:48 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 06:15
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:19
dep. 06:19
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 06:21
dep. 06:21
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 06:22
dep. 06:22
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 06:24
dep. 06:24
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 06:25
dep. 06:25
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 06:26
dep. 06:26
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:27
dep. 06:27
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 06:28
dep. 06:28
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 06:34
dep. 06:34
11.5 km
arr. 06:35
dep. 06:35
12.5 km
arr. 06:41
dep. 06:41
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:43
dep. 06:43
18.4 km
arr. 06:48
20.2 km
06:18 06:50 (00:32)
IV - Centar - AS
The timetable is valid until: 20.06.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 06:18
Temerin, II - Igralište
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:25
dep. 06:25
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:38
dep. 06:38
18 km
arr. 06:50
19 km
06:19 06:46 (00:27)
Čarda
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Čarda
dep. 06:19
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:26
dep. 06:26
6.5 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:31
dep. 06:31
11.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:36
dep. 06:36
17.3 km
arr. 06:46
26.4 km
06:30 06:50 (00:20)
IV - Centar - AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 06:30
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
arr. 06:50
19 km
06:30 07:03 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 06:30
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:34
dep. 06:34
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 06:36
dep. 06:36
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 06:37
dep. 06:37
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 06:39
dep. 06:39
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 06:40
dep. 06:40
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 06:41
dep. 06:41
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:42
dep. 06:42
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 06:43
dep. 06:43
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 06:49
dep. 06:49
11.5 km
arr. 06:50
dep. 06:50
12.5 km
arr. 06:56
dep. 06:56
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:58
dep. 06:58
18.4 km
arr. 07:03
20.2 km
06:35 07:02 (00:27)
III - Zel. Rampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Temerin, III - Zel. Rampa
dep. 06:35
Temerin, Novosadska 267
arr. 06:36
dep. 06:36
0.3 km
Temerin, II - Igralište
arr. 06:38
dep. 06:38
1 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 06:39
dep. 06:39
1.8 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 06:40
dep. 06:40
2.6 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:41
dep. 06:41
3.3 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 06:42
dep. 06:42
3.9 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 06:48
dep. 06:48
8.7 km
arr. 06:49
dep. 06:49
9.7 km
arr. 06:55
dep. 06:55
14 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:57
dep. 06:57
15.6 km
arr. 07:02
17.4 km
06:57 07:20 (00:23)
VI - Cilag
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VI - Cilag
dep. 06:57
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:58
dep. 06:58
1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 07:00
dep. 07:00
3 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 07:02
dep. 07:02
5 km
arr. 07:10
dep. 07:10
11 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:18
dep. 07:18
19 km
arr. 07:20
20 km
07:01 07:36 (00:35)
Caki Lajosa 93
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 07:01
Temerin, VI - Čilag
arr. 07:03
dep. 07:03
0.8 km
Temerin, Novosadska 439.
arr. 07:05
dep. 07:05
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:07
dep. 07:07
2.2 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 07:09
dep. 07:09
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 07:10
dep. 07:10
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 07:12
dep. 07:12
4.1 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 07:13
dep. 07:13
4.9 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 07:14
dep. 07:14
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 07:15
dep. 07:15
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 07:16
dep. 07:16
7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 07:22
dep. 07:22
11.8 km
arr. 07:23
dep. 07:23
12.8 km
arr. 07:29
dep. 07:29
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:31
dep. 07:31
18.7 km
arr. 07:36
20.5 km
07:05 07:38 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 07:05
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:09
dep. 07:09
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 07:11
dep. 07:11
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 07:12
dep. 07:12
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 07:14
dep. 07:14
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 07:15
dep. 07:15
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 07:16
dep. 07:16
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 07:17
dep. 07:17
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 07:18
dep. 07:18
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 07:24
dep. 07:24
11.5 km
arr. 07:25
dep. 07:25
12.5 km
arr. 07:31
dep. 07:31
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:33
dep. 07:33
18.4 km
arr. 07:38
20.2 km
07:08 07:30 (00:22)
IV - Centar - AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 07:08
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
4 km
arr. 07:30
19 km
07:12 07:35 (00:23)
IV - Centar - AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom školskog danima u Vojvodini.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 07:12
Temerin, Mlin
arr. 07:14
dep. 07:14
0.5 km
Temerin, S. Đurđevo
arr. 07:19
dep. 07:19
2.7 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 07:20
dep. 07:20
3.4 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:21
dep. 07:21
4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 07:22
dep. 07:22
4.7 km
arr. 07:28
dep. 07:28
11.9 km
arr. 07:31
dep. 07:31
15.4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:33
dep. 07:33
16.9 km
arr. 07:35
18.4 km
07:20 07:53 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 07:20
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:24
dep. 07:24
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 07:26
dep. 07:26
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 07:27
dep. 07:27
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 07:29
dep. 07:29
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 07:30
dep. 07:30
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 07:31
dep. 07:31
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 07:32
dep. 07:32
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 07:33
dep. 07:33
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 07:39
dep. 07:39
11.5 km
arr. 07:40
dep. 07:40
12.5 km
arr. 07:46
dep. 07:46
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:48
dep. 07:48
18.4 km
arr. 07:53
20.2 km
07:26 08:01 (00:35)
Caki Lajosa 93
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 07:26
Temerin, VI - Čilag
arr. 07:28
dep. 07:28
0.8 km
Temerin, Novosadska 439.
arr. 07:30
dep. 07:30
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:32
dep. 07:32
2.2 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 07:34
dep. 07:34
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 07:35
dep. 07:35
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 07:37
dep. 07:37
4.1 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 07:38
dep. 07:38
4.9 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 07:39
dep. 07:39
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 07:40
dep. 07:40
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 07:41
dep. 07:41
7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 07:47
dep. 07:47
11.8 km
arr. 07:48
dep. 07:48
12.8 km
arr. 07:54
dep. 07:54
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:56
dep. 07:56
18.7 km
arr. 08:01
20.5 km
07:30 08:03 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 07:30
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:34
dep. 07:34
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 07:36
dep. 07:36
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 07:37
dep. 07:37
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 07:39
dep. 07:39
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 07:40
dep. 07:40
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 07:41
dep. 07:41
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 07:42
dep. 07:42
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 07:43
dep. 07:43
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 07:49
dep. 07:49
11.5 km
arr. 07:50
dep. 07:50
12.5 km
arr. 07:56
dep. 07:56
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:58
dep. 07:58
18.4 km
arr. 08:03
20.2 km
07:31 08:00 (00:29)
IV - Centar - AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 07:31
Temerin, II - Igralište
arr. 07:33
dep. 07:33
2 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
arr. 08:00
19 km
08:00 08:33 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 08:00
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 08:04
dep. 08:04
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 08:06
dep. 08:06
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 08:07
dep. 08:07
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 08:09
dep. 08:09
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 08:10
dep. 08:10
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 08:11
dep. 08:11
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 08:12
dep. 08:12
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 08:13
dep. 08:13
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 08:19
dep. 08:19
11.5 km
arr. 08:20
dep. 08:20
12.5 km
arr. 08:26
dep. 08:26
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 08:28
dep. 08:28
18.4 km
arr. 08:33
20.2 km
08:32 08:55 (00:23)
IV - Centar - AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 08:32
Temerin, Mlin
arr. 08:34
dep. 08:34
0.5 km
Temerin, S. Đurđevo
arr. 08:39
dep. 08:39
2.7 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 08:40
dep. 08:40
3.4 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 08:41
dep. 08:41
4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 08:42
dep. 08:42
4.7 km
arr. 08:48
dep. 08:48
11.9 km
arr. 08:51
dep. 08:51
15.4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 08:53
dep. 08:53
16.9 km
arr. 08:55
18.4 km
08:40 09:13 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 08:40
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 08:44
dep. 08:44
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 08:46
dep. 08:46
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 08:47
dep. 08:47
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 08:49
dep. 08:49
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 08:50
dep. 08:50
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 08:51
dep. 08:51
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 08:52
dep. 08:52
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 08:53
dep. 08:53
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 08:59
dep. 08:59
11.5 km
arr. 09:00
dep. 09:00
12.5 km
arr. 09:06
dep. 09:06
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:08
dep. 09:08
18.4 km
arr. 09:13
20.2 km
08:46 09:21 (00:35)
Caki Lajosa 93
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 08:46
Temerin, VI - Čilag
arr. 08:48
dep. 08:48
0.8 km
Temerin, Novosadska 439.
arr. 08:50
dep. 08:50
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 08:52
dep. 08:52
2.2 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 08:54
dep. 08:54
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 08:55
dep. 08:55
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 08:57
dep. 08:57
4.1 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 08:58
dep. 08:58
4.9 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 08:59
dep. 08:59
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 09:00
dep. 09:00
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 09:01
dep. 09:01
7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 09:07
dep. 09:07
11.8 km
arr. 09:08
dep. 09:08
12.8 km
arr. 09:14
dep. 09:14
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:16
dep. 09:16
18.7 km
arr. 09:21
20.5 km
09:15 09:35 (00:20)
IV - Centar - AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 09:15
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 09:20
dep. 09:20
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:33
dep. 09:33
18 km
arr. 09:35
19 km
09:40 10:13 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 09:40
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 09:44
dep. 09:44
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 09:46
dep. 09:46
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 09:47
dep. 09:47
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 09:49
dep. 09:49
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 09:50
dep. 09:50
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 09:51
dep. 09:51
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 09:52
dep. 09:52
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 09:53
dep. 09:53
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 09:59
dep. 09:59
11.5 km
arr. 10:00
dep. 10:00
12.5 km
arr. 10:06
dep. 10:06
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:08
dep. 10:08
18.4 km
arr. 10:13
20.2 km
10:19 10:46 (00:27)
Čarda
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Čarda
dep. 10:19
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 10:26
dep. 10:26
6.5 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 10:31
dep. 10:31
11.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:36
dep. 10:36
17.3 km
arr. 10:46
26.4 km
10:40 11:13 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 10:40
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 10:44
dep. 10:44
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 10:46
dep. 10:46
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 10:47
dep. 10:47
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 10:49
dep. 10:49
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 10:50
dep. 10:50
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 10:51
dep. 10:51
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 10:52
dep. 10:52
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 10:53
dep. 10:53
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 10:59
dep. 10:59
11.5 km
arr. 11:00
dep. 11:00
12.5 km
arr. 11:06
dep. 11:06
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:08
dep. 11:08
18.4 km
arr. 11:13
20.2 km
10:46 11:21 (00:35)
Caki Lajosa 93
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 10:46
Temerin, VI - Čilag
arr. 10:48
dep. 10:48
0.8 km
Temerin, Novosadska 439.
arr. 10:50
dep. 10:50
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 10:52
dep. 10:52
2.2 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 10:54
dep. 10:54
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 10:55
dep. 10:55
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 10:57
dep. 10:57
4.1 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 10:58
dep. 10:58
4.9 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 10:59
dep. 10:59
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:00
dep. 11:00
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 11:01
dep. 11:01
7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 11:07
dep. 11:07
11.8 km
arr. 11:08
dep. 11:08
12.8 km
arr. 11:14
dep. 11:14
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:16
dep. 11:16
18.7 km
arr. 11:21
20.5 km
11:03 11:25 (00:22)
IV - Centar - AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 11:03
arr. 11:25
19 km
11:10 11:43 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 11:10
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 11:14
dep. 11:14
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 11:16
dep. 11:16
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 11:17
dep. 11:17
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 11:19
dep. 11:19
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 11:20
dep. 11:20
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 11:21
dep. 11:21
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:22
dep. 11:22
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 11:23
dep. 11:23
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 11:29
dep. 11:29
11.5 km
arr. 11:30
dep. 11:30
12.5 km
arr. 11:36
dep. 11:36
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:38
dep. 11:38
18.4 km
arr. 11:43
20.2 km
11:30 12:03 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 11:30
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 11:34
dep. 11:34
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 11:36
dep. 11:36
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 11:37
dep. 11:37
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 11:39
dep. 11:39
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 11:40
dep. 11:40
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 11:41
dep. 11:41
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:42
dep. 11:42
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 11:43
dep. 11:43
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 11:49
dep. 11:49
11.5 km
arr. 11:50
dep. 11:50
12.5 km
arr. 11:56
dep. 11:56
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:58
dep. 11:58
18.4 km
arr. 12:03
20.2 km
11:57 12:20 (00:23)
IV - Centar - AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 11:57
Temerin, Mlin
arr. 11:59
dep. 11:59
0.5 km
Temerin, S. Đurđevo
arr. 12:04
dep. 12:04
2.7 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 12:05
dep. 12:05
3.4 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 12:07
dep. 12:07
4.7 km
arr. 12:13
dep. 12:13
11.9 km
arr. 12:16
dep. 12:16
15.4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:18
dep. 12:18
16.9 km
arr. 12:20
18.4 km
12:10 12:43 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 12:10
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 12:14
dep. 12:14
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 12:16
dep. 12:16
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 12:17
dep. 12:17
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 12:19
dep. 12:19
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 12:20
dep. 12:20
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 12:21
dep. 12:21
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 12:22
dep. 12:22
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 12:23
dep. 12:23
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 12:29
dep. 12:29
11.5 km
arr. 12:30
dep. 12:30
12.5 km
arr. 12:36
dep. 12:36
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:38
dep. 12:38
18.4 km
arr. 12:43
20.2 km
12:11 12:46 (00:35)
Caki Lajosa 93
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 12:11
Temerin, VI - Čilag
arr. 12:13
dep. 12:13
0.8 km
Temerin, Novosadska 439.
arr. 12:15
dep. 12:15
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 12:17
dep. 12:17
2.2 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 12:19
dep. 12:19
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 12:20
dep. 12:20
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 12:22
dep. 12:22
4.1 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 12:23
dep. 12:23
4.9 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 12:24
dep. 12:24
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 12:25
dep. 12:25
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 12:26
dep. 12:26
7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 12:32
dep. 12:32
11.8 km
arr. 12:33
dep. 12:33
12.8 km
arr. 12:39
dep. 12:39
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:41
dep. 12:41
18.7 km
arr. 12:46
20.5 km
12:40 13:13 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 12:40
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 12:44
dep. 12:44
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 12:46
dep. 12:46
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 12:47
dep. 12:47
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 12:49
dep. 12:49
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 12:50
dep. 12:50
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 12:51
dep. 12:51
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 12:52
dep. 12:52
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 12:53
dep. 12:53
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 12:59
dep. 12:59
11.5 km
arr. 13:00
dep. 13:00
12.5 km
arr. 13:06
dep. 13:06
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:08
dep. 13:08
18.4 km
arr. 13:13
20.2 km
12:41 13:09 (00:28)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 12:41
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 12:45
dep. 12:45
1.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 12:48
dep. 12:48
3.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 12:51
dep. 12:51
5.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:04
dep. 13:04
18.1 km
arr. 13:09
19.9 km
12:49 13:16 (00:27)
Čarda
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Čarda
dep. 12:49
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 12:56
dep. 12:56
6.5 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 13:01
dep. 13:01
11.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:06
dep. 13:06
17.3 km
arr. 13:16
26.4 km
12:50 13:17 (00:27)
III - Zel. Rampa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Temerin, III - Zel. Rampa
dep. 12:50
Temerin, Novosadska 267
arr. 12:51
dep. 12:51
0.3 km
Temerin, II - Igralište
arr. 12:53
dep. 12:53
1 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 12:54
dep. 12:54
1.8 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 12:55
dep. 12:55
2.6 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 12:56
dep. 12:56
3.3 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 12:57
dep. 12:57
3.9 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 13:03
dep. 13:03
8.7 km
arr. 13:04
dep. 13:04
9.7 km
arr. 13:10
dep. 13:10
14 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:12
dep. 13:12
15.6 km
arr. 13:17
17.4 km
13:00 13:33 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 13:00
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 13:04
dep. 13:04
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 13:06
dep. 13:06
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 13:07
dep. 13:07
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 13:09
dep. 13:09
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 13:10
dep. 13:10
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 13:11
dep. 13:11
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 13:12
dep. 13:12
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 13:13
dep. 13:13
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 13:19
dep. 13:19
11.5 km
arr. 13:20
dep. 13:20
12.5 km
arr. 13:26
dep. 13:26
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:28
dep. 13:28
18.4 km
arr. 13:33
20.2 km
13:15 13:45 (00:30)
VI - Cilag
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VI - Cilag
dep. 13:15
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 13:19
dep. 13:20
1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 13:22
dep. 13:22
3 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 13:25
dep. 13:25
5 km
arr. 13:45
20 km
13:17 13:40 (00:23)
IV - Centar - AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 13:17
Temerin, Mlin
arr. 13:19
dep. 13:19
0.5 km
Temerin, S. Đurđevo
arr. 13:24
dep. 13:24
2.7 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 13:25
dep. 13:25
3.4 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 13:26
dep. 13:26
4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 13:27
dep. 13:27
4.7 km
arr. 13:33
dep. 13:33
11.9 km
arr. 13:36
dep. 13:36
15.4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:38
dep. 13:38
16.9 km
arr. 13:40
18.4 km
13:20 13:53 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 13:20
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 13:24
dep. 13:24
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 13:26
dep. 13:26
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 13:27
dep. 13:27
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 13:29
dep. 13:29
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 13:30
dep. 13:30
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 13:31
dep. 13:31
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 13:32
dep. 13:32
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 13:33
dep. 13:33
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 13:39
dep. 13:39
11.5 km
arr. 13:40
dep. 13:40
12.5 km
arr. 13:46
dep. 13:46
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:48
dep. 13:48
18.4 km
arr. 13:53
20.2 km
13:41 14:24 (00:43)
Caki Lajosa 93
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 13:41
Temerin, VI - Čilag
arr. 13:43
dep. 13:43
0.8 km
Temerin, Novosadska 439.
arr. 13:45
dep. 13:45
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 13:55
dep. 13:55
6 km
Temerin, VII - Telep
arr. 13:51
dep. 13:51
4.1 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 13:57
dep. 13:57
6.9 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 13:58
dep. 13:58
7.2 km
Temerin, II - Igralište
arr. 14:00
dep. 14:00
7.9 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 14:01
dep. 14:01
8.7 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 14:02
dep. 14:02
9.5 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 14:03
dep. 14:03
10.2 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 14:04
dep. 14:04
10.8 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 14:10
dep. 14:10
15.6 km
arr. 14:11
dep. 14:11
16.6 km
arr. 14:17
dep. 14:17
20.9 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:19
dep. 14:19
22.5 km
arr. 14:24
24.3 km
14:03 14:25 (00:22)
IV - Centar - AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 14:03
arr. 14:25
19 km
14:05 14:38 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 14:05
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:09
dep. 14:09
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 14:11
dep. 14:11
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 14:12
dep. 14:12
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 14:14
dep. 14:14
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 14:15
dep. 14:15
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 14:16
dep. 14:16
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 14:17
dep. 14:17
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 14:18
dep. 14:18
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 14:24
dep. 14:24
11.5 km
arr. 14:25
dep. 14:25
12.5 km
arr. 14:31
dep. 14:31
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:33
dep. 14:33
18.4 km
arr. 14:38
20.2 km
14:27 14:50 (00:23)
IV - Centar - AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 14:27
Temerin, Mlin
arr. 14:29
dep. 14:29
0.5 km
Temerin, S. Đurđevo
arr. 14:34
dep. 14:34
2.7 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 14:35
dep. 14:35
3.4 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 14:37
dep. 14:37
4.7 km
arr. 14:43
dep. 14:43
11.9 km
arr. 14:46
dep. 14:46
15.4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:48
dep. 14:48
16.9 km
arr. 14:50
18.4 km
14:41 15:16 (00:35)
Caki Lajosa 93
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 14:41
Temerin, VI - Čilag
arr. 14:43
dep. 14:43
0.8 km
Temerin, Novosadska 439.
arr. 14:45
dep. 14:45
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:47
dep. 14:47
2.2 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 14:49
dep. 14:49
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 14:50
dep. 14:50
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 14:52
dep. 14:52
4.1 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 14:53
dep. 14:53
4.9 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 14:54
dep. 14:54
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 14:55
dep. 14:55
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 14:56
dep. 14:56
7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 15:02
dep. 15:02
11.8 km
arr. 15:03
dep. 15:03
12.8 km
arr. 15:09
dep. 15:09
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:11
dep. 15:11
18.7 km
arr. 15:16
20.5 km
14:50 15:23 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 14:50
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:54
dep. 14:54
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 14:56
dep. 14:56
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 14:57
dep. 14:57
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 14:59
dep. 14:59
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 15:00
dep. 15:00
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 15:01
dep. 15:01
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:02
dep. 15:02
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 15:03
dep. 15:03
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 15:09
dep. 15:09
11.5 km
arr. 15:10
dep. 15:10
12.5 km
arr. 15:16
dep. 15:16
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:18
dep. 15:18
18.4 km
arr. 15:23
20.2 km
14:57 15:17 (00:20)
VI - Cilag
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VI - Cilag
dep. 14:57
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:00
dep. 15:00
2 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:03
dep. 15:03
6 km
arr. 15:17
21 km
15:05 15:38 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 15:05
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:09
dep. 15:09
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 15:11
dep. 15:11
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 15:12
dep. 15:12
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 15:14
dep. 15:14
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 15:15
dep. 15:15
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 15:16
dep. 15:16
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:17
dep. 15:17
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 15:18
dep. 15:18
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 15:24
dep. 15:24
11.5 km
arr. 15:25
dep. 15:25
12.5 km
arr. 15:31
dep. 15:31
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:33
dep. 15:33
18.4 km
arr. 15:38
20.2 km
15:25 15:58 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 15:25
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:29
dep. 15:29
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 15:31
dep. 15:31
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 15:32
dep. 15:32
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 15:34
dep. 15:34
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 15:35
dep. 15:35
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 15:36
dep. 15:36
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:37
dep. 15:37
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 15:38
dep. 15:38
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
11.5 km
arr. 15:45
dep. 15:45
12.5 km
arr. 15:51
dep. 15:51
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:53
dep. 15:53
18.4 km
arr. 15:58
20.2 km
15:27 15:50 (00:23)
IV - Centar - AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 15:27
Temerin, Mlin
arr. 15:29
dep. 15:29
0.5 km
Temerin, S. Đurđevo
arr. 15:34
dep. 15:34
2.7 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 15:35
dep. 15:35
3.4 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 15:37
dep. 15:37
4.7 km
arr. 15:43
dep. 15:43
11.9 km
arr. 15:46
dep. 15:46
15.4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:48
dep. 15:48
16.9 km
arr. 15:50
18.4 km
15:41 16:16 (00:35)
Caki Lajosa 93
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 15:41
Temerin, VI - Čilag
arr. 15:43
dep. 15:43
0.8 km
Temerin, Novosadska 439.
arr. 15:45
dep. 15:45
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:47
dep. 15:47
2.2 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 15:49
dep. 15:49
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 15:50
dep. 15:50
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 15:52
dep. 15:52
4.1 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 15:53
dep. 15:53
4.9 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 15:54
dep. 15:54
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:55
dep. 15:55
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 15:56
dep. 15:56
7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 16:02
dep. 16:02
11.8 km
arr. 16:03
dep. 16:03
12.8 km
arr. 16:09
dep. 16:09
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:11
dep. 16:11
18.7 km
arr. 16:16
20.5 km
15:50 16:23 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 15:50
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:54
dep. 15:54
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 15:56
dep. 15:56
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 15:57
dep. 15:57
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 15:59
dep. 15:59
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 16:00
dep. 16:00
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 16:01
dep. 16:01
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:02
dep. 16:02
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 16:03
dep. 16:03
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 16:09
dep. 16:09
11.5 km
arr. 16:10
dep. 16:10
12.5 km
arr. 16:16
dep. 16:16
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:18
dep. 16:18
18.4 km
arr. 16:23
20.2 km
16:04 16:32 (00:28)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 16:04
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
1.9 km
Temerin, II - Igralište
arr. 16:11
dep. 16:11
3.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:14
dep. 16:14
5.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:27
dep. 16:27
18.1 km
arr. 16:32
19.9 km
16:08 16:30 (00:22)
IV - Centar - AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 16:08
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
4 km
arr. 16:30
19 km
16:19 16:46 (00:27)
Čarda
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Čarda
dep. 16:19
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:26
dep. 16:26
6.5 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:31
dep. 16:31
11.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:36
dep. 16:36
17.3 km
arr. 16:46
26.4 km
16:20 16:53 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 16:20
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:24
dep. 16:24
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 16:26
dep. 16:26
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 16:27
dep. 16:27
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 16:29
dep. 16:29
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 16:30
dep. 16:30
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 16:31
dep. 16:31
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:32
dep. 16:32
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 16:33
dep. 16:33
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 16:39
dep. 16:39
11.5 km
arr. 16:40
dep. 16:40
12.5 km
arr. 16:46
dep. 16:46
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:48
dep. 16:48
18.4 km
arr. 16:53
20.2 km
16:21 16:56 (00:35)
Caki Lajosa 93
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 16:21
Temerin, VI - Čilag
arr. 16:23
dep. 16:23
0.8 km
Temerin, Novosadska 439.
arr. 16:25
dep. 16:25
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:27
dep. 16:27
2.2 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 16:29
dep. 16:29
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 16:30
dep. 16:30
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 16:32
dep. 16:32
4.1 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 16:33
dep. 16:33
4.9 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 16:34
dep. 16:34
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:35
dep. 16:35
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 16:36
dep. 16:36
7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 16:42
dep. 16:42
11.8 km
arr. 16:43
dep. 16:43
12.8 km
arr. 16:49
dep. 16:49
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:51
dep. 16:51
18.7 km
arr. 16:56
20.5 km
16:40 17:13 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 16:40
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:44
dep. 16:44
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 16:46
dep. 16:46
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 16:47
dep. 16:47
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 16:49
dep. 16:49
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 16:50
dep. 16:50
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 16:51
dep. 16:51
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:52
dep. 16:52
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 16:53
dep. 16:53
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 16:59
dep. 16:59
11.5 km
arr. 17:00
dep. 17:00
12.5 km
arr. 17:06
dep. 17:06
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:08
dep. 17:08
18.4 km
arr. 17:13
20.2 km
17:00 17:33 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 17:00
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:04
dep. 17:04
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 17:06
dep. 17:06
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 17:07
dep. 17:07
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 17:09
dep. 17:09
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 17:10
dep. 17:10
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 17:11
dep. 17:11
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:12
dep. 17:12
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 17:13
dep. 17:13
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 17:19
dep. 17:19
11.5 km
arr. 17:20
dep. 17:20
12.5 km
arr. 17:26
dep. 17:26
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:28
dep. 17:28
18.4 km
arr. 17:33
20.2 km
17:31 17:55 (00:24)
IV - Centar - AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 17:31
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:35
dep. 17:35
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:53
dep. 17:53
18 km
arr. 17:55
19 km
17:31 18:06 (00:35)
Caki Lajosa 93
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 17:31
Temerin, VI - Čilag
arr. 17:33
dep. 17:33
0.8 km
Temerin, Novosadska 439.
arr. 17:35
dep. 17:35
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:37
dep. 17:37
2.2 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 17:39
dep. 17:39
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 17:40
dep. 17:40
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 17:42
dep. 17:42
4.1 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 17:43
dep. 17:43
4.9 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 17:44
dep. 17:44
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:45
dep. 17:45
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 17:46
dep. 17:46
7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 17:52
dep. 17:52
11.8 km
arr. 17:53
dep. 17:53
12.8 km
arr. 17:59
dep. 17:59
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 18:01
dep. 18:01
18.7 km
arr. 18:06
20.5 km
17:40 18:13 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 17:40
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:44
dep. 17:44
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 17:46
dep. 17:46
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 17:47
dep. 17:47
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 17:49
dep. 17:49
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 17:50
dep. 17:50
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 17:51
dep. 17:51
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:52
dep. 17:52
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 17:53
dep. 17:53
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 17:59
dep. 17:59
11.5 km
arr. 18:00
dep. 18:00
12.5 km
arr. 18:06
dep. 18:06
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 18:08
dep. 18:08
18.4 km
arr. 18:13
20.2 km
18:19 18:46 (00:27)
Čarda
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Čarda
dep. 18:19
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 18:26
dep. 18:26
6.5 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 18:31
dep. 18:31
11.6 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 18:36
dep. 18:36
17.3 km
arr. 18:46
26.4 km
18:21 18:56 (00:35)
Caki Lajosa 93
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 18:21
Temerin, VI - Čilag
arr. 18:23
dep. 18:23
0.8 km
Temerin, Novosadska 439.
arr. 18:25
dep. 18:25
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 18:27
dep. 18:27
2.2 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 18:29
dep. 18:29
3.1 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 18:30
dep. 18:30
3.4 km
Temerin, II - Igralište
arr. 18:32
dep. 18:32
4.1 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 18:33
dep. 18:33
4.9 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 18:34
dep. 18:34
5.7 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 18:35
dep. 18:35
6.4 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 18:36
dep. 18:36
7 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 18:42
dep. 18:42
11.8 km
arr. 18:43
dep. 18:43
12.8 km
arr. 18:49
dep. 18:49
17.1 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 18:51
dep. 18:51
18.7 km
arr. 18:56
20.5 km
19:00 19:33 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 19:00
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 19:04
dep. 19:04
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 19:06
dep. 19:06
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 19:07
dep. 19:07
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 19:09
dep. 19:09
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 19:10
dep. 19:10
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 19:11
dep. 19:11
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 19:12
dep. 19:12
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 19:13
dep. 19:13
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 19:19
dep. 19:19
11.5 km
arr. 19:20
dep. 19:20
12.5 km
arr. 19:26
dep. 19:26
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:28
dep. 19:28
18.4 km
arr. 19:33
20.2 km
19:15 19:40 (00:25)
VI - Cilag
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina), nedeljom školskog danima u Vojvodini.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VI - Cilag
dep. 19:15
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 19:17
dep. 19:17
1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 19:19
dep. 19:19
3 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 19:21
dep. 19:21
5 km
arr. 19:28
dep. 19:28
11 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:38
dep. 19:38
19 km
arr. 19:40
20 km
19:50 20:23 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 19:50
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 19:54
dep. 19:54
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 19:56
dep. 19:56
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 19:57
dep. 19:57
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 19:59
dep. 19:59
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 20:00
dep. 20:00
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 20:01
dep. 20:01
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 20:02
dep. 20:02
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 20:03
dep. 20:03
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 20:09
dep. 20:09
11.5 km
arr. 20:10
dep. 20:10
12.5 km
arr. 20:16
dep. 20:16
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 20:18
dep. 20:18
18.4 km
arr. 20:23
20.2 km
20:11 20:35 (00:24)
IV - Centar - AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 20:11
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 20:20
dep. 20:20
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 20:33
dep. 20:33
18 km
arr. 20:35
19 km
20:15 20:48 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 20:15
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:19
dep. 20:19
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 20:21
dep. 20:21
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 20:22
dep. 20:22
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 20:24
dep. 20:24
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 20:25
dep. 20:25
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 20:26
dep. 20:26
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 20:27
dep. 20:27
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 20:28
dep. 20:28
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 20:34
dep. 20:34
11.5 km
arr. 20:35
dep. 20:35
12.5 km
arr. 20:41
dep. 20:41
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 20:43
dep. 20:43
18.4 km
arr. 20:48
20.2 km
20:38 21:00 (00:22)
IV - Centar - AS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, IV - Centar - AS
dep. 20:38
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
4 km
arr. 21:00
19 km
21:10 21:43 (00:33)
VII - Telep
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, VII - Telep
dep. 21:10
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 21:14
dep. 21:14
1.9 km
Temerin, Mlin
arr. 21:16
dep. 21:16
2.8 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 21:17
dep. 21:17
3.1 km
Temerin, II - Igralište
arr. 21:19
dep. 21:19
3.8 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 21:20
dep. 21:20
4.6 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 21:21
dep. 21:21
5.4 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 21:22
dep. 21:22
6.1 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 21:23
dep. 21:23
6.7 km
Novi Sad, Ogledno Polje
arr. 21:29
dep. 21:29
11.5 km
arr. 21:30
dep. 21:30
12.5 km
arr. 21:36
dep. 21:36
16.8 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 21:38
dep. 21:38
18.4 km
arr. 21:43
20.2 km
21:51 22:34 (00:43)
Caki Lajosa 93
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Temerin, Caki Lajosa 93
dep. 21:51
Temerin, VI - Čilag
arr. 21:53
dep. 21:53
0.8 km
Temerin, Novosadska 439.
arr. 21:55
dep. 21:55
1.4 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 22:05
dep. 22:05
6 km
Temerin, VII - Telep
arr. 22:01
dep. 22:01
4.1 km
Temerin, III - Zel. Rampa
arr. 22:07
dep. 22:07
6.9 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 22:08
dep. 22:08
7.2 km
Temerin, II - Igralište
arr. 22:10
dep. 22:10
7.9 km
Temerin, Novosadska 83.
arr. 22:11
dep. 22:11
8.7 km
Backi Jarak, Čelik
arr. 22:12
dep. 22:12
9.5 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 22:13
dep. 22:13
10.2 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 22:14
dep. 22:14
10.8 km
Novi Sad, III - Ogledno Polje
arr. 22:20
dep. 22:20
15.6 km
arr. 22:21
dep. 22:21
16.6 km
arr. 22:27
dep. 22:27
20.9 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 22:29
dep. 22:29
22.5 km
arr. 22:34
24.3 km

Naselja Temerin i Novi Sad su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 43min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Temerin je u 02:45 h, dok je poslednji polazak u 21:51 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.