Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Telecka - Sombor timetable

saturday, 24.02.2024.
08:15 08:45 (00:30)
II CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Telecka, II Centar
dep. 08:15
Telecka, I
arr. 08:16
dep. 08:16
1 km
Kljajicevo, III
arr. 08:25
dep. 08:25
10 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:26
dep. 08:26
11 km
Kljajicevo, IV
arr. 08:27
dep. 08:27
12 km
Conoplja, Center
arr. 08:31
dep. 08:31
16 km
Conoplja, I
arr. 08:32
dep. 08:32
17 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 08:34
dep. 08:34
19 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 08:35
dep. 08:35
20 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 08:36
dep. 08:36
21 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 08:39
dep. 08:39
24 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 08:40
dep. 08:40
25 km
Sombor, Rampa
arr. 08:42
dep. 08:42
27 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 08:43
dep. 08:43
28 km
Sombor, Bus station
arr. 08:45
30 km
15:15 15:45 (00:30)
II CentarBus station
The timetable is valid until: 30.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Telecka, II Centar
dep. 15:15
Telecka, I
arr. 15:16
dep. 15:16
1 km
Kljajicevo, III
arr. 15:25
dep. 15:25
10 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 15:26
dep. 15:26
11 km
Kljajicevo, IV
arr. 15:27
dep. 15:27
12 km
Conoplja, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
16 km
Conoplja, I
arr. 15:32
dep. 15:32
17 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 15:34
dep. 15:34
19 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 15:35
dep. 15:35
20 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 15:36
dep. 15:36
21 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 15:39
dep. 15:39
24 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 15:40
dep. 15:40
25 km
Sombor, Rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
27 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 15:43
dep. 15:43
28 km
Sombor, Bus station
arr. 15:45
30 km
Telecka - Sombor timetable
Departures on: monday, 26.02.2024.
05:00 05:30 (00:30)
II CentarBus station
The timetable is valid until: 24.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Telecka, II Centar
dep. 05:00
Telecka, I
arr. 05:01
dep. 05:01
1 km
Kljajicevo, III
arr. 05:10
dep. 05:10
10 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 05:11
dep. 05:11
11 km
Kljajicevo, IV
arr. 05:12
dep. 05:12
12 km
Conoplja, Center
arr. 05:16
dep. 05:16
16 km
Conoplja, I
arr. 05:17
dep. 05:17
17 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 05:19
dep. 05:19
19 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 05:20
dep. 05:20
20 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 05:21
dep. 05:21
21 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 05:24
dep. 05:24
24 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 05:25
dep. 05:25
25 km
Sombor, Rampa
arr. 05:27
dep. 05:27
27 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 05:28
dep. 05:28
28 km
Sombor, Bus station
arr. 05:30
30 km
06:50 07:20 (00:30)
II CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Telecka, II Centar
dep. 06:50
Telecka, I
arr. 06:51
dep. 06:51
1 km
Kljajicevo, III
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 07:01
dep. 07:01
11 km
Kljajicevo, IV
arr. 07:02
dep. 07:02
12 km
Conoplja, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
16 km
Conoplja, I
arr. 07:07
dep. 07:07
17 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 07:09
dep. 07:09
19 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 07:10
dep. 07:10
20 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 07:11
dep. 07:11
21 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 07:14
dep. 07:14
24 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 07:15
dep. 07:15
25 km
Sombor, Rampa
arr. 07:17
dep. 07:17
27 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 07:18
dep. 07:18
28 km
Sombor, Bus station
arr. 07:20
30 km
08:15 08:45 (00:30)
II CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Telecka, II Centar
dep. 08:15
Telecka, I
arr. 08:16
dep. 08:16
1 km
Kljajicevo, III
arr. 08:25
dep. 08:25
10 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 08:26
dep. 08:26
11 km
Kljajicevo, IV
arr. 08:27
dep. 08:27
12 km
Conoplja, Center
arr. 08:31
dep. 08:31
16 km
Conoplja, I
arr. 08:32
dep. 08:32
17 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 08:34
dep. 08:34
19 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 08:35
dep. 08:35
20 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 08:36
dep. 08:36
21 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 08:39
dep. 08:39
24 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 08:40
dep. 08:40
25 km
Sombor, Rampa
arr. 08:42
dep. 08:42
27 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 08:43
dep. 08:43
28 km
Sombor, Bus station
arr. 08:45
30 km
12:50 13:20 (00:30)
II CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Telecka, II Centar
dep. 12:50
Telecka, I
arr. 12:51
dep. 12:51
1 km
Kljajicevo, III
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 13:01
dep. 13:01
11 km
Kljajicevo, IV
arr. 13:02
dep. 13:02
12 km
Conoplja, Center
arr. 13:06
dep. 13:06
16 km
Conoplja, I
arr. 13:07
dep. 13:07
17 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 13:09
dep. 13:09
19 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 13:10
dep. 13:10
20 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 13:11
dep. 13:11
21 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 13:14
dep. 13:14
24 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 13:15
dep. 13:15
25 km
Sombor, Rampa
arr. 13:17
dep. 13:17
27 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 13:18
dep. 13:18
28 km
Sombor, Bus station
arr. 13:20
30 km
15:15 15:45 (00:30)
II CentarBus station
The timetable is valid until: 30.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Telecka, II Centar
dep. 15:15
Telecka, I
arr. 15:16
dep. 15:16
1 km
Kljajicevo, III
arr. 15:25
dep. 15:25
10 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 15:26
dep. 15:26
11 km
Kljajicevo, IV
arr. 15:27
dep. 15:27
12 km
Conoplja, Center
arr. 15:31
dep. 15:31
16 km
Conoplja, I
arr. 15:32
dep. 15:32
17 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 15:34
dep. 15:34
19 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 15:35
dep. 15:35
20 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 15:36
dep. 15:36
21 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 15:39
dep. 15:39
24 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 15:40
dep. 15:40
25 km
Sombor, Rampa
arr. 15:42
dep. 15:42
27 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 15:43
dep. 15:43
28 km
Sombor, Bus station
arr. 15:45
30 km
18:45 19:15 (00:30)
II CentarBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Telecka, II Centar
dep. 18:45
Telecka, I
arr. 18:46
dep. 18:46
1 km
Kljajicevo, III
arr. 18:55
dep. 18:55
10 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 18:56
dep. 18:56
11 km
Kljajicevo, IV
arr. 18:57
dep. 18:57
12 km
Conoplja, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
16 km
Conoplja, I
arr. 19:02
dep. 19:02
17 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 19:04
dep. 19:04
19 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 19:05
dep. 19:05
20 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 19:06
dep. 19:06
21 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 19:09
dep. 19:09
24 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 19:10
dep. 19:10
25 km
Sombor, Rampa
arr. 19:12
dep. 19:12
27 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 19:13
dep. 19:13
28 km
Sombor, Bus station
arr. 19:15
30 km
20:30 21:00 (00:30)
II CentarBus station
The timetable is valid until: 24.12.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Telecka, II Centar
dep. 20:30
Telecka, I
arr. 20:31
dep. 20:31
1 km
Kljajicevo, III
arr. 20:40
dep. 20:40
10 km
Kljajicevo, II Centar
arr. 20:41
dep. 20:41
11 km
Kljajicevo, IV
arr. 20:42
dep. 20:42
12 km
Conoplja, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
16 km
Conoplja, I
arr. 20:47
dep. 20:47
17 km
Lenija (Sombor), Lenija 3
arr. 20:49
dep. 20:49
19 km
Lenija (Sombor), Lenija 2
arr. 20:50
dep. 20:50
20 km
Lenija (Sombor), Lenija 1
arr. 20:51
dep. 20:51
21 km
Sombor, Ovcar salas
arr. 20:54
dep. 20:54
24 km
Sombor, Vodokanal R
arr. 20:55
dep. 20:55
25 km
Sombor, Rampa
arr. 20:57
dep. 20:57
27 km
Sombor, Ul. Milosa Obilica
arr. 20:58
dep. 20:58
28 km
Sombor, Bus station
arr. 21:00
30 km

Naselja Telecka i Sombor su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Telecka je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Telecka - Sombor iznosi od 2,99 EUR do 2,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.