Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Tekija kod Krusevca - Krusevac timetable

tuesday, 22.10.2019.
05:50 06:10 (00:20)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekija kod Krusevca, 3
dep. 05:50
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 05:51
dep. 05:51
0.5 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 05:55
dep. 05:55
2.5 km
Kapidzija, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
3.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:00
dep. 06:00
4.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:01
dep. 06:01
4.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
dep. 06:04
5.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:07
dep. 06:07
6.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:08
dep. 06:08
7.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:10
7.8 km
06:45 07:05 (00:20)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekija kod Krusevca, 3
dep. 06:45
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Kapidzija, Intersection
arr. 06:53
dep. 06:53
3.5 km
Parunovac, IM
arr. 06:55
dep. 06:55
4.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:56
dep. 06:56
4.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:59
dep. 06:59
5.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:02
dep. 07:02
6.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:03
dep. 07:03
7.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:05
7.8 km
10:05 10:25 (00:20)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekija kod Krusevca, 3
dep. 10:05
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 10:06
dep. 10:06
0.5 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 10:07
dep. 10:07
1 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 10:10
dep. 10:10
2.5 km
Kapidzija, Intersection
arr. 10:13
dep. 10:13
3.5 km
Parunovac, IM
arr. 10:15
dep. 10:15
4.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 10:16
dep. 10:16
4.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 10:19
dep. 10:19
5.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:22
dep. 10:22
6.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 10:23
dep. 10:23
7.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:25
7.8 km
12:30 12:50 (00:20)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekija kod Krusevca, 3
dep. 12:30
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 12:35
dep. 12:35
2.5 km
Kapidzija, Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
3.5 km
Parunovac, IM
arr. 12:40
dep. 12:40
4.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:41
dep. 12:41
4.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:44
dep. 12:44
5.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:47
dep. 12:47
6.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:48
dep. 12:48
7.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:50
7.8 km
13:50 14:10 (00:20)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekija kod Krusevca, 3
dep. 13:50
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
0.5 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 13:52
dep. 13:52
1 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 13:55
dep. 13:55
2.5 km
Kapidzija, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
3.5 km
Parunovac, IM
arr. 14:00
dep. 14:00
4.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:01
dep. 14:01
4.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:04
dep. 14:04
5.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:07
dep. 14:07
6.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:08
dep. 14:08
7.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:10
7.8 km
14:50 15:10 (00:20)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekija kod Krusevca, 3
dep. 14:50
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 14:51
dep. 14:51
0.5 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
1 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 14:55
dep. 14:55
2.5 km
Kapidzija, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
3.5 km
Parunovac, IM
arr. 15:00
dep. 15:00
4.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:01
dep. 15:01
4.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:04
dep. 15:04
5.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:07
dep. 15:07
6.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:08
dep. 15:08
7.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:10
7.8 km
16:00 16:20 (00:20)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekija kod Krusevca, 3
dep. 16:00
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 16:01
dep. 16:01
0.5 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 16:02
dep. 16:02
1 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 16:05
dep. 16:05
2.5 km
Kapidzija, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
3.5 km
Parunovac, IM
arr. 16:10
dep. 16:10
4.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 16:11
dep. 16:11
4.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 16:14
dep. 16:14
5.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:17
dep. 16:17
6.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 16:18
dep. 16:18
7.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:20
7.8 km
20:05 20:25 (00:20)
3Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekija kod Krusevca, 3
dep. 20:05
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 20:06
dep. 20:06
0.5 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 20:07
dep. 20:07
1 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 20:10
dep. 20:10
2.5 km
Kapidzija, Intersection
arr. 20:13
dep. 20:13
3.5 km
Parunovac, IM
arr. 20:15
dep. 20:15
4.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 20:16
dep. 20:16
4.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 20:19
dep. 20:19
5.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:22
dep. 20:22
6.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 20:23
dep. 20:23
7.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:25
7.8 km

Naselja Tekija kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tekija kod Krusevca je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 20:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.