Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Tekija kod Krusevca - Cerova kod Krusevca timetable

monday, 21.10.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Tekija kod Krusevca - Cerova kod Krusevca timetable
Departures on: saturday, 26.10.2019.
11:00 11:50 (00:50)
35
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekija kod Krusevca, 3
dep. 11:00
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 11:05
dep. 11:05
2.5 km
Kapidzija, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
3.5 km
Parunovac, IM
arr. 11:10
dep. 11:10
4.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 11:11
dep. 11:11
4.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 11:14
dep. 11:14
5.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:17
dep. 11:17
6.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 11:18
dep. 11:18
7.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:20
dep. 11:20
7.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:21
dep. 11:21
8.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:22
dep. 11:22
8.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:23
dep. 11:23
9.3 km
Lazarica, 1
arr. 11:24
dep. 11:24
9.6 km
Lazarica, 2
arr. 11:25
dep. 11:25
10.2 km
Lazarica, Bare
arr. 11:26
dep. 11:26
10.5 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 11:27
dep. 11:27
10.8 km
Pakasnica, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
11 km
Pakasnica, 2
arr. 11:29
dep. 11:29
11.3 km
Pakasnica, 3
arr. 11:30
dep. 11:30
11.6 km
Pakasnica, 4
arr. 11:31
dep. 11:31
12.1 km
Pakasnica, 5
arr. 11:32
dep. 11:32
12.5 km
Pakasnica, 6
arr. 11:33
dep. 11:33
13 km
Gari, 1
arr. 11:34
dep. 11:34
14.1 km
Gari, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
14.5 km
Gari, 3
arr. 11:36
dep. 11:36
14.8 km
Gari, 4
arr. 11:37
dep. 11:37
15.3 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
17.8 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 11:46
dep. 11:46
18.3 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 11:47
dep. 11:47
18.8 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 11:49
dep. 11:49
19.8 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 11:50
20.3 km
15:20 16:10 (00:50)
35
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekija kod Krusevca, 3
dep. 15:20
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 15:21
dep. 15:21
0.5 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Kapidzija, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
3.5 km
Parunovac, IM
arr. 15:30
dep. 15:30
4.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:31
dep. 15:31
4.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:34
dep. 15:34
5.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:37
dep. 15:37
6.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:38
dep. 15:38
7.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
7.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:41
dep. 15:41
8.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:42
dep. 15:42
8.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:43
dep. 15:43
9.3 km
Lazarica, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
9.6 km
Lazarica, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
10.2 km
Lazarica, Bare
arr. 15:46
dep. 15:46
10.5 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 15:47
dep. 15:47
10.8 km
Pakasnica, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
11 km
Pakasnica, 2
arr. 15:49
dep. 15:49
11.3 km
Pakasnica, 3
arr. 15:50
dep. 15:50
11.6 km
Pakasnica, 4
arr. 15:51
dep. 15:51
12.1 km
Pakasnica, 5
arr. 15:52
dep. 15:52
12.5 km
Pakasnica, 6
arr. 15:53
dep. 15:53
13 km
Gari, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
14.1 km
Gari, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
14.5 km
Gari, 3
arr. 15:56
dep. 15:56
14.8 km
Gari, 4
arr. 15:57
dep. 15:57
15.3 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
17.8 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 16:06
dep. 16:06
18.3 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 16:07
dep. 16:07
18.8 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 16:09
dep. 16:09
19.8 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 16:10
20.3 km
Tekija kod Krusevca - Cerova kod Krusevca timetable
Departures on: sunday, 27.10.2019.
11:00 11:50 (00:50)
35
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekija kod Krusevca, 3
dep. 11:00
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 11:05
dep. 11:05
2.5 km
Kapidzija, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
3.5 km
Parunovac, IM
arr. 11:10
dep. 11:10
4.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 11:11
dep. 11:11
4.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 11:14
dep. 11:14
5.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:17
dep. 11:17
6.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 11:18
dep. 11:18
7.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:20
dep. 11:20
7.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:21
dep. 11:21
8.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:22
dep. 11:22
8.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:23
dep. 11:23
9.3 km
Lazarica, 1
arr. 11:24
dep. 11:24
9.6 km
Lazarica, 2
arr. 11:25
dep. 11:25
10.2 km
Lazarica, Bare
arr. 11:26
dep. 11:26
10.5 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 11:27
dep. 11:27
10.8 km
Pakasnica, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
11 km
Pakasnica, 2
arr. 11:29
dep. 11:29
11.3 km
Pakasnica, 3
arr. 11:30
dep. 11:30
11.6 km
Pakasnica, 4
arr. 11:31
dep. 11:31
12.1 km
Pakasnica, 5
arr. 11:32
dep. 11:32
12.5 km
Pakasnica, 6
arr. 11:33
dep. 11:33
13 km
Gari, 1
arr. 11:34
dep. 11:34
14.1 km
Gari, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
14.5 km
Gari, 3
arr. 11:36
dep. 11:36
14.8 km
Gari, 4
arr. 11:37
dep. 11:37
15.3 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
17.8 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 11:46
dep. 11:46
18.3 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 11:47
dep. 11:47
18.8 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 11:49
dep. 11:49
19.8 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 11:50
20.3 km
15:20 16:10 (00:50)
35
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekija kod Krusevca, 3
dep. 15:20
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 15:21
dep. 15:21
0.5 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Kapidzija, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
3.5 km
Parunovac, IM
arr. 15:30
dep. 15:30
4.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:31
dep. 15:31
4.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:34
dep. 15:34
5.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:37
dep. 15:37
6.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:38
dep. 15:38
7.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
7.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:41
dep. 15:41
8.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:42
dep. 15:42
8.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:43
dep. 15:43
9.3 km
Lazarica, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
9.6 km
Lazarica, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
10.2 km
Lazarica, Bare
arr. 15:46
dep. 15:46
10.5 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 15:47
dep. 15:47
10.8 km
Pakasnica, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
11 km
Pakasnica, 2
arr. 15:49
dep. 15:49
11.3 km
Pakasnica, 3
arr. 15:50
dep. 15:50
11.6 km
Pakasnica, 4
arr. 15:51
dep. 15:51
12.1 km
Pakasnica, 5
arr. 15:52
dep. 15:52
12.5 km
Pakasnica, 6
arr. 15:53
dep. 15:53
13 km
Gari, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
14.1 km
Gari, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
14.5 km
Gari, 3
arr. 15:56
dep. 15:56
14.8 km
Gari, 4
arr. 15:57
dep. 15:57
15.3 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
17.8 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 16:06
dep. 16:06
18.3 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 16:07
dep. 16:07
18.8 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 16:09
dep. 16:09
19.8 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 16:10
20.3 km
Tekija kod Krusevca - Cerova kod Krusevca timetable
Departures on: saturday, 02.11.2019.
11:00 11:50 (00:50)
35
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekija kod Krusevca, 3
dep. 11:00
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 11:05
dep. 11:05
2.5 km
Kapidzija, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
3.5 km
Parunovac, IM
arr. 11:10
dep. 11:10
4.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 11:11
dep. 11:11
4.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 11:14
dep. 11:14
5.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:17
dep. 11:17
6.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 11:18
dep. 11:18
7.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:20
dep. 11:20
7.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:21
dep. 11:21
8.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:22
dep. 11:22
8.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:23
dep. 11:23
9.3 km
Lazarica, 1
arr. 11:24
dep. 11:24
9.6 km
Lazarica, 2
arr. 11:25
dep. 11:25
10.2 km
Lazarica, Bare
arr. 11:26
dep. 11:26
10.5 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 11:27
dep. 11:27
10.8 km
Pakasnica, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
11 km
Pakasnica, 2
arr. 11:29
dep. 11:29
11.3 km
Pakasnica, 3
arr. 11:30
dep. 11:30
11.6 km
Pakasnica, 4
arr. 11:31
dep. 11:31
12.1 km
Pakasnica, 5
arr. 11:32
dep. 11:32
12.5 km
Pakasnica, 6
arr. 11:33
dep. 11:33
13 km
Gari, 1
arr. 11:34
dep. 11:34
14.1 km
Gari, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
14.5 km
Gari, 3
arr. 11:36
dep. 11:36
14.8 km
Gari, 4
arr. 11:37
dep. 11:37
15.3 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
17.8 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 11:46
dep. 11:46
18.3 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 11:47
dep. 11:47
18.8 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 11:49
dep. 11:49
19.8 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 11:50
20.3 km
15:20 16:10 (00:50)
35
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekija kod Krusevca, 3
dep. 15:20
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 15:21
dep. 15:21
0.5 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Kapidzija, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
3.5 km
Parunovac, IM
arr. 15:30
dep. 15:30
4.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:31
dep. 15:31
4.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:34
dep. 15:34
5.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:37
dep. 15:37
6.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:38
dep. 15:38
7.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
7.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:41
dep. 15:41
8.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:42
dep. 15:42
8.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:43
dep. 15:43
9.3 km
Lazarica, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
9.6 km
Lazarica, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
10.2 km
Lazarica, Bare
arr. 15:46
dep. 15:46
10.5 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 15:47
dep. 15:47
10.8 km
Pakasnica, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
11 km
Pakasnica, 2
arr. 15:49
dep. 15:49
11.3 km
Pakasnica, 3
arr. 15:50
dep. 15:50
11.6 km
Pakasnica, 4
arr. 15:51
dep. 15:51
12.1 km
Pakasnica, 5
arr. 15:52
dep. 15:52
12.5 km
Pakasnica, 6
arr. 15:53
dep. 15:53
13 km
Gari, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
14.1 km
Gari, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
14.5 km
Gari, 3
arr. 15:56
dep. 15:56
14.8 km
Gari, 4
arr. 15:57
dep. 15:57
15.3 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
17.8 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 16:06
dep. 16:06
18.3 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 16:07
dep. 16:07
18.8 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 16:09
dep. 16:09
19.8 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 16:10
20.3 km
Tekija kod Krusevca - Cerova kod Krusevca timetable
Departures on: sunday, 03.11.2019.
11:00 11:50 (00:50)
35
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekija kod Krusevca, 3
dep. 11:00
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 11:05
dep. 11:05
2.5 km
Kapidzija, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
3.5 km
Parunovac, IM
arr. 11:10
dep. 11:10
4.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 11:11
dep. 11:11
4.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 11:14
dep. 11:14
5.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:17
dep. 11:17
6.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 11:18
dep. 11:18
7.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:20
dep. 11:20
7.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:21
dep. 11:21
8.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:22
dep. 11:22
8.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:23
dep. 11:23
9.3 km
Lazarica, 1
arr. 11:24
dep. 11:24
9.6 km
Lazarica, 2
arr. 11:25
dep. 11:25
10.2 km
Lazarica, Bare
arr. 11:26
dep. 11:26
10.5 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 11:27
dep. 11:27
10.8 km
Pakasnica, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
11 km
Pakasnica, 2
arr. 11:29
dep. 11:29
11.3 km
Pakasnica, 3
arr. 11:30
dep. 11:30
11.6 km
Pakasnica, 4
arr. 11:31
dep. 11:31
12.1 km
Pakasnica, 5
arr. 11:32
dep. 11:32
12.5 km
Pakasnica, 6
arr. 11:33
dep. 11:33
13 km
Gari, 1
arr. 11:34
dep. 11:34
14.1 km
Gari, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
14.5 km
Gari, 3
arr. 11:36
dep. 11:36
14.8 km
Gari, 4
arr. 11:37
dep. 11:37
15.3 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
17.8 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 11:46
dep. 11:46
18.3 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 11:47
dep. 11:47
18.8 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 11:49
dep. 11:49
19.8 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 11:50
20.3 km
15:20 16:10 (00:50)
35
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekija kod Krusevca, 3
dep. 15:20
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 15:21
dep. 15:21
0.5 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 15:25
dep. 15:25
2.5 km
Kapidzija, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
3.5 km
Parunovac, IM
arr. 15:30
dep. 15:30
4.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:31
dep. 15:31
4.7 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:34
dep. 15:34
5.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:37
dep. 15:37
6.7 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:38
dep. 15:38
7.1 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
7.8 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:41
dep. 15:41
8.3 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:42
dep. 15:42
8.6 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:43
dep. 15:43
9.3 km
Lazarica, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
9.6 km
Lazarica, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
10.2 km
Lazarica, Bare
arr. 15:46
dep. 15:46
10.5 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 15:47
dep. 15:47
10.8 km
Pakasnica, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
11 km
Pakasnica, 2
arr. 15:49
dep. 15:49
11.3 km
Pakasnica, 3
arr. 15:50
dep. 15:50
11.6 km
Pakasnica, 4
arr. 15:51
dep. 15:51
12.1 km
Pakasnica, 5
arr. 15:52
dep. 15:52
12.5 km
Pakasnica, 6
arr. 15:53
dep. 15:53
13 km
Gari, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
14.1 km
Gari, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
14.5 km
Gari, 3
arr. 15:56
dep. 15:56
14.8 km
Gari, 4
arr. 15:57
dep. 15:57
15.3 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
17.8 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 16:06
dep. 16:06
18.3 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 16:07
dep. 16:07
18.8 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 16:09
dep. 16:09
19.8 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 16:10
20.3 km

Naselja Tekija kod Krusevca i Cerova kod Krusevca su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tekija kod Krusevca je u 11:00 h, dok je poslednji polazak u 15:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.