Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Tekeris - Loznica timetable

tuesday, 29.11.2022.
05:10 06:20 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 05:10
Tekeris, Intersection
arr. 05:13
dep. 05:13
2 km
Trbosilje, Skola
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Trbosilje
arr. 05:21
dep. 05:21
6 km
Milina
arr. 05:22
dep. 05:22
7 km
Milina, Dukanovici
arr. 05:24
dep. 05:24
8 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Kamenica kod Loznice
arr. 05:29
dep. 05:29
10 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 05:33
dep. 05:33
12 km
Joseva kod Loznice
arr. 05:35
dep. 05:35
13 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 05:41
dep. 05:41
16 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 05:43
dep. 05:43
17 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 05:50
dep. 05:50
20 km
Jadranska Lesnica
arr. 05:55
dep. 05:55
22 km
Jadranska Lesnica, Savici
arr. 05:56
dep. 05:56
23 km
Gornji Dobric, Bojinovici
arr. 05:58
dep. 05:58
24 km
Gornji Dobric
arr. 06:02
dep. 06:02
26 km
Kozjak, Vodenica
arr. 06:03
dep. 06:03
27 km
Kozjak, Dom
arr. 06:04
dep. 06:04
28 km
Kozjak, Skola
arr. 06:05
dep. 06:05
29 km
Lipnicki Sor, Mlin
arr. 06:07
dep. 06:07
29.5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
31 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 06:10
dep. 06:10
32 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 06:13
dep. 06:13
34 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 06:15
dep. 06:15
35 km
Loznica, Vladica brdo
arr. 06:17
dep. 06:17
36.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:20
38 km
05:30 06:45 (01:15)
Viskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 05:30
Tekeris, Raskrsnica za Gornju Sipulju
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
Donja Badanja, Vodenica
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 05:44
dep. 05:44
11 km
Donja Badanja, Banja
arr. 05:41
dep. 05:41
9 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 05:49
dep. 05:49
16 km
Gornja Badanja, Tesici vinogradi
arr. 05:51
dep. 05:51
17.5 km
Gornja Badanja
arr. 05:53
dep. 05:53
19 km
Jugovici, Popovici
arr. 05:55
dep. 05:55
20 km
Jugovici, Pantici
arr. 05:56
dep. 05:56
20.5 km
Jugovici
arr. 05:58
dep. 05:58
21.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
23.5 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 06:05
dep. 06:05
25.5 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 06:06
dep. 06:06
27 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 06:07
dep. 06:07
28 km
Draginac kod Loznice
arr. 06:10
dep. 06:10
28.5 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 06:11
dep. 06:11
29.5 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 06:13
dep. 06:13
31 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 06:15
dep. 06:15
32 km
Brezjak, Tesica most
arr. 06:18
dep. 06:18
34 km
Brezjak, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
35 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:22
dep. 06:22
36.5 km
Korenita, Gnila
arr. 06:24
dep. 06:24
37.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
38.5 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
40 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
42 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
44 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
44.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
45 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
45.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
46 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
47.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
48 km
Loznica, Banjski sor
arr. 06:42
dep. 06:42
49 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 06:43
dep. 06:43
49.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 06:44
dep. 06:44
50.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:45
51 km
06:30 07:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 06:30
Tekeris, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Trbosilje, Skola
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Trbosilje
arr. 06:41
dep. 06:41
6 km
Milina
arr. 06:42
dep. 06:42
7 km
Milina, Dukanovici
arr. 06:44
dep. 06:44
8 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 06:46
dep. 06:46
9 km
Kamenica kod Loznice
arr. 06:49
dep. 06:49
10 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 06:53
dep. 06:53
12 km
Joseva kod Loznice
arr. 06:55
dep. 06:55
13 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 06:59
dep. 06:59
15 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 07:01
dep. 07:01
16 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 07:03
dep. 07:03
17 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 07:05
dep. 07:05
18 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 07:10
dep. 07:10
20 km
Jadranska Lesnica
arr. 07:15
dep. 07:15
22 km
Jadranska Lesnica, Savici
arr. 07:16
dep. 07:16
23 km
Gornji Dobric, Bojinovici
arr. 07:18
dep. 07:18
24 km
Gornji Dobric
arr. 07:22
dep. 07:22
26 km
Kozjak, Vodenica
arr. 07:23
dep. 07:23
27 km
Kozjak, Dom
arr. 07:24
dep. 07:24
28 km
Kozjak, Skola
arr. 07:25
dep. 07:25
29 km
Lipnicki Sor, Mlin
arr. 07:27
dep. 07:27
29.5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
31 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 07:30
dep. 07:30
32 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 07:33
dep. 07:33
34 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 07:35
dep. 07:35
35 km
Loznica, Vladica brdo
arr. 07:37
dep. 07:37
36.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:40
38 km
06:30 07:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 06:30
Tekeris, Raskrsnica za Gornju Sipulju
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Donja Badanja, Vodenica
arr. 06:45
dep. 06:45
12 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 06:44
dep. 06:44
11 km
Donja Badanja, Banja
arr. 06:41
dep. 06:41
9 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 06:49
dep. 06:49
16 km
Gornja Badanja, Tesici vinogradi
arr. 06:51
dep. 06:51
17.5 km
Gornja Badanja
arr. 06:53
dep. 06:53
19 km
Jugovici, Popovici
arr. 06:55
dep. 06:55
20 km
Jugovici, Pantici
arr. 06:56
dep. 06:56
20.5 km
Jugovici
arr. 06:58
dep. 06:58
21.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
23.5 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 07:05
dep. 07:05
25.5 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 07:06
dep. 07:06
27 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 07:07
dep. 07:07
28 km
Draginac kod Loznice
arr. 07:10
dep. 07:10
28.5 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:11
dep. 07:11
29.5 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 07:13
dep. 07:13
31 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 07:15
dep. 07:15
32 km
Brezjak, Tesica most
arr. 07:18
dep. 07:18
34 km
Brezjak, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
35 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:22
dep. 07:22
36.5 km
Korenita, Gnila
arr. 07:24
dep. 07:24
37.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:26
dep. 07:26
38.5 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
40 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:30
dep. 07:30
42 km
Klupci, Panici
arr. 07:32
dep. 07:32
44 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:34
dep. 07:34
44.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
45 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:36
dep. 07:36
45.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:37
dep. 07:37
46 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
47.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:41
48 km
08:30 09:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 08:30
Tekeris, Intersection
arr. 08:33
dep. 08:33
2 km
Trbosilje, Skola
arr. 08:40
dep. 08:40
5 km
Trbosilje
arr. 08:41
dep. 08:41
6 km
Milina
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Milina, Dukanovici
arr. 08:44
dep. 08:44
8 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 08:46
dep. 08:46
9 km
Kamenica kod Loznice
arr. 08:49
dep. 08:49
10 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 08:53
dep. 08:53
12 km
Joseva kod Loznice
arr. 08:55
dep. 08:55
13 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 08:59
dep. 08:59
15 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 09:01
dep. 09:01
16 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 09:03
dep. 09:03
17 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 09:05
dep. 09:05
18 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 09:10
dep. 09:10
20 km
Jadranska Lesnica
arr. 09:15
dep. 09:15
22 km
Jadranska Lesnica, Savici
arr. 09:16
dep. 09:16
23 km
Gornji Dobric, Bojinovici
arr. 09:18
dep. 09:18
24 km
Gornji Dobric
arr. 09:22
dep. 09:22
26 km
Kozjak, Vodenica
arr. 09:23
dep. 09:23
27 km
Kozjak, Dom
arr. 09:24
dep. 09:24
28 km
Kozjak, Skola
arr. 09:25
dep. 09:25
29 km
Lipnicki Sor, Mlin
arr. 09:27
dep. 09:27
29.5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
31 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 09:30
dep. 09:30
32 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 09:33
dep. 09:33
34 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 09:35
dep. 09:35
35 km
Loznica, Vladica brdo
arr. 09:37
dep. 09:37
36.5 km
Loznica, Bus station
arr. 09:40
38 km
08:30 09:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 08:30
Tekeris, Raskrsnica za Gornju Sipulju
arr. 08:33
dep. 08:33
2 km
Donja Badanja, Vodenica
arr. 08:45
dep. 08:45
12 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 08:44
dep. 08:44
11 km
Donja Badanja, Banja
arr. 08:41
dep. 08:41
9 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 08:49
dep. 08:49
16 km
Gornja Badanja, Tesici vinogradi
arr. 08:51
dep. 08:51
17.5 km
Gornja Badanja
arr. 08:53
dep. 08:53
19 km
Jugovici, Popovici
arr. 08:55
dep. 08:55
20 km
Jugovici, Pantici
arr. 08:56
dep. 08:56
20.5 km
Jugovici
arr. 08:58
dep. 08:58
21.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
23.5 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 09:05
dep. 09:05
25.5 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 09:06
dep. 09:06
27 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 09:07
dep. 09:07
28 km
Draginac kod Loznice
arr. 09:10
dep. 09:10
28.5 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 09:11
dep. 09:11
29.5 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 09:13
dep. 09:13
31 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 09:15
dep. 09:15
32 km
Brezjak, Tesica most
arr. 09:18
dep. 09:18
34 km
Brezjak, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
35 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 09:22
dep. 09:22
36.5 km
Korenita, Gnila
arr. 09:24
dep. 09:24
37.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 09:26
dep. 09:26
38.5 km
Korenita, Krst
arr. 09:28
dep. 09:28
40 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 09:30
dep. 09:30
42 km
Klupci, Panici
arr. 09:32
dep. 09:32
44 km
Klupci, Jerinica put
arr. 09:34
dep. 09:34
44.5 km
Klupci, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
45 km
Klupci, Vulica basta
arr. 09:36
dep. 09:36
45.5 km
Loznica, Lagator
arr. 09:37
dep. 09:37
46 km
Loznica, Robna kuca
arr. 09:39
dep. 09:39
47.5 km
Loznica, Bus station
arr. 09:41
48 km
12:10 13:20 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 12:10
Tekeris, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
2 km
Trbosilje, Skola
arr. 12:20
dep. 12:20
5 km
Trbosilje
arr. 12:21
dep. 12:21
6 km
Milina
arr. 12:22
dep. 12:22
7 km
Milina, Dukanovici
arr. 12:24
dep. 12:24
8 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 12:26
dep. 12:26
9 km
Kamenica kod Loznice
arr. 12:29
dep. 12:29
10 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 12:33
dep. 12:33
12 km
Joseva kod Loznice
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 12:39
dep. 12:39
15 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 12:41
dep. 12:41
16 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 12:43
dep. 12:43
17 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 12:45
dep. 12:45
18 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Jadranska Lesnica
arr. 12:55
dep. 12:55
22 km
Jadranska Lesnica, Savici
arr. 12:56
dep. 12:56
23 km
Gornji Dobric, Bojinovici
arr. 12:58
dep. 12:58
24 km
Gornji Dobric
arr. 13:02
dep. 13:02
26 km
Kozjak, Vodenica
arr. 13:03
dep. 13:03
27 km
Kozjak, Dom
arr. 13:04
dep. 13:04
28 km
Kozjak, Skola
arr. 13:05
dep. 13:05
29 km
Lipnicki Sor, Mlin
arr. 13:07
dep. 13:07
29.5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
31 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 13:10
dep. 13:10
32 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 13:13
dep. 13:13
34 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 13:15
dep. 13:15
35 km
Loznica, Vladica brdo
arr. 13:17
dep. 13:17
36.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:20
38 km
12:30 13:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 12:30
Tekeris, Raskrsnica za Gornju Sipulju
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Donja Badanja, Vodenica
arr. 12:45
dep. 12:45
12 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 12:44
dep. 12:44
11 km
Donja Badanja, Banja
arr. 12:41
dep. 12:41
9 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 12:49
dep. 12:49
16 km
Gornja Badanja, Tesici vinogradi
arr. 12:51
dep. 12:51
17.5 km
Gornja Badanja
arr. 12:53
dep. 12:53
19 km
Jugovici, Popovici
arr. 12:55
dep. 12:55
20 km
Jugovici, Pantici
arr. 12:56
dep. 12:56
20.5 km
Jugovici
arr. 12:58
dep. 12:58
21.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
23.5 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 13:05
dep. 13:05
25.5 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 13:06
dep. 13:06
27 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 13:07
dep. 13:07
28 km
Draginac kod Loznice
arr. 13:10
dep. 13:10
28.5 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 13:11
dep. 13:11
29.5 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 13:13
dep. 13:13
31 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 13:15
dep. 13:15
32 km
Brezjak, Tesica most
arr. 13:18
dep. 13:18
34 km
Brezjak, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
35 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 13:22
dep. 13:22
36.5 km
Korenita, Gnila
arr. 13:24
dep. 13:24
37.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:26
dep. 13:26
38.5 km
Korenita, Krst
arr. 13:28
dep. 13:28
40 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:30
dep. 13:30
42 km
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
44 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:34
dep. 13:34
44.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
45 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:36
dep. 13:36
45.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:37
dep. 13:37
46 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
47.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:41
48 km
13:30 14:45 (01:15)
Viskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 13:30
Tekeris, Raskrsnica za Gornju Sipulju
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
Donja Badanja, Vodenica
arr. 13:45
dep. 13:45
12 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 13:44
dep. 13:44
11 km
Donja Badanja, Banja
arr. 13:41
dep. 13:41
9 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 13:49
dep. 13:49
16 km
Gornja Badanja, Tesici vinogradi
arr. 13:51
dep. 13:51
17.5 km
Gornja Badanja
arr. 13:53
dep. 13:53
19 km
Jugovici, Popovici
arr. 13:55
dep. 13:55
20 km
Jugovici, Pantici
arr. 13:56
dep. 13:56
20.5 km
Jugovici
arr. 13:58
dep. 13:58
21.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
23.5 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 14:05
dep. 14:05
25.5 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 14:06
dep. 14:06
27 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 14:07
dep. 14:07
28 km
Draginac kod Loznice
arr. 14:10
dep. 14:10
28.5 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 14:11
dep. 14:11
29.5 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 14:13
dep. 14:13
31 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 14:15
dep. 14:15
32 km
Brezjak, Tesica most
arr. 14:18
dep. 14:18
34 km
Brezjak, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
35 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:22
dep. 14:22
36.5 km
Korenita, Gnila
arr. 14:24
dep. 14:24
37.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:26
dep. 14:26
38.5 km
Korenita, Krst
arr. 14:28
dep. 14:28
40 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:30
dep. 14:30
42 km
Klupci, Panici
arr. 14:32
dep. 14:32
44 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:34
dep. 14:34
44.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
45 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:36
dep. 14:36
45.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:37
dep. 14:37
46 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
47.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
48 km
Loznica, Banjski sor
arr. 14:42
dep. 14:42
49 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
49.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 14:44
dep. 14:44
50.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 14:45
51 km
13:50 15:00 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 13:50
Tekeris, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
2 km
Trbosilje, Skola
arr. 14:00
dep. 14:00
5 km
Trbosilje
arr. 14:01
dep. 14:01
6 km
Milina
arr. 14:02
dep. 14:02
7 km
Milina, Dukanovici
arr. 14:04
dep. 14:04
8 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 14:06
dep. 14:06
9 km
Kamenica kod Loznice
arr. 14:09
dep. 14:09
10 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 14:13
dep. 14:13
12 km
Joseva kod Loznice
arr. 14:15
dep. 14:15
13 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 14:19
dep. 14:19
15 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 14:21
dep. 14:21
16 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 14:23
dep. 14:23
17 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 14:25
dep. 14:25
18 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 14:30
dep. 14:30
20 km
Jadranska Lesnica
arr. 14:35
dep. 14:35
22 km
Jadranska Lesnica, Savici
arr. 14:36
dep. 14:36
23 km
Gornji Dobric, Bojinovici
arr. 14:38
dep. 14:38
24 km
Gornji Dobric
arr. 14:42
dep. 14:42
26 km
Kozjak, Vodenica
arr. 14:43
dep. 14:43
27 km
Kozjak, Dom
arr. 14:44
dep. 14:44
28 km
Kozjak, Skola
arr. 14:45
dep. 14:45
29 km
Lipnicki Sor, Mlin
arr. 14:47
dep. 14:47
29.5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
31 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 14:50
dep. 14:50
32 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 14:53
dep. 14:53
34 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 14:55
dep. 14:55
35 km
Loznica, Vladica brdo
arr. 14:57
dep. 14:57
36.5 km
Loznica, Bus station
arr. 15:00
38 km
16:45 17:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 16:45
Tekeris, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
2 km
Trbosilje, Skola
arr. 16:55
dep. 16:55
5 km
Trbosilje
arr. 16:56
dep. 16:56
6 km
Milina
arr. 16:57
dep. 16:57
7 km
Milina, Dukanovici
arr. 16:59
dep. 16:59
8 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 17:01
dep. 17:01
9 km
Kamenica kod Loznice
arr. 17:04
dep. 17:04
10 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 17:08
dep. 17:08
12 km
Joseva kod Loznice
arr. 17:10
dep. 17:10
13 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 17:14
dep. 17:14
15 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 17:16
dep. 17:16
16 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 17:18
dep. 17:18
17 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 17:20
dep. 17:20
18 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 17:25
dep. 17:25
20 km
Jadranska Lesnica
arr. 17:30
dep. 17:30
22 km
Jadranska Lesnica, Savici
arr. 17:31
dep. 17:31
23 km
Gornji Dobric, Bojinovici
arr. 17:33
dep. 17:33
24 km
Gornji Dobric
arr. 17:37
dep. 17:37
26 km
Kozjak, Vodenica
arr. 17:38
dep. 17:38
27 km
Kozjak, Dom
arr. 17:39
dep. 17:39
28 km
Kozjak, Skola
arr. 17:40
dep. 17:40
29 km
Lipnicki Sor, Mlin
arr. 17:42
dep. 17:42
29.5 km
Lipnicki Sor, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
31 km
Lipnicki Sor, Zeravija
arr. 17:45
dep. 17:45
32 km
Loznicko Polje, Krasavac
arr. 17:48
dep. 17:48
34 km
Loznicko Polje, Rupace
arr. 17:50
dep. 17:50
35 km
Loznica, Vladica brdo
arr. 17:52
dep. 17:52
36.5 km
Loznica, Bus station
arr. 17:55
38 km
16:50 18:01 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 16:50
Tekeris, Raskrsnica za Gornju Sipulju
arr. 16:53
dep. 16:53
2 km
Donja Badanja, Vodenica
arr. 17:05
dep. 17:05
12 km
Donja Badanja, Cernica
arr. 17:04
dep. 17:04
11 km
Donja Badanja, Banja
arr. 17:01
dep. 17:01
9 km
Donja Badanja, Paulja
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Gornja Badanja, Tesici vinogradi
arr. 17:11
dep. 17:11
17.5 km
Gornja Badanja
arr. 17:13
dep. 17:13
19 km
Jugovici, Popovici
arr. 17:15
dep. 17:15
20 km
Jugovici, Pantici
arr. 17:16
dep. 17:16
20.5 km
Jugovici
arr. 17:18
dep. 17:18
21.5 km
Ribarice, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
23.5 km
Jarebice kod Loznice, Lipovac
arr. 17:25
dep. 17:25
25.5 km
Jarebice kod Loznice, Rakica brdo
arr. 17:26
dep. 17:26
27 km
Draginac kod Loznice, Krsmanovici
arr. 17:27
dep. 17:27
28 km
Draginac kod Loznice
arr. 17:30
dep. 17:30
28.5 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:31
dep. 17:31
29.5 km
Stupnica kod Loznice, Podbrdalje
arr. 17:33
dep. 17:33
31 km
Stupnica kod Loznice, Stari bunar
arr. 17:35
dep. 17:35
32 km
Brezjak, Tesica most
arr. 17:38
dep. 17:38
34 km
Brezjak, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
35 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 17:42
dep. 17:42
36.5 km
Korenita, Gnila
arr. 17:44
dep. 17:44
37.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 17:46
dep. 17:46
38.5 km
Korenita, Krst
arr. 17:48
dep. 17:48
40 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 17:50
dep. 17:50
42 km
Klupci, Panici
arr. 17:52
dep. 17:52
44 km
Klupci, Jerinica put
arr. 17:54
dep. 17:54
44.5 km
Klupci, Dom
arr. 17:55
dep. 17:55
45 km
Klupci, Vulica basta
arr. 17:56
dep. 17:56
45.5 km
Loznica, Lagator
arr. 17:57
dep. 17:57
46 km
Loznica, Robna kuca
arr. 17:59
dep. 17:59
47.5 km
Loznica, Bus station
arr. 18:01
48 km

Naselja Tekeris i Loznica su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tekeris je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 16:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.