Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Tekeris - Jadranska Lesnica timetable

tuesday, 29.11.2022.
05:10 05:56 (00:46)
Savici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 05:10
Tekeris, Intersection
arr. 05:13
dep. 05:13
2 km
Trbosilje, Skola
arr. 05:20
dep. 05:20
5 km
Trbosilje
arr. 05:21
dep. 05:21
6 km
Milina
arr. 05:22
dep. 05:22
7 km
Milina, Dukanovici
arr. 05:24
dep. 05:24
8 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 05:26
dep. 05:26
9 km
Kamenica kod Loznice
arr. 05:29
dep. 05:29
10 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 05:33
dep. 05:33
12 km
Joseva kod Loznice
arr. 05:35
dep. 05:35
13 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 05:39
dep. 05:39
15 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 05:41
dep. 05:41
16 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 05:43
dep. 05:43
17 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 05:45
dep. 05:45
18 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 05:50
dep. 05:50
20 km
Jadranska Lesnica
arr. 05:55
dep. 05:55
22 km
Jadranska Lesnica, Savici
arr. 05:56
23 km
06:30 07:16 (00:46)
Savici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 06:30
Tekeris, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Trbosilje, Skola
arr. 06:40
dep. 06:40
5 km
Trbosilje
arr. 06:41
dep. 06:41
6 km
Milina
arr. 06:42
dep. 06:42
7 km
Milina, Dukanovici
arr. 06:44
dep. 06:44
8 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 06:46
dep. 06:46
9 km
Kamenica kod Loznice
arr. 06:49
dep. 06:49
10 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 06:53
dep. 06:53
12 km
Joseva kod Loznice
arr. 06:55
dep. 06:55
13 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 06:59
dep. 06:59
15 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 07:01
dep. 07:01
16 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 07:03
dep. 07:03
17 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 07:05
dep. 07:05
18 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 07:10
dep. 07:10
20 km
Jadranska Lesnica
arr. 07:15
dep. 07:15
22 km
Jadranska Lesnica, Savici
arr. 07:16
23 km
08:30 09:16 (00:46)
Savici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 08:30
Tekeris, Intersection
arr. 08:33
dep. 08:33
2 km
Trbosilje, Skola
arr. 08:40
dep. 08:40
5 km
Trbosilje
arr. 08:41
dep. 08:41
6 km
Milina
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Milina, Dukanovici
arr. 08:44
dep. 08:44
8 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 08:46
dep. 08:46
9 km
Kamenica kod Loznice
arr. 08:49
dep. 08:49
10 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 08:53
dep. 08:53
12 km
Joseva kod Loznice
arr. 08:55
dep. 08:55
13 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 08:59
dep. 08:59
15 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 09:01
dep. 09:01
16 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 09:03
dep. 09:03
17 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 09:05
dep. 09:05
18 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 09:10
dep. 09:10
20 km
Jadranska Lesnica
arr. 09:15
dep. 09:15
22 km
Jadranska Lesnica, Savici
arr. 09:16
23 km
12:10 12:56 (00:46)
Savici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 12:10
Tekeris, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
2 km
Trbosilje, Skola
arr. 12:20
dep. 12:20
5 km
Trbosilje
arr. 12:21
dep. 12:21
6 km
Milina
arr. 12:22
dep. 12:22
7 km
Milina, Dukanovici
arr. 12:24
dep. 12:24
8 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 12:26
dep. 12:26
9 km
Kamenica kod Loznice
arr. 12:29
dep. 12:29
10 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 12:33
dep. 12:33
12 km
Joseva kod Loznice
arr. 12:35
dep. 12:35
13 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 12:39
dep. 12:39
15 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 12:41
dep. 12:41
16 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 12:43
dep. 12:43
17 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 12:45
dep. 12:45
18 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Jadranska Lesnica
arr. 12:55
dep. 12:55
22 km
Jadranska Lesnica, Savici
arr. 12:56
23 km
13:50 14:36 (00:46)
Savici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 13:50
Tekeris, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
2 km
Trbosilje, Skola
arr. 14:00
dep. 14:00
5 km
Trbosilje
arr. 14:01
dep. 14:01
6 km
Milina
arr. 14:02
dep. 14:02
7 km
Milina, Dukanovici
arr. 14:04
dep. 14:04
8 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 14:06
dep. 14:06
9 km
Kamenica kod Loznice
arr. 14:09
dep. 14:09
10 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 14:13
dep. 14:13
12 km
Joseva kod Loznice
arr. 14:15
dep. 14:15
13 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 14:19
dep. 14:19
15 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 14:21
dep. 14:21
16 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 14:23
dep. 14:23
17 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 14:25
dep. 14:25
18 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 14:30
dep. 14:30
20 km
Jadranska Lesnica
arr. 14:35
dep. 14:35
22 km
Jadranska Lesnica, Savici
arr. 14:36
23 km
16:10 16:55 (00:45)
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 16:10
Tekeris, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
2 km
Trbosilje, Skola
arr. 16:20
dep. 16:20
5 km
Trbosilje
arr. 16:21
dep. 16:21
6 km
Milina
arr. 16:22
dep. 16:22
7 km
Milina, Dukanovici
arr. 16:24
dep. 16:24
8 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 16:26
dep. 16:26
9 km
Kamenica kod Loznice
arr. 16:29
dep. 16:29
10 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 16:33
dep. 16:33
12 km
Joseva kod Loznice
arr. 16:35
dep. 16:35
13 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 16:39
dep. 16:39
15 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 16:41
dep. 16:41
16 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 16:43
dep. 16:43
17 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 16:45
dep. 16:45
18 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Jadranska Lesnica
arr. 16:55
22 km
16:45 17:31 (00:46)
Savici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tekeris
dep. 16:45
Tekeris, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
2 km
Trbosilje, Skola
arr. 16:55
dep. 16:55
5 km
Trbosilje
arr. 16:56
dep. 16:56
6 km
Milina
arr. 16:57
dep. 16:57
7 km
Milina, Dukanovici
arr. 16:59
dep. 16:59
8 km
Kamenica kod Loznice, Erici
arr. 17:01
dep. 17:01
9 km
Kamenica kod Loznice
arr. 17:04
dep. 17:04
10 km
Joseva kod Loznice, Petrovici
arr. 17:08
dep. 17:08
12 km
Joseva kod Loznice
arr. 17:10
dep. 17:10
13 km
Joseva kod Loznice, Kovacevici
arr. 17:14
dep. 17:14
15 km
Joseva kod Loznice, Bulatovac
arr. 17:16
dep. 17:16
16 km
Jadranska Lesnica, Zestik
arr. 17:18
dep. 17:18
17 km
Jadranska Lesnica, Bozici
arr. 17:20
dep. 17:20
18 km
Jadranska Lesnica, Gornja mala
arr. 17:25
dep. 17:25
20 km
Jadranska Lesnica
arr. 17:30
dep. 17:30
22 km
Jadranska Lesnica, Savici
arr. 17:31
23 km

Naselja Tekeris i Jadranska Lesnica su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tekeris je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 16:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.