Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Tavnik - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:05 05:42 (00:37)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 05:05
Tavnik, Center
arr. 05:09
dep. 05:09
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 05:12
dep. 05:12
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 05:17
dep. 05:17
3.5 km
Ladevci
arr. 05:22
dep. 05:22
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 05:24
dep. 05:24
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 05:25
dep. 05:25
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 05:27
dep. 05:27
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 05:28
dep. 05:28
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 05:30
dep. 05:30
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 05:31
dep. 05:31
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 05:32
dep. 05:32
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 05:35
dep. 05:35
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 05:36
dep. 05:36
13.7 km
Adrani, Tempo
arr. 05:37
dep. 05:37
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 05:39
dep. 05:39
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 05:40
dep. 05:40
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:42
17.9 km
05:50 06:13 (00:23)
IntersectionSUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 05:50
Ladevci
arr. 05:55
dep. 05:55
3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:05
16 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:13
17 km
06:05 06:42 (00:37)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 06:05
Tavnik, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 06:17
dep. 06:17
3.5 km
Ladevci
arr. 06:22
dep. 06:22
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:30
dep. 06:30
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 06:31
dep. 06:31
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 06:32
dep. 06:32
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 06:35
dep. 06:35
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 06:36
dep. 06:36
13.7 km
Adrani, Tempo
arr. 06:37
dep. 06:37
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 06:39
dep. 06:39
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:40
dep. 06:40
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:42
17.9 km
07:05 07:38 (00:33)
CenterSumarska skola
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Center
dep. 07:05
Ladevci
arr. 07:06
dep. 07:06
1.2 km
Cvetke, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
3.3 km
Milocaj, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 07:14
dep. 07:14
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 07:16
dep. 07:16
10.3 km
arr. 07:18
dep. 07:18
12.2 km
Kraljevo, Autoput
arr. 07:21
dep. 07:21
14.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 07:26
dep. 07:26
16.5 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:30
dep. 07:30
18.1 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 07:33
dep. 07:33
19.5 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 07:38
22.1 km
08:00 08:20 (00:20)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 08:00
Ladevci
arr. 08:04
dep. 08:04
3 km
Milocaj, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
16 km
09:20 10:00 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 09:20
Tavnik, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 09:30
dep. 09:30
3.5 km
Ladevci
arr. 09:32
dep. 09:32
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 09:37
dep. 09:37
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 09:40
dep. 09:40
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 09:42
dep. 09:42
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 09:46
dep. 09:46
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 09:48
dep. 09:48
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 09:50
dep. 09:50
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 09:52
dep. 09:52
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 09:53
dep. 09:53
13.7 km
Adrani, Tempo
arr. 09:54
dep. 09:54
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 09:56
dep. 09:56
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 09:58
dep. 09:58
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:00
17.9 km
11:20 12:00 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 11:20
Tavnik, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 11:27
dep. 11:27
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 11:30
dep. 11:30
3.5 km
Ladevci
arr. 11:32
dep. 11:32
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 11:37
dep. 11:37
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 11:40
dep. 11:40
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:46
dep. 11:46
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 11:48
dep. 11:48
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 11:50
dep. 11:50
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 11:52
dep. 11:52
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 11:53
dep. 11:53
13.7 km
Adrani, Tempo
arr. 11:54
dep. 11:54
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 11:56
dep. 11:56
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 11:58
dep. 11:58
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:00
17.9 km
13:20 14:00 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 13:20
Tavnik, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 13:30
dep. 13:30
3.5 km
Ladevci
arr. 13:32
dep. 13:32
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 13:40
dep. 13:40
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 13:46
dep. 13:46
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 13:48
dep. 13:48
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 13:50
dep. 13:50
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 13:52
dep. 13:52
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 13:53
dep. 13:53
13.7 km
Adrani, Tempo
arr. 13:54
dep. 13:54
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 13:56
dep. 13:56
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 13:58
dep. 13:58
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:00
17.9 km
13:50 14:23 (00:33)
CenterSumarska skola
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Center
dep. 13:50
Ladevci
arr. 13:51
dep. 13:51
1.2 km
Cvetke, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
3.3 km
Milocaj, 1
arr. 13:56
dep. 13:56
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 13:59
dep. 13:59
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 14:01
dep. 14:01
10.3 km
arr. 14:03
dep. 14:03
12.2 km
Kraljevo, Autoput
arr. 14:06
dep. 14:06
14.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:11
dep. 14:11
16.5 km
Kraljevo, SUP
arr. 14:15
dep. 14:15
18.1 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 14:18
dep. 14:18
19.5 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 14:23
22.1 km
15:15 15:47 (00:32)
IntersectionSUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 15:15
Ladevci, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
16 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:47
17 km
15:20 16:00 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 15:20
Tavnik, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 15:30
dep. 15:30
3.5 km
Ladevci
arr. 15:32
dep. 15:32
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 15:37
dep. 15:37
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:46
dep. 15:46
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 15:48
dep. 15:48
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 15:50
dep. 15:50
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 15:52
dep. 15:52
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 15:53
dep. 15:53
13.7 km
Adrani, Tempo
arr. 15:54
dep. 15:54
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 15:56
dep. 15:56
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 15:58
dep. 15:58
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:00
17.9 km
16:35 17:02 (00:27)
IntersectionSUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 16:35
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
22 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
23 km
16:55 17:32 (00:37)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 16:55
Tavnik, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:02
dep. 17:02
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 17:07
dep. 17:07
3.5 km
Ladevci
arr. 17:12
dep. 17:12
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 17:15
dep. 17:15
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 17:17
dep. 17:17
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 17:18
dep. 17:18
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 17:20
dep. 17:20
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 17:21
dep. 17:21
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 17:25
dep. 17:25
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 17:26
dep. 17:26
13.7 km
Adrani, Tempo
arr. 17:27
dep. 17:27
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 17:29
dep. 17:29
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 17:30
dep. 17:30
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:32
17.9 km
18:45 19:18 (00:33)
CenterSumarska skola
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Center
dep. 18:45
Ladevci
arr. 18:46
dep. 18:46
1.2 km
Cvetke, 1
arr. 18:49
dep. 18:49
3.3 km
Milocaj, 1
arr. 18:51
dep. 18:51
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 18:54
dep. 18:54
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 18:56
dep. 18:56
10.3 km
arr. 18:58
dep. 18:58
12.2 km
Kraljevo, Autoput
arr. 19:01
dep. 19:01
14.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 19:06
dep. 19:06
16.5 km
Kraljevo, SUP
arr. 19:10
dep. 19:10
18.1 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 19:13
dep. 19:13
19.5 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 19:18
22.1 km
18:55 19:25 (00:30)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 18:55
Ladevci
arr. 19:00
dep. 19:00
2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:25
15 km
19:20 20:00 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 19:20
Tavnik, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 19:30
dep. 19:30
3.5 km
Ladevci
arr. 19:32
dep. 19:32
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 19:40
dep. 19:40
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 19:42
dep. 19:42
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 19:46
dep. 19:46
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 19:48
dep. 19:48
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 19:50
dep. 19:50
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 19:52
dep. 19:52
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 19:53
dep. 19:53
13.7 km
Adrani, Tempo
arr. 19:54
dep. 19:54
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 19:56
dep. 19:56
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 19:58
dep. 19:58
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:00
17.9 km
21:00 21:15 (00:15)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 21:00
Ladevci
arr. 21:05
dep. 21:05
2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:15
15 km
21:20 22:00 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 21:20
Tavnik, Center
arr. 21:24
dep. 21:24
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 21:27
dep. 21:27
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 21:30
dep. 21:30
3.5 km
Ladevci
arr. 21:32
dep. 21:32
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 21:35
dep. 21:35
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 21:37
dep. 21:37
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 21:40
dep. 21:40
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 21:42
dep. 21:42
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 21:46
dep. 21:46
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 21:48
dep. 21:48
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 21:50
dep. 21:50
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 21:52
dep. 21:52
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 21:53
dep. 21:53
13.7 km
Adrani, Tempo
arr. 21:54
dep. 21:54
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 21:56
dep. 21:56
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:58
dep. 21:58
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 22:00
17.9 km
23:35 23:50 (00:15)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 23:35
Ladevci
arr. 23:40
dep. 23:40
2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:50
15 km

Naselja Tavnik i Kraljevo su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tavnik je u 05:05 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.