Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Tavnik - Kraljevo timetable

thursday, 27.02.2020.
05:05 05:45 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 05:05
Tavnik, Center
arr. 05:09
dep. 05:09
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 05:12
dep. 05:12
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 05:15
dep. 05:15
3.5 km
Ladevci
arr. 05:17
dep. 05:17
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 05:20
dep. 05:20
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 05:22
dep. 05:22
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 05:27
dep. 05:27
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 05:31
dep. 05:31
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 05:33
dep. 05:33
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 05:35
dep. 05:35
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 05:37
dep. 05:37
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 05:38
dep. 05:38
13.7 km
arr. 05:39
dep. 05:39
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 05:41
dep. 05:41
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 05:43
dep. 05:43
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:45
17.9 km
05:50 06:13 (00:23)
IntersectionSUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 05:50
Ladevci
arr. 05:55
dep. 05:55
3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:05
16 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:13
17 km
06:17 06:43 (00:26)
IntersectionSUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 06:17
Ladevci
arr. 06:18
dep. 06:18
1.2 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 06:23
dep. 06:23
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:26
dep. 06:26
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 06:28
dep. 06:28
10.3 km
arr. 06:30
dep. 06:30
12.2 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:43
16.6 km
06:18 06:44 (00:26)
IntersectionSUP
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 06:18
Ladevci
arr. 06:20
dep. 06:20
2.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
4.3 km
Milocaj, 2
arr. 06:25
dep. 06:25
5.6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:28
dep. 06:28
8.2 km
Adrani, Dom
arr. 06:31
dep. 06:31
10.3 km
arr. 06:34
dep. 06:34
12.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:39
dep. 06:39
14.6 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:44
17 km
06:20 07:00 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 06:20
Tavnik, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 06:30
dep. 06:30
3.5 km
Ladevci
arr. 06:32
dep. 06:32
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 06:37
dep. 06:37
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 06:42
dep. 06:42
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:46
dep. 06:46
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 06:48
dep. 06:48
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 06:50
dep. 06:50
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 06:52
dep. 06:52
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 06:53
dep. 06:53
13.7 km
arr. 06:54
dep. 06:54
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 06:56
dep. 06:56
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:58
dep. 06:58
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:00
17.9 km
06:40 07:17 (00:37)
IntersectionBeranovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 06:40
Ladevci
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
5 km
Milocaj, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:55
dep. 06:55
9 km
Adrani, Dom
arr. 07:00
dep. 07:00
11 km
arr. 07:05
dep. 07:05
12 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:12
dep. 07:12
17 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 07:17
20 km
07:05 07:38 (00:33)
CenterSumarska skola
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Center
dep. 07:05
Ladevci
arr. 07:06
dep. 07:06
1.2 km
Cvetke, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
3.3 km
Milocaj, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 07:14
dep. 07:14
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 07:16
dep. 07:16
10.3 km
arr. 07:18
dep. 07:18
12.2 km
Kraljevo, Autoput
arr. 07:21
dep. 07:21
14.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 07:26
dep. 07:26
16.5 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:30
dep. 07:30
18.1 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 07:33
dep. 07:33
19.5 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 07:38
22.1 km
07:20 08:00 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 07:20
Tavnik, Center
arr. 07:24
dep. 07:24
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 07:27
dep. 07:27
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 07:30
dep. 07:30
3.5 km
Ladevci
arr. 07:32
dep. 07:32
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 07:37
dep. 07:37
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 07:40
dep. 07:40
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 07:42
dep. 07:42
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 07:46
dep. 07:46
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 07:48
dep. 07:48
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 07:50
dep. 07:50
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 07:52
dep. 07:52
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 07:53
dep. 07:53
13.7 km
arr. 07:54
dep. 07:54
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 07:56
dep. 07:56
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 07:58
dep. 07:58
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:00
17.9 km
07:23 07:55 (00:32)
IntersectionSumarska skola
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 07:23
Ladevci
arr. 07:25
dep. 07:25
2.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
4.3 km
Milocaj, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
5.6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 07:33
dep. 07:33
7.4 km
Adrani, Dom
arr. 07:36
dep. 07:36
10.3 km
arr. 07:39
dep. 07:39
12.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 07:44
dep. 07:44
14.6 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 07:50
dep. 07:50
16.6 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 07:55
19.3 km
07:32 07:58 (00:26)
IntersectionSUP
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 07:32
Ladevci
arr. 07:33
dep. 07:33
1.2 km
Cvetke, Intersection
arr. 07:36
dep. 07:36
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 07:38
dep. 07:38
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 07:41
dep. 07:41
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 07:43
dep. 07:43
10.3 km
arr. 07:45
dep. 07:45
12.2 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:58
16.6 km
08:00 08:20 (00:20)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 08:00
Ladevci
arr. 08:04
dep. 08:04
3 km
Milocaj, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
6 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
16 km
08:02 08:28 (00:26)
IntersectionSUP
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 08:02
Ladevci
arr. 08:03
dep. 08:03
1.2 km
Cvetke, Intersection
arr. 08:06
dep. 08:06
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 08:08
dep. 08:08
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 08:11
dep. 08:11
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 08:13
dep. 08:13
10.3 km
arr. 08:15
dep. 08:15
12.2 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
16.6 km
08:03 08:35 (00:32)
IntersectionSumarska skola
The timetable is valid until: 15.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 08:03
Ladevci
arr. 08:05
dep. 08:05
2.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
4.3 km
Milocaj, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
5.6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 08:13
dep. 08:13
7.4 km
Adrani, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
10.3 km
arr. 08:19
dep. 08:19
12.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 08:24
dep. 08:24
14.6 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 08:30
dep. 08:30
16.6 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 08:35
19.3 km
09:20 10:00 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 09:20
Tavnik, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 09:30
dep. 09:30
3.5 km
Ladevci
arr. 09:32
dep. 09:32
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 09:37
dep. 09:37
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 09:40
dep. 09:40
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 09:42
dep. 09:42
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 09:46
dep. 09:46
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 09:48
dep. 09:48
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 09:50
dep. 09:50
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 09:52
dep. 09:52
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 09:53
dep. 09:53
13.7 km
arr. 09:54
dep. 09:54
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 09:56
dep. 09:56
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 09:58
dep. 09:58
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:00
17.9 km
10:03 10:29 (00:26)
IntersectionSUP
The timetable is valid until: 15.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 10:03
Ladevci
arr. 10:05
dep. 10:05
2.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 10:08
dep. 10:08
4.3 km
Milocaj, 2
arr. 10:10
dep. 10:10
5.6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 10:13
dep. 10:13
8.2 km
Adrani, Dom
arr. 10:16
dep. 10:16
10.3 km
arr. 10:19
dep. 10:19
12.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 10:24
dep. 10:24
14.6 km
Kraljevo, SUP
arr. 10:29
17 km
11:17 11:43 (00:26)
IntersectionSUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 11:17
Ladevci
arr. 11:18
dep. 11:18
1.2 km
Cvetke, Intersection
arr. 11:21
dep. 11:21
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 11:23
dep. 11:23
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:26
dep. 11:26
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 11:28
dep. 11:28
10.3 km
arr. 11:30
dep. 11:30
12.2 km
Kraljevo, SUP
arr. 11:43
16.6 km
11:18 11:50 (00:32)
IntersectionSumarska skola
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 11:18
Ladevci
arr. 11:20
dep. 11:20
2.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 11:23
dep. 11:23
4.3 km
Milocaj, 2
arr. 11:25
dep. 11:25
5.6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:28
dep. 11:28
7.4 km
Adrani, Dom
arr. 11:31
dep. 11:31
10.3 km
arr. 11:34
dep. 11:34
12.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 11:39
dep. 11:39
14.6 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 11:45
dep. 11:45
16.6 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 11:50
19.3 km
11:20 12:00 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 11:20
Tavnik, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 11:27
dep. 11:27
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 11:30
dep. 11:30
3.5 km
Ladevci
arr. 11:32
dep. 11:32
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 11:37
dep. 11:37
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 11:40
dep. 11:40
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:46
dep. 11:46
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 11:48
dep. 11:48
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 11:50
dep. 11:50
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 11:52
dep. 11:52
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 11:53
dep. 11:53
13.7 km
arr. 11:54
dep. 11:54
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 11:56
dep. 11:56
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 11:58
dep. 11:58
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:00
17.9 km
11:40 12:17 (00:37)
IntersectionBeranovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 11:40
Ladevci
arr. 11:45
dep. 11:45
2 km
Cvetke, Intersection
arr. 11:48
dep. 11:48
5 km
Milocaj, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
9 km
Adrani, Dom
arr. 12:00
dep. 12:00
11 km
arr. 12:05
dep. 12:05
12 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
16 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:12
dep. 12:12
17 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:17
20 km
12:02 12:28 (00:26)
IntersectionSUP
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 12:02
Ladevci
arr. 12:03
dep. 12:03
1.2 km
Cvetke, Intersection
arr. 12:06
dep. 12:06
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 12:08
dep. 12:08
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 12:11
dep. 12:11
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 12:13
dep. 12:13
10.3 km
arr. 12:15
dep. 12:15
12.2 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:28
16.6 km
12:09 12:30 (00:21)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 12:09
Ladevci
arr. 12:10
dep. 12:10
1.2 km
Cvetke, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 12:18
dep. 12:18
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 12:20
dep. 12:20
10.3 km
arr. 12:22
dep. 12:22
12.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:30
15.1 km
12:18 12:50 (00:32)
IntersectionSumarska skola
The timetable is valid until: 15.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 12:18
Ladevci
arr. 12:20
dep. 12:20
2.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
4.3 km
Milocaj, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
5.6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 12:28
dep. 12:28
7.4 km
Adrani, Dom
arr. 12:31
dep. 12:31
10.3 km
arr. 12:34
dep. 12:34
12.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 12:39
dep. 12:39
14.6 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 12:45
dep. 12:45
16.6 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 12:50
19.3 km
12:20 13:00 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 12:20
Tavnik, Center
arr. 12:24
dep. 12:24
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 12:27
dep. 12:27
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 12:30
dep. 12:30
3.5 km
Ladevci
arr. 12:32
dep. 12:32
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 12:37
dep. 12:37
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 12:40
dep. 12:40
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 12:42
dep. 12:42
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 12:46
dep. 12:46
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 12:48
dep. 12:48
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 12:50
dep. 12:50
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 12:52
dep. 12:52
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 12:53
dep. 12:53
13.7 km
arr. 12:54
dep. 12:54
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 12:56
dep. 12:56
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 12:58
dep. 12:58
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:00
17.9 km
12:34 12:55 (00:21)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 12:34
Ladevci
arr. 12:35
dep. 12:35
1.2 km
Cvetke, Intersection
arr. 12:38
dep. 12:38
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 12:40
dep. 12:40
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 12:43
dep. 12:43
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
10.3 km
arr. 12:47
dep. 12:47
12.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:55
15.1 km
13:20 14:00 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 13:20
Tavnik, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 13:30
dep. 13:30
3.5 km
Ladevci
arr. 13:32
dep. 13:32
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 13:37
dep. 13:37
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 13:40
dep. 13:40
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 13:46
dep. 13:46
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 13:48
dep. 13:48
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 13:50
dep. 13:50
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 13:52
dep. 13:52
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 13:53
dep. 13:53
13.7 km
arr. 13:54
dep. 13:54
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 13:56
dep. 13:56
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 13:58
dep. 13:58
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:00
17.9 km
13:50 14:23 (00:33)
CenterSumarska skola
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Center
dep. 13:50
Ladevci
arr. 13:51
dep. 13:51
1.2 km
Cvetke, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
3.3 km
Milocaj, 1
arr. 13:56
dep. 13:56
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 13:59
dep. 13:59
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 14:01
dep. 14:01
10.3 km
arr. 14:03
dep. 14:03
12.2 km
Kraljevo, Autoput
arr. 14:06
dep. 14:06
14.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:11
dep. 14:11
16.5 km
Kraljevo, SUP
arr. 14:15
dep. 14:15
18.1 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 14:18
dep. 14:18
19.5 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 14:23
22.1 km
13:59 14:20 (00:21)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 13:59
Ladevci
arr. 14:00
dep. 14:00
1.2 km
Cvetke, Intersection
arr. 14:03
dep. 14:03
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 14:05
dep. 14:05
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 14:08
dep. 14:08
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 14:10
dep. 14:10
10.3 km
arr. 14:12
dep. 14:12
12.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:20
15.1 km
14:03 14:29 (00:26)
IntersectionSUP
The timetable is valid until: 15.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 14:03
Ladevci
arr. 14:05
dep. 14:05
2.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
4.3 km
Milocaj, 2
arr. 14:10
dep. 14:10
5.6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 14:13
dep. 14:13
8.2 km
Adrani, Dom
arr. 14:16
dep. 14:16
10.3 km
arr. 14:19
dep. 14:19
12.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:24
dep. 14:24
14.6 km
Kraljevo, SUP
arr. 14:29
17 km
14:07 14:33 (00:26)
IntersectionSUP
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 14:07
Ladevci
arr. 14:08
dep. 14:08
1.2 km
Cvetke, Intersection
arr. 14:11
dep. 14:11
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 14:13
dep. 14:13
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 14:16
dep. 14:16
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 14:18
dep. 14:18
10.3 km
arr. 14:20
dep. 14:20
12.2 km
Kraljevo, SUP
arr. 14:33
16.6 km
14:09 14:30 (00:21)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 14:09
Ladevci
arr. 14:10
dep. 14:10
1.2 km
Cvetke, Intersection
arr. 14:13
dep. 14:13
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 14:15
dep. 14:15
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 14:18
dep. 14:18
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 14:20
dep. 14:20
10.3 km
arr. 14:22
dep. 14:22
12.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:30
15.1 km
14:20 15:00 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 14:20
Tavnik, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 14:30
dep. 14:30
3.5 km
Ladevci
arr. 14:32
dep. 14:32
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 14:37
dep. 14:37
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 14:40
dep. 14:40
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 14:42
dep. 14:42
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 14:46
dep. 14:46
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 14:48
dep. 14:48
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 14:50
dep. 14:50
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 14:52
dep. 14:52
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 14:53
dep. 14:53
13.7 km
arr. 14:54
dep. 14:54
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 14:56
dep. 14:56
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:58
dep. 14:58
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:00
17.9 km
14:40 15:17 (00:37)
IntersectionBeranovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 14:40
Ladevci
arr. 14:45
dep. 14:45
2 km
Cvetke, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
5 km
Milocaj, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 14:55
dep. 14:55
9 km
Adrani, Dom
arr. 15:00
dep. 15:00
11 km
arr. 15:05
dep. 15:05
12 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
16 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:12
dep. 15:12
17 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:17
20 km
15:03 15:29 (00:26)
IntersectionSUP
The timetable is valid until: 15.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 15:03
Ladevci
arr. 15:05
dep. 15:05
2.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
4.3 km
Milocaj, 2
arr. 15:10
dep. 15:10
5.6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:13
dep. 15:13
8.2 km
Adrani, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
10.3 km
arr. 15:19
dep. 15:19
12.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 15:24
dep. 15:24
14.6 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:29
17 km
15:15 15:47 (00:32)
IntersectionSUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 15:15
Ladevci, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
16 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:47
17 km
15:20 16:00 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 15:20
Tavnik, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 15:30
dep. 15:30
3.5 km
Ladevci
arr. 15:32
dep. 15:32
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 15:37
dep. 15:37
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:46
dep. 15:46
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 15:48
dep. 15:48
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 15:50
dep. 15:50
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 15:52
dep. 15:52
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 15:53
dep. 15:53
13.7 km
arr. 15:54
dep. 15:54
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 15:56
dep. 15:56
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 15:58
dep. 15:58
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:00
17.9 km
15:42 16:08 (00:26)
IntersectionSUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 15:42
Ladevci
arr. 15:43
dep. 15:43
1.2 km
Cvetke, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 15:48
dep. 15:48
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:51
dep. 15:51
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 15:53
dep. 15:53
10.3 km
arr. 15:55
dep. 15:55
12.2 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:08
16.6 km
15:43 16:15 (00:32)
IntersectionSumarska skola
The timetable is valid until: 15.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 15:43
Ladevci
arr. 15:45
dep. 15:45
2.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 15:48
dep. 15:48
4.3 km
Milocaj, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
5.6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:53
dep. 15:53
7.4 km
Adrani, Dom
arr. 15:56
dep. 15:56
10.3 km
arr. 15:59
dep. 15:59
12.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:04
dep. 16:04
14.6 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 16:10
dep. 16:10
16.6 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 16:15
19.3 km
16:05 16:45 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 16:05
Tavnik, Center
arr. 16:09
dep. 16:09
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 16:15
dep. 16:15
3.5 km
Ladevci
arr. 16:17
dep. 16:17
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 16:27
dep. 16:27
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 16:31
dep. 16:31
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 16:33
dep. 16:33
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 16:35
dep. 16:35
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 16:37
dep. 16:37
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 16:38
dep. 16:38
13.7 km
arr. 16:39
dep. 16:39
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 16:41
dep. 16:41
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:43
dep. 16:43
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:45
17.9 km
16:19 16:40 (00:21)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 16:19
Ladevci
arr. 16:20
dep. 16:20
1.2 km
Cvetke, Intersection
arr. 16:23
dep. 16:23
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 16:28
dep. 16:28
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 16:30
dep. 16:30
10.3 km
arr. 16:32
dep. 16:32
12.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:40
15.1 km
16:34 16:55 (00:21)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 16:34
Ladevci
arr. 16:35
dep. 16:35
1.2 km
Cvetke, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 16:43
dep. 16:43
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 16:45
dep. 16:45
10.3 km
arr. 16:47
dep. 16:47
12.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
15.1 km
16:35 17:02 (00:27)
IntersectionSUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 16:35
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
22 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
23 km
16:55 17:35 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 16:55
Tavnik, Center
arr. 16:59
dep. 16:59
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:02
dep. 17:02
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 17:05
dep. 17:05
3.5 km
Ladevci
arr. 17:07
dep. 17:07
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 17:12
dep. 17:12
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 17:15
dep. 17:15
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 17:17
dep. 17:17
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 17:21
dep. 17:21
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 17:23
dep. 17:23
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 17:25
dep. 17:25
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 17:27
dep. 17:27
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 17:28
dep. 17:28
13.7 km
arr. 17:29
dep. 17:29
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 17:31
dep. 17:31
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 17:33
dep. 17:33
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:35
17.9 km
17:28 17:45 (00:17)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 17:28
Ladevci
arr. 17:33
dep. 17:33
2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
15 km
17:30 18:10 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 17:30
Tavnik, Center
arr. 17:34
dep. 17:34
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:37
dep. 17:37
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 17:40
dep. 17:40
3.5 km
Ladevci
arr. 17:42
dep. 17:42
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 17:47
dep. 17:47
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 17:50
dep. 17:50
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 17:52
dep. 17:52
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 17:56
dep. 17:56
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 17:58
dep. 17:58
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 18:00
dep. 18:00
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 18:02
dep. 18:02
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 18:03
dep. 18:03
13.7 km
arr. 18:04
dep. 18:04
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 18:06
dep. 18:06
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 18:08
dep. 18:08
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:10
17.9 km
17:59 18:20 (00:21)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 17:59
Ladevci
arr. 18:00
dep. 18:00
1.2 km
Cvetke, Intersection
arr. 18:03
dep. 18:03
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 18:05
dep. 18:05
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 18:08
dep. 18:08
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 18:10
dep. 18:10
10.3 km
arr. 18:12
dep. 18:12
12.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:20
15.1 km
18:14 18:35 (00:21)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 18:14
Ladevci
arr. 18:15
dep. 18:15
1.2 km
Cvetke, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 18:20
dep. 18:20
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 18:23
dep. 18:23
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
10.3 km
arr. 18:27
dep. 18:27
12.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:35
15.1 km
18:20 19:00 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 18:20
Tavnik, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 18:30
dep. 18:30
3.5 km
Ladevci
arr. 18:32
dep. 18:32
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 18:37
dep. 18:37
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 18:40
dep. 18:40
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 18:42
dep. 18:42
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 18:46
dep. 18:46
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 18:48
dep. 18:48
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 18:52
dep. 18:52
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 18:53
dep. 18:53
13.7 km
arr. 18:54
dep. 18:54
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 18:56
dep. 18:56
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 18:58
dep. 18:58
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:00
17.9 km
18:45 19:18 (00:33)
CenterSumarska skola
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Center
dep. 18:45
Ladevci
arr. 18:46
dep. 18:46
1.2 km
Cvetke, 1
arr. 18:49
dep. 18:49
3.3 km
Milocaj, 1
arr. 18:51
dep. 18:51
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 18:54
dep. 18:54
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 18:56
dep. 18:56
10.3 km
arr. 18:58
dep. 18:58
12.2 km
Kraljevo, Autoput
arr. 19:01
dep. 19:01
14.5 km
Kraljevo, Borjak
arr. 19:06
dep. 19:06
16.5 km
Kraljevo, SUP
arr. 19:10
dep. 19:10
18.1 km
Kraljevo, Dom vojske
arr. 19:13
dep. 19:13
19.5 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 19:18
22.1 km
18:55 19:25 (00:30)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 18:55
Ladevci
arr. 19:00
dep. 19:00
2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:25
15 km
19:17 19:43 (00:26)
IntersectionSUP
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 19:17
Ladevci
arr. 19:18
dep. 19:18
1.2 km
Cvetke, Intersection
arr. 19:21
dep. 19:21
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 19:23
dep. 19:23
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 19:26
dep. 19:26
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 19:28
dep. 19:28
10.3 km
arr. 19:30
dep. 19:30
12.2 km
Kraljevo, SUP
arr. 19:43
16.6 km
19:20 20:00 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 19:20
Tavnik, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 19:27
dep. 19:27
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 19:30
dep. 19:30
3.5 km
Ladevci
arr. 19:32
dep. 19:32
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 19:40
dep. 19:40
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 19:42
dep. 19:42
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 19:46
dep. 19:46
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 19:48
dep. 19:48
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 19:50
dep. 19:50
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 19:52
dep. 19:52
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 19:53
dep. 19:53
13.7 km
arr. 19:54
dep. 19:54
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 19:56
dep. 19:56
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 19:58
dep. 19:58
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:00
17.9 km
20:30 21:10 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 20:30
Tavnik, Center
arr. 20:34
dep. 20:34
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 20:37
dep. 20:37
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 20:40
dep. 20:40
3.5 km
Ladevci
arr. 20:42
dep. 20:42
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 20:45
dep. 20:45
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 20:47
dep. 20:47
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 20:50
dep. 20:50
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 20:52
dep. 20:52
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 20:56
dep. 20:56
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 20:58
dep. 20:58
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 21:00
dep. 21:00
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 21:02
dep. 21:02
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 21:03
dep. 21:03
13.7 km
arr. 21:04
dep. 21:04
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 21:06
dep. 21:06
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:08
dep. 21:08
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:10
17.9 km
20:39 21:00 (00:21)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 20:39
Ladevci
arr. 20:40
dep. 20:40
1.2 km
Cvetke, Intersection
arr. 20:43
dep. 20:43
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 20:45
dep. 20:45
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 20:48
dep. 20:48
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 20:50
dep. 20:50
10.3 km
arr. 20:52
dep. 20:52
12.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:00
15.1 km
21:00 21:15 (00:15)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 21:00
Ladevci
arr. 21:05
dep. 21:05
2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:15
15 km
21:02 21:28 (00:26)
IntersectionSUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 21:02
Ladevci
arr. 21:03
dep. 21:03
1.2 km
Cvetke, Intersection
arr. 21:06
dep. 21:06
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 21:08
dep. 21:08
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 21:11
dep. 21:11
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 21:13
dep. 21:13
10.3 km
arr. 21:15
dep. 21:15
12.2 km
Kraljevo, SUP
arr. 21:28
16.6 km
21:20 22:00 (00:40)
VoljavcaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Voljavca
dep. 21:20
Tavnik, Center
arr. 21:24
dep. 21:24
1 km
Tavnik, Intersection
arr. 21:27
dep. 21:27
2.5 km
Ladevci, Airport
arr. 21:30
dep. 21:30
3.5 km
Ladevci
arr. 21:32
dep. 21:32
4.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 21:35
dep. 21:35
5.7 km
Cvetke, 1
arr. 21:37
dep. 21:37
6.8 km
Milocaj, 2
arr. 21:40
dep. 21:40
7.6 km
Milocaj, 1
arr. 21:42
dep. 21:42
8.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 21:46
dep. 21:46
10.6 km
Adrani, Sindelici
arr. 21:48
dep. 21:48
11.9 km
Adrani, Dom
arr. 21:50
dep. 21:50
12.7 km
Adrani, Marinkovići
arr. 21:52
dep. 21:52
13.2 km
Adrani, Matovici
arr. 21:53
dep. 21:53
13.7 km
arr. 21:54
dep. 21:54
14.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 21:56
dep. 21:56
15.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:58
dep. 21:58
17.1 km
Kraljevo, Bus station
arr. 22:00
17.9 km
23:34 23:55 (00:21)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 23:34
Ladevci
arr. 23:35
dep. 23:35
1.2 km
Cvetke, Intersection
arr. 23:38
dep. 23:38
3.3 km
Milocaj, 2
arr. 23:40
dep. 23:40
5.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 23:43
dep. 23:43
8.1 km
Adrani, Dom
arr. 23:45
dep. 23:45
10.3 km
arr. 23:47
dep. 23:47
12.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:55
15.1 km
23:35 23:50 (00:15)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tavnik, Intersection
dep. 23:35
Ladevci
arr. 23:40
dep. 23:40
2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:50
15 km

Naselja Tavnik i Kraljevo su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tavnik je u 05:05 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.