Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Taras - Zrenjanin timetable

friday, 10.07.2020.
05:05 05:39 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Taras
dep. 05:05
Taras, 1
arr. 05:07
dep. 05:07
2 km
Elemir, Babatovo
arr. 05:12
dep. 05:12
4 km
Elemir, 4
arr. 05:19
dep. 05:19
10 km
Elemir, 1
arr. 05:20
dep. 05:20
11 km
Elemir
arr. 05:22
dep. 05:22
12 km
Elemir, 2
arr. 05:24
dep. 05:24
13 km
Elemir, 3
arr. 05:25
dep. 05:25
14 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 05:27
dep. 05:27
20 km
arr. 05:29
dep. 05:29
22 km
arr. 05:32
dep. 05:32
23 km
Zrenjanin, Center
arr. 05:34
dep. 05:34
24.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 05:36
dep. 05:36
25 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 05:39
26 km
06:00 06:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Taras
dep. 06:00
Taras, 1
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Elemir, Babatovo
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Elemir, 4
arr. 06:14
dep. 06:14
10 km
Elemir, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Elemir
arr. 06:17
dep. 06:17
12 km
Elemir, 2
arr. 06:19
dep. 06:19
13 km
Elemir, 3
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 06:22
dep. 06:22
20 km
arr. 06:24
dep. 06:24
22 km
arr. 06:27
dep. 06:27
23 km
Zrenjanin, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
24.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 06:31
dep. 06:31
25 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:34
26 km
06:45 07:19 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Taras
dep. 06:45
Taras, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
2 km
Elemir, Babatovo
arr. 06:52
dep. 06:52
4 km
Elemir, 4
arr. 06:59
dep. 06:59
10 km
Elemir, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
11 km
Elemir
arr. 07:02
dep. 07:02
12 km
Elemir, 2
arr. 07:04
dep. 07:04
13 km
Elemir, 3
arr. 07:05
dep. 07:05
14 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 07:07
dep. 07:07
20 km
arr. 07:09
dep. 07:09
22 km
arr. 07:12
dep. 07:12
23 km
Zrenjanin, Center
arr. 07:14
dep. 07:14
24.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 07:16
dep. 07:16
25 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:19
26 km
07:40 08:14 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Taras
dep. 07:40
Taras, 1
arr. 07:42
dep. 07:42
2 km
Elemir, Babatovo
arr. 07:47
dep. 07:47
4 km
Elemir, 4
arr. 07:54
dep. 07:54
10 km
Elemir, 1
arr. 07:55
dep. 07:55
11 km
Elemir
arr. 07:57
dep. 07:57
12 km
Elemir, 2
arr. 07:59
dep. 07:59
13 km
Elemir, 3
arr. 08:00
dep. 08:00
14 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 08:02
dep. 08:02
20 km
arr. 08:04
dep. 08:04
22 km
arr. 08:07
dep. 08:07
23 km
Zrenjanin, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
24.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 08:11
dep. 08:11
25 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:14
26 km
12:30 13:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Taras
dep. 12:30
Taras, 1
arr. 12:32
dep. 12:32
2 km
Elemir, Babatovo
arr. 12:37
dep. 12:37
4 km
Elemir, 4
arr. 12:44
dep. 12:44
10 km
Elemir, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
11 km
Elemir
arr. 12:47
dep. 12:47
12 km
Elemir, 2
arr. 12:49
dep. 12:49
13 km
Elemir, 3
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 12:52
dep. 12:52
20 km
arr. 12:54
dep. 12:54
22 km
arr. 12:57
dep. 12:57
23 km
Zrenjanin, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
24.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 13:01
dep. 13:01
25 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:04
26 km
16:45 17:19 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Taras
dep. 16:45
Taras, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
2 km
Elemir, Babatovo
arr. 16:52
dep. 16:52
4 km
Elemir, 4
arr. 16:59
dep. 16:59
10 km
Elemir, 1
arr. 17:00
dep. 17:00
11 km
Elemir
arr. 17:02
dep. 17:02
12 km
Elemir, 2
arr. 17:04
dep. 17:04
13 km
Elemir, 3
arr. 17:05
dep. 17:05
14 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 17:07
dep. 17:07
20 km
arr. 17:09
dep. 17:09
22 km
arr. 17:12
dep. 17:12
23 km
Zrenjanin, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
24.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 17:16
dep. 17:16
25 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:19
26 km
Taras - Zrenjanin timetable
Departures on: saturday, 11.07.2020.
07:40 08:14 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Taras
dep. 07:40
Taras, 1
arr. 07:42
dep. 07:42
2 km
Elemir, Babatovo
arr. 07:47
dep. 07:47
4 km
Elemir, 4
arr. 07:54
dep. 07:54
10 km
Elemir, 1
arr. 07:55
dep. 07:55
11 km
Elemir
arr. 07:57
dep. 07:57
12 km
Elemir, 2
arr. 07:59
dep. 07:59
13 km
Elemir, 3
arr. 08:00
dep. 08:00
14 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 08:02
dep. 08:02
20 km
arr. 08:04
dep. 08:04
22 km
arr. 08:07
dep. 08:07
23 km
Zrenjanin, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
24.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 08:11
dep. 08:11
25 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:14
26 km
12:45 13:19 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Taras
dep. 12:45
Taras, 1
arr. 12:47
dep. 12:47
2 km
Elemir, Babatovo
arr. 12:52
dep. 12:52
4 km
Elemir, 4
arr. 12:59
dep. 12:59
10 km
Elemir, 1
arr. 13:00
dep. 13:00
11 km
Elemir
arr. 13:02
dep. 13:02
12 km
Elemir, 2
arr. 13:04
dep. 13:04
13 km
Elemir, 3
arr. 13:05
dep. 13:05
14 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 13:07
dep. 13:07
20 km
arr. 13:09
dep. 13:09
22 km
arr. 13:12
dep. 13:12
23 km
Zrenjanin, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
24.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 13:16
dep. 13:16
25 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:19
26 km
16:45 17:19 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Taras
dep. 16:45
Taras, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
2 km
Elemir, Babatovo
arr. 16:52
dep. 16:52
4 km
Elemir, 4
arr. 16:59
dep. 16:59
10 km
Elemir, 1
arr. 17:00
dep. 17:00
11 km
Elemir
arr. 17:02
dep. 17:02
12 km
Elemir, 2
arr. 17:04
dep. 17:04
13 km
Elemir, 3
arr. 17:05
dep. 17:05
14 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 17:07
dep. 17:07
20 km
arr. 17:09
dep. 17:09
22 km
arr. 17:12
dep. 17:12
23 km
Zrenjanin, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
24.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 17:16
dep. 17:16
25 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:19
26 km
21:00 21:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Taras
dep. 21:00
Taras, 1
arr. 21:02
dep. 21:02
2 km
Elemir, Babatovo
arr. 21:07
dep. 21:07
4 km
Elemir, 4
arr. 21:14
dep. 21:14
10 km
Elemir, 1
arr. 21:15
dep. 21:15
11 km
Elemir
arr. 21:17
dep. 21:17
12 km
Elemir, 2
arr. 21:19
dep. 21:19
13 km
Elemir, 3
arr. 21:20
dep. 21:20
14 km
Zrenjanin, Elemirski drum 1
arr. 21:22
dep. 21:22
20 km
arr. 21:24
dep. 21:24
22 km
arr. 21:27
dep. 21:27
23 km
Zrenjanin, Center
arr. 21:29
dep. 21:29
24.3 km
Zrenjanin, Hrast
arr. 21:31
dep. 21:31
25 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 21:34
26 km

Naselja Taras i Zrenjanin su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Taras je u 05:05 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.