Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Tarais (Vranic) - Beograd (Belgrade) timetable

sunday, 23.02.2020.
04:20 05:16 (00:56)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tarais (Vranic), Okretnica
dep. 04:20
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 04:22
dep. 04:22
1.1 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 04:23
dep. 04:23
1.6 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 04:25
dep. 04:25
2.3 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 04:27
dep. 04:27
3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 04:28
dep. 04:28
3.5 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 04:29
dep. 04:29
4 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 04:31
dep. 04:31
5.1 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 04:32
dep. 04:32
5.8 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 04:33
dep. 04:33
6.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 04:34
dep. 04:34
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 04:36
dep. 04:36
7.7 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 04:37
dep. 04:37
8.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 04:38
dep. 04:38
8.9 km
arr. 04:40
dep. 04:40
9.4 km
Meljak, Meljak
arr. 04:42
dep. 04:42
10.6 km
Meljak, Intersection
arr. 04:44
dep. 04:44
11.4 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 04:45
dep. 04:45
12.4 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 04:49
dep. 04:49
15.3 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 04:51
dep. 04:51
16.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 04:52
dep. 04:52
17.1 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 05:04
dep. 05:04
26.7 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 05:07
dep. 05:07
28.3 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 05:09
dep. 05:09
29.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 05:13
dep. 05:13
31.3 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 05:16
33.1 km
04:39 05:31 (00:52)
Vranicki vis - Vukove njiveSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
dep. 04:39
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 04:40
dep. 04:40
0.8 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 04:41
dep. 04:41
2.2 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 04:42
dep. 04:42
2.8 km
Tarais (Vranic), Trais raskrsnica
arr. 04:43
dep. 04:43
3.4 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 04:45
dep. 04:45
5.3 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 04:47
dep. 04:47
6.9 km
Velika Mostanica, Veliki trafo
arr. 04:50
dep. 04:50
9.9 km
Velika Mostanica, Mali trafo
arr. 04:51
dep. 04:51
10.5 km
Velika Mostanica, Magistrala
arr. 04:52
dep. 04:52
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 04:56
dep. 04:56
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 04:58
dep. 04:58
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 05:00
dep. 05:00
15.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 05:11
dep. 05:11
25.4 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 05:14
dep. 05:14
26.6 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 05:17
dep. 05:17
28.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 05:20
dep. 05:20
29.6 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 05:28
dep. 05:28
34.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 05:31
36.7 km
05:30 06:26 (00:56)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tarais (Vranic), Okretnica
dep. 05:30
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 05:32
dep. 05:32
1.1 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 05:33
dep. 05:33
1.6 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 05:35
dep. 05:35
2.3 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 05:37
dep. 05:37
3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 05:38
dep. 05:38
3.5 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 05:39
dep. 05:39
4 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 05:41
dep. 05:41
5.1 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 05:42
dep. 05:42
5.8 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 05:43
dep. 05:43
6.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 05:44
dep. 05:44
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 05:46
dep. 05:46
7.7 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 05:47
dep. 05:47
8.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 05:48
dep. 05:48
8.9 km
arr. 05:50
dep. 05:50
9.4 km
Meljak, Meljak
arr. 05:52
dep. 05:52
10.6 km
Meljak, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
11.4 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 05:55
dep. 05:55
12.4 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 05:59
dep. 05:59
15.3 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 06:01
dep. 06:01
16.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 06:02
dep. 06:02
17.1 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 06:14
dep. 06:14
26.7 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 06:17
dep. 06:17
28.3 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 06:19
dep. 06:19
29.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 06:23
dep. 06:23
31.3 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 06:26
33.1 km
06:30 07:26 (00:56)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tarais (Vranic), Okretnica
dep. 06:30
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 06:32
dep. 06:32
1.1 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 06:33
dep. 06:33
1.6 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 06:35
dep. 06:35
2.3 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 06:37
dep. 06:37
3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 06:38
dep. 06:38
3.5 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 06:39
dep. 06:39
4 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
5.1 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 06:42
dep. 06:42
5.8 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 06:43
dep. 06:43
6.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 06:44
dep. 06:44
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 06:46
dep. 06:46
7.7 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 06:47
dep. 06:47
8.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
8.9 km
arr. 06:50
dep. 06:50
9.4 km
Meljak, Meljak
arr. 06:52
dep. 06:52
10.6 km
Meljak, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
11.4 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 06:55
dep. 06:55
12.4 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 06:59
dep. 06:59
15.3 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 07:01
dep. 07:01
16.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 07:02
dep. 07:02
17.1 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 07:14
dep. 07:14
26.7 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:17
dep. 07:17
28.3 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 07:19
dep. 07:19
29.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:23
dep. 07:23
31.3 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 07:26
33.1 km
07:14 08:06 (00:52)
Vranicki vis - Vukove njiveSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
dep. 07:14
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 07:15
dep. 07:15
0.8 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 07:16
dep. 07:16
2.2 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 07:17
dep. 07:17
2.8 km
Tarais (Vranic), Trais raskrsnica
arr. 07:18
dep. 07:18
3.4 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 07:20
dep. 07:20
5.3 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 07:22
dep. 07:22
6.9 km
Velika Mostanica, Veliki trafo
arr. 07:25
dep. 07:25
9.9 km
Velika Mostanica, Mali trafo
arr. 07:26
dep. 07:26
10.5 km
Velika Mostanica, Magistrala
arr. 07:27
dep. 07:27
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 07:31
dep. 07:31
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 07:33
dep. 07:33
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 07:35
dep. 07:35
15.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 07:46
dep. 07:46
25.4 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 07:49
dep. 07:49
26.6 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 07:52
dep. 07:52
28.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 07:55
dep. 07:55
29.6 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 08:03
dep. 08:03
34.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 08:06
36.7 km
07:30 08:26 (00:56)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tarais (Vranic), Okretnica
dep. 07:30
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 07:32
dep. 07:32
1.1 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 07:33
dep. 07:33
1.6 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 07:35
dep. 07:35
2.3 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 07:37
dep. 07:37
3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 07:38
dep. 07:38
3.5 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 07:39
dep. 07:39
4 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 07:41
dep. 07:41
5.1 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 07:42
dep. 07:42
5.8 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 07:43
dep. 07:43
6.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 07:44
dep. 07:44
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 07:46
dep. 07:46
7.7 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 07:47
dep. 07:47
8.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 07:48
dep. 07:48
8.9 km
arr. 07:50
dep. 07:50
9.4 km
Meljak, Meljak
arr. 07:52
dep. 07:52
10.6 km
Meljak, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
11.4 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 07:55
dep. 07:55
12.4 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 07:59
dep. 07:59
15.3 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 08:01
dep. 08:01
16.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 08:02
dep. 08:02
17.1 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 08:14
dep. 08:14
26.7 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 08:17
dep. 08:17
28.3 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 08:19
dep. 08:19
29.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:23
dep. 08:23
31.3 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 08:26
33.1 km
09:00 09:56 (00:56)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tarais (Vranic), Okretnica
dep. 09:00
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 09:02
dep. 09:02
1.1 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 09:03
dep. 09:03
1.6 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 09:05
dep. 09:05
2.3 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 09:07
dep. 09:07
3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 09:08
dep. 09:08
3.5 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 09:09
dep. 09:09
4 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
5.1 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 09:12
dep. 09:12
5.8 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 09:13
dep. 09:13
6.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 09:14
dep. 09:14
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 09:16
dep. 09:16
7.7 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 09:17
dep. 09:17
8.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 09:18
dep. 09:18
8.9 km
arr. 09:20
dep. 09:20
9.4 km
Meljak, Meljak
arr. 09:22
dep. 09:22
10.6 km
Meljak, Intersection
arr. 09:24
dep. 09:24
11.4 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 09:25
dep. 09:25
12.4 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 09:29
dep. 09:29
15.3 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 09:31
dep. 09:31
16.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 09:32
dep. 09:32
17.1 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 09:44
dep. 09:44
26.7 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 09:47
dep. 09:47
28.3 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 09:49
dep. 09:49
29.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:53
dep. 09:53
31.3 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 09:56
33.1 km
09:54 10:46 (00:52)
Vranicki vis - Vukove njiveSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
dep. 09:54
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 09:55
dep. 09:55
0.8 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 09:56
dep. 09:56
2.2 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 09:57
dep. 09:57
2.8 km
Tarais (Vranic), Trais raskrsnica
arr. 09:58
dep. 09:58
3.4 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 10:00
dep. 10:00
5.3 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 10:02
dep. 10:02
6.9 km
Velika Mostanica, Veliki trafo
arr. 10:05
dep. 10:05
9.9 km
Velika Mostanica, Mali trafo
arr. 10:06
dep. 10:06
10.5 km
Velika Mostanica, Magistrala
arr. 10:07
dep. 10:07
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 10:11
dep. 10:11
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 10:13
dep. 10:13
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 10:15
dep. 10:15
15.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 10:26
dep. 10:26
25.4 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 10:29
dep. 10:29
26.6 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 10:32
dep. 10:32
28.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:35
dep. 10:35
29.6 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 10:43
dep. 10:43
34.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 10:46
36.7 km
11:00 11:56 (00:56)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tarais (Vranic), Okretnica
dep. 11:00
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 11:02
dep. 11:02
1.1 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 11:03
dep. 11:03
1.6 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 11:05
dep. 11:05
2.3 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 11:08
dep. 11:08
3.5 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 11:09
dep. 11:09
4 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 11:11
dep. 11:11
5.1 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 11:12
dep. 11:12
5.8 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 11:13
dep. 11:13
6.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 11:14
dep. 11:14
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 11:16
dep. 11:16
7.7 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 11:17
dep. 11:17
8.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
8.9 km
arr. 11:20
dep. 11:20
9.4 km
Meljak, Meljak
arr. 11:22
dep. 11:22
10.6 km
Meljak, Intersection
arr. 11:24
dep. 11:24
11.4 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 11:25
dep. 11:25
12.4 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 11:29
dep. 11:29
15.3 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 11:31
dep. 11:31
16.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 11:32
dep. 11:32
17.1 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 11:44
dep. 11:44
26.7 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 11:47
dep. 11:47
28.3 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 11:49
dep. 11:49
29.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 11:53
dep. 11:53
31.3 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 11:56
33.1 km
12:10 13:06 (00:56)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tarais (Vranic), Okretnica
dep. 12:10
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 12:12
dep. 12:12
1.1 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 12:13
dep. 12:13
1.6 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 12:15
dep. 12:15
2.3 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 12:17
dep. 12:17
3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 12:18
dep. 12:18
3.5 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 12:19
dep. 12:19
4 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
5.1 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 12:22
dep. 12:22
5.8 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 12:23
dep. 12:23
6.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 12:24
dep. 12:24
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 12:26
dep. 12:26
7.7 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 12:27
dep. 12:27
8.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
8.9 km
arr. 12:30
dep. 12:30
9.4 km
Meljak, Meljak
arr. 12:32
dep. 12:32
10.6 km
Meljak, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
11.4 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 12:35
dep. 12:35
12.4 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:39
dep. 12:39
15.3 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 12:41
dep. 12:41
16.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 12:42
dep. 12:42
17.1 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 12:54
dep. 12:54
26.7 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:57
dep. 12:57
28.3 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 12:59
dep. 12:59
29.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:03
dep. 13:03
31.3 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 13:06
33.1 km
12:24 13:16 (00:52)
Vranicki vis - Vukove njiveSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
dep. 12:24
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 12:25
dep. 12:25
0.8 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 12:26
dep. 12:26
2.2 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 12:27
dep. 12:27
2.8 km
Tarais (Vranic), Trais raskrsnica
arr. 12:28
dep. 12:28
3.4 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 12:30
dep. 12:30
5.3 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 12:32
dep. 12:32
6.9 km
Velika Mostanica, Veliki trafo
arr. 12:35
dep. 12:35
9.9 km
Velika Mostanica, Mali trafo
arr. 12:36
dep. 12:36
10.5 km
Velika Mostanica, Magistrala
arr. 12:37
dep. 12:37
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 12:41
dep. 12:41
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 12:43
dep. 12:43
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 12:45
dep. 12:45
15.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 12:56
dep. 12:56
25.4 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 12:59
dep. 12:59
26.6 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 13:02
dep. 13:02
28.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 13:05
dep. 13:05
29.6 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 13:13
dep. 13:13
34.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 13:16
36.7 km
13:30 14:26 (00:56)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tarais (Vranic), Okretnica
dep. 13:30
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 13:32
dep. 13:32
1.1 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 13:33
dep. 13:33
1.6 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 13:35
dep. 13:35
2.3 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 13:38
dep. 13:38
3.5 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
5.1 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 13:42
dep. 13:42
5.8 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 13:43
dep. 13:43
6.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 13:44
dep. 13:44
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 13:46
dep. 13:46
7.7 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 13:47
dep. 13:47
8.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
8.9 km
arr. 13:50
dep. 13:50
9.4 km
Meljak, Meljak
arr. 13:52
dep. 13:52
10.6 km
Meljak, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
11.4 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 13:55
dep. 13:55
12.4 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 13:59
dep. 13:59
15.3 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 14:01
dep. 14:01
16.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 14:02
dep. 14:02
17.1 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 14:14
dep. 14:14
26.7 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 14:17
dep. 14:17
28.3 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 14:19
dep. 14:19
29.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 14:23
dep. 14:23
31.3 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 14:26
33.1 km
14:54 15:46 (00:52)
Vranicki vis - Vukove njiveSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
dep. 14:54
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 14:55
dep. 14:55
0.8 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 14:56
dep. 14:56
2.2 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 14:57
dep. 14:57
2.8 km
Tarais (Vranic), Trais raskrsnica
arr. 14:58
dep. 14:58
3.4 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 15:00
dep. 15:00
5.3 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 15:02
dep. 15:02
6.9 km
Velika Mostanica, Veliki trafo
arr. 15:05
dep. 15:05
9.9 km
Velika Mostanica, Mali trafo
arr. 15:06
dep. 15:06
10.5 km
Velika Mostanica, Magistrala
arr. 15:07
dep. 15:07
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 15:11
dep. 15:11
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 15:13
dep. 15:13
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 15:15
dep. 15:15
15.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 15:26
dep. 15:26
25.4 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 15:29
dep. 15:29
26.6 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 15:32
dep. 15:32
28.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 15:35
dep. 15:35
29.6 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 15:43
dep. 15:43
34.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 15:46
36.7 km
17:00 17:56 (00:56)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tarais (Vranic), Okretnica
dep. 17:00
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 17:02
dep. 17:02
1.1 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 17:03
dep. 17:03
1.6 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 17:05
dep. 17:05
2.3 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 17:07
dep. 17:07
3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 17:08
dep. 17:08
3.5 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 17:09
dep. 17:09
4 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
5.1 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 17:12
dep. 17:12
5.8 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 17:13
dep. 17:13
6.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 17:14
dep. 17:14
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 17:16
dep. 17:16
7.7 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 17:17
dep. 17:17
8.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 17:18
dep. 17:18
8.9 km
arr. 17:20
dep. 17:20
9.4 km
Meljak, Meljak
arr. 17:22
dep. 17:22
10.6 km
Meljak, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
11.4 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 17:25
dep. 17:25
12.4 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:29
dep. 17:29
15.3 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 17:31
dep. 17:31
16.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 17:32
dep. 17:32
17.1 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 17:44
dep. 17:44
26.7 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:47
dep. 17:47
28.3 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 17:49
dep. 17:49
29.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 17:53
dep. 17:53
31.3 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 17:56
33.1 km
17:24 18:16 (00:52)
Vranicki vis - Vukove njiveSavski trg
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tarais (Vranic), Vranicki vis - Vukove njive
dep. 17:24
Tarais (Vranic), Aleksica kuca
arr. 17:25
dep. 17:25
0.8 km
Tarais (Vranic), Radnicka
arr. 17:26
dep. 17:26
2.2 km
Tarais (Vranic), Lazica kuce
arr. 17:27
dep. 17:27
2.8 km
Tarais (Vranic), Trais raskrsnica
arr. 17:28
dep. 17:28
3.4 km
Mala Mostanica, Zvezda
arr. 17:30
dep. 17:30
5.3 km
Meljak, Meljacki Tarais
arr. 17:32
dep. 17:32
6.9 km
Velika Mostanica, Veliki trafo
arr. 17:35
dep. 17:35
9.9 km
Velika Mostanica, Mali trafo
arr. 17:36
dep. 17:36
10.5 km
Velika Mostanica, Magistrala
arr. 17:37
dep. 17:37
11.1 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 17:41
dep. 17:41
14 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 17:43
dep. 17:43
15 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 17:45
dep. 17:45
15.8 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 17:56
dep. 17:56
25.4 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 17:59
dep. 17:59
26.6 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 18:02
dep. 18:02
28.4 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:05
dep. 18:05
29.6 km
Beograd (Belgrade), Sajam
arr. 18:13
dep. 18:13
34.9 km
Beograd (Belgrade), Savski trg
arr. 18:16
36.7 km
19:00 19:56 (00:56)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tarais (Vranic), Okretnica
dep. 19:00
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 19:02
dep. 19:02
1.1 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 19:03
dep. 19:03
1.6 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 19:05
dep. 19:05
2.3 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 19:07
dep. 19:07
3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 19:08
dep. 19:08
3.5 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 19:09
dep. 19:09
4 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 19:11
dep. 19:11
5.1 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 19:12
dep. 19:12
5.8 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 19:13
dep. 19:13
6.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 19:14
dep. 19:14
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 19:16
dep. 19:16
7.7 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 19:17
dep. 19:17
8.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
8.9 km
arr. 19:20
dep. 19:20
9.4 km
Meljak, Meljak
arr. 19:22
dep. 19:22
10.6 km
Meljak, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
11.4 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 19:25
dep. 19:25
12.4 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 19:29
dep. 19:29
15.3 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 19:31
dep. 19:31
16.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 19:32
dep. 19:32
17.1 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 19:44
dep. 19:44
26.7 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 19:47
dep. 19:47
28.3 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 19:49
dep. 19:49
29.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 19:53
dep. 19:53
31.3 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 19:56
33.1 km
21:00 21:56 (00:56)
OkretnicaBanovo brdo
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Tarais (Vranic), Okretnica
dep. 21:00
Tarais (Vranic), Brdo
arr. 21:02
dep. 21:02
1.1 km
Tarais (Vranic), Prodavnica
arr. 21:03
dep. 21:03
1.6 km
Tarais (Vranic), Ulaz
arr. 21:05
dep. 21:05
2.3 km
Vranić kod Barajeva, Stara skola
arr. 21:07
dep. 21:07
3 km
Vranić kod Barajeva, Klupice
arr. 21:08
dep. 21:08
3.5 km
Vranić kod Barajeva, Rasica kraj
arr. 21:09
dep. 21:09
4 km
Vranić kod Barajeva, Center
arr. 21:11
dep. 21:11
5.1 km
Vranić kod Barajeva, Doincevica kuce
arr. 21:12
dep. 21:12
5.8 km
Vranić kod Barajeva, Dom zdravlja
arr. 21:13
dep. 21:13
6.3 km
Vranić kod Barajeva, Velike Gunjice
arr. 21:14
dep. 21:14
6.9 km
Vranić kod Barajeva, Male Gunjice
arr. 21:16
dep. 21:16
7.7 km
Vranić kod Barajeva, Jozica kraj
arr. 21:17
dep. 21:17
8.2 km
Vranić kod Barajeva, Intersection
arr. 21:18
dep. 21:18
8.9 km
arr. 21:20
dep. 21:20
9.4 km
Meljak, Meljak
arr. 21:22
dep. 21:22
10.6 km
Meljak, Intersection
arr. 21:24
dep. 21:24
11.4 km
Velika Mostanica, Raskrsnica - magistrala
arr. 21:25
dep. 21:25
12.4 km
Lipovica (Barajevo), Milicija
arr. 21:29
dep. 21:29
15.3 km
Lipovica (Barajevo), Zavod
arr. 21:31
dep. 21:31
16.3 km
Lipovica (Barajevo), Lipovica
arr. 21:32
dep. 21:32
17.1 km
Beograd (Belgrade), Naselje Petlovo brdo
arr. 21:44
dep. 21:44
26.7 km
Beograd (Belgrade), Vidikovac - Knezevac
arr. 21:47
dep. 21:47
28.3 km
Beograd (Belgrade), Bele Vode - Jablanicka
arr. 21:49
dep. 21:49
29.3 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 21:53
dep. 21:53
31.3 km
Beograd (Belgrade), Banovo brdo
arr. 21:56
33.1 km

Naselja Tarais (Vranic) i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 52min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tarais (Vranic) je u 04:20 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.