Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Tara mountain (Mala Reka) - Beograd (Belgrade) timetable

saturday, 23.03.2019.
08:15 13:00 (04:45)
Hotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
dep. 08:15
Tara mountain (Mala Reka), Veliko Prisedo
arr. 08:25
dep. 08:25
6 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 08:50
dep. 09:00
12 km
Crvica
arr. 09:08
dep. 09:08
17 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
25 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 09:30
dep. 09:30
33 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 09:35
dep. 09:35
36 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 09:45
dep. 09:45
38 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 09:55
dep. 09:55
43 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 10:00
dep. 10:00
45 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 10:03
dep. 10:03
48 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 10:10
dep. 10:10
50 km
Vujinovaca
arr. 10:20
dep. 10:20
55 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 10:30
dep. 10:30
62 km
Stubo
arr. 10:38
dep. 10:38
67 km
Balinovic
arr. 10:45
dep. 10:45
69 km
Jovanja
arr. 10:50
dep. 10:50
73 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:48
dep. 12:48
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
179 km
14:00 18:45 (04:45)
Hotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
dep. 14:00
Tara mountain (Mala Reka), Veliko Prisedo
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
12 km
Crvica
arr. 15:08
dep. 15:08
17 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
25 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 15:30
dep. 15:30
33 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 15:38
dep. 15:38
36 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 15:43
dep. 15:43
38 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 15:52
dep. 15:52
43 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 15:57
dep. 15:57
45 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 16:00
dep. 16:00
48 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 16:05
dep. 16:05
50 km
Vujinovaca
arr. 16:15
dep. 16:15
55 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 16:25
dep. 16:25
62 km
Stubo
arr. 16:33
dep. 16:33
67 km
Balinovic
arr. 16:36
dep. 16:36
69 km
Jovanja
arr. 16:42
dep. 16:42
73 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
83 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
95 km
arr. 17:25
dep. 17:25
103 km
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
111 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:35
dep. 17:35
118 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:30
dep. 18:30
173 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
179 km
16:15 20:45 (04:30)
Hotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
dep. 16:15
Raca kod Bajine Baste
arr. 16:40
dep. 16:40
18 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
22 km
Crvica
arr. 17:05
dep. 17:05
27 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 17:15
dep. 17:15
35 km
Ovcinja, Bare
arr. 17:21
dep. 17:21
38 km
Ovcinja, Rziste
arr. 17:25
dep. 17:25
40 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 17:28
dep. 17:28
42 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 17:35
dep. 17:35
46 km
Ovcinja, Gmila Prisjeka
arr. 17:39
dep. 17:39
48 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 17:43
dep. 17:43
50 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 17:47
dep. 17:47
52 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 17:50
dep. 17:50
54 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 17:55
dep. 17:55
57 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 18:04
dep. 18:04
60 km
Vujinovaca
arr. 18:10
dep. 18:10
65 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 18:15
dep. 18:15
72 km
Stubo
arr. 18:33
dep. 18:33
77 km
Balinovic
arr. 18:41
dep. 18:41
79 km
Jovanja
arr. 18:50
dep. 18:50
83 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
93 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
105 km
arr. 19:20
dep. 19:20
113 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
121 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
189 km
 
Departures on: sunday, 24.03.2019.
08:15 13:00 (04:45)
Hotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
dep. 08:15
Tara mountain (Mala Reka), Veliko Prisedo
arr. 08:25
dep. 08:25
6 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 08:50
dep. 09:00
12 km
Crvica
arr. 09:08
dep. 09:08
17 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
25 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 09:30
dep. 09:30
33 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 09:35
dep. 09:35
36 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 09:45
dep. 09:45
38 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 09:55
dep. 09:55
43 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 10:00
dep. 10:00
45 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 10:03
dep. 10:03
48 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 10:10
dep. 10:10
50 km
Vujinovaca
arr. 10:20
dep. 10:20
55 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 10:30
dep. 10:30
62 km
Stubo
arr. 10:38
dep. 10:38
67 km
Balinovic
arr. 10:45
dep. 10:45
69 km
Jovanja
arr. 10:50
dep. 10:50
73 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:48
dep. 12:48
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
179 km
14:00 18:45 (04:45)
Hotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
dep. 14:00
Tara mountain (Mala Reka), Veliko Prisedo
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
12 km
Crvica
arr. 15:08
dep. 15:08
17 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
25 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 15:30
dep. 15:30
33 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 15:38
dep. 15:38
36 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 15:43
dep. 15:43
38 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 15:52
dep. 15:52
43 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 15:57
dep. 15:57
45 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 16:00
dep. 16:00
48 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 16:05
dep. 16:05
50 km
Vujinovaca
arr. 16:15
dep. 16:15
55 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 16:25
dep. 16:25
62 km
Stubo
arr. 16:33
dep. 16:33
67 km
Balinovic
arr. 16:36
dep. 16:36
69 km
Jovanja
arr. 16:42
dep. 16:42
73 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
83 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
95 km
arr. 17:25
dep. 17:25
103 km
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
111 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:35
dep. 17:35
118 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:30
dep. 18:30
173 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
179 km
16:15 20:45 (04:30)
Hotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
dep. 16:15
Raca kod Bajine Baste
arr. 16:40
dep. 16:40
18 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
22 km
Crvica
arr. 17:05
dep. 17:05
27 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 17:15
dep. 17:15
35 km
Ovcinja, Bare
arr. 17:21
dep. 17:21
38 km
Ovcinja, Rziste
arr. 17:25
dep. 17:25
40 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 17:28
dep. 17:28
42 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 17:35
dep. 17:35
46 km
Ovcinja, Gmila Prisjeka
arr. 17:39
dep. 17:39
48 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 17:43
dep. 17:43
50 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 17:47
dep. 17:47
52 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 17:50
dep. 17:50
54 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 17:55
dep. 17:55
57 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 18:04
dep. 18:04
60 km
Vujinovaca
arr. 18:10
dep. 18:10
65 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 18:15
dep. 18:15
72 km
Stubo
arr. 18:33
dep. 18:33
77 km
Balinovic
arr. 18:41
dep. 18:41
79 km
Jovanja
arr. 18:50
dep. 18:50
83 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
93 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
105 km
arr. 19:20
dep. 19:20
113 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
121 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
189 km
 
Departures on: monday, 25.03.2019.
08:15 13:00 (04:45)
Hotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
dep. 08:15
Tara mountain (Mala Reka), Veliko Prisedo
arr. 08:25
dep. 08:25
6 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 08:50
dep. 09:00
12 km
Crvica
arr. 09:08
dep. 09:08
17 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
25 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 09:30
dep. 09:30
33 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 09:35
dep. 09:35
36 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 09:45
dep. 09:45
38 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 09:55
dep. 09:55
43 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 10:00
dep. 10:00
45 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 10:03
dep. 10:03
48 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 10:10
dep. 10:10
50 km
Vujinovaca
arr. 10:20
dep. 10:20
55 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 10:30
dep. 10:30
62 km
Stubo
arr. 10:38
dep. 10:38
67 km
Balinovic
arr. 10:45
dep. 10:45
69 km
Jovanja
arr. 10:50
dep. 10:50
73 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:48
dep. 12:48
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
179 km
14:00 18:45 (04:45)
Hotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
dep. 14:00
Tara mountain (Mala Reka), Veliko Prisedo
arr. 14:15
dep. 14:15
6 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
12 km
Crvica
arr. 15:08
dep. 15:08
17 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
25 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 15:30
dep. 15:30
33 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 15:38
dep. 15:38
36 km
Zarozje, Gnjila Prisjeka
arr. 15:43
dep. 15:43
38 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 15:52
dep. 15:52
43 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 15:57
dep. 15:57
45 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 16:00
dep. 16:00
48 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 16:05
dep. 16:05
50 km
Vujinovaca
arr. 16:15
dep. 16:15
55 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 16:25
dep. 16:25
62 km
Stubo
arr. 16:33
dep. 16:33
67 km
Balinovic
arr. 16:36
dep. 16:36
69 km
Jovanja
arr. 16:42
dep. 16:42
73 km
Valjevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
83 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
95 km
arr. 17:25
dep. 17:25
103 km
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
111 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:35
dep. 17:35
118 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 18:30
dep. 18:30
173 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
179 km
16:15 20:45 (04:30)
Hotel Omorika
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Tara mountain (Mala Reka), Hotel Omorika
dep. 16:15
Raca kod Bajine Baste
arr. 16:40
dep. 16:40
18 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
22 km
Crvica
arr. 17:05
dep. 17:05
27 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 17:15
dep. 17:15
35 km
Ovcinja, Bare
arr. 17:21
dep. 17:21
38 km
Ovcinja, Rziste
arr. 17:25
dep. 17:25
40 km
Ovcinja, Aleksici
arr. 17:28
dep. 17:28
42 km
Ovcinja, Todorovici
arr. 17:35
dep. 17:35
46 km
Ovcinja, Gmila Prisjeka
arr. 17:39
dep. 17:39
48 km
Zarozje, Vincina voda
arr. 17:43
dep. 17:43
50 km
Zarozje, Dumizovac
arr. 17:47
dep. 17:47
52 km
Zarozje, Smiljevo Polje
arr. 17:50
dep. 17:50
54 km
Pasina Ravan (Vujinovaca)
arr. 17:55
dep. 17:55
57 km
Debelo Brdo (Vujinovaca)
arr. 18:04
dep. 18:04
60 km
Vujinovaca
arr. 18:10
dep. 18:10
65 km
Pocuta (Tubravic)
arr. 18:15
dep. 18:15
72 km
Stubo
arr. 18:33
dep. 18:33
77 km
Balinovic
arr. 18:41
dep. 18:41
79 km
Jovanja
arr. 18:50
dep. 18:50
83 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
93 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 19:15
dep. 19:15
105 km
arr. 19:20
dep. 19:20
113 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
121 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
189 km

Naselja Tara mountain (Mala Reka) i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~183 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 30min., a najduže 04h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Tara mountain (Mala Reka) je u 08:15 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.