Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Svrljig - Knjazevac timetable

saturday, 25.06.2022.
08:10 09:02 (00:52)
Bus stationJugopetrol
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 08:10
Drajinac, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
7 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
14 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 08:34
dep. 08:34
17 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 08:35
dep. 08:35
18 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 08:50
dep. 08:50
30 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 08:53
dep. 08:53
31 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
32 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 09:02
33 km
09:15 10:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 09:15
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
20 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 09:45
dep. 09:45
26 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:00
43 km
09:37 10:32 (00:55)
Krka - HerbogalJugopetrol
The timetable is valid until: 01.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Krka - Herbogal
dep. 09:37
arr. 09:38
dep. 09:38
1 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
2 km
Svrljig, Cuka
arr. 09:48
dep. 09:48
8 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 09:49
dep. 09:49
9 km
Drajinac, Intersection
arr. 09:50
dep. 09:50
10 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
16 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 10:04
dep. 10:04
19 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 10:05
dep. 10:05
20 km
Rgoste, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
29 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 10:20
dep. 10:20
31 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 10:23
dep. 10:23
32 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 10:24
dep. 10:24
33 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
34 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:32
35 km
12:10 12:53 (00:43)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Railway station
dep. 12:10
Nisevac, Railway station
arr. 12:18
dep. 12:19
7 km
Palilula, Railway station
arr. 12:24
dep. 12:25
11 km
Miljkovac kod Knjazevca, Railway station
arr. 12:29
dep. 12:30
14 km
Podvis, Railway station
arr. 12:41
dep. 12:42
24 km
Rgoste, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:46
26 km
Knjazevac, Railway station
arr. 12:53
33 km
15:06 15:55 (00:49)
Krka - HerbogalBus station
The timetable is valid until: 31.08.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Krka - Herbogal
dep. 15:06
arr. 15:08
dep. 15:08
1.2 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
2.2 km
Svrljig, Cuka
arr. 15:18
dep. 15:18
4.3 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 15:19
dep. 15:19
6.8 km
Drajinac, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
9.2 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
16.2 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 15:34
dep. 15:34
19.2 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 15:35
dep. 15:35
20.2 km
Rgoste, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
26.7 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 15:50
dep. 15:50
31.2 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 15:52
dep. 15:52
32.2 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 15:54
dep. 15:54
33.2 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:55
34.2 km
17:25 18:08 (00:43)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Railway station
dep. 17:25
Nisevac, Railway station
arr. 17:33
dep. 17:34
7 km
Palilula, Railway station
arr. 17:39
dep. 17:40
11 km
Miljkovac kod Knjazevca, Railway station
arr. 17:44
dep. 17:45
14 km
Podvis, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:57
24 km
Rgoste, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:01
26 km
Knjazevac, Railway station
arr. 18:08
33 km
17:45 18:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 17:45
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 18:05
dep. 18:05
17 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 18:07
dep. 18:07
18 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 18:23
29 km
18:35 19:25 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 18:35
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
12 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 19:12
dep. 19:12
16 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 19:18
dep. 19:18
18 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 19:24
dep. 19:24
28 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:25
32 km

Naselja Svrljig i Knjazevac su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svrljig je u 08:10 h, dok je poslednji polazak u 18:35 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Svrljig - Knjazevac iznosi od 4,25 EUR do 4,25 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.