Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Svrljig - Knjazevac timetable

friday, 05.03.2021.
09:15 10:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 09:15
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
20 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 09:45
dep. 09:45
26 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:00
43 km
09:37 10:32 (00:55)
Krka - HerbogalJugopetrol
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Krka - Herbogal
dep. 09:37
arr. 09:38
dep. 09:38
1 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
2 km
Svrljig, Cuka
arr. 09:48
dep. 09:48
8 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 09:49
dep. 09:49
9 km
Drajinac, Intersection
arr. 09:50
dep. 09:50
10 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
16 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 10:04
dep. 10:04
19 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 10:05
dep. 10:05
20 km
Rgoste, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
29 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 10:20
dep. 10:20
31 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 10:23
dep. 10:23
32 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 10:24
dep. 10:24
33 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
34 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:32
35 km
09:37 10:32 (00:55)
Krka - HerbogalJugopetrol
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Krka - Herbogal
dep. 09:37
arr. 09:38
dep. 09:38
1 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
2 km
Svrljig, Cuka
arr. 09:48
dep. 09:48
8 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 09:49
dep. 09:49
9 km
Drajinac, Intersection
arr. 09:50
dep. 09:50
10 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
16 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 10:04
dep. 10:04
19 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 10:05
dep. 10:05
20 km
Rgoste, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
29 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 10:20
dep. 10:20
31 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 10:23
dep. 10:23
32 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 10:24
dep. 10:24
33 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
34 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:32
35 km
15:07 15:55 (00:48)
Krka - HerbogalBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Krka - Herbogal
dep. 15:07
arr. 15:08
dep. 15:08
1.2 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
2.2 km
Svrljig, Cuka
arr. 15:18
dep. 15:18
4.3 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 15:19
dep. 15:19
6.8 km
Drajinac, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
9.2 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
16.2 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 15:34
dep. 15:34
19.2 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 15:35
dep. 15:35
20.2 km
Rgoste, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
26.7 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 15:50
dep. 15:50
31.2 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 15:52
dep. 15:52
32.2 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 15:54
dep. 15:54
33.2 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:55
34.2 km
17:45 18:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 17:45
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 18:05
dep. 18:05
17 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 18:07
dep. 18:07
18 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 18:23
29 km
18:35 19:25 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 18:35
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
12 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 19:12
dep. 19:12
16 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 19:18
dep. 19:18
18 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 19:24
dep. 19:24
28 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:25
32 km
Svrljig - Knjazevac timetable
Departures on: saturday, 06.03.2021.
09:15 10:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 09:15
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
20 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 09:45
dep. 09:45
26 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:00
43 km
09:37 10:32 (00:55)
Krka - HerbogalJugopetrol
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Krka - Herbogal
dep. 09:37
arr. 09:38
dep. 09:38
1 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
2 km
Svrljig, Cuka
arr. 09:48
dep. 09:48
8 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 09:49
dep. 09:49
9 km
Drajinac, Intersection
arr. 09:50
dep. 09:50
10 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
16 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 10:04
dep. 10:04
19 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 10:05
dep. 10:05
20 km
Rgoste, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
29 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 10:20
dep. 10:20
31 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 10:23
dep. 10:23
32 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 10:24
dep. 10:24
33 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
34 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:32
35 km
15:07 15:55 (00:48)
Krka - HerbogalBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Krka - Herbogal
dep. 15:07
arr. 15:08
dep. 15:08
1.2 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
2.2 km
Svrljig, Cuka
arr. 15:18
dep. 15:18
4.3 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 15:19
dep. 15:19
6.8 km
Drajinac, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
9.2 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
16.2 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 15:34
dep. 15:34
19.2 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 15:35
dep. 15:35
20.2 km
Rgoste, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
26.7 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 15:50
dep. 15:50
31.2 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 15:52
dep. 15:52
32.2 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 15:54
dep. 15:54
33.2 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:55
34.2 km
17:45 18:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 17:45
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 18:05
dep. 18:05
17 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 18:07
dep. 18:07
18 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 18:23
29 km
18:35 19:25 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 18:35
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
12 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za Krentu
arr. 19:12
dep. 19:12
16 km
Ponor kod Knjazevca, Raskrsnica za selo
arr. 19:18
dep. 19:18
18 km
Knjazevac, Raskrsnica za Zlne
arr. 19:24
dep. 19:24
28 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:25
32 km

Naselja Svrljig i Knjazevac su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svrljig je u 09:15 h, dok je poslednji polazak u 18:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.