Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Svrljig - Knjazevac timetable

sunday, 26.05.2019.
08:10 09:02 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 08:10
Drajinac, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
7 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
14 km
Krenta, Intersection
arr. 08:34
dep. 08:34
17 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
18 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 08:50
dep. 08:50
30 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 08:53
dep. 08:53
31 km
Knjazevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
32 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 09:02
33 km
09:15 10:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 09:15
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
20 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
26 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:00
43 km
09:40 10:32 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 09:40
Svrljig, Čuka
arr. 09:48
dep. 09:48
6 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 09:49
dep. 09:49
7 km
Drajinac, Intersection
arr. 09:50
dep. 09:50
8 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
14 km
Krenta, Intersection
arr. 10:04
dep. 10:04
17 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
18 km
Rgoste, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
27 km
Zlne, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
29 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 10:23
dep. 10:23
30 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 10:24
dep. 10:24
31 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
32 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:32
33 km
15:10 15:58 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 15:10
Drajinac, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
7 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
14 km
Krenta, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
17 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
18 km
Zlne, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
29 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 15:52
dep. 15:52
30 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
32 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 15:58
34 km
16:55 17:47 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 16:55
Svrljig, Čuka
arr. 17:03
dep. 17:03
6 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 17:04
dep. 17:04
7 km
Drajinac, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
8 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
14 km
Krenta, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
17 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
18 km
Rgoste, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
27 km
Zlne, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
29 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 17:38
dep. 17:38
30 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 17:39
dep. 17:39
31 km
Knjazevac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
32 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 17:47
33 km
18:00 18:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 18:00
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 18:08
dep. 18:08
7 km
Drajinac, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
8 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
14 km
Krenta, Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
17 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
18 km
Rgoste, Intersection
arr. 18:38
dep. 18:38
27 km
Zlne, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
29 km
Knjazevac, Crvenicki put
arr. 18:42
dep. 18:42
30 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:45
32 km
18:35 19:25 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 18:35
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
12 km
Krenta, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
16 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
18 km
Zlne, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
28 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:25
32 km

Naselja Svrljig i Knjazevac su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svrljig je u 08:10 h, dok je poslednji polazak u 18:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.