Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Svrljig - Knjazevac timetable

thursday, 02.07.2020.
09:15 10:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 09:15
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
20 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
26 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:00
43 km
09:40 10:32 (00:52)
Bus stationJugopetrol
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 09:40
Svrljig, Cuka
arr. 09:48
dep. 09:48
6 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 09:49
dep. 09:49
7 km
Drajinac, Intersection
arr. 09:50
dep. 09:50
8 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
14 km
Krenta, Intersection
arr. 10:04
dep. 10:04
17 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
18 km
Rgoste, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
27 km
Zlne, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
29 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 10:23
dep. 10:23
30 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 10:24
dep. 10:24
31 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
32 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:32
33 km
15:10 15:58 (00:48)
Bus stationJugopetrol
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 15:10
Drajinac, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
7 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
14 km
Krenta, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
17 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
18 km
Zlne, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
29 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 15:52
dep. 15:52
30 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
32 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 15:58
34 km
17:45 18:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 17:45
Krenta, Intersection
arr. 18:05
dep. 18:05
17 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
18 km
Zlne, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
29 km
Crvenje
arr. 18:26
dep. 18:26
30 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:30
32 km
18:35 19:25 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 18:35
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
12 km
Krenta, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
16 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
18 km
Zlne, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
28 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:25
32 km
21:10 21:46 (00:36)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 21:10
Svrljig, Cuka
arr. 21:13
dep. 21:13
2 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 21:16
dep. 21:16
4.5 km
Drajinac, Intersection
arr. 21:19
dep. 21:19
6.4 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
11.1 km
Krenta, Intersection
arr. 21:27
dep. 21:27
14.4 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 21:44
dep. 21:44
28.1 km
Knjazevac, Bus station
arr. 21:46
28.8 km
Svrljig - Knjazevac timetable
Departures on: friday, 03.07.2020.
09:15 10:00 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 09:15
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
20 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 09:45
dep. 09:45
26 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:00
43 km
09:40 10:32 (00:52)
Bus stationJugopetrol
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 09:40
Svrljig, Cuka
arr. 09:48
dep. 09:48
6 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 09:49
dep. 09:49
7 km
Drajinac, Intersection
arr. 09:50
dep. 09:50
8 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
14 km
Krenta, Intersection
arr. 10:04
dep. 10:04
17 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
18 km
Rgoste, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
27 km
Zlne, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
29 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 10:23
dep. 10:23
30 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 10:24
dep. 10:24
31 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
32 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:32
33 km
15:10 15:58 (00:48)
Bus stationJugopetrol
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 15:10
Drajinac, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
7 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
14 km
Krenta, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
17 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
18 km
Zlne, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
29 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 15:52
dep. 15:52
30 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
32 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 15:58
34 km
17:45 18:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 17:45
Krenta, Intersection
arr. 18:05
dep. 18:05
17 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
18 km
Zlne, Intersection
arr. 18:23
dep. 18:23
29 km
Crvenje
arr. 18:26
dep. 18:26
30 km
Knjazevac, Bus station
arr. 18:30
32 km
18:35 19:25 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 18:35
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
12 km
Krenta, Intersection
arr. 19:12
dep. 19:12
16 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
18 km
Zlne, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
28 km
Knjazevac, Bus station
arr. 19:25
32 km
21:10 21:46 (00:36)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 21:10
Svrljig, Cuka
arr. 21:13
dep. 21:13
2 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 21:16
dep. 21:16
4.5 km
Drajinac, Intersection
arr. 21:19
dep. 21:19
6.4 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
11.1 km
Krenta, Intersection
arr. 21:27
dep. 21:27
14.4 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 21:44
dep. 21:44
28.1 km
Knjazevac, Bus station
arr. 21:46
28.8 km

Naselja Svrljig i Knjazevac su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svrljig je u 09:15 h, dok je poslednji polazak u 21:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.