Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Svrljig - Galibabinac timetable

friday, 19.07.2019.
15:15 16:50 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Friday.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 15:15
Svrljig, Bolnica
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Svrljig, E.I.
arr. 15:19
dep. 15:19
1.7 km
Merdzelat, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
2.7 km
Nisevac
arr. 15:30
dep. 15:30
6.3 km
Pluzina kod Svrljiga
arr. 15:35
dep. 15:35
9.5 km
Pluzina kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
12.7 km
Lalinac kod Svrljiga
arr. 15:55
dep. 15:55
18.1 km
Lalinac kod Svrljiga, Skola
arr. 15:58
dep. 15:58
18.5 km
Slivje
arr. 16:02
dep. 16:02
19.9 km
Slivje, Vetrila raskrsnica
arr. 16:32
dep. 16:32
31.1 km
Popsica
arr. 16:24
dep. 16:24
26.6 km
Davidovac kod Svrljiga
arr. 16:41
dep. 16:41
37.1 km
Radmirovac
arr. 16:43
dep. 16:43
37.7 km
Galibabinac
arr. 16:50
41.8 km
Svrljig - Galibabinac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
15:15 16:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Monday, Thursday.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 15:15
Svrljig, Bolnica
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Svrljig, E.I.
arr. 15:19
dep. 15:19
1.7 km
Merdzelat, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
2.7 km
Nisevac
arr. 15:30
dep. 15:30
6.3 km
Pluzina kod Svrljiga
arr. 15:36
dep. 15:36
9.5 km
Pluzina kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
12.7 km
Lalinac kod Svrljiga
arr. 15:58
dep. 15:58
18.1 km
Lalinac kod Svrljiga, Skola
arr. 16:01
dep. 16:01
18.5 km
Slivje
arr. 16:06
dep. 16:06
19.9 km
Slivje, Vetrila raskrsnica
arr. 16:14
dep. 16:14
22.1 km
Davidovac kod Svrljiga
arr. 16:23
dep. 16:23
28.1 km
Radmirovac
arr. 16:25
dep. 16:25
28.7 km
Galibabinac
arr. 16:30
32.8 km
Svrljig - Galibabinac timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
12:30 13:22 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, Thursday.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 12:30
Svrljig, Bolnica
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Svrljig, E.I.
arr. 12:35
dep. 12:35
1.7 km
Nisevac
arr. 12:41
dep. 12:41
6.3 km
Pluzina kod Svrljiga
arr. 12:45
dep. 12:45
9.5 km
Pluzina kod Svrljiga, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
12.7 km
Lalinac kod Svrljiga
arr. 12:58
dep. 12:58
18.1 km
Lalinac kod Svrljiga, Skola
arr. 12:59
dep. 12:59
18.5 km
Slivje
arr. 13:01
dep. 13:01
19.9 km
Slivje, Vetrila raskrsnica
arr. 13:04
dep. 13:04
22.1 km
Davidovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
31.1 km
Davidovac kod Svrljiga
arr. 13:11
dep. 13:11
32 km
Radmirovac
arr. 13:14
dep. 13:14
37.7 km
Radmirovac, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
38 km
Galibabinac
arr. 13:22
41.8 km
15:15 16:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Monday, Thursday.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 15:15
Svrljig, Bolnica
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Svrljig, E.I.
arr. 15:19
dep. 15:19
1.7 km
Merdzelat, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
2.7 km
Nisevac
arr. 15:30
dep. 15:30
6.3 km
Pluzina kod Svrljiga
arr. 15:36
dep. 15:36
9.5 km
Pluzina kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
12.7 km
Lalinac kod Svrljiga
arr. 15:58
dep. 15:58
18.1 km
Lalinac kod Svrljiga, Skola
arr. 16:01
dep. 16:01
18.5 km
Slivje
arr. 16:06
dep. 16:06
19.9 km
Slivje, Vetrila raskrsnica
arr. 16:14
dep. 16:14
22.1 km
Davidovac kod Svrljiga
arr. 16:23
dep. 16:23
28.1 km
Radmirovac
arr. 16:25
dep. 16:25
28.7 km
Galibabinac
arr. 16:30
32.8 km
Svrljig - Galibabinac timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
15:15 16:50 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Friday.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 15:15
Svrljig, Bolnica
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Svrljig, E.I.
arr. 15:19
dep. 15:19
1.7 km
Merdzelat, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
2.7 km
Nisevac
arr. 15:30
dep. 15:30
6.3 km
Pluzina kod Svrljiga
arr. 15:35
dep. 15:35
9.5 km
Pluzina kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
12.7 km
Lalinac kod Svrljiga
arr. 15:55
dep. 15:55
18.1 km
Lalinac kod Svrljiga, Skola
arr. 15:58
dep. 15:58
18.5 km
Slivje
arr. 16:02
dep. 16:02
19.9 km
Slivje, Vetrila raskrsnica
arr. 16:32
dep. 16:32
31.1 km
Popsica
arr. 16:24
dep. 16:24
26.6 km
Davidovac kod Svrljiga
arr. 16:41
dep. 16:41
37.1 km
Radmirovac
arr. 16:43
dep. 16:43
37.7 km
Galibabinac
arr. 16:50
41.8 km
Svrljig - Galibabinac timetable
Departures on: monday, 29.07.2019.
15:15 16:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Monday, Thursday.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 15:15
Svrljig, Bolnica
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Svrljig, E.I.
arr. 15:19
dep. 15:19
1.7 km
Merdzelat, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
2.7 km
Nisevac
arr. 15:30
dep. 15:30
6.3 km
Pluzina kod Svrljiga
arr. 15:36
dep. 15:36
9.5 km
Pluzina kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
12.7 km
Lalinac kod Svrljiga
arr. 15:58
dep. 15:58
18.1 km
Lalinac kod Svrljiga, Skola
arr. 16:01
dep. 16:01
18.5 km
Slivje
arr. 16:06
dep. 16:06
19.9 km
Slivje, Vetrila raskrsnica
arr. 16:14
dep. 16:14
22.1 km
Davidovac kod Svrljiga
arr. 16:23
dep. 16:23
28.1 km
Radmirovac
arr. 16:25
dep. 16:25
28.7 km
Galibabinac
arr. 16:30
32.8 km
Svrljig - Galibabinac timetable
Departures on: thursday, 01.08.2019.
12:30 13:22 (00:52)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Srbiji, Thursday.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 12:30
Svrljig, Bolnica
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Svrljig, E.I.
arr. 12:35
dep. 12:35
1.7 km
Nisevac
arr. 12:41
dep. 12:41
6.3 km
Pluzina kod Svrljiga
arr. 12:45
dep. 12:45
9.5 km
Pluzina kod Svrljiga, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
12.7 km
Lalinac kod Svrljiga
arr. 12:58
dep. 12:58
18.1 km
Lalinac kod Svrljiga, Skola
arr. 12:59
dep. 12:59
18.5 km
Slivje
arr. 13:01
dep. 13:01
19.9 km
Slivje, Vetrila raskrsnica
arr. 13:04
dep. 13:04
22.1 km
Davidovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
31.1 km
Davidovac kod Svrljiga
arr. 13:11
dep. 13:11
32 km
Radmirovac
arr. 13:14
dep. 13:14
37.7 km
Radmirovac, Intersection
arr. 13:15
dep. 13:15
38 km
Galibabinac
arr. 13:22
41.8 km
15:15 16:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Monday, Thursday.
Stations
Arrival
Departure
Svrljig, Bus station
dep. 15:15
Svrljig, Bolnica
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Svrljig, E.I.
arr. 15:19
dep. 15:19
1.7 km
Merdzelat, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
2.7 km
Nisevac
arr. 15:30
dep. 15:30
6.3 km
Pluzina kod Svrljiga
arr. 15:36
dep. 15:36
9.5 km
Pluzina kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
12.7 km
Lalinac kod Svrljiga
arr. 15:58
dep. 15:58
18.1 km
Lalinac kod Svrljiga, Skola
arr. 16:01
dep. 16:01
18.5 km
Slivje
arr. 16:06
dep. 16:06
19.9 km
Slivje, Vetrila raskrsnica
arr. 16:14
dep. 16:14
22.1 km
Davidovac kod Svrljiga
arr. 16:23
dep. 16:23
28.1 km
Radmirovac
arr. 16:25
dep. 16:25
28.7 km
Galibabinac
arr. 16:30
32.8 km

Naselja Svrljig i Galibabinac su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 52min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svrljig je u 12:30 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.