Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Svilajnac - Vrnjacka Banja timetable

monday, 18.11.2019.
06:00 09:15 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:00
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Medveda kod Despotovca
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Veliki Popovic, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
23 km
Drazmirovac
arr. 06:35
dep. 06:35
28 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 06:40
dep. 06:40
30 km
Ribare kod Jagodine
arr. 06:45
dep. 06:45
35 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:00
40 km
Cuprija, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
51 km
Paracin, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
60 km
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
79 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
82 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
100 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
105 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
114 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
116 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
122 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
123 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
128 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
134 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
138 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
142 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
145 km
07:45 10:15 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 07:45
Kragujevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
43.7 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:15
105.3 km
14:00 16:20 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:00
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
42 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
48 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
51 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
58 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
63 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
70 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
78 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
96 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
108 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
112 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
123 km
Svilajnac - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
06:00 09:15 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:00
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Medveda kod Despotovca
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Veliki Popovic, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
23 km
Drazmirovac
arr. 06:35
dep. 06:35
28 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 06:40
dep. 06:40
30 km
Ribare kod Jagodine
arr. 06:45
dep. 06:45
35 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:00
40 km
Cuprija, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
51 km
Paracin, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
60 km
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
79 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
82 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
100 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
105 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
114 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
116 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
122 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
123 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
128 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
134 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
138 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
142 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
145 km
07:45 10:15 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 07:45
Kragujevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
43.7 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:15
105.3 km
14:00 16:20 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:00
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
42 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
48 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
51 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
58 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
63 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
70 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
78 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
96 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
108 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
112 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
123 km
Svilajnac - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: wednesday, 20.11.2019.
06:00 09:15 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:00
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Medveda kod Despotovca
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Veliki Popovic, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
23 km
Drazmirovac
arr. 06:35
dep. 06:35
28 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 06:40
dep. 06:40
30 km
Ribare kod Jagodine
arr. 06:45
dep. 06:45
35 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:00
40 km
Cuprija, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
51 km
Paracin, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
60 km
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
79 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
82 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
100 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
105 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
114 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
116 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
122 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
123 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
128 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
134 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
138 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
142 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
145 km
07:45 10:15 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 07:45
Kragujevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
43.7 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:15
105.3 km
14:00 16:20 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:00
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
42 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
48 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
51 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
58 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
63 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
70 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
78 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
96 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
108 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
112 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
123 km

Naselja Svilajnac i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~125 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 03h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svilajnac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.