Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Svilajnac - Vrnjacka Banja timetable

monday, 24.02.2020.
07:45 10:15 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 07:45
Kragujevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
43.7 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:15
105.3 km
14:00 16:20 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:00
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
42 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
48 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
51 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
58 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
63 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
70 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
78 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
96 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
108 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
112 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
123 km
Svilajnac - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
07:45 10:15 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 07:45
Kragujevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
43.7 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:15
105.3 km
14:00 16:20 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:00
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
42 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
48 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
51 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
58 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
63 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
70 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
78 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
96 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
108 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
112 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
123 km
Svilajnac - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
07:45 10:15 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 07:45
Kragujevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
43.7 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:15
105.3 km
14:00 16:20 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:00
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
42 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
48 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
51 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
58 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
63 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
70 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
78 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
96 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
108 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
112 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
123 km
Svilajnac - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
07:45 10:15 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 07:45
Kragujevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
43.7 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:15
105.3 km
14:00 16:20 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:00
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
42 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
48 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
51 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
58 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
63 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
70 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
78 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
96 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
108 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
112 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
123 km

Naselja Svilajnac i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~115 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 02h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svilajnac je u 07:45 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.