Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Svilajnac - Vrnjacka Banja timetable

sunday, 21.07.2019.
06:00 09:15 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:00
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Medveda kod Despotovca
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Veliki Popovic, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
23 km
Drazmirovac
arr. 06:35
dep. 06:35
28 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 06:40
dep. 06:40
30 km
Ribare kod Jagodine
arr. 06:45
dep. 06:45
35 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:00
40 km
Cuprija, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
51 km
Paracin, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
60 km
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
79 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
82 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
100 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
105 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
114 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
116 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
122 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
123 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
128 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
134 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
138 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
142 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
145 km
07:45 10:15 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 07:45
Kragujevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
43.7 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:15
105.3 km
14:00 16:20 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:00
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
42 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
48 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
51 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
58 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
63 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
70 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
78 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
96 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
108 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
112 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
123 km
Svilajnac - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:00 09:15 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:00
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Medveda kod Despotovca
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Veliki Popovic, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
23 km
Drazmirovac
arr. 06:35
dep. 06:35
28 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 06:40
dep. 06:40
30 km
Ribare kod Jagodine
arr. 06:45
dep. 06:45
35 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:00
40 km
Cuprija, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
51 km
Paracin, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
60 km
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
79 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
82 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
100 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
105 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
114 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
116 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
122 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
123 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
128 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
134 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
138 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
142 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
145 km
07:45 10:15 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 07:45
Kragujevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
43.7 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:15
105.3 km
14:00 16:20 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:00
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
42 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
48 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
51 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
58 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
63 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
70 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
78 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
96 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
108 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
112 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
123 km
Svilajnac - Vrnjacka Banja timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
06:00 09:15 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:00
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Medveda kod Despotovca
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Veliki Popovic, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
23 km
Drazmirovac
arr. 06:35
dep. 06:35
28 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 06:40
dep. 06:40
30 km
Ribare kod Jagodine
arr. 06:45
dep. 06:45
35 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:00
40 km
Cuprija, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
51 km
Paracin, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
60 km
Pojate, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
75 km
Cicevac, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
79 km
Stalac, Intersection
arr. 07:55
dep. 07:55
82 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:20
100 km
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
dep. 08:25
105 km
Bresno Polje
arr. 08:35
dep. 08:35
114 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
116 km
Pocekovina, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
122 km
Pocekovina, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
123 km
Gornji Ribnik
arr. 08:52
dep. 08:52
128 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
134 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 09:05
dep. 09:05
138 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:10
dep. 09:10
142 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:15
145 km
07:45 10:15 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 07:45
Kragujevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
43.7 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:15
105.3 km
14:00 16:20 (02:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 14:00
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
10 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
42 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
48 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
51 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
58 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
63 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
70 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
78 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
96 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
108 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
112 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
123 km

Naselja Svilajnac i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~125 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 03h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svilajnac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.