Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Svilajnac - Roanda timetable

friday, 22.11.2019.
06:15 07:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:15
Svilajnac, DZ Resava
arr. 06:17
dep. 06:17
0.8 km
Lukovica, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
3.7 km
Lukovica, 2
arr. 06:23
dep. 06:23
4.4 km
Bobovo, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
6.7 km
Bobovo, Trafo
arr. 06:30
dep. 06:30
7.6 km
Bobovo, Tockov put
arr. 06:32
dep. 06:32
8.6 km
Sedlare kod Svilajnca, S
arr. 06:35
dep. 06:35
10.5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:37
dep. 06:37
11.7 km
Troponje, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
13.5 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
20.4 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
21.6 km
Subotica kod Svilajnca, S
arr. 06:55
dep. 06:55
23.8 km
Roanda
arr. 07:00
27.6 km
10:50 11:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 10:50
Svilajnac, DZ Resava
arr. 10:52
dep. 10:52
0.8 km
Lukovica, 1
arr. 10:56
dep. 10:56
3.7 km
Lukovica, 2
arr. 10:58
dep. 10:58
4.4 km
Bobovo, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
6.7 km
Bobovo, Trafo
arr. 11:05
dep. 11:05
7.6 km
Bobovo, Tockov put
arr. 11:08
dep. 11:08
8.6 km
Sedlare kod Svilajnca, S
arr. 11:15
dep. 11:15
10.5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
11.7 km
Troponje, Intersection
arr. 11:32
dep. 11:32
18.8 km
Troponje, S
arr. 11:27
dep. 11:27
16.1 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 11:34
dep. 11:34
20.4 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 11:36
dep. 11:36
21.6 km
Subotica kod Svilajnca, S
arr. 11:40
dep. 11:40
23.8 km
Roanda
arr. 11:45
27.6 km
13:30 14:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 13:30
Svilajnac, DZ Resava
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Dublje kod Svilajnca, Raksrsnica 2
arr. 13:38
dep. 13:38
3.2 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
12.4 km
Sedlare kod Svilajnca, S
arr. 13:52
dep. 13:52
10.2 km
Troponje, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
19.5 km
Troponje, S
arr. 14:02
dep. 14:02
16.8 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
21.1 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
22.4 km
Subotica kod Svilajnca, S
arr. 14:15
dep. 14:15
24.5 km
Roanda
arr. 14:20
28.3 km
15:20 16:15 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 15:20
Svilajnac, DZ Resava
arr. 15:22
dep. 15:22
0.8 km
Lukovica, 1
arr. 15:26
dep. 15:26
3.7 km
Lukovica, 2
arr. 15:28
dep. 15:28
4.4 km
Bobovo, Intersection
arr. 15:33
dep. 15:33
6.7 km
Bobovo, Trafo
arr. 15:35
dep. 15:35
7.6 km
Bobovo, Tockov put
arr. 15:38
dep. 15:38
8.6 km
Sedlare kod Svilajnca, S
arr. 15:45
dep. 15:45
10.5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:48
dep. 15:48
11.7 km
Troponje, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
18.8 km
Troponje, S
arr. 15:57
dep. 15:57
16.1 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
20.4 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
21.6 km
Subotica kod Svilajnca, S
arr. 16:10
dep. 16:10
23.8 km
Roanda
arr. 16:15
27.6 km
Svilajnac - Roanda timetable
Departures on: monday, 25.11.2019.
06:15 07:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:15
Svilajnac, DZ Resava
arr. 06:17
dep. 06:17
0.8 km
Lukovica, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
3.7 km
Lukovica, 2
arr. 06:23
dep. 06:23
4.4 km
Bobovo, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
6.7 km
Bobovo, Trafo
arr. 06:30
dep. 06:30
7.6 km
Bobovo, Tockov put
arr. 06:32
dep. 06:32
8.6 km
Sedlare kod Svilajnca, S
arr. 06:35
dep. 06:35
10.5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:37
dep. 06:37
11.7 km
Troponje, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
13.5 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
20.4 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
21.6 km
Subotica kod Svilajnca, S
arr. 06:55
dep. 06:55
23.8 km
Roanda
arr. 07:00
27.6 km
10:50 11:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 10:50
Svilajnac, DZ Resava
arr. 10:52
dep. 10:52
0.8 km
Lukovica, 1
arr. 10:56
dep. 10:56
3.7 km
Lukovica, 2
arr. 10:58
dep. 10:58
4.4 km
Bobovo, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
6.7 km
Bobovo, Trafo
arr. 11:05
dep. 11:05
7.6 km
Bobovo, Tockov put
arr. 11:08
dep. 11:08
8.6 km
Sedlare kod Svilajnca, S
arr. 11:15
dep. 11:15
10.5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
11.7 km
Troponje, Intersection
arr. 11:32
dep. 11:32
18.8 km
Troponje, S
arr. 11:27
dep. 11:27
16.1 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 11:34
dep. 11:34
20.4 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 11:36
dep. 11:36
21.6 km
Subotica kod Svilajnca, S
arr. 11:40
dep. 11:40
23.8 km
Roanda
arr. 11:45
27.6 km
13:30 14:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 13:30
Svilajnac, DZ Resava
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Dublje kod Svilajnca, Raksrsnica 2
arr. 13:38
dep. 13:38
3.2 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 13:55
dep. 13:55
12.4 km
Sedlare kod Svilajnca, S
arr. 13:52
dep. 13:52
10.2 km
Troponje, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
19.5 km
Troponje, S
arr. 14:02
dep. 14:02
16.8 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
21.1 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
22.4 km
Subotica kod Svilajnca, S
arr. 14:15
dep. 14:15
24.5 km
Roanda
arr. 14:20
28.3 km
15:20 16:15 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 15:20
Svilajnac, DZ Resava
arr. 15:22
dep. 15:22
0.8 km
Lukovica, 1
arr. 15:26
dep. 15:26
3.7 km
Lukovica, 2
arr. 15:28
dep. 15:28
4.4 km
Bobovo, Intersection
arr. 15:33
dep. 15:33
6.7 km
Bobovo, Trafo
arr. 15:35
dep. 15:35
7.6 km
Bobovo, Tockov put
arr. 15:38
dep. 15:38
8.6 km
Sedlare kod Svilajnca, S
arr. 15:45
dep. 15:45
10.5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:48
dep. 15:48
11.7 km
Troponje, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
18.8 km
Troponje, S
arr. 15:57
dep. 15:57
16.1 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
20.4 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
21.6 km
Subotica kod Svilajnca, S
arr. 16:10
dep. 16:10
23.8 km
Roanda
arr. 16:15
27.6 km

Naselja Svilajnac i Roanda su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svilajnac je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 15:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.