Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Svilajnac - Jagodina timetable

monday, 24.02.2020.
08:25 09:15 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:25
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
44 km
Svilajnac - Jagodina timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
08:25 09:15 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:25
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
44 km
Svilajnac - Jagodina timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
08:25 09:15 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:25
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
44 km
Svilajnac - Jagodina timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
08:25 09:15 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:25
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
44 km
Svilajnac - Jagodina timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
08:25 09:15 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:25
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
44 km
15:15 15:55 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 15:15
Jagodina, Bus station
arr. 15:55
44 km
18:15 19:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom školskog danima u Srbiji, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 18:15
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 18:23
dep. 18:23
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 18:28
dep. 18:28
9 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 18:30
dep. 18:30
10.4 km
Jasenovo kod Despotovca, Izlaz za regionalni put
arr. 18:32
dep. 18:32
12.4 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
13.7 km
Medveda kod Despotovca
arr. 18:37
dep. 18:37
15.9 km
Veliki Popovic, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
19.7 km
Balajnac kod Despotovca, ulaz
arr. 18:48
dep. 18:48
22.9 km
Drazmirovac, Pocetak sela
arr. 18:55
dep. 18:55
28 km
Glogovac kod Jagodine, Dom
arr. 18:59
dep. 18:59
30.7 km
Ribare kod Jagodine, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
34.9 km
Jagodina, Bus station
arr. 19:15
40 km

Naselja Svilajnac i Jagodina su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svilajnac je u 08:25 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.