Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Svilajnac - Jagodina timetable

thursday, 15.11.2018.
06:00 06:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:00
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Medveda kod Despotovca
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Veliki Popovic, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
23 km
Drazmirovac
arr. 06:35
dep. 06:35
28 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 06:40
dep. 06:40
30 km
Ribare kod Jagodine
arr. 06:45
dep. 06:45
35 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:55
40 km
08:25 09:15 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:25
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
44 km
15:30 16:07 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 15:30
Svilajnac, TE Morava
arr. 15:34
dep. 15:34
4 km
Markovac kod Velike Plane, P
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:07
44 km
 
Departures on: friday, 16.11.2018.
06:00 06:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:00
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Medveda kod Despotovca
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Veliki Popovic, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
23 km
Drazmirovac
arr. 06:35
dep. 06:35
28 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 06:40
dep. 06:40
30 km
Ribare kod Jagodine
arr. 06:45
dep. 06:45
35 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:55
40 km
08:25 09:15 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:25
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
44 km
15:15 15:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 15:15
Jagodina, Bus station
arr. 15:55
44 km
15:30 16:07 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 15:30
Svilajnac, TE Morava
arr. 15:34
dep. 15:34
4 km
Markovac kod Velike Plane, P
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:07
44 km
18:15 19:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom školskog danima u Srbiji, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 18:15
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 18:23
dep. 18:23
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 18:28
dep. 18:28
9 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 18:30
dep. 18:30
10.4 km
Jasenovo kod Despotovca, Izlaz za regionalni put
arr. 18:32
dep. 18:32
12.4 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
13.7 km
Medveda kod Despotovca
arr. 18:37
dep. 18:37
15.9 km
Veliki Popovic, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
19.7 km
Balajnac kod Despotovca, ulaz
arr. 18:48
dep. 18:48
22.9 km
Drazmirovac, Pocetak sela
arr. 18:55
dep. 18:55
28 km
Glogovac kod Jagodine, Dom
arr. 18:59
dep. 18:59
30.7 km
Ribare kod Jagodine, raskrsnica
arr. 19:06
dep. 19:06
34.9 km
Jagodina, Bus station
arr. 19:15
40 km

Naselja Svilajnac i Jagodina su međusobno udaljena ~43 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svilajnac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.