Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Svilajnac - Jagodina timetable

monday, 20.05.2019.
06:00 06:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:00
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Medveda kod Despotovca
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Veliki Popovic, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
23 km
Drazmirovac
arr. 06:35
dep. 06:35
28 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 06:40
dep. 06:40
30 km
Ribare kod Jagodine
arr. 06:45
dep. 06:45
35 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:55
40 km
08:25 09:15 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:25
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
44 km
15:30 16:07 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 15:30
Svilajnac, TE Morava
arr. 15:34
dep. 15:34
4 km
Markovac kod Velike Plane, P
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:07
44 km
 
Departures on: tuesday, 21.05.2019.
06:00 06:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:00
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Medveda kod Despotovca
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Veliki Popovic, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
23 km
Drazmirovac
arr. 06:35
dep. 06:35
28 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 06:40
dep. 06:40
30 km
Ribare kod Jagodine
arr. 06:45
dep. 06:45
35 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:55
40 km
08:25 09:15 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:25
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
44 km
15:30 16:07 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 15:30
Svilajnac, TE Morava
arr. 15:34
dep. 15:34
4 km
Markovac kod Velike Plane, P
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:07
44 km
 
Departures on: wednesday, 22.05.2019.
06:00 06:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:00
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Medveda kod Despotovca
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Veliki Popovic, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
23 km
Drazmirovac
arr. 06:35
dep. 06:35
28 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 06:40
dep. 06:40
30 km
Ribare kod Jagodine
arr. 06:45
dep. 06:45
35 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:55
40 km
08:25 09:15 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:25
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
44 km
15:30 16:07 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 15:30
Svilajnac, TE Morava
arr. 15:34
dep. 15:34
4 km
Markovac kod Velike Plane, P
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:07
44 km

Naselja Svilajnac i Jagodina su međusobno udaljena ~43 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svilajnac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.