Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Svilajnac - Jagodina timetable

tuesday, 10.12.2019.
06:00 06:55 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:00
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Medveda kod Despotovca
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Veliki Popovic, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
23 km
Drazmirovac
arr. 06:35
dep. 06:35
28 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 06:40
dep. 06:40
30 km
Ribare kod Jagodine
arr. 06:45
dep. 06:45
35 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:55
40 km
08:25 09:15 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:25
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
44 km
Svilajnac - Jagodina timetable
Departures on: wednesday, 11.12.2019.
06:00 06:55 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:00
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Medveda kod Despotovca
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Veliki Popovic, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
23 km
Drazmirovac
arr. 06:35
dep. 06:35
28 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 06:40
dep. 06:40
30 km
Ribare kod Jagodine
arr. 06:45
dep. 06:45
35 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:55
40 km
08:25 09:15 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:25
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
44 km
Svilajnac - Jagodina timetable
Departures on: thursday, 12.12.2019.
06:00 06:55 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:00
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Medveda kod Despotovca
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Veliki Popovic, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
23 km
Drazmirovac
arr. 06:35
dep. 06:35
28 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 06:40
dep. 06:40
30 km
Ribare kod Jagodine
arr. 06:45
dep. 06:45
35 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:55
40 km
08:25 09:15 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:25
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
44 km
Svilajnac - Jagodina timetable
Departures on: friday, 13.12.2019.
06:00 06:55 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, utorkom bez praznika, sredom bez praznika, četvrtkom bez praznika, petkom bez praznika, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 06:00
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
10 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Medveda kod Despotovca
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Veliki Popovic, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Balajnac kod Despotovca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
23 km
Drazmirovac
arr. 06:35
dep. 06:35
28 km
Glogovac kod Jagodine
arr. 06:40
dep. 06:40
30 km
Ribare kod Jagodine
arr. 06:45
dep. 06:45
35 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:55
40 km
08:25 09:15 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 08:25
Jagodina, Bus station
arr. 09:15
44 km
15:15 15:55 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 15:15
Jagodina, Bus station
arr. 15:55
44 km
18:15 19:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: petkom školskog danima u Srbiji, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Svilajnac, Bus station
dep. 18:15
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 18:23
dep. 18:23
5 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 18:28
dep. 18:28
9 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 18:30
dep. 18:30
10.4 km
Jasenovo kod Despotovca, Izlaz za regionalni put
arr. 18:32
dep. 18:32
12.4 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
13.7 km
Medveda kod Despotovca
arr. 18:37
dep. 18:37
15.9 km
Veliki Popovic, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
19.7 km
Balajnac kod Despotovca, ulaz
arr. 18:48
dep. 18:48
22.9 km
Drazmirovac, Pocetak sela
arr. 18:55
dep. 18:55
28 km
Glogovac kod Jagodine, Dom
arr. 18:59
dep. 18:59
30.7 km
Ribare kod Jagodine, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
34.9 km
Jagodina, Bus station
arr. 19:15
40 km

Naselja Svilajnac i Jagodina su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Svilajnac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.