Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Suvaja kod Krusevca - Parunovac timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:35 06:20 (00:45)
Majdevo 3 - B - Raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 05:35
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 05:37
dep. 05:37
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Grkljane, Malo
arr. 05:40
dep. 05:40
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
4 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 05:43
dep. 05:43
4.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Mali Kupci
arr. 05:47
dep. 05:47
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:49
dep. 05:49
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 05:51
dep. 05:51
8.5 km
Savrane, 2
arr. 05:55
dep. 05:55
10.5 km
Savrane, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
13.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
16 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 06:07
dep. 06:07
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
17 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
17.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 06:11
dep. 06:11
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:12
dep. 06:12
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:13
dep. 06:13
19.5 km
arr. 06:14
dep. 06:14
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:16
dep. 06:16
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 06:18
dep. 06:18
22.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:20
23.5 km
14:00 14:40 (00:40)
Majdevo 3 - B - Raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 14:00
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:01
dep. 14:01
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 14:02
dep. 14:02
2 km
Grkljane, Malo
arr. 14:03
dep. 14:03
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
4 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 14:06
dep. 14:06
4.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
5 km
Mali Kupci
arr. 14:08
dep. 14:08
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 14:10
dep. 14:10
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 14:12
dep. 14:12
8.5 km
Savrane, 2
arr. 14:15
dep. 14:15
10.5 km
Savrane, 1
arr. 14:17
dep. 14:17
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
13.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 14:24
dep. 14:24
15 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:26
dep. 14:26
16 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 14:27
dep. 14:27
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:28
dep. 14:28
17 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:29
dep. 14:29
17.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 14:31
dep. 14:31
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 14:32
dep. 14:32
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
19.5 km
arr. 14:34
dep. 14:34
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:36
dep. 14:36
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 14:38
dep. 14:38
22.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:40
23.5 km
Suvaja kod Krusevca - Parunovac timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
05:35 06:20 (00:45)
Majdevo 3 - B - Raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 05:35
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 05:37
dep. 05:37
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Grkljane, Malo
arr. 05:40
dep. 05:40
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
4 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 05:43
dep. 05:43
4.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Mali Kupci
arr. 05:47
dep. 05:47
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:49
dep. 05:49
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 05:51
dep. 05:51
8.5 km
Savrane, 2
arr. 05:55
dep. 05:55
10.5 km
Savrane, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
13.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
16 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 06:07
dep. 06:07
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
17 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
17.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 06:11
dep. 06:11
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:12
dep. 06:12
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:13
dep. 06:13
19.5 km
arr. 06:14
dep. 06:14
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:16
dep. 06:16
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 06:18
dep. 06:18
22.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:20
23.5 km
14:00 14:40 (00:40)
Majdevo 3 - B - Raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 14:00
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:01
dep. 14:01
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 14:02
dep. 14:02
2 km
Grkljane, Malo
arr. 14:03
dep. 14:03
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
4 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 14:06
dep. 14:06
4.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
5 km
Mali Kupci
arr. 14:08
dep. 14:08
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 14:10
dep. 14:10
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 14:12
dep. 14:12
8.5 km
Savrane, 2
arr. 14:15
dep. 14:15
10.5 km
Savrane, 1
arr. 14:17
dep. 14:17
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
13.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 14:24
dep. 14:24
15 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:26
dep. 14:26
16 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 14:27
dep. 14:27
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:28
dep. 14:28
17 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:29
dep. 14:29
17.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 14:31
dep. 14:31
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 14:32
dep. 14:32
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
19.5 km
arr. 14:34
dep. 14:34
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:36
dep. 14:36
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 14:38
dep. 14:38
22.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:40
23.5 km
Suvaja kod Krusevca - Parunovac timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
05:35 06:20 (00:45)
Majdevo 3 - B - Raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 05:35
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 05:37
dep. 05:37
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Grkljane, Malo
arr. 05:40
dep. 05:40
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
4 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 05:43
dep. 05:43
4.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Mali Kupci
arr. 05:47
dep. 05:47
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:49
dep. 05:49
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 05:51
dep. 05:51
8.5 km
Savrane, 2
arr. 05:55
dep. 05:55
10.5 km
Savrane, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
13.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
16 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 06:07
dep. 06:07
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
17 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
17.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 06:11
dep. 06:11
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:12
dep. 06:12
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:13
dep. 06:13
19.5 km
arr. 06:14
dep. 06:14
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:16
dep. 06:16
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 06:18
dep. 06:18
22.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:20
23.5 km
14:00 14:40 (00:40)
Majdevo 3 - B - Raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 14:00
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:01
dep. 14:01
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 14:02
dep. 14:02
2 km
Grkljane, Malo
arr. 14:03
dep. 14:03
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
4 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 14:06
dep. 14:06
4.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
5 km
Mali Kupci
arr. 14:08
dep. 14:08
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 14:10
dep. 14:10
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 14:12
dep. 14:12
8.5 km
Savrane, 2
arr. 14:15
dep. 14:15
10.5 km
Savrane, 1
arr. 14:17
dep. 14:17
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
13.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 14:24
dep. 14:24
15 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:26
dep. 14:26
16 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 14:27
dep. 14:27
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:28
dep. 14:28
17 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:29
dep. 14:29
17.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 14:31
dep. 14:31
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 14:32
dep. 14:32
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
19.5 km
arr. 14:34
dep. 14:34
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:36
dep. 14:36
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 14:38
dep. 14:38
22.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:40
23.5 km
Suvaja kod Krusevca - Parunovac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:35 06:20 (00:45)
Majdevo 3 - B - Raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 05:35
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 05:37
dep. 05:37
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Grkljane, Malo
arr. 05:40
dep. 05:40
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
4 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 05:43
dep. 05:43
4.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Mali Kupci
arr. 05:47
dep. 05:47
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:49
dep. 05:49
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 05:51
dep. 05:51
8.5 km
Savrane, 2
arr. 05:55
dep. 05:55
10.5 km
Savrane, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
13.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
16 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 06:07
dep. 06:07
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
17 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
17.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 06:11
dep. 06:11
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:12
dep. 06:12
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:13
dep. 06:13
19.5 km
arr. 06:14
dep. 06:14
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:16
dep. 06:16
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 06:18
dep. 06:18
22.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:20
23.5 km
14:00 14:40 (00:40)
Majdevo 3 - B - Raskrsnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 14:00
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:01
dep. 14:01
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 14:02
dep. 14:02
2 km
Grkljane, Malo
arr. 14:03
dep. 14:03
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
4 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 14:06
dep. 14:06
4.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
5 km
Mali Kupci
arr. 14:08
dep. 14:08
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 14:10
dep. 14:10
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 14:12
dep. 14:12
8.5 km
Savrane, 2
arr. 14:15
dep. 14:15
10.5 km
Savrane, 1
arr. 14:17
dep. 14:17
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
13.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 14:24
dep. 14:24
15 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:26
dep. 14:26
16 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 14:27
dep. 14:27
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:28
dep. 14:28
17 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:29
dep. 14:29
17.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 14:31
dep. 14:31
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 14:32
dep. 14:32
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
19.5 km
arr. 14:34
dep. 14:34
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:36
dep. 14:36
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 14:38
dep. 14:38
22.5 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:40
23.5 km

Naselja Suvaja kod Krusevca i Parunovac su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Suvaja kod Krusevca je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.