Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Suvaja kod Krusevca - Krusevac timetable

thursday, 14.11.2019.
00:30 01:15 (00:45)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 00:30
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 00:31
dep. 00:31
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 00:32
dep. 00:32
2 km
Grkljane, Malo
arr. 00:34
dep. 00:34
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 00:35
dep. 00:35
4 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 00:38
dep. 00:38
5 km
Mali Kupci
arr. 00:41
dep. 00:41
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 00:43
dep. 00:43
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 00:45
dep. 00:45
8.5 km
Savrane, 2
arr. 00:50
dep. 00:50
10.5 km
Savrane, 1
arr. 00:51
dep. 00:51
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 00:54
dep. 00:54
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 00:57
dep. 00:57
13.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 01:01
dep. 01:01
15 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 01:05
dep. 01:05
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 01:06
dep. 01:06
17.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 01:08
dep. 01:08
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 01:09
dep. 01:09
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 01:10
dep. 01:10
19.5 km
arr. 01:11
dep. 01:11
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 01:12
dep. 01:12
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 01:13
dep. 01:13
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 01:15
23.5 km
05:35 06:18 (00:43)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaNova pijaca 1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 05:35
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 05:37
dep. 05:37
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Grkljane, Malo
arr. 05:40
dep. 05:40
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
4 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 05:43
dep. 05:43
4.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Mali Kupci
arr. 05:47
dep. 05:47
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:49
dep. 05:49
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 05:51
dep. 05:51
8.5 km
Savrane, 2
arr. 05:55
dep. 05:55
10.5 km
Savrane, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
13.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
16 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 06:07
dep. 06:07
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
17 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
17.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 06:11
dep. 06:11
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:12
dep. 06:12
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:13
dep. 06:13
19.5 km
arr. 06:14
dep. 06:14
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:16
dep. 06:16
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 06:18
22.5 km
05:48 06:25 (00:37)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 05:48
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 05:50
dep. 05:50
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 05:52
dep. 05:52
2 km
Grkljane, Malo
arr. 05:53
dep. 05:53
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
4 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
5 km
Mali Kupci
arr. 05:58
dep. 05:58
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:59
dep. 05:59
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
8.5 km
Savrane, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
10.5 km
Savrane, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
13.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
15 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
17.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:19
dep. 06:19
19.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
20.5 km
arr. 06:21
dep. 06:21
21 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:22
dep. 06:22
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
22.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
23.5 km
05:48 06:25 (00:37)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 05:48
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 05:50
dep. 05:50
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 05:52
dep. 05:52
2 km
Grkljane, Malo
arr. 05:53
dep. 05:53
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
4 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
5 km
Mali Kupci
arr. 05:58
dep. 05:58
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:59
dep. 05:59
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
8.5 km
Savrane, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
10.5 km
Savrane, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
13.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
15 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
17.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:19
dep. 06:19
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
19.5 km
arr. 06:21
dep. 06:21
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:22
dep. 06:22
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
22.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
23.5 km
06:38 07:15 (00:37)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 06:38
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 06:40
dep. 06:40
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 06:42
dep. 06:42
2 km
Grkljane, Malo
arr. 06:43
dep. 06:43
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
4 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
5 km
Mali Kupci
arr. 06:48
dep. 06:48
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 06:49
dep. 06:49
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:51
dep. 06:51
8.5 km
Savrane, 2
arr. 06:54
dep. 06:54
10.5 km
Savrane, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:59
dep. 06:59
13.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
15 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
17.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 07:09
dep. 07:09
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
19.5 km
arr. 07:11
dep. 07:11
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:12
dep. 07:12
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
22.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:15
23.5 km
06:40 07:20 (00:40)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 06:40
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 06:42
dep. 06:42
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Grkljane, Malo
arr. 06:45
dep. 06:45
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
4 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 06:48
dep. 06:48
4.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
5 km
Mali Kupci
arr. 06:51
dep. 06:51
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 06:53
dep. 06:53
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:55
dep. 06:55
8.5 km
Savrane, 2
arr. 06:58
dep. 06:58
10.5 km
Savrane, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 07:02
dep. 07:02
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 07:04
dep. 07:04
13.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 07:07
dep. 07:07
15 km
Donji Stepos, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
16 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 07:10
dep. 07:10
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 07:11
dep. 07:11
17 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
17.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 07:14
dep. 07:14
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 07:15
dep. 07:15
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 07:16
dep. 07:16
19.5 km
arr. 07:17
dep. 07:17
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:18
dep. 07:18
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 07:19
dep. 07:19
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:20
23.5 km
07:48 08:25 (00:37)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 07:48
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 07:50
dep. 07:50
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 07:52
dep. 07:52
2 km
Grkljane, Malo
arr. 07:53
dep. 07:53
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
4 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
5 km
Mali Kupci
arr. 07:58
dep. 07:58
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 08:00
dep. 08:00
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
8.5 km
Savrane, 2
arr. 08:04
dep. 08:04
10.5 km
Savrane, 1
arr. 08:06
dep. 08:06
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:07
dep. 08:07
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:09
dep. 08:09
13.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
15 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 08:15
dep. 08:15
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 08:16
dep. 08:16
17.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 08:19
dep. 08:19
19.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 08:20
dep. 08:20
20 km
arr. 08:21
dep. 08:21
20.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 08:22
dep. 08:22
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:23
dep. 08:23
22.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
23.5 km
08:33 09:10 (00:37)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 08:33
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 08:35
dep. 08:35
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 08:37
dep. 08:37
2 km
Grkljane, Malo
arr. 08:38
dep. 08:38
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 08:39
dep. 08:39
4 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 08:41
dep. 08:41
5 km
Mali Kupci
arr. 08:43
dep. 08:43
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 08:44
dep. 08:44
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:46
dep. 08:46
8.5 km
Savrane, 2
arr. 08:49
dep. 08:49
10.5 km
Savrane, 1
arr. 08:50
dep. 08:50
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:52
dep. 08:52
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:54
dep. 08:54
13.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 08:57
dep. 08:57
15 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 09:00
dep. 09:00
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 09:01
dep. 09:01
17.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 09:04
dep. 09:04
19.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 09:05
dep. 09:05
20.5 km
arr. 09:06
dep. 09:06
21 km
Krusevac, Kolonija
arr. 09:07
dep. 09:07
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:08
dep. 09:08
22.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:10
23.5 km
10:03 10:40 (00:37)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 10:03
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:05
dep. 10:05
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 10:07
dep. 10:07
2 km
Grkljane, Malo
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 10:09
dep. 10:09
4 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
5 km
Mali Kupci
arr. 10:13
dep. 10:13
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 10:14
dep. 10:14
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 10:16
dep. 10:16
8.5 km
Savrane, 2
arr. 10:19
dep. 10:19
10.5 km
Savrane, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 10:24
dep. 10:24
13.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 10:27
dep. 10:27
15 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 10:30
dep. 10:30
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 10:31
dep. 10:31
17.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:33
dep. 10:33
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 10:34
dep. 10:34
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 10:35
dep. 10:35
19.5 km
arr. 10:36
dep. 10:36
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:37
dep. 10:37
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:38
dep. 10:38
22.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:40
23.5 km
11:10 11:50 (00:40)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 11:10
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 11:11
dep. 11:11
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 11:12
dep. 11:12
2 km
Grkljane, Malo
arr. 11:13
dep. 11:13
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 11:14
dep. 11:14
4 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 11:15
dep. 11:15
4.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 11:16
dep. 11:16
5 km
Mali Kupci
arr. 11:18
dep. 11:18
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 11:20
dep. 11:20
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 11:22
dep. 11:22
8.5 km
Savrane, 2
arr. 11:25
dep. 11:25
10.5 km
Savrane, 1
arr. 11:27
dep. 11:27
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 11:29
dep. 11:29
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 11:31
dep. 11:31
13.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 11:34
dep. 11:34
15 km
Donji Stepos, 1
arr. 11:35
dep. 11:35
16 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 11:37
dep. 11:37
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 11:38
dep. 11:38
17 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 11:39
dep. 11:39
17.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 11:41
dep. 11:41
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 11:42
dep. 11:42
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 11:43
dep. 11:43
19.5 km
arr. 11:44
dep. 11:44
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:46
dep. 11:46
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 11:48
dep. 11:48
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:50
23.5 km
11:48 12:25 (00:37)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 11:48
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 11:50
dep. 11:50
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 11:52
dep. 11:52
2 km
Grkljane, Malo
arr. 11:53
dep. 11:53
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
4 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
5 km
Mali Kupci
arr. 11:58
dep. 11:58
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 11:59
dep. 11:59
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 12:01
dep. 12:01
8.5 km
Savrane, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
10.5 km
Savrane, 1
arr. 12:05
dep. 12:05
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 12:07
dep. 12:07
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 12:09
dep. 12:09
13.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
15 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 12:16
dep. 12:16
17.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:19
dep. 12:19
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:20
dep. 12:20
19.5 km
arr. 12:21
dep. 12:21
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:22
dep. 12:22
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:23
dep. 12:23
22.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:25
23.5 km
12:00 12:40 (00:40)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 12:00
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 12:01
dep. 12:01
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 12:02
dep. 12:02
2 km
Grkljane, Malo
arr. 12:03
dep. 12:03
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
4 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 12:05
dep. 12:05
4.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 12:06
dep. 12:06
5 km
Mali Kupci
arr. 12:08
dep. 12:08
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 12:10
dep. 12:10
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 12:12
dep. 12:12
8.5 km
Savrane, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
10.5 km
Savrane, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 12:21
dep. 12:21
13.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 12:24
dep. 12:24
15 km
Donji Stepos, 1
arr. 12:25
dep. 12:25
16 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 12:27
dep. 12:27
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 12:28
dep. 12:28
17 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
17.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 12:31
dep. 12:31
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:32
dep. 12:32
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:33
dep. 12:33
19.5 km
arr. 12:34
dep. 12:34
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:36
dep. 12:36
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 12:38
dep. 12:38
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:40
23.5 km
13:17 13:55 (00:38)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 13:17
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 13:20
dep. 13:20
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 13:22
dep. 13:22
2 km
Grkljane, Malo
arr. 13:23
dep. 13:23
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
4 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
5 km
Mali Kupci
arr. 13:28
dep. 13:28
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:29
dep. 13:29
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
8.5 km
Savrane, 2
arr. 13:34
dep. 13:34
10.5 km
Savrane, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:37
dep. 13:37
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
13.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
15 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
17.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 13:49
dep. 13:49
19.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 13:50
dep. 13:50
20 km
arr. 13:51
dep. 13:51
20.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:52
dep. 13:52
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:54
dep. 13:54
22.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:55
23.5 km
14:00 14:38 (00:38)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaNova pijaca 1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 14:00
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:01
dep. 14:01
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 14:02
dep. 14:02
2 km
Grkljane, Malo
arr. 14:03
dep. 14:03
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
4 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 14:06
dep. 14:06
4.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
5 km
Mali Kupci
arr. 14:08
dep. 14:08
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 14:10
dep. 14:10
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 14:12
dep. 14:12
8.5 km
Savrane, 2
arr. 14:15
dep. 14:15
10.5 km
Savrane, 1
arr. 14:17
dep. 14:17
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
13.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 14:24
dep. 14:24
15 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:26
dep. 14:26
16 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 14:27
dep. 14:27
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:28
dep. 14:28
17 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:29
dep. 14:29
17.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 14:31
dep. 14:31
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 14:32
dep. 14:32
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
19.5 km
arr. 14:34
dep. 14:34
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:36
dep. 14:36
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 14:38
22.5 km
14:48 15:25 (00:37)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 14:48
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:50
dep. 14:50
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 14:52
dep. 14:52
2 km
Grkljane, Malo
arr. 14:53
dep. 14:53
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
4 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
5 km
Mali Kupci
arr. 14:58
dep. 14:58
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 14:59
dep. 14:59
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:01
dep. 15:01
8.5 km
Savrane, 2
arr. 15:04
dep. 15:04
10.5 km
Savrane, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:07
dep. 15:07
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:09
dep. 15:09
13.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 15:12
dep. 15:12
15 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 15:15
dep. 15:15
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 15:16
dep. 15:16
17.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 15:19
dep. 15:19
19.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 15:20
dep. 15:20
20.5 km
arr. 15:21
dep. 15:21
21 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:22
dep. 15:22
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
22.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:25
23.5 km
15:30 16:15 (00:45)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 15:30
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 15:31
dep. 15:31
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Grkljane, Malo
arr. 15:35
dep. 15:35
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 15:38
dep. 15:38
4.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
5 km
Mali Kupci
arr. 15:42
dep. 15:42
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 15:44
dep. 15:44
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:46
dep. 15:46
8.5 km
Savrane, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
10.5 km
Savrane, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:54
dep. 15:54
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:56
dep. 15:56
13.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
15 km
Donji Stepos, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
16 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 16:02
dep. 16:02
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
17 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
17.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 16:06
dep. 16:06
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:07
dep. 16:07
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:08
dep. 16:08
19.5 km
arr. 16:09
dep. 16:09
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:11
dep. 16:11
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 16:13
dep. 16:13
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:15
23.5 km
15:58 16:35 (00:37)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 15:58
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 16:00
dep. 16:00
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
2 km
Grkljane, Malo
arr. 16:03
dep. 16:03
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
4 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
5 km
Mali Kupci
arr. 16:08
dep. 16:08
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 16:09
dep. 16:09
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 16:11
dep. 16:11
8.5 km
Savrane, 2
arr. 16:14
dep. 16:14
10.5 km
Savrane, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
13.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
15 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
17.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:29
dep. 16:29
19.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
20 km
arr. 16:31
dep. 16:31
20.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:32
dep. 16:32
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:33
dep. 16:33
22.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:35
23.5 km
17:00 17:30 (00:30)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 17:00
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:01
dep. 17:01
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 17:02
dep. 17:02
2 km
Grkljane, Malo
arr. 17:03
dep. 17:03
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
4 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 17:05
dep. 17:05
4.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
5 km
Mali Kupci
arr. 17:08
dep. 17:08
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 17:10
dep. 17:10
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 17:12
dep. 17:12
8.5 km
Savrane, 2
arr. 17:13
dep. 17:13
10.5 km
Savrane, 1
arr. 17:15
dep. 17:15
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 17:17
dep. 17:17
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 17:18
dep. 17:18
13.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 17:19
dep. 17:19
15 km
Donji Stepos, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
16 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 17:21
dep. 17:21
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 17:22
dep. 17:22
17 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 17:23
dep. 17:23
17.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 17:24
dep. 17:24
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 17:25
dep. 17:25
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 17:26
dep. 17:26
19.5 km
arr. 17:27
dep. 17:27
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:28
dep. 17:28
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 17:29
dep. 17:29
22.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
23.5 km
17:03 17:40 (00:37)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 17:03
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:05
dep. 17:05
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 17:07
dep. 17:07
2 km
Grkljane, Malo
arr. 17:08
dep. 17:08
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
4 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
5 km
Mali Kupci
arr. 17:13
dep. 17:13
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 17:14
dep. 17:14
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 17:16
dep. 17:16
8.5 km
Savrane, 2
arr. 17:19
dep. 17:19
10.5 km
Savrane, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 17:22
dep. 17:22
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 17:24
dep. 17:24
13.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 17:27
dep. 17:27
15 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 17:30
dep. 17:30
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 17:31
dep. 17:31
17.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 17:34
dep. 17:34
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 17:35
dep. 17:35
19.5 km
arr. 17:36
dep. 17:36
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:37
dep. 17:37
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:38
dep. 17:38
22.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:40
23.5 km
17:47 18:25 (00:38)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 17:47
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:51
dep. 17:51
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 17:52
dep. 17:52
2 km
Grkljane, Malo
arr. 17:53
dep. 17:53
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
4 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 17:56
dep. 17:56
5 km
Mali Kupci
arr. 17:58
dep. 17:58
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 17:59
dep. 17:59
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 18:01
dep. 18:01
8.5 km
Savrane, 2
arr. 18:04
dep. 18:04
10.5 km
Savrane, 1
arr. 18:05
dep. 18:05
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:07
dep. 18:07
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
13.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 18:12
dep. 18:12
15 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 18:15
dep. 18:15
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 18:16
dep. 18:16
17.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 18:19
dep. 18:19
19.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 18:20
dep. 18:20
20.5 km
arr. 18:21
dep. 18:21
21 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:22
dep. 18:22
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:23
dep. 18:23
22.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:25
23.5 km
20:18 20:55 (00:37)
Majdevo 3 - B - RaskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
dep. 20:18
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 20:20
dep. 20:20
1 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 20:22
dep. 20:22
2 km
Grkljane, Malo
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
4 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
5 km
Mali Kupci
arr. 20:28
dep. 20:28
6.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 20:29
dep. 20:29
7.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 20:31
dep. 20:31
8.5 km
Savrane, 2
arr. 20:34
dep. 20:34
10.5 km
Savrane, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
11.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 20:37
dep. 20:37
12.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 20:39
dep. 20:39
13.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 20:42
dep. 20:42
15 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 20:45
dep. 20:45
16.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
17.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
18.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 20:49
dep. 20:49
19 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 20:50
dep. 20:50
19.5 km
arr. 20:51
dep. 20:51
20 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:52
dep. 20:52
21.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:53
dep. 20:53
22.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:55
23.5 km

Naselja Suvaja kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Suvaja kod Krusevca je u 00:30 h, dok je poslednji polazak u 20:18 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.