Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Suva Morava - Vranje timetable

wednesday, 17.07.2019.
04:47 05:35 (00:48)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Suva Morava, Most
dep. 04:47
Suva Morava
arr. 04:50
dep. 04:50
1.1 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 04:51
dep. 04:51
2.2 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 04:52
dep. 04:52
2.9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 04:53
dep. 04:53
3.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 04:55
dep. 04:55
5.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 04:57
dep. 04:57
6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 04:58
dep. 04:58
7.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 05:02
dep. 05:02
8.7 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 05:05
dep. 05:05
9.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 05:07
dep. 05:07
10.5 km
Vranje, Bus station
arr. 05:35
24.9 km
06:07 06:55 (00:48)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Suva Morava, Most
dep. 06:07
Suva Morava
arr. 06:10
dep. 06:10
1.1 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 06:11
dep. 06:11
2.2 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 06:12
dep. 06:12
2.9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 06:13
dep. 06:13
3.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 06:15
dep. 06:15
5.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 06:17
dep. 06:17
6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 06:18
dep. 06:18
7.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 06:22
dep. 06:22
8.7 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 06:25
dep. 06:25
9.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 06:27
dep. 06:27
10.5 km
Vranje, Bus station
arr. 06:55
24.9 km
06:15 06:51 (00:36)
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Suva Morava
dep. 06:15
Suva Morava, 2
arr. 06:16
dep. 06:16
0.7 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 06:18
dep. 06:18
2.1 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 06:19
dep. 06:19
2.8 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 06:20
dep. 06:20
3.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 06:22
dep. 06:22
5.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 06:23
dep. 06:23
5.8 km
Stubal kod Vladicinog Hana, 2
arr. 06:24
dep. 06:24
6.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 06:27
dep. 06:27
8.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 2
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 06:29
dep. 06:29
9.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 1
arr. 06:30
dep. 06:30
10.1 km
Mazarac
arr. 06:33
dep. 06:33
11.9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 06:38
dep. 06:38
16.7 km
Vranje, Bus station
arr. 06:51
23.3 km
07:07 07:55 (00:48)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Suva Morava, Most
dep. 07:07
Suva Morava
arr. 07:10
dep. 07:10
1.1 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 07:11
dep. 07:11
2.2 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 07:12
dep. 07:12
2.9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 07:13
dep. 07:13
3.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 07:15
dep. 07:15
5.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 07:17
dep. 07:17
6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 07:18
dep. 07:18
7.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 07:22
dep. 07:22
8.7 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 07:25
dep. 07:25
9.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 07:27
dep. 07:27
10.5 km
Vranje, Bus station
arr. 07:55
24.9 km
08:37 09:25 (00:48)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Suva Morava, Most
dep. 08:37
Suva Morava
arr. 08:40
dep. 08:40
1.1 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 08:41
dep. 08:41
2.2 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 08:42
dep. 08:42
2.9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 08:43
dep. 08:43
3.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 08:45
dep. 08:45
5.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 08:47
dep. 08:47
6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 08:48
dep. 08:48
7.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 08:52
dep. 08:52
8.7 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 08:55
dep. 08:55
9.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 08:57
dep. 08:57
10.5 km
Vranje, Bus station
arr. 09:25
24.9 km
10:37 11:02 (00:25)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Suva Morava, Railway station
dep. 10:37
Lepenica kod Vladicinog Hana, Railway station - Lepenicki most
arr. 10:41
dep. 10:41
2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 10:46
dep. 10:46
6 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 10:49
dep. 10:49
8 km
Vranjska Banja, Railway station
arr. 10:56
dep. 10:57
14 km
Vranje, Railway station
arr. 11:02
22 km
10:37 11:25 (00:48)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Suva Morava, Most
dep. 10:37
Suva Morava
arr. 10:40
dep. 10:40
1.1 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 10:41
dep. 10:41
2.2 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 10:42
dep. 10:42
2.9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 10:43
dep. 10:43
3.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 10:45
dep. 10:45
5.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 10:47
dep. 10:47
6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 10:48
dep. 10:48
7.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 10:52
dep. 10:52
8.7 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 10:55
dep. 10:55
9.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 10:57
dep. 10:57
10.5 km
Vranje, Bus station
arr. 11:25
24.9 km
12:47 13:35 (00:48)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Suva Morava, Most
dep. 12:47
Suva Morava
arr. 12:50
dep. 12:50
1.1 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 12:51
dep. 12:51
2.2 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 12:52
dep. 12:52
2.9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 12:53
dep. 12:53
3.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 12:55
dep. 12:55
5.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 12:57
dep. 12:57
6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 12:58
dep. 12:58
7.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 13:02
dep. 13:02
8.7 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 13:05
dep. 13:05
9.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 13:07
dep. 13:07
10.5 km
Vranje, Bus station
arr. 13:35
24.9 km
14:15 14:51 (00:36)
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Suva Morava
dep. 14:15
Suva Morava, 2
arr. 14:16
dep. 14:16
0.7 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 14:18
dep. 14:18
2.1 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 14:19
dep. 14:19
2.8 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 14:20
dep. 14:20
3.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 14:22
dep. 14:22
5.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 14:23
dep. 14:23
5.8 km
Stubal kod Vladicinog Hana, 2
arr. 14:24
dep. 14:24
6.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:25
dep. 14:25
7 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 14:27
dep. 14:27
8.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 2
arr. 14:28
dep. 14:28
9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 14:29
dep. 14:29
9.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 1
arr. 14:30
dep. 14:30
10.1 km
Mazarac
arr. 14:33
dep. 14:33
11.9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 14:38
dep. 14:38
16.7 km
Vranje, Bus station
arr. 14:51
23.3 km
14:22 15:10 (00:48)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Suva Morava, Most
dep. 14:22
Suva Morava
arr. 14:25
dep. 14:25
1.1 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 14:26
dep. 14:26
2.2 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 14:27
dep. 14:27
2.9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 14:28
dep. 14:28
3.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 14:30
dep. 14:30
5.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 14:32
dep. 14:32
6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 14:33
dep. 14:33
7.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 14:37
dep. 14:37
8.7 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 14:40
dep. 14:40
9.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 14:42
dep. 14:42
10.5 km
Vranje, Bus station
arr. 15:10
24.9 km
15:42 16:30 (00:48)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Suva Morava, Most
dep. 15:42
Suva Morava
arr. 15:45
dep. 15:45
1.1 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 15:46
dep. 15:46
2.2 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 15:47
dep. 15:47
2.9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 15:48
dep. 15:48
3.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 15:50
dep. 15:50
5.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 15:52
dep. 15:52
6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 15:53
dep. 15:53
7.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 15:57
dep. 15:57
8.7 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 16:00
dep. 16:00
9.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 16:02
dep. 16:02
10.5 km
Vranje, Bus station
arr. 16:30
24.9 km
16:15 16:51 (00:36)
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Suva Morava
dep. 16:15
Suva Morava, 2
arr. 16:16
dep. 16:16
0.7 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 16:18
dep. 16:18
2.1 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 16:19
dep. 16:19
2.8 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 16:20
dep. 16:20
3.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 16:22
dep. 16:22
5.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 16:23
dep. 16:23
5.8 km
Stubal kod Vladicinog Hana, 2
arr. 16:24
dep. 16:24
6.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 16:25
dep. 16:25
7 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 16:27
dep. 16:27
8.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 2
arr. 16:28
dep. 16:28
9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 16:29
dep. 16:29
9.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 1
arr. 16:30
dep. 16:30
10.1 km
Mazarac
arr. 16:33
dep. 16:33
11.9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 16:38
dep. 16:38
16.7 km
Vranje, Bus station
arr. 16:51
23.3 km
17:42 18:30 (00:48)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Suva Morava, Most
dep. 17:42
Suva Morava
arr. 17:45
dep. 17:45
1.1 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 17:46
dep. 17:46
2.2 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 17:47
dep. 17:47
2.9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 17:48
dep. 17:48
3.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 17:50
dep. 17:50
5.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 17:52
dep. 17:52
6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 17:53
dep. 17:53
7.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 17:57
dep. 17:57
8.7 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 18:00
dep. 18:00
9.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 18:02
dep. 18:02
10.5 km
Vranje, Bus station
arr. 18:30
24.9 km
19:37 20:25 (00:48)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Suva Morava, Most
dep. 19:37
Suva Morava
arr. 19:40
dep. 19:40
1.1 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 19:41
dep. 19:41
2.2 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 19:42
dep. 19:42
2.9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 19:43
dep. 19:43
3.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 19:45
dep. 19:45
5.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 19:47
dep. 19:47
6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 19:48
dep. 19:48
7.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 19:52
dep. 19:52
8.7 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 19:55
dep. 19:55
9.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 19:57
dep. 19:57
10.5 km
Vranje, Bus station
arr. 20:25
24.9 km
20:52 21:40 (00:48)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Suva Morava, Most
dep. 20:52
Suva Morava
arr. 20:55
dep. 20:55
1.1 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 20:56
dep. 20:56
2.2 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 20:57
dep. 20:57
2.9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 20:58
dep. 20:58
3.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 21:00
dep. 21:00
5.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 21:02
dep. 21:02
6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 21:03
dep. 21:03
7.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 21:07
dep. 21:07
8.7 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 21:10
dep. 21:10
9.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 21:12
dep. 21:12
10.5 km
Vranje, Bus station
arr. 21:40
24.9 km
21:38 22:04 (00:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Suva Morava, Railway station
dep. 21:38
Lepenica kod Vladicinog Hana, Railway station - Lepenicki most
arr. 21:42
dep. 21:42
2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:47
6 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 21:50
dep. 21:51
8 km
Vranjska Banja, Railway station
arr. 21:58
dep. 21:59
14 km
Vranje, Railway station
arr. 22:04
22 km
22:15 22:51 (00:36)
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Suva Morava
dep. 22:15
Suva Morava, 2
arr. 22:16
dep. 22:16
0.7 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 22:18
dep. 22:18
2.1 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 22:19
dep. 22:19
2.8 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 22:20
dep. 22:20
3.4 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 22:22
dep. 22:22
5.1 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 22:23
dep. 22:23
5.8 km
Stubal kod Vladicinog Hana, 2
arr. 22:24
dep. 22:24
6.2 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 22:25
dep. 22:25
7 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 22:27
dep. 22:27
8.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 2
arr. 22:28
dep. 22:28
9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 22:29
dep. 22:29
9.4 km
Priboj kod Vladicinog Hana, 1
arr. 22:30
dep. 22:30
10.1 km
Mazarac
arr. 22:33
dep. 22:33
11.9 km
Bresnica kod Vranja
arr. 22:38
dep. 22:38
16.7 km
Vranje, Bus station
arr. 22:51
23.3 km
22:27 23:15 (00:48)
Most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Suva Morava, Most
dep. 22:27
Suva Morava
arr. 22:30
dep. 22:30
1.1 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Drenova
arr. 22:31
dep. 22:31
2.2 km
Lepenica kod Vladicinog Hana
arr. 22:32
dep. 22:32
2.9 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Vid. dolina
arr. 22:33
dep. 22:33
3.6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, III
arr. 22:35
dep. 22:35
5.3 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 22:37
dep. 22:37
6 km
Stubal kod Vladicinog Hana, I
arr. 22:38
dep. 22:38
7.3 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Ž.st.
arr. 22:42
dep. 22:42
8.7 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Skola
arr. 22:45
dep. 22:45
9.9 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Kam.
arr. 22:47
dep. 22:47
10.5 km
Vranje, Bus station
arr. 23:15
24.9 km

Naselja Suva Morava i Vranje su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Suva Morava je u 04:47 h, dok je poslednji polazak u 22:27 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.