Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Susica kod Krusevca - Krusevac timetable

tuesday, 22.10.2019.
05:05 05:50 (00:45)
KMBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Susica kod Krusevca, KM
dep. 05:05
Susica kod Krusevca, D
arr. 05:08
dep. 05:08
0.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 05:10
dep. 05:10
1 km
Crkvina
arr. 05:13
dep. 05:13
2.5 km
Crkvina, Ulaz
arr. 05:14
dep. 05:14
3 km
Kaonik, 3
arr. 05:15
dep. 05:15
4 km
Kaonik, 2
arr. 05:17
dep. 05:17
5 km
Kaonik, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
6 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 05:27
dep. 05:27
8.5 km
Josje, 1
arr. 05:25
dep. 05:25
8 km
Josje, 2
arr. 05:23
dep. 05:23
7.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 05:29
dep. 05:29
10 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
13 km
Gaglovo, Skola
arr. 05:35
dep. 05:35
14.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 05:36
dep. 05:36
15.2 km
Gaglovo, M
arr. 05:37
dep. 05:37
15.7 km
Gaglovo, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
16.5 km
Kapidzija, 4
arr. 05:40
dep. 05:40
17.8 km
Kapidzija, 3
arr. 05:41
dep. 05:41
18.5 km
Kapidzija, 2
arr. 05:42
dep. 05:42
19 km
Kapidzija, 1
arr. 05:43
dep. 05:43
19.5 km
Parunovac, IM
arr. 05:44
dep. 05:44
20.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 05:45
dep. 05:45
20.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 05:46
dep. 05:46
21.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:48
dep. 05:48
22.4 km
Krusevac, Bus station
arr. 05:50
23.5 km
08:05 08:45 (00:40)
KMBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Susica kod Krusevca, KM
dep. 08:05
Susica kod Krusevca, D
arr. 08:08
dep. 08:08
0.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 08:10
dep. 08:10
1 km
Crkvina
arr. 08:13
dep. 08:13
2.5 km
Crkvina, Ulaz
arr. 08:14
dep. 08:14
3 km
Kaonik, 3
arr. 08:15
dep. 08:15
4 km
Kaonik, 2
arr. 08:17
dep. 08:17
5 km
Kaonik, Intersection
arr. 08:19
dep. 08:19
6 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 08:21
dep. 08:21
7 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 08:24
dep. 08:24
8.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 08:28
dep. 08:28
11.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 08:29
dep. 08:29
13.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 08:30
dep. 08:30
13.7 km
Gaglovo, M
arr. 08:31
dep. 08:31
14.2 km
Gaglovo, 1
arr. 08:33
dep. 08:33
15 km
Kapidzija, 4
arr. 08:36
dep. 08:36
16.3 km
Kapidzija, 3
arr. 08:37
dep. 08:37
17 km
Kapidzija, 2
arr. 08:38
dep. 08:38
17.5 km
Kapidzija, 1
arr. 08:39
dep. 08:39
18 km
Parunovac, IM
arr. 08:40
dep. 08:40
18.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 08:41
dep. 08:41
18.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 08:42
dep. 08:42
19.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:43
dep. 08:43
20.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
22 km
10:00 10:55 (00:55)
DBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Susica kod Krusevca, D
dep. 10:00
Susica kod Krusevca, KM
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
Pozlata, 2
arr. 10:03
dep. 10:03
1.5 km
Pozlata, 1
arr. 10:05
dep. 10:05
2 km
Belasica, Kamenica
arr. 10:07
dep. 10:07
2.5 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 10:09
dep. 10:09
3.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 10:10
dep. 10:10
4 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 10:12
dep. 10:12
4.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 10:15
dep. 10:15
5.5 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 10:16
dep. 10:16
6 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 10:18
dep. 10:18
6.5 km
Poljaci, 4
arr. 10:19
dep. 10:19
7 km
Poljaci, 3
arr. 10:20
dep. 10:20
7.5 km
Poljaci, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
8 km
Poljaci, 1
arr. 10:24
dep. 10:24
9 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 10:26
dep. 10:26
10 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 10:28
dep. 10:28
11 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 10:29
dep. 10:29
11.5 km
Modrica, 3
arr. 10:33
dep. 10:33
14 km
Modrica, 2
arr. 10:35
dep. 10:35
15 km
Modrica, 1
arr. 10:36
dep. 10:36
15.5 km
Modrica, V
arr. 10:38
dep. 10:38
16.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 10:39
dep. 10:39
17 km
Veliko Golovode, PR
arr. 10:40
dep. 10:40
17.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 10:41
dep. 10:41
18 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 10:42
dep. 10:42
18.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:44
dep. 10:44
19.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 10:46
dep. 10:46
20.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 10:48
dep. 10:48
20.8 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 10:50
dep. 10:50
21.6 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 10:51
dep. 10:51
21.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:53
dep. 10:53
22.7 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:55
23.8 km
12:15 12:55 (00:40)
DSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Susica kod Krusevca, D
dep. 12:15
Susica kod Krusevca, DS
arr. 12:16
dep. 12:16
0.5 km
Crkvina
arr. 12:19
dep. 12:19
2 km
Crkvina, Ulaz
arr. 12:20
dep. 12:20
2.5 km
Kaonik, 3
arr. 12:21
dep. 12:21
3.5 km
Kaonik, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
4.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
15.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 12:27
dep. 12:27
16.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 12:30
dep. 12:30
18 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
21 km
Gaglovo, Skola
arr. 12:39
dep. 12:39
22.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 12:40
dep. 12:40
23.2 km
Gaglovo, M
arr. 12:42
dep. 12:42
23.7 km
Gaglovo, 1
arr. 12:43
dep. 12:43
24.5 km
Kapidzija, 4
arr. 12:44
dep. 12:44
25.8 km
Kapidzija, 3
arr. 12:46
dep. 12:46
26.5 km
Kapidzija, 2
arr. 12:47
dep. 12:47
27 km
Kapidzija, 1
arr. 12:48
dep. 12:48
27.5 km
Parunovac, IM
arr. 12:49
dep. 12:49
28.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:50
dep. 12:50
28.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 12:52
dep. 12:52
29.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:53
dep. 12:53
30.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:55
31.5 km
13:30 14:10 (00:40)
KMBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Susica kod Krusevca, KM
dep. 13:30
Susica kod Krusevca, D
arr. 13:33
dep. 13:33
0.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 13:35
dep. 13:35
1 km
Crkvina
arr. 13:38
dep. 13:38
2.5 km
Crkvina, Ulaz
arr. 13:39
dep. 13:39
3 km
Kaonik, 3
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Kaonik, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
5 km
Kaonik, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
6 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 13:46
dep. 13:46
7 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 13:49
dep. 13:49
8.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
11.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 13:54
dep. 13:54
13.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 13:55
dep. 13:55
13.7 km
Gaglovo, M
arr. 13:56
dep. 13:56
14.2 km
Gaglovo, 1
arr. 13:58
dep. 13:58
15 km
Kapidzija, 4
arr. 14:01
dep. 14:01
16.3 km
Kapidzija, 3
arr. 14:02
dep. 14:02
17 km
Kapidzija, 2
arr. 14:03
dep. 14:03
17.5 km
Kapidzija, 1
arr. 14:04
dep. 14:04
18 km
Parunovac, IM
arr. 14:05
dep. 14:05
18.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 14:06
dep. 14:06
18.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 14:07
dep. 14:07
19.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:08
dep. 14:08
20.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
22 km
14:30 15:15 (00:45)
DSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Susica kod Krusevca, D
dep. 14:30
Susica kod Krusevca, DS
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Crkvina
arr. 14:33
dep. 14:33
2 km
Crkvina, Ulaz
arr. 14:35
dep. 14:35
2.5 km
Kaonik, 3
arr. 14:39
dep. 14:39
3.5 km
Kaonik, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
4.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
15.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 14:47
dep. 14:47
16.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 14:50
dep. 14:50
18 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
21 km
Gaglovo, Skola
arr. 14:59
dep. 14:59
22.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 15:00
dep. 15:00
23.2 km
Gaglovo, M
arr. 15:02
dep. 15:02
23.7 km
Gaglovo, 1
arr. 15:03
dep. 15:03
24.5 km
Kapidzija, 4
arr. 15:04
dep. 15:04
25.8 km
Kapidzija, 3
arr. 15:06
dep. 15:06
26.5 km
Kapidzija, 2
arr. 15:07
dep. 15:07
27 km
Kapidzija, 1
arr. 15:08
dep. 15:08
27.5 km
Parunovac, IM
arr. 15:09
dep. 15:09
28.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:10
dep. 15:10
28.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:12
dep. 15:12
29.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:13
dep. 15:13
30.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:15
31.5 km
16:20 17:05 (00:45)
KMBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Susica kod Krusevca, KM
dep. 16:20
Susica kod Krusevca, D
arr. 16:23
dep. 16:23
0.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 16:25
dep. 16:25
1 km
Crkvina
arr. 16:29
dep. 16:29
2.5 km
Crkvina, Ulaz
arr. 16:30
dep. 16:30
3 km
Kaonik, 3
arr. 16:33
dep. 16:33
4 km
Kaonik, 2
arr. 16:35
dep. 16:35
5 km
Kaonik, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
6 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 16:44
dep. 16:44
8.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
11.5 km
Gaglovo, Skola
arr. 16:49
dep. 16:49
13.2 km
Gaglovo, ZD
arr. 16:50
dep. 16:50
13.7 km
Gaglovo, M
arr. 16:51
dep. 16:51
14.2 km
Gaglovo, 1
arr. 16:53
dep. 16:53
15 km
Kapidzija, 4
arr. 16:56
dep. 16:56
16.3 km
Kapidzija, 3
arr. 16:57
dep. 16:57
17 km
Kapidzija, 2
arr. 16:58
dep. 16:58
17.5 km
Kapidzija, 1
arr. 16:59
dep. 16:59
18 km
Parunovac, IM
arr. 17:00
dep. 17:00
18.7 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:01
dep. 17:01
18.9 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 17:02
dep. 17:02
19.9 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:03
dep. 17:03
20.9 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:05
22 km
16:50 17:30 (00:40)
DSpomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Susica kod Krusevca, D
dep. 16:50
Susica kod Krusevca, DS
arr. 16:51
dep. 16:51
0.5 km
Crkvina
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Crkvina, Ulaz
arr. 16:55
dep. 16:55
2.5 km
Kaonik, 3
arr. 16:56
dep. 16:56
3.5 km
Kaonik, 2
arr. 16:58
dep. 16:58
4.5 km
Kaonik, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
15.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 17:02
dep. 17:02
16.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 17:05
dep. 17:05
18 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
21 km
Gaglovo, Skola
arr. 17:12
dep. 17:12
22.7 km
Gaglovo, ZD
arr. 17:14
dep. 17:14
23.2 km
Gaglovo, M
arr. 17:16
dep. 17:16
23.7 km
Gaglovo, 1
arr. 17:17
dep. 17:17
24.5 km
Kapidzija, 4
arr. 17:19
dep. 17:19
25.8 km
Kapidzija, 3
arr. 17:21
dep. 17:21
26.5 km
Kapidzija, 2
arr. 17:22
dep. 17:22
27 km
Kapidzija, 1
arr. 17:23
dep. 17:23
27.5 km
Parunovac, IM
arr. 17:24
dep. 17:24
28.2 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 17:25
dep. 17:25
28.4 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 17:27
dep. 17:27
29.4 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:28
dep. 17:28
30.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 17:30
31.5 km

Naselja Susica kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Susica kod Krusevca je u 05:05 h, dok je poslednji polazak u 16:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.