Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Surdulica - Strezimirovci timetable

wednesday, 17.07.2019.
07:00 08:02 (01:02)
ul. Kej Rade Cvetkovica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
dep. 07:00
Curkovica kod Surdulice
arr. 07:05
dep. 07:05
5 km
Curkovica kod Surdulice, Popov most
arr. 07:10
dep. 07:10
10 km
Bitvrda, Glocka
arr. 07:12
dep. 07:12
12 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 07:15
dep. 07:15
15 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 07:34
dep. 07:34
19.5 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 07:39
dep. 07:39
23.8 km
Vlasina Stojkoviceva, Perine barake
arr. 07:41
dep. 07:41
25 km
Vlasina Stojkoviceva, Dumruk farma
arr. 07:46
dep. 07:46
29 km
Klisura kod Surdulice
arr. 07:54
dep. 07:54
37 km
Strezimirovci, Granicni prelaz
arr. 08:02
43.3 km
07:00 08:11 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Bus station
dep. 07:00
Vlasina Stojkoviceva, Dumruk farma
arr. 07:53
dep. 07:53
29 km
Klisura kod Surdulice
arr. 08:03
dep. 08:03
37.2 km
Strezimirovci, Granicni prelaz
arr. 08:11
43.5 km
18:55 20:06 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Bus station
dep. 18:55
Vlasina Stojkoviceva, Dumruk farma
arr. 19:48
dep. 19:48
29 km
Klisura kod Surdulice
arr. 19:58
dep. 19:58
37.2 km
Strezimirovci, Granicni prelaz
arr. 20:06
43.5 km
19:00 20:02 (01:02)
ul. Kej Rade Cvetkovica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
dep. 19:00
Curkovica kod Surdulice
arr. 19:05
dep. 19:05
5 km
Curkovica kod Surdulice, Popov most
arr. 19:10
dep. 19:10
10 km
Bitvrda, Glocka
arr. 19:12
dep. 19:12
12 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 19:15
dep. 19:15
15 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 19:34
dep. 19:34
19.5 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 19:39
dep. 19:39
23.8 km
Vlasina Stojkoviceva, Perine barake
arr. 19:41
dep. 19:41
25 km
Vlasina Stojkoviceva, Dumruk farma
arr. 19:46
dep. 19:46
29 km
Klisura kod Surdulice
arr. 19:54
dep. 19:54
37 km
Strezimirovci, Granicni prelaz
arr. 20:02
43.3 km
Surdulica - Strezimirovci timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
07:00 08:02 (01:02)
ul. Kej Rade Cvetkovica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
dep. 07:00
Curkovica kod Surdulice
arr. 07:05
dep. 07:05
5 km
Curkovica kod Surdulice, Popov most
arr. 07:10
dep. 07:10
10 km
Bitvrda, Glocka
arr. 07:12
dep. 07:12
12 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 07:15
dep. 07:15
15 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 07:34
dep. 07:34
19.5 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 07:39
dep. 07:39
23.8 km
Vlasina Stojkoviceva, Perine barake
arr. 07:41
dep. 07:41
25 km
Vlasina Stojkoviceva, Dumruk farma
arr. 07:46
dep. 07:46
29 km
Klisura kod Surdulice
arr. 07:54
dep. 07:54
37 km
Strezimirovci, Granicni prelaz
arr. 08:02
43.3 km
07:00 08:11 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Bus station
dep. 07:00
Vlasina Stojkoviceva, Dumruk farma
arr. 07:53
dep. 07:53
29 km
Klisura kod Surdulice
arr. 08:03
dep. 08:03
37.2 km
Strezimirovci, Granicni prelaz
arr. 08:11
43.5 km
18:55 20:06 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Bus station
dep. 18:55
Vlasina Stojkoviceva, Dumruk farma
arr. 19:48
dep. 19:48
29 km
Klisura kod Surdulice
arr. 19:58
dep. 19:58
37.2 km
Strezimirovci, Granicni prelaz
arr. 20:06
43.5 km
19:00 20:02 (01:02)
ul. Kej Rade Cvetkovica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
dep. 19:00
Curkovica kod Surdulice
arr. 19:05
dep. 19:05
5 km
Curkovica kod Surdulice, Popov most
arr. 19:10
dep. 19:10
10 km
Bitvrda, Glocka
arr. 19:12
dep. 19:12
12 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 19:15
dep. 19:15
15 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 19:34
dep. 19:34
19.5 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 19:39
dep. 19:39
23.8 km
Vlasina Stojkoviceva, Perine barake
arr. 19:41
dep. 19:41
25 km
Vlasina Stojkoviceva, Dumruk farma
arr. 19:46
dep. 19:46
29 km
Klisura kod Surdulice
arr. 19:54
dep. 19:54
37 km
Strezimirovci, Granicni prelaz
arr. 20:02
43.3 km

Naselja Surdulica i Strezimirovci su međusobno udaljena ~44 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 02min., a najduže 01h i 11min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Surdulica je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.