Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Surdulica - Bozica timetable

wednesday, 16.10.2019.
04:20 05:15 (00:55)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 04:20
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 04:40
dep. 04:40
19 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 04:50
dep. 04:50
27 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 05:05
dep. 05:05
34 km
Bozica
arr. 05:15
39 km
05:00 06:00 (01:00)
ul. Kej Rade Cvetkovica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
dep. 05:00
Curkovica kod Surdulice
arr. 05:06
dep. 05:06
5 km
Curkovica kod Surdulice, Popov most
arr. 05:11
dep. 05:11
10 km
Bitvrda, Glocka
arr. 05:13
dep. 05:13
12 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 05:16
dep. 05:16
15 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 05:35
dep. 05:35
19.5 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 05:40
dep. 05:40
23.8 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 05:45
dep. 05:45
28 km
Bozica
arr. 06:00
34.6 km
05:00 06:03 (01:03)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 05:00
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 05:41
dep. 05:41
19.5 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 05:57
dep. 05:57
30.5 km
Bozica
arr. 06:03
34.6 km
06:20 07:23 (01:03)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 06:20
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 07:01
dep. 07:01
19.5 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 07:17
dep. 07:17
30.5 km
Bozica
arr. 07:23
34.6 km
07:45 08:36 (00:51)
ul. Kej Rade Cvetkovica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
dep. 07:45
Vucadelce, Valjavica
arr. 08:04
dep. 08:04
12.5 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 08:14
dep. 08:14
19.6 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 08:19
dep. 08:19
23.9 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 08:30
dep. 08:30
30.6 km
Bozica
arr. 08:36
34.7 km
08:30 09:30 (01:00)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 08:30
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 08:55
dep. 08:55
19 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 09:05
dep. 09:05
27 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 09:20
dep. 09:20
34 km
Bozica
arr. 09:30
39 km
10:55 11:58 (01:03)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 10:55
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 11:36
dep. 11:36
19.5 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 11:52
dep. 11:52
30.5 km
Bozica
arr. 11:58
34.6 km
12:15 13:18 (01:03)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 12:15
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 12:56
dep. 12:56
19.5 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 13:12
dep. 13:12
30.5 km
Bozica
arr. 13:18
34.6 km
14:00 15:00 (01:00)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 14:00
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 14:20
dep. 14:20
19 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 14:40
dep. 14:40
27 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 14:50
dep. 14:50
34 km
Bozica
arr. 15:00
39 km
14:15 15:06 (00:51)
ul. Kej Rade Cvetkovica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
dep. 14:15
Vucadelce, Valjavica
arr. 14:34
dep. 14:34
12.5 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 14:44
dep. 14:44
19.6 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 14:49
dep. 14:49
23.9 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 15:00
dep. 15:00
30.6 km
Bozica
arr. 15:06
34.7 km
14:50 15:50 (01:00)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Center
dep. 14:50
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 15:15
dep. 15:15
19 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero)
arr. 15:25
dep. 15:25
27 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 15:40
dep. 15:40
34 km
Bozica
arr. 15:50
39 km
17:00 18:00 (01:00)
ul. Kej Rade Cvetkovica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
dep. 17:00
Curkovica kod Surdulice
arr. 17:06
dep. 17:06
5 km
Curkovica kod Surdulice, Popov most
arr. 17:11
dep. 17:11
10 km
Bitvrda, Glocka
arr. 17:13
dep. 17:13
12 km
Vucadelce, Valjavica
arr. 17:16
dep. 17:16
15 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 17:35
dep. 17:35
19.5 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 17:40
dep. 17:40
23.8 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 17:45
dep. 17:45
28 km
Bozica
arr. 18:00
34.6 km
17:10 18:17 (01:07)
Bus stationKodina Dolina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, Bus station
dep. 17:10
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 17:50
dep. 17:50
19.5 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 17:55
dep. 17:55
23.8 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 18:06
dep. 18:06
30.5 km
Bozica
arr. 18:12
dep. 18:12
34.6 km
Bozica, Kodina Dolina
arr. 18:17
38.4 km
17:36 18:26 (00:50)
ul. Kej Rade Cvetkovica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Surdulica, ul. Kej Rade Cvetkovica
dep. 17:36
Vucadelce, Valjavica
arr. 17:54
dep. 17:54
12.5 km
Vlasina Rid (Vlasinsko jezero), Promaja
arr. 18:04
dep. 18:04
19.6 km
Vlasina Okruglica, Šesto
arr. 18:09
dep. 18:09
23.9 km
Dejanova Mahala (Bozica)
arr. 18:20
dep. 18:20
30.6 km
Bozica
arr. 18:26
34.7 km

Naselja Surdulica i Bozica su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 07min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Surdulica je u 04:20 h, dok je poslednji polazak u 17:36 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.