Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Surduk - Stara Pazova timetable

sunday, 26.05.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
 
Departures on: saturday, 01.06.2019.
06:40 07:20 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Surduk, Okretnica
dep. 06:40
Surduk, Cincarija
arr. 06:42
dep. 06:42
0.8 km
Surduk, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
1.5 km
Surduk, Izlaz
arr. 06:45
dep. 06:45
2.3 km
Belegis, Ulaz
arr. 06:53
dep. 06:53
7 km
Belegis, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
7.8 km
Belegis, Breg
arr. 06:56
dep. 06:56
8.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 06:58
dep. 06:58
10.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 07:00
dep. 07:00
11.8 km
Stari Banovci, Granica JTS
arr. 07:01
dep. 07:01
12.3 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 07:02
dep. 07:02
13.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
13.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 07:05
dep. 07:05
14.3 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 07:06
dep. 07:06
14.8 km
Stara Pazova, Nestle
arr. 07:15
dep. 07:15
16.6 km
Stara Pazova, Kuca fudbala
arr. 07:16
dep. 07:16
17.1 km
Stara Pazova, Pinki
arr. 07:18
dep. 07:18
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 07:20
24 km
09:10 09:50 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Surduk, Okretnica
dep. 09:10
Surduk, Cincarija
arr. 09:12
dep. 09:12
0.8 km
Surduk, Center
arr. 09:13
dep. 09:13
1.5 km
Surduk, Izlaz
arr. 09:15
dep. 09:15
2.3 km
Belegis, Ulaz
arr. 09:23
dep. 09:23
7 km
Belegis, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
7.8 km
Belegis, Breg
arr. 09:26
dep. 09:26
8.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 09:28
dep. 09:28
10.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 09:30
dep. 09:30
11.8 km
Stari Banovci, Granica JTS
arr. 09:31
dep. 09:31
12.3 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 09:32
dep. 09:32
13.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 09:34
dep. 09:34
13.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 09:35
dep. 09:35
14.3 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 09:36
dep. 09:36
14.8 km
Stara Pazova, Nestle
arr. 09:45
dep. 09:45
16.6 km
Stara Pazova, Kuca fudbala
arr. 09:46
dep. 09:46
17.1 km
Stara Pazova, Pinki
arr. 09:48
dep. 09:48
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:50
24 km
12:40 13:20 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Surduk, Okretnica
dep. 12:40
Surduk, Cincarija
arr. 12:42
dep. 12:42
0.8 km
Surduk, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
1.5 km
Surduk, Izlaz
arr. 12:45
dep. 12:45
2.3 km
Belegis, Ulaz
arr. 12:53
dep. 12:53
7 km
Belegis, Center
arr. 12:54
dep. 12:54
7.8 km
Belegis, Breg
arr. 12:56
dep. 12:56
8.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 12:58
dep. 12:58
10.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 13:00
dep. 13:00
11.8 km
Stari Banovci, Granica JTS
arr. 13:01
dep. 13:01
12.3 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 13:02
dep. 13:02
13.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
13.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 13:05
dep. 13:05
14.3 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 13:06
dep. 13:06
14.8 km
Stara Pazova, Nestle
arr. 13:15
dep. 13:15
16.6 km
Stara Pazova, Kuca fudbala
arr. 13:16
dep. 13:16
17.1 km
Stara Pazova, Pinki
arr. 13:18
dep. 13:18
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 13:20
24 km
14:25 15:05 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Surduk, Okretnica
dep. 14:25
Surduk, Cincarija
arr. 14:27
dep. 14:27
0.8 km
Surduk, Center
arr. 14:28
dep. 14:28
1.5 km
Surduk, Izlaz
arr. 14:30
dep. 14:30
2.3 km
Belegis, Ulaz
arr. 14:38
dep. 14:38
7 km
Belegis, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
7.8 km
Belegis, Breg
arr. 14:41
dep. 14:41
8.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 14:43
dep. 14:43
10.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 14:45
dep. 14:45
11.8 km
Stari Banovci, Granica JTS
arr. 14:46
dep. 14:46
12.3 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 14:47
dep. 14:47
13.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
13.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 14:50
dep. 14:50
14.3 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 14:51
dep. 14:51
14.8 km
Stara Pazova, Nestle
arr. 15:00
dep. 15:00
16.6 km
Stara Pazova, Kuca fudbala
arr. 15:01
dep. 15:01
17.1 km
Stara Pazova, Pinki
arr. 15:03
dep. 15:03
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 15:05
24 km
16:00 16:40 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Surduk, Okretnica
dep. 16:00
Surduk, Cincarija
arr. 16:02
dep. 16:02
0.8 km
Surduk, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
1.5 km
Surduk, Izlaz
arr. 16:05
dep. 16:05
2.3 km
Belegis, Ulaz
arr. 16:13
dep. 16:13
7 km
Belegis, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
7.8 km
Belegis, Breg
arr. 16:16
dep. 16:16
8.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 16:18
dep. 16:18
10.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 16:20
dep. 16:20
11.8 km
Stari Banovci, Granica JTS
arr. 16:21
dep. 16:21
12.3 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 16:22
dep. 16:22
13.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
13.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 16:25
dep. 16:25
14.3 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 16:26
dep. 16:26
14.8 km
Stara Pazova, Nestle
arr. 16:35
dep. 16:35
16.6 km
Stara Pazova, Kuca fudbala
arr. 16:36
dep. 16:36
17.1 km
Stara Pazova, Pinki
arr. 16:38
dep. 16:38
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 16:40
24 km
18:30 19:10 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Surduk, Okretnica
dep. 18:30
Surduk, Cincarija
arr. 18:32
dep. 18:32
0.8 km
Surduk, Center
arr. 18:33
dep. 18:33
1.5 km
Surduk, Izlaz
arr. 18:35
dep. 18:35
2.3 km
Belegis, Ulaz
arr. 18:43
dep. 18:43
7 km
Belegis, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
7.8 km
Belegis, Breg
arr. 18:46
dep. 18:46
8.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 18:48
dep. 18:48
10.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 18:50
dep. 18:50
11.8 km
Stari Banovci, Granica JTS
arr. 18:51
dep. 18:51
12.3 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 18:52
dep. 18:52
13.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 18:54
dep. 18:54
13.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 18:55
dep. 18:55
14.3 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 18:56
dep. 18:56
14.8 km
Stara Pazova, Nestle
arr. 19:05
dep. 19:05
16.6 km
Stara Pazova, Kuca fudbala
arr. 19:06
dep. 19:06
17.1 km
Stara Pazova, Pinki
arr. 19:08
dep. 19:08
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 19:10
24 km
19:40 20:20 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Surduk, Okretnica
dep. 19:40
Surduk, Cincarija
arr. 19:42
dep. 19:42
0.8 km
Surduk, Center
arr. 19:43
dep. 19:43
1.5 km
Surduk, Izlaz
arr. 19:45
dep. 19:45
2.3 km
Belegis, Ulaz
arr. 19:53
dep. 19:53
7 km
Belegis, Center
arr. 19:54
dep. 19:54
7.8 km
Belegis, Breg
arr. 19:56
dep. 19:56
8.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 19:58
dep. 19:58
10.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 20:00
dep. 20:00
11.8 km
Stari Banovci, Granica JTS
arr. 20:01
dep. 20:01
12.3 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 20:02
dep. 20:02
13.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 20:04
dep. 20:04
13.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 20:05
dep. 20:05
14.3 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 20:06
dep. 20:06
14.8 km
Stara Pazova, Nestle
arr. 20:15
dep. 20:15
16.6 km
Stara Pazova, Kuca fudbala
arr. 20:16
dep. 20:16
17.1 km
Stara Pazova, Pinki
arr. 20:18
dep. 20:18
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 20:20
24 km
21:45 22:25 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Surduk, Okretnica
dep. 21:45
Surduk, Cincarija
arr. 21:47
dep. 21:47
0.8 km
Surduk, Center
arr. 21:48
dep. 21:48
1.5 km
Surduk, Izlaz
arr. 21:50
dep. 21:50
2.3 km
Belegis, Ulaz
arr. 21:58
dep. 21:58
7 km
Belegis, Center
arr. 21:59
dep. 21:59
7.8 km
Belegis, Breg
arr. 22:01
dep. 22:01
8.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 22:03
dep. 22:03
10.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 22:05
dep. 22:05
11.8 km
Stari Banovci, Granica JTS
arr. 22:06
dep. 22:06
12.3 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 22:07
dep. 22:07
13.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 22:09
dep. 22:09
13.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 22:10
dep. 22:10
14.3 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 22:11
dep. 22:11
14.8 km
Stara Pazova, Nestle
arr. 22:20
dep. 22:20
16.6 km
Stara Pazova, Kuca fudbala
arr. 22:21
dep. 22:21
17.1 km
Stara Pazova, Pinki
arr. 22:23
dep. 22:23
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:25
24 km
23:20 00:00 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Surduk, Okretnica
dep. 23:20
Surduk, Cincarija
arr. 23:22
dep. 23:22
0.8 km
Surduk, Center
arr. 23:23
dep. 23:23
1.5 km
Surduk, Izlaz
arr. 23:25
dep. 23:25
2.3 km
Belegis, Ulaz
arr. 23:33
dep. 23:33
7 km
Belegis, Center
arr. 23:34
dep. 23:34
7.8 km
Belegis, Breg
arr. 23:36
dep. 23:36
8.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 23:38
dep. 23:38
10.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 23:40
dep. 23:40
11.8 km
Stari Banovci, Granica JTS
arr. 23:41
dep. 23:41
12.3 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 23:42
dep. 23:42
13.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 23:44
dep. 23:44
13.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 23:45
dep. 23:45
14.3 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 23:46
dep. 23:46
14.8 km
Stara Pazova, Nestle
arr. 23:55
dep. 23:55
16.6 km
Stara Pazova, Kuca fudbala
arr. 23:56
dep. 23:56
17.1 km
Stara Pazova, Pinki
arr. 23:58
dep. 23:58
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 00:00
24 km
23:50 00:30 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surduk, Okretnica
dep. 23:50
Surduk, Cincarija
arr. 23:52
dep. 23:52
0.8 km
Surduk, Center
arr. 23:53
dep. 23:53
1.5 km
Surduk, Izlaz
arr. 23:55
dep. 23:55
2.3 km
Belegis, Ulaz
arr. 00:03
dep. 00:03
7 km
Belegis, Center
arr. 00:04
dep. 00:04
7.8 km
Belegis, Breg
arr. 00:06
dep. 00:06
8.8 km
Belegis, Petrinci 1
arr. 00:08
dep. 00:08
10.8 km
Belegis, Petrinci 2
arr. 00:10
dep. 00:10
11.8 km
Stari Banovci, Granica JTS
arr. 00:11
dep. 00:11
12.3 km
Stari Banovci, Šljunkara
arr. 00:12
dep. 00:12
13.3 km
Stari Banovci, Center
arr. 00:14
dep. 00:14
13.8 km
Stari Banovci, Breg
arr. 00:15
dep. 00:15
14.3 km
Stari Banovci, Izlaz ka Novim Banovcima
arr. 00:16
dep. 00:16
14.8 km
Stara Pazova, Nestle
arr. 00:25
dep. 00:25
16.6 km
Stara Pazova, Kuca fudbala
arr. 00:26
dep. 00:26
17.1 km
Stara Pazova, Pinki
arr. 00:28
dep. 00:28
20 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 00:30
24 km

Naselja Surduk i Stara Pazova su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Surduk je u 06:40 h, dok je poslednji polazak u 23:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.