Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Surcin - Obrenovac timetable

monday, 19.11.2018.
06:15 06:55 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surcin, Okretnica
dep. 06:15
Surcin, Put za Jakovo
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Jakovo, Silosi
arr. 06:18
dep. 06:18
1.8 km
Jakovo, Servisi
arr. 06:21
dep. 06:21
3 km
Jakovo, Sremska
arr. 06:22
dep. 06:22
3.3 km
arr. 06:23
dep. 06:23
3.8 km
Jakovo, Mesna zajednica
arr. 06:24
dep. 06:24
4.1 km
Jakovo, Prilivak
arr. 06:25
dep. 06:25
4.5 km
Jakovo, Celik
arr. 06:26
dep. 06:26
5.3 km
Boljevci, Stovariste
arr. 06:27
dep. 06:27
6.1 km
Boljevci, Zapis
arr. 06:28
dep. 06:28
6.8 km
Boljevci, Sest topola
arr. 06:29
dep. 06:29
7.6 km
Boljevci, Slovacko groblje
arr. 06:30
dep. 06:30
8.2 km
Boljevci, Ribarska
arr. 06:31
dep. 06:31
8.6 km
arr. 06:32
dep. 06:32
9 km
Boljevci, Branka Ostojica
arr. 06:33
dep. 06:33
9.4 km
Obrenovac, TENT A - most
arr. 06:44
dep. 06:44
18.6 km
Obrenovac, Barake
arr. 06:46
dep. 06:46
19.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 06:47
dep. 06:47
19.9 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 06:48
dep. 06:48
20.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 06:50
dep. 06:50
21.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 06:51
dep. 06:51
21.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 06:52
dep. 06:52
22.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:55
23.4 km
07:45 08:25 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surcin, Okretnica
dep. 07:45
Surcin, Put za Jakovo
arr. 07:47
dep. 07:47
1 km
Jakovo, Silosi
arr. 07:48
dep. 07:48
1.8 km
Jakovo, Servisi
arr. 07:51
dep. 07:51
3 km
Jakovo, Sremska
arr. 07:52
dep. 07:52
3.3 km
arr. 07:53
dep. 07:53
3.8 km
Jakovo, Mesna zajednica
arr. 07:54
dep. 07:54
4.1 km
Jakovo, Prilivak
arr. 07:55
dep. 07:55
4.5 km
Jakovo, Celik
arr. 07:56
dep. 07:56
5.3 km
Boljevci, Stovariste
arr. 07:57
dep. 07:57
6.1 km
Boljevci, Zapis
arr. 07:58
dep. 07:58
6.8 km
Boljevci, Sest topola
arr. 07:59
dep. 07:59
7.6 km
Boljevci, Slovacko groblje
arr. 08:00
dep. 08:00
8.2 km
Boljevci, Ribarska
arr. 08:01
dep. 08:01
8.6 km
arr. 08:02
dep. 08:02
9 km
Boljevci, Branka Ostojica
arr. 08:03
dep. 08:03
9.4 km
Obrenovac, TENT A - most
arr. 08:14
dep. 08:14
18.6 km
Obrenovac, Barake
arr. 08:16
dep. 08:16
19.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 08:17
dep. 08:17
19.9 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 08:18
dep. 08:18
20.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 08:20
dep. 08:20
21.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 08:21
dep. 08:21
21.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 08:22
dep. 08:22
22.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:25
23.4 km
12:15 12:55 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surcin, Okretnica
dep. 12:15
Surcin, Put za Jakovo
arr. 12:17
dep. 12:17
1 km
Jakovo, Silosi
arr. 12:18
dep. 12:18
1.8 km
Jakovo, Servisi
arr. 12:21
dep. 12:21
3 km
Jakovo, Sremska
arr. 12:22
dep. 12:22
3.3 km
arr. 12:23
dep. 12:23
3.8 km
Jakovo, Mesna zajednica
arr. 12:24
dep. 12:24
4.1 km
Jakovo, Prilivak
arr. 12:25
dep. 12:25
4.5 km
Jakovo, Celik
arr. 12:26
dep. 12:26
5.3 km
Boljevci, Stovariste
arr. 12:27
dep. 12:27
6.1 km
Boljevci, Zapis
arr. 12:28
dep. 12:28
6.8 km
Boljevci, Sest topola
arr. 12:29
dep. 12:29
7.6 km
Boljevci, Slovacko groblje
arr. 12:30
dep. 12:30
8.2 km
Boljevci, Ribarska
arr. 12:31
dep. 12:31
8.6 km
arr. 12:32
dep. 12:32
9 km
Boljevci, Branka Ostojica
arr. 12:33
dep. 12:33
9.4 km
Obrenovac, TENT A - most
arr. 12:44
dep. 12:44
18.6 km
Obrenovac, Barake
arr. 12:46
dep. 12:46
19.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 12:47
dep. 12:47
19.9 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 12:48
dep. 12:48
20.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 12:50
dep. 12:50
21.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 12:51
dep. 12:51
21.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 12:52
dep. 12:52
22.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:55
23.4 km
13:45 14:25 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surcin, Okretnica
dep. 13:45
Surcin, Put za Jakovo
arr. 13:47
dep. 13:47
1 km
Jakovo, Silosi
arr. 13:48
dep. 13:48
1.8 km
Jakovo, Servisi
arr. 13:51
dep. 13:51
3 km
Jakovo, Sremska
arr. 13:52
dep. 13:52
3.3 km
arr. 13:53
dep. 13:53
3.8 km
Jakovo, Mesna zajednica
arr. 13:54
dep. 13:54
4.1 km
Jakovo, Prilivak
arr. 13:55
dep. 13:55
4.5 km
Jakovo, Celik
arr. 13:56
dep. 13:56
5.3 km
Boljevci, Stovariste
arr. 13:57
dep. 13:57
6.1 km
Boljevci, Zapis
arr. 13:58
dep. 13:58
6.8 km
Boljevci, Sest topola
arr. 13:59
dep. 13:59
7.6 km
Boljevci, Slovacko groblje
arr. 14:00
dep. 14:00
8.2 km
Boljevci, Ribarska
arr. 14:01
dep. 14:01
8.6 km
arr. 14:02
dep. 14:02
9 km
Boljevci, Branka Ostojica
arr. 14:03
dep. 14:03
9.4 km
Obrenovac, TENT A - most
arr. 14:14
dep. 14:14
18.6 km
Obrenovac, Barake
arr. 14:16
dep. 14:16
19.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 14:17
dep. 14:17
19.9 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 14:18
dep. 14:18
20.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 14:20
dep. 14:20
21.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 14:21
dep. 14:21
21.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 14:22
dep. 14:22
22.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:25
23.4 km
14:30 15:10 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surcin, Okretnica
dep. 14:30
Surcin, Put za Jakovo
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Jakovo, Silosi
arr. 14:33
dep. 14:33
1.8 km
Jakovo, Servisi
arr. 14:36
dep. 14:36
3 km
Jakovo, Sremska
arr. 14:37
dep. 14:37
3.3 km
arr. 14:38
dep. 14:38
3.8 km
Jakovo, Mesna zajednica
arr. 14:39
dep. 14:39
4.1 km
Jakovo, Prilivak
arr. 14:40
dep. 14:40
4.5 km
Jakovo, Celik
arr. 14:41
dep. 14:41
5.3 km
Boljevci, Stovariste
arr. 14:42
dep. 14:42
6.1 km
Boljevci, Zapis
arr. 14:43
dep. 14:43
6.8 km
Boljevci, Sest topola
arr. 14:44
dep. 14:44
7.6 km
Boljevci, Slovacko groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
8.2 km
Boljevci, Ribarska
arr. 14:46
dep. 14:46
8.6 km
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
Boljevci, Branka Ostojica
arr. 14:48
dep. 14:48
9.4 km
Obrenovac, TENT A - most
arr. 14:59
dep. 14:59
18.6 km
Obrenovac, Barake
arr. 15:01
dep. 15:01
19.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 15:02
dep. 15:02
19.9 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 15:03
dep. 15:03
20.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 15:05
dep. 15:05
21.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 15:06
dep. 15:06
21.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 15:07
dep. 15:07
22.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:10
23.4 km
15:15 15:55 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surcin, Okretnica
dep. 15:15
Surcin, Put za Jakovo
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Jakovo, Silosi
arr. 15:18
dep. 15:18
1.8 km
Jakovo, Servisi
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Jakovo, Sremska
arr. 15:22
dep. 15:22
3.3 km
arr. 15:23
dep. 15:23
3.8 km
Jakovo, Mesna zajednica
arr. 15:24
dep. 15:24
4.1 km
Jakovo, Prilivak
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Jakovo, Celik
arr. 15:26
dep. 15:26
5.3 km
Boljevci, Stovariste
arr. 15:27
dep. 15:27
6.1 km
Boljevci, Zapis
arr. 15:28
dep. 15:28
6.8 km
Boljevci, Sest topola
arr. 15:29
dep. 15:29
7.6 km
Boljevci, Slovacko groblje
arr. 15:30
dep. 15:30
8.2 km
Boljevci, Ribarska
arr. 15:31
dep. 15:31
8.6 km
arr. 15:32
dep. 15:32
9 km
Boljevci, Branka Ostojica
arr. 15:33
dep. 15:33
9.4 km
Obrenovac, TENT A - most
arr. 15:44
dep. 15:44
18.6 km
Obrenovac, Barake
arr. 15:46
dep. 15:46
19.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 15:47
dep. 15:47
19.9 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 15:48
dep. 15:48
20.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 15:50
dep. 15:50
21.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 15:51
dep. 15:51
21.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 15:52
dep. 15:52
22.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 15:55
23.4 km
16:45 17:25 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surcin, Okretnica
dep. 16:45
Surcin, Put za Jakovo
arr. 16:47
dep. 16:47
1 km
Jakovo, Silosi
arr. 16:48
dep. 16:48
1.8 km
Jakovo, Servisi
arr. 16:51
dep. 16:51
3 km
Jakovo, Sremska
arr. 16:52
dep. 16:52
3.3 km
arr. 16:53
dep. 16:53
3.8 km
Jakovo, Mesna zajednica
arr. 16:54
dep. 16:54
4.1 km
Jakovo, Prilivak
arr. 16:55
dep. 16:55
4.5 km
Jakovo, Celik
arr. 16:56
dep. 16:56
5.3 km
Boljevci, Stovariste
arr. 16:57
dep. 16:57
6.1 km
Boljevci, Zapis
arr. 16:58
dep. 16:58
6.8 km
Boljevci, Sest topola
arr. 16:59
dep. 16:59
7.6 km
Boljevci, Slovacko groblje
arr. 17:00
dep. 17:00
8.2 km
Boljevci, Ribarska
arr. 17:01
dep. 17:01
8.6 km
arr. 17:02
dep. 17:02
9 km
Boljevci, Branka Ostojica
arr. 17:03
dep. 17:03
9.4 km
Obrenovac, TENT A - most
arr. 17:14
dep. 17:14
18.6 km
Obrenovac, Barake
arr. 17:16
dep. 17:16
19.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 17:17
dep. 17:17
19.9 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 17:18
dep. 17:18
20.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 17:20
dep. 17:20
21.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 17:21
dep. 17:21
21.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 17:22
dep. 17:22
22.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:25
23.4 km
18:15 18:55 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surcin, Okretnica
dep. 18:15
Surcin, Put za Jakovo
arr. 18:17
dep. 18:17
1 km
Jakovo, Silosi
arr. 18:18
dep. 18:18
1.8 km
Jakovo, Servisi
arr. 18:21
dep. 18:21
3 km
Jakovo, Sremska
arr. 18:22
dep. 18:22
3.3 km
arr. 18:23
dep. 18:23
3.8 km
Jakovo, Mesna zajednica
arr. 18:24
dep. 18:24
4.1 km
Jakovo, Prilivak
arr. 18:25
dep. 18:25
4.5 km
Jakovo, Celik
arr. 18:26
dep. 18:26
5.3 km
Boljevci, Stovariste
arr. 18:27
dep. 18:27
6.1 km
Boljevci, Zapis
arr. 18:28
dep. 18:28
6.8 km
Boljevci, Sest topola
arr. 18:29
dep. 18:29
7.6 km
Boljevci, Slovacko groblje
arr. 18:30
dep. 18:30
8.2 km
Boljevci, Ribarska
arr. 18:31
dep. 18:31
8.6 km
arr. 18:32
dep. 18:32
9 km
Boljevci, Branka Ostojica
arr. 18:33
dep. 18:33
9.4 km
Obrenovac, TENT A - most
arr. 18:44
dep. 18:44
18.6 km
Obrenovac, Barake
arr. 18:46
dep. 18:46
19.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 18:47
dep. 18:47
19.9 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 18:48
dep. 18:48
20.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 18:50
dep. 18:50
21.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 18:51
dep. 18:51
21.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 18:52
dep. 18:52
22.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:55
23.4 km
19:45 20:25 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surcin, Okretnica
dep. 19:45
Surcin, Put za Jakovo
arr. 19:47
dep. 19:47
1 km
Jakovo, Silosi
arr. 19:48
dep. 19:48
1.8 km
Jakovo, Servisi
arr. 19:51
dep. 19:51
3 km
Jakovo, Sremska
arr. 19:52
dep. 19:52
3.3 km
arr. 19:53
dep. 19:53
3.8 km
Jakovo, Mesna zajednica
arr. 19:54
dep. 19:54
4.1 km
Jakovo, Prilivak
arr. 19:55
dep. 19:55
4.5 km
Jakovo, Celik
arr. 19:56
dep. 19:56
5.3 km
Boljevci, Stovariste
arr. 19:57
dep. 19:57
6.1 km
Boljevci, Zapis
arr. 19:58
dep. 19:58
6.8 km
Boljevci, Sest topola
arr. 19:59
dep. 19:59
7.6 km
Boljevci, Slovacko groblje
arr. 20:00
dep. 20:00
8.2 km
Boljevci, Ribarska
arr. 20:01
dep. 20:01
8.6 km
arr. 20:02
dep. 20:02
9 km
Boljevci, Branka Ostojica
arr. 20:03
dep. 20:03
9.4 km
Obrenovac, TENT A - most
arr. 20:14
dep. 20:14
18.6 km
Obrenovac, Barake
arr. 20:16
dep. 20:16
19.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 20:17
dep. 20:17
19.9 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 20:18
dep. 20:18
20.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 20:20
dep. 20:20
21.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 20:21
dep. 20:21
21.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 20:22
dep. 20:22
22.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 20:25
23.4 km
20:30 21:10 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Surcin, Okretnica
dep. 20:30
Surcin, Put za Jakovo
arr. 20:32
dep. 20:32
1 km
Jakovo, Silosi
arr. 20:33
dep. 20:33
1.8 km
Jakovo, Servisi
arr. 20:36
dep. 20:36
3 km
Jakovo, Sremska
arr. 20:37
dep. 20:37
3.3 km
arr. 20:38
dep. 20:38
3.8 km
Jakovo, Mesna zajednica
arr. 20:39
dep. 20:39
4.1 km
Jakovo, Prilivak
arr. 20:40
dep. 20:40
4.5 km
Jakovo, Celik
arr. 20:41
dep. 20:41
5.3 km
Boljevci, Stovariste
arr. 20:42
dep. 20:42
6.1 km
Boljevci, Zapis
arr. 20:43
dep. 20:43
6.8 km
Boljevci, Sest topola
arr. 20:44
dep. 20:44
7.6 km
Boljevci, Slovacko groblje
arr. 20:45
dep. 20:45
8.2 km
Boljevci, Ribarska
arr. 20:46
dep. 20:46
8.6 km
arr. 20:47
dep. 20:47
9 km
Boljevci, Branka Ostojica
arr. 20:48
dep. 20:48
9.4 km
Obrenovac, TENT A - most
arr. 20:59
dep. 20:59
18.6 km
Obrenovac, Barake
arr. 21:01
dep. 21:01
19.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 21:02
dep. 21:02
19.9 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 21:03
dep. 21:03
20.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 21:05
dep. 21:05
21.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 21:06
dep. 21:06
21.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 21:07
dep. 21:07
22.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:10
23.4 km
21:15 21:55 (00:40)
Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Surcin, Okretnica
dep. 21:15
Surcin, Put za Jakovo
arr. 21:17
dep. 21:17
1 km
Jakovo, Silosi
arr. 21:18
dep. 21:18
1.8 km
Jakovo, Servisi
arr. 21:21
dep. 21:21
3 km
Jakovo, Sremska
arr. 21:22
dep. 21:22
3.3 km
arr. 21:23
dep. 21:23
3.8 km
Jakovo, Mesna zajednica
arr. 21:24
dep. 21:24
4.1 km
Jakovo, Prilivak
arr. 21:25
dep. 21:25
4.5 km
Jakovo, Celik
arr. 21:26
dep. 21:26
5.3 km
Boljevci, Stovariste
arr. 21:27
dep. 21:27
6.1 km
Boljevci, Zapis
arr. 21:28
dep. 21:28
6.8 km
Boljevci, Sest topola
arr. 21:29
dep. 21:29
7.6 km
Boljevci, Slovacko groblje
arr. 21:30
dep. 21:30
8.2 km
Boljevci, Ribarska
arr. 21:31
dep. 21:31
8.6 km
arr. 21:32
dep. 21:32
9 km
Boljevci, Branka Ostojica
arr. 21:33
dep. 21:33
9.4 km
Obrenovac, TENT A - most
arr. 21:44
dep. 21:44
18.6 km
Obrenovac, Barake
arr. 21:46
dep. 21:46
19.4 km
Obrenovac, Uljarice
arr. 21:47
dep. 21:47
19.9 km
Obrenovac, Kasarna
arr. 21:48
dep. 21:48
20.5 km
Obrenovac, Gaj
arr. 21:50
dep. 21:50
21.2 km
Obrenovac, Groblje
arr. 21:51
dep. 21:51
21.7 km
Obrenovac, Nemanjina
arr. 21:52
dep. 21:52
22.3 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:55
23.4 km

Naselja Surcin i Obrenovac su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Surcin je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 21:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.