Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sumeđ (Cvetovac) - Lazarevac timetable

wednesday, 17.07.2019.
07:10 07:45 (00:35)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sumeđ (Cvetovac), Dom
dep. 07:10
Sumeđ (Cvetovac), P kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 07:15
dep. 07:15
1.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:20
dep. 07:20
3.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 07:21
dep. 07:21
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:24
dep. 07:24
5.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 07:28
dep. 07:28
7.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 07:29
dep. 07:29
8 km
Vreoci, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
8.5 km
Vreoci, Susara
arr. 07:32
dep. 07:32
9.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:33
dep. 07:33
10 km
Vreoci, Peštan
arr. 07:34
dep. 07:34
11 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:37
dep. 07:37
14 km
Sopic, Dom
arr. 07:39
dep. 07:39
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Lazarevac, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:45
17 km
Sumeđ (Cvetovac) - Lazarevac timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
07:10 07:45 (00:35)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sumeđ (Cvetovac), Dom
dep. 07:10
Sumeđ (Cvetovac), P kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 07:15
dep. 07:15
1.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:20
dep. 07:20
3.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 07:21
dep. 07:21
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:24
dep. 07:24
5.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 07:28
dep. 07:28
7.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 07:29
dep. 07:29
8 km
Vreoci, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
8.5 km
Vreoci, Susara
arr. 07:32
dep. 07:32
9.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:33
dep. 07:33
10 km
Vreoci, Peštan
arr. 07:34
dep. 07:34
11 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:37
dep. 07:37
14 km
Sopic, Dom
arr. 07:39
dep. 07:39
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Lazarevac, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:45
17 km
Sumeđ (Cvetovac) - Lazarevac timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
07:10 07:45 (00:35)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sumeđ (Cvetovac), Dom
dep. 07:10
Sumeđ (Cvetovac), P kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 07:15
dep. 07:15
1.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:20
dep. 07:20
3.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 07:21
dep. 07:21
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:24
dep. 07:24
5.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 07:28
dep. 07:28
7.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 07:29
dep. 07:29
8 km
Vreoci, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
8.5 km
Vreoci, Susara
arr. 07:32
dep. 07:32
9.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:33
dep. 07:33
10 km
Vreoci, Peštan
arr. 07:34
dep. 07:34
11 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:37
dep. 07:37
14 km
Sopic, Dom
arr. 07:39
dep. 07:39
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Lazarevac, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:45
17 km
Sumeđ (Cvetovac) - Lazarevac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
07:10 07:45 (00:35)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sumeđ (Cvetovac), Dom
dep. 07:10
Sumeđ (Cvetovac), P kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 07:15
dep. 07:15
1.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:20
dep. 07:20
3.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 07:21
dep. 07:21
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:24
dep. 07:24
5.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 07:28
dep. 07:28
7.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 07:29
dep. 07:29
8 km
Vreoci, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
8.5 km
Vreoci, Susara
arr. 07:32
dep. 07:32
9.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:33
dep. 07:33
10 km
Vreoci, Peštan
arr. 07:34
dep. 07:34
11 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:37
dep. 07:37
14 km
Sopic, Dom
arr. 07:39
dep. 07:39
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Lazarevac, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:45
17 km
Sumeđ (Cvetovac) - Lazarevac timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
07:10 07:45 (00:35)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sumeđ (Cvetovac), Dom
dep. 07:10
Sumeđ (Cvetovac), P kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 07:15
dep. 07:15
1.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:20
dep. 07:20
3.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 07:21
dep. 07:21
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:24
dep. 07:24
5.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 07:28
dep. 07:28
7.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 07:29
dep. 07:29
8 km
Vreoci, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
8.5 km
Vreoci, Susara
arr. 07:32
dep. 07:32
9.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:33
dep. 07:33
10 km
Vreoci, Peštan
arr. 07:34
dep. 07:34
11 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:37
dep. 07:37
14 km
Sopic, Dom
arr. 07:39
dep. 07:39
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Lazarevac, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:45
17 km
Sumeđ (Cvetovac) - Lazarevac timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
07:10 07:45 (00:35)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sumeđ (Cvetovac), Dom
dep. 07:10
Sumeđ (Cvetovac), P kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 07:15
dep. 07:15
1.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:20
dep. 07:20
3.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 07:21
dep. 07:21
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:24
dep. 07:24
5.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 07:28
dep. 07:28
7.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 07:29
dep. 07:29
8 km
Vreoci, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
8.5 km
Vreoci, Susara
arr. 07:32
dep. 07:32
9.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:33
dep. 07:33
10 km
Vreoci, Peštan
arr. 07:34
dep. 07:34
11 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:37
dep. 07:37
14 km
Sopic, Dom
arr. 07:39
dep. 07:39
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Lazarevac, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:45
17 km
Sumeđ (Cvetovac) - Lazarevac timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
07:10 07:45 (00:35)
Dom
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Sumeđ (Cvetovac), Dom
dep. 07:10
Sumeđ (Cvetovac), P kuce
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Sumeđ (Cvetovac), Ibarska magistrala
arr. 07:15
dep. 07:15
1.5 km
Veliki Crljeni, Termoelektrana
arr. 07:20
dep. 07:20
3.5 km
Veliki Crljeni, Vaga
arr. 07:21
dep. 07:21
4 km
Veliki Crljeni, Dom
arr. 07:24
dep. 07:24
5.5 km
Vreoci, Vaga
arr. 07:28
dep. 07:28
7.5 km
Vreoci, Stara toplana
arr. 07:29
dep. 07:29
8 km
Vreoci, Dom
arr. 07:30
dep. 07:30
8.5 km
Vreoci, Susara
arr. 07:32
dep. 07:32
9.5 km
Vreoci, Zavod
arr. 07:33
dep. 07:33
10 km
Vreoci, Peštan
arr. 07:34
dep. 07:34
11 km
Sopic, Staklenik
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Sopic, Krivaja
arr. 07:37
dep. 07:37
14 km
Sopic, Dom
arr. 07:39
dep. 07:39
15.5 km
Lazarevac, Rampa
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Lazarevac, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
16.5 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:45
17 km

Naselja Sumeđ (Cvetovac) i Lazarevac su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sumeđ (Cvetovac) je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 07:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.