Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Sume kod Topole - Topola timetable

sunday, 02.10.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Sume kod Topole - Topola timetable
Departures on: monday, 03.10.2022.
07:00 07:42 (00:42)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sume kod Topole, Skola
dep. 07:00
Sume kod Topole, V. kuca
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Sume kod Topole, Simica kuce
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Sume kod Topole, Krun. kuce
arr. 07:06
dep. 07:06
3 km
Pavlovac kod Topole, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Natalinci, Bus station
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 07:16
dep. 07:16
7 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
17 km
Gorovic, Prodavnica
arr. 07:32
dep. 07:32
15 km
Gorovic
arr. 07:30
dep. 07:30
14 km
Topola, P. grob
arr. 07:38
dep. 07:38
21 km
Topola, Sud
arr. 07:39
dep. 07:39
22 km
Topola, Bus station
arr. 07:42
23 km
Sume kod Topole - Topola timetable
Departures on: tuesday, 04.10.2022.
07:00 07:42 (00:42)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sume kod Topole, Skola
dep. 07:00
Sume kod Topole, V. kuca
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Sume kod Topole, Simica kuce
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Sume kod Topole, Krun. kuce
arr. 07:06
dep. 07:06
3 km
Pavlovac kod Topole, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Natalinci, Bus station
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 07:16
dep. 07:16
7 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
17 km
Gorovic, Prodavnica
arr. 07:32
dep. 07:32
15 km
Gorovic
arr. 07:30
dep. 07:30
14 km
Topola, P. grob
arr. 07:38
dep. 07:38
21 km
Topola, Sud
arr. 07:39
dep. 07:39
22 km
Topola, Bus station
arr. 07:42
23 km
Sume kod Topole - Topola timetable
Departures on: wednesday, 05.10.2022.
07:00 07:42 (00:42)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sume kod Topole, Skola
dep. 07:00
Sume kod Topole, V. kuca
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Sume kod Topole, Simica kuce
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Sume kod Topole, Krun. kuce
arr. 07:06
dep. 07:06
3 km
Pavlovac kod Topole, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Natalinci, Bus station
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 07:16
dep. 07:16
7 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
17 km
Gorovic, Prodavnica
arr. 07:32
dep. 07:32
15 km
Gorovic
arr. 07:30
dep. 07:30
14 km
Topola, P. grob
arr. 07:38
dep. 07:38
21 km
Topola, Sud
arr. 07:39
dep. 07:39
22 km
Topola, Bus station
arr. 07:42
23 km
Sume kod Topole - Topola timetable
Departures on: thursday, 06.10.2022.
07:00 07:42 (00:42)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sume kod Topole, Skola
dep. 07:00
Sume kod Topole, V. kuca
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Sume kod Topole, Simica kuce
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Sume kod Topole, Krun. kuce
arr. 07:06
dep. 07:06
3 km
Pavlovac kod Topole, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Natalinci, Bus station
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 07:16
dep. 07:16
7 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
17 km
Gorovic, Prodavnica
arr. 07:32
dep. 07:32
15 km
Gorovic
arr. 07:30
dep. 07:30
14 km
Topola, P. grob
arr. 07:38
dep. 07:38
21 km
Topola, Sud
arr. 07:39
dep. 07:39
22 km
Topola, Bus station
arr. 07:42
23 km
Sume kod Topole - Topola timetable
Departures on: friday, 07.10.2022.
07:00 07:42 (00:42)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sume kod Topole, Skola
dep. 07:00
Sume kod Topole, V. kuca
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Sume kod Topole, Simica kuce
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Sume kod Topole, Krun. kuce
arr. 07:06
dep. 07:06
3 km
Pavlovac kod Topole, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Natalinci, Bus station
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 07:16
dep. 07:16
7 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
17 km
Gorovic, Prodavnica
arr. 07:32
dep. 07:32
15 km
Gorovic
arr. 07:30
dep. 07:30
14 km
Topola, P. grob
arr. 07:38
dep. 07:38
21 km
Topola, Sud
arr. 07:39
dep. 07:39
22 km
Topola, Bus station
arr. 07:42
23 km
Sume kod Topole - Topola timetable
Departures on: monday, 10.10.2022.
07:00 07:42 (00:42)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sume kod Topole, Skola
dep. 07:00
Sume kod Topole, V. kuca
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Sume kod Topole, Simica kuce
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Sume kod Topole, Krun. kuce
arr. 07:06
dep. 07:06
3 km
Pavlovac kod Topole, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Natalinci, Bus station
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 07:16
dep. 07:16
7 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
17 km
Gorovic, Prodavnica
arr. 07:32
dep. 07:32
15 km
Gorovic
arr. 07:30
dep. 07:30
14 km
Topola, P. grob
arr. 07:38
dep. 07:38
21 km
Topola, Sud
arr. 07:39
dep. 07:39
22 km
Topola, Bus station
arr. 07:42
23 km
Sume kod Topole - Topola timetable
Departures on: tuesday, 11.10.2022.
07:00 07:42 (00:42)
SkolaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Sume kod Topole, Skola
dep. 07:00
Sume kod Topole, V. kuca
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Sume kod Topole, Simica kuce
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Sume kod Topole, Krun. kuce
arr. 07:06
dep. 07:06
3 km
Pavlovac kod Topole, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Natalinci, Bus station
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Junkovac kod Topole, II - Kuzmica kuce
arr. 07:16
dep. 07:16
7 km
Junkovac kod Topole, I - Tri sokola
arr. 07:18
dep. 07:18
9 km
Zabare kod Topole, Zivica kuca
arr. 07:21
dep. 07:21
10 km
Zabare kod Topole, Center
arr. 07:34
dep. 07:34
17 km
Gorovic, Prodavnica
arr. 07:32
dep. 07:32
15 km
Gorovic
arr. 07:30
dep. 07:30
14 km
Topola, P. grob
arr. 07:38
dep. 07:38
21 km
Topola, Sud
arr. 07:39
dep. 07:39
22 km
Topola, Bus station
arr. 07:42
23 km

Naselja Sume kod Topole i Topola su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 42min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Sume kod Topole je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 07:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.