Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Suljam - Sremska Mitrovica timetable

monday, 17.01.2022.
05:50 06:45 (00:55)
3Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 3
dep. 05:50
Grgurevci, 4
arr. 05:58
dep. 05:58
2.4 km
Grgurevci, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
2.9 km
Grgurevci, 6
arr. 06:01
dep. 06:01
3.5 km
Veliki Radinci, 4
arr. 06:10
dep. 06:10
9.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
10.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 06:14
dep. 06:14
11.1 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 06:23
dep. 06:23
14.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 06:35
dep. 06:35
19.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 06:39
dep. 06:39
21.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:42
dep. 06:42
21.8 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 06:45
22.9 km
07:38 08:25 (00:47)
10Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 10
dep. 07:38
Suljam, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
0.5 km
Suljam, 9
arr. 07:41
dep. 07:41
2.1 km
Veliki Radinci, 4
arr. 07:50
dep. 07:50
7.2 km
Veliki Radinci, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
10.7 km
Veliki Radinci, 6
arr. 07:54
dep. 07:54
11.5 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 08:03
dep. 08:03
12.5 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 08:15
dep. 08:15
16 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 08:19
dep. 08:19
16.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 08:22
dep. 08:22
17.3 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 08:25
19.7 km
11:35 12:30 (00:55)
3Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 3
dep. 11:35
Grgurevci, 4
arr. 11:43
dep. 11:43
2.4 km
Grgurevci, Center
arr. 11:44
dep. 11:44
2.9 km
Grgurevci, 6
arr. 11:46
dep. 11:46
3.5 km
Veliki Radinci, 4
arr. 11:55
dep. 11:55
9.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
10.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 11:59
dep. 11:59
11.1 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 12:08
dep. 12:08
14.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 12:20
dep. 12:20
19.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 12:24
dep. 12:24
21.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 12:27
dep. 12:27
21.8 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 12:30
22.9 km
14:15 15:10 (00:55)
3Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 3
dep. 14:15
Grgurevci, 4
arr. 14:23
dep. 14:23
2.4 km
Grgurevci, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
2.9 km
Grgurevci, 6
arr. 14:26
dep. 14:26
3.5 km
Veliki Radinci, 4
arr. 14:35
dep. 14:35
9.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
10.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 14:39
dep. 14:39
11.1 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 14:48
dep. 14:48
14.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 15:00
dep. 15:00
19.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 15:04
dep. 15:04
21.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 15:07
dep. 15:07
21.8 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 15:10
22.9 km
16:53 17:40 (00:47)
10Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 10
dep. 16:53
Suljam, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
0.5 km
Suljam, 9
arr. 16:56
dep. 16:56
2.1 km
Veliki Radinci, 4
arr. 17:05
dep. 17:05
7.2 km
Veliki Radinci, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
10.7 km
Veliki Radinci, 6
arr. 17:09
dep. 17:09
11.5 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 17:18
dep. 17:18
12.5 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:30
dep. 17:30
16 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 17:34
dep. 17:34
16.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 17:37
dep. 17:37
17.3 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 17:40
19.7 km
20:08 20:55 (00:47)
10Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 10
dep. 20:08
Suljam, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
0.5 km
Suljam, 9
arr. 20:11
dep. 20:11
2.1 km
Veliki Radinci, 4
arr. 20:20
dep. 20:20
7.2 km
Veliki Radinci, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
10.7 km
Veliki Radinci, 6
arr. 20:24
dep. 20:24
11.5 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 20:33
dep. 20:33
12.5 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 20:45
dep. 20:45
16 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 20:49
dep. 20:49
16.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 20:52
dep. 20:52
17.3 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 20:55
19.7 km
Suljam - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: tuesday, 18.01.2022.
05:50 06:45 (00:55)
3Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 3
dep. 05:50
Grgurevci, 4
arr. 05:58
dep. 05:58
2.4 km
Grgurevci, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
2.9 km
Grgurevci, 6
arr. 06:01
dep. 06:01
3.5 km
Veliki Radinci, 4
arr. 06:10
dep. 06:10
9.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
10.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 06:14
dep. 06:14
11.1 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 06:23
dep. 06:23
14.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 06:35
dep. 06:35
19.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 06:39
dep. 06:39
21.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:42
dep. 06:42
21.8 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 06:45
22.9 km
07:38 08:25 (00:47)
10Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 10
dep. 07:38
Suljam, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
0.5 km
Suljam, 9
arr. 07:41
dep. 07:41
2.1 km
Veliki Radinci, 4
arr. 07:50
dep. 07:50
7.2 km
Veliki Radinci, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
10.7 km
Veliki Radinci, 6
arr. 07:54
dep. 07:54
11.5 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 08:03
dep. 08:03
12.5 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 08:15
dep. 08:15
16 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 08:19
dep. 08:19
16.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 08:22
dep. 08:22
17.3 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 08:25
19.7 km
11:35 12:30 (00:55)
3Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 3
dep. 11:35
Grgurevci, 4
arr. 11:43
dep. 11:43
2.4 km
Grgurevci, Center
arr. 11:44
dep. 11:44
2.9 km
Grgurevci, 6
arr. 11:46
dep. 11:46
3.5 km
Veliki Radinci, 4
arr. 11:55
dep. 11:55
9.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
10.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 11:59
dep. 11:59
11.1 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 12:08
dep. 12:08
14.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 12:20
dep. 12:20
19.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 12:24
dep. 12:24
21.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 12:27
dep. 12:27
21.8 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 12:30
22.9 km
14:15 15:10 (00:55)
3Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 3
dep. 14:15
Grgurevci, 4
arr. 14:23
dep. 14:23
2.4 km
Grgurevci, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
2.9 km
Grgurevci, 6
arr. 14:26
dep. 14:26
3.5 km
Veliki Radinci, 4
arr. 14:35
dep. 14:35
9.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
10.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 14:39
dep. 14:39
11.1 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 14:48
dep. 14:48
14.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 15:00
dep. 15:00
19.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 15:04
dep. 15:04
21.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 15:07
dep. 15:07
21.8 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 15:10
22.9 km
16:53 17:40 (00:47)
10Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 10
dep. 16:53
Suljam, Center
arr. 16:54
dep. 16:54
0.5 km
Suljam, 9
arr. 16:56
dep. 16:56
2.1 km
Veliki Radinci, 4
arr. 17:05
dep. 17:05
7.2 km
Veliki Radinci, Center
arr. 17:07
dep. 17:07
10.7 km
Veliki Radinci, 6
arr. 17:09
dep. 17:09
11.5 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 17:18
dep. 17:18
12.5 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:30
dep. 17:30
16 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 17:34
dep. 17:34
16.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 17:37
dep. 17:37
17.3 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 17:40
19.7 km
20:08 20:55 (00:47)
10Train station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 10
dep. 20:08
Suljam, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
0.5 km
Suljam, 9
arr. 20:11
dep. 20:11
2.1 km
Veliki Radinci, 4
arr. 20:20
dep. 20:20
7.2 km
Veliki Radinci, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
10.7 km
Veliki Radinci, 6
arr. 20:24
dep. 20:24
11.5 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 20:33
dep. 20:33
12.5 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 20:45
dep. 20:45
16 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 20:49
dep. 20:49
16.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 20:52
dep. 20:52
17.3 km
Sremska Mitrovica, Train station
arr. 20:55
19.7 km

Naselja Suljam i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 47min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Suljam je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 20:08 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.