Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Suljam - Sremska Mitrovica timetable

sunday, 21.07.2019.
05:50 06:45 (00:55)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 3
dep. 05:50
Grgurevci, 4
arr. 05:58
dep. 05:58
2.4 km
Grgurevci, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
2.9 km
Grgurevci, 6
arr. 06:01
dep. 06:01
3.5 km
Veliki Radinci, 4
arr. 06:10
dep. 06:10
9.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
10.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 06:14
dep. 06:14
11.1 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 06:23
dep. 06:23
14.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 06:35
dep. 06:35
19.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 06:39
dep. 06:39
21.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:42
dep. 06:42
21.8 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 06:45
22.9 km
08:23 09:10 (00:47)
10
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 10
dep. 08:23
Suljam, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
0.5 km
Suljam, 9
arr. 08:26
dep. 08:26
2.1 km
Veliki Radinci, 4
arr. 08:35
dep. 08:35
7.2 km
Veliki Radinci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
10.7 km
Veliki Radinci, 6
arr. 08:39
dep. 08:39
11.5 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 08:48
dep. 08:48
12.5 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 09:00
dep. 09:00
16 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 09:04
dep. 09:04
16.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 09:07
dep. 09:07
17.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 09:10
19.7 km
16:23 17:10 (00:47)
10
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 10
dep. 16:23
Suljam, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
0.5 km
Suljam, 9
arr. 16:26
dep. 16:26
2.1 km
Veliki Radinci, 4
arr. 16:35
dep. 16:35
7.2 km
Veliki Radinci, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
10.7 km
Veliki Radinci, 6
arr. 16:39
dep. 16:39
11.5 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 16:48
dep. 16:48
12.5 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:00
dep. 17:00
16 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 17:04
dep. 17:04
16.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 17:07
dep. 17:07
17.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 17:10
19.7 km
20:00 20:55 (00:55)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 3
dep. 20:00
Grgurevci, 4
arr. 20:08
dep. 20:08
2.4 km
Grgurevci, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
2.9 km
Grgurevci, 6
arr. 20:11
dep. 20:11
3.5 km
Veliki Radinci, 4
arr. 20:20
dep. 20:20
9.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
10.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 20:24
dep. 20:24
11.1 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 20:33
dep. 20:33
14.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 20:45
dep. 20:45
19.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 20:49
dep. 20:49
21.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 20:52
dep. 20:52
21.8 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 20:55
22.9 km
Suljam - Sremska Mitrovica timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:50 06:45 (00:55)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 3
dep. 05:50
Grgurevci, 4
arr. 05:58
dep. 05:58
2.4 km
Grgurevci, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
2.9 km
Grgurevci, 6
arr. 06:01
dep. 06:01
3.5 km
Veliki Radinci, 4
arr. 06:10
dep. 06:10
9.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
10.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 06:14
dep. 06:14
11.1 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 06:23
dep. 06:23
14.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 06:35
dep. 06:35
19.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 06:39
dep. 06:39
21.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 06:42
dep. 06:42
21.8 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 06:45
22.9 km
08:23 09:10 (00:47)
10
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 10
dep. 08:23
Suljam, Center
arr. 08:24
dep. 08:24
0.5 km
Suljam, 9
arr. 08:26
dep. 08:26
2.1 km
Veliki Radinci, 4
arr. 08:35
dep. 08:35
7.2 km
Veliki Radinci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
10.7 km
Veliki Radinci, 6
arr. 08:39
dep. 08:39
11.5 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 08:48
dep. 08:48
12.5 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 09:00
dep. 09:00
16 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 09:04
dep. 09:04
16.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 09:07
dep. 09:07
17.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 09:10
19.7 km
14:15 15:10 (00:55)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 3
dep. 14:15
Grgurevci, 4
arr. 14:23
dep. 14:23
2.4 km
Grgurevci, Center
arr. 14:24
dep. 14:24
2.9 km
Grgurevci, 6
arr. 14:26
dep. 14:26
3.5 km
Veliki Radinci, 4
arr. 14:35
dep. 14:35
9.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
10.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 14:39
dep. 14:39
11.1 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 14:48
dep. 14:48
14.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 15:00
dep. 15:00
19.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 15:04
dep. 15:04
21.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 15:07
dep. 15:07
21.8 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 15:10
22.9 km
16:23 17:10 (00:47)
10
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 10
dep. 16:23
Suljam, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
0.5 km
Suljam, 9
arr. 16:26
dep. 16:26
2.1 km
Veliki Radinci, 4
arr. 16:35
dep. 16:35
7.2 km
Veliki Radinci, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
10.7 km
Veliki Radinci, 6
arr. 16:39
dep. 16:39
11.5 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 16:48
dep. 16:48
12.5 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 17:00
dep. 17:00
16 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 17:04
dep. 17:04
16.8 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 17:07
dep. 17:07
17.3 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 17:10
19.7 km
20:00 20:55 (00:55)
3
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Suljam, 3
dep. 20:00
Grgurevci, 4
arr. 20:08
dep. 20:08
2.4 km
Grgurevci, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
2.9 km
Grgurevci, 6
arr. 20:11
dep. 20:11
3.5 km
Veliki Radinci, 4
arr. 20:20
dep. 20:20
9.3 km
Veliki Radinci, Center
arr. 20:22
dep. 20:22
10.3 km
Veliki Radinci, 6
arr. 20:24
dep. 20:24
11.1 km
Sremska Mitrovica, Milekic salas 2
arr. 20:33
dep. 20:33
14.6 km
Sremska Mitrovica, Rumska Malta 2
arr. 20:45
dep. 20:45
19.7 km
Sremska Mitrovica, Palata pravde
arr. 20:49
dep. 20:49
21.3 km
Sremska Mitrovica, Kralja Petra prvog 2
arr. 20:52
dep. 20:52
21.8 km
Sremska Mitrovica, Zel. stanica
arr. 20:55
22.9 km

Naselja Suljam i Sremska Mitrovica su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 47min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Suljam je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.