Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Subotinac - Aleksinac timetable

thursday, 27.02.2020.
05:10 05:30 (00:20)
IntersectionEI Pak
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Subotinac, Intersection
dep. 05:10
arr. 05:13
dep. 05:13
2 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 05:14
dep. 05:14
2.5 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 05:16
dep. 05:16
3.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 05:20
dep. 05:20
5.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 05:22
dep. 05:22
6.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 05:24
dep. 05:24
6.8 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 05:27
dep. 05:27
8.5 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:30
9.6 km
05:53 06:13 (00:20)
III Igraliste - BiopromBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:53
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 05:54
dep. 05:54
0.4 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 05:56
dep. 05:56
1.3 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:00
dep. 06:00
3.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:01
dep. 06:01
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:03
dep. 06:03
4.7 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:05
dep. 06:05
6.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:07
dep. 06:07
7.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:13
8.9 km
06:28 06:45 (00:17)
III Igraliste - BiopromZelena pijaca
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:28
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 06:29
dep. 06:29
0 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 06:30
dep. 06:30
0 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:39
dep. 06:39
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:40
dep. 06:40
6 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:43
dep. 06:43
8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:44
dep. 06:44
8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 06:45
8 km
06:46 07:05 (00:19)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Subotinac, Intersection
dep. 06:46
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 06:50
dep. 06:50
2.4 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 06:52
dep. 06:52
3.3 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:55
dep. 06:55
5.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:56
dep. 06:56
6.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:57
dep. 06:57
6.7 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 07:00
dep. 07:00
8.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:03
dep. 07:03
9.6 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:04
dep. 07:04
10.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:05
10.9 km
07:28 07:45 (00:17)
III Igraliste - BiopromBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:28
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 07:29
dep. 07:29
0.4 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 07:30
dep. 07:30
1.3 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 07:33
dep. 07:33
3.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:34
dep. 07:34
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 07:35
dep. 07:35
4.7 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 07:38
dep. 07:38
6.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:42
dep. 07:42
7.6 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:43
dep. 07:43
8.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:45
8.9 km
07:35 07:50 (00:15)
III Igraliste - BiopromBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:35
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 07:36
dep. 07:36
0 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 07:37
dep. 07:37
0 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 07:40
dep. 07:40
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:41
dep. 07:41
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 07:45
dep. 07:45
8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:46
dep. 07:46
8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 07:47
dep. 07:47
8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:50
8 km
09:30 09:40 (00:10)
Kafana M. IzvorBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Subotinac, Kafana M. Izvor
dep. 09:30
Subotinac, I Ulaz
arr. 09:31
dep. 09:31
0 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:36
dep. 09:36
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 09:37
dep. 09:37
6 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 09:38
dep. 09:38
8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 09:40
dep. 09:40
8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:40
8 km
09:40 09:55 (00:15)
Kafana M. IzvorBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Subotinac, Kafana M. Izvor
dep. 09:40
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:50
dep. 09:50
6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:55
8 km
10:35 10:50 (00:15)
III Igraliste - BiopromBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 10:36
dep. 10:36
0 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 10:37
dep. 10:37
0 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:41
dep. 10:41
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 10:42
dep. 10:42
6 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:45
dep. 10:45
8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:46
dep. 10:46
8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 10:47
dep. 10:47
8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:50
8 km
11:53 12:10 (00:17)
III Igraliste - BiopromBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:53
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 11:54
dep. 11:54
1 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:04
dep. 12:04
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:05
dep. 12:05
7 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:07
dep. 12:07
8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:08
dep. 12:08
8.5 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
9 km
12:15 12:30 (00:15)
III Igraliste - BiopromBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:15
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:16
dep. 12:16
0 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:17
dep. 12:17
0 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:25
dep. 12:25
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:26
dep. 12:26
6 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:28
dep. 12:28
8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 12:29
dep. 12:29
8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:30
8 km
12:40 13:00 (00:20)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Subotinac, Intersection
dep. 12:40
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 12:44
dep. 12:44
2.5 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 12:46
dep. 12:46
3.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 12:50
dep. 12:50
5.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 12:51
dep. 12:51
6.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 12:53
dep. 12:53
6.8 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 12:56
dep. 12:56
8.5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:58
dep. 12:58
9.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:00
10.9 km
13:58 14:15 (00:17)
III Igraliste - BiopromBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:58
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 13:59
dep. 13:59
0.4 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 14:01
dep. 14:01
1.3 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:04
dep. 14:04
3.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:05
dep. 14:05
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:06
dep. 14:06
4.7 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:09
dep. 14:09
6.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:11
dep. 14:11
7.6 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:13
dep. 14:13
8.4 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:15
8.9 km
13:58 14:15 (00:17)
III Igraliste - BiopromZelena pijaca
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:58
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 13:59
dep. 13:59
0 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 14:00
dep. 14:00
0 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:08
dep. 14:08
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:09
dep. 14:09
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:10
dep. 14:10
6 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:13
dep. 14:13
8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:14
dep. 14:14
8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 14:15
8 km
14:13 14:30 (00:17)
III Igraliste - BiopromBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:13
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 14:14
dep. 14:14
0.4 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 14:15
dep. 14:15
1.3 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:23
dep. 14:23
3.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:24
dep. 14:24
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:25
dep. 14:25
4.7 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:28
dep. 14:28
6.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:29
dep. 14:29
7.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:30
8.9 km
15:05 15:25 (00:20)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Subotinac, Intersection
dep. 15:05
arr. 15:08
dep. 15:08
2 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:09
dep. 15:09
2.5 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:11
dep. 15:11
3.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:15
dep. 15:15
5.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:16
dep. 15:16
6.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:18
dep. 15:18
6.8 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:21
dep. 15:21
8.5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:23
dep. 15:23
9.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:25
10.9 km
15:45 16:00 (00:15)
III Igraliste - BiopromBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 15:46
dep. 15:46
0 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 15:47
dep. 15:47
0 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 15:48
dep. 15:48
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 15:49
dep. 15:49
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 15:50
dep. 15:50
6 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 15:53
dep. 15:53
8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 15:54
dep. 15:54
8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 15:55
dep. 15:55
8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:00
8 km
16:18 16:35 (00:17)
III Igraliste - BiopromBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:18
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 16:19
dep. 16:19
0.4 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 16:20
dep. 16:20
1.3 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 16:28
dep. 16:28
3.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:29
dep. 16:29
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 16:30
dep. 16:30
4.7 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 16:33
dep. 16:33
6.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 16:34
dep. 16:34
7.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:35
8.9 km
17:30 17:45 (00:15)
III Igraliste - BiopromBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 17:31
dep. 17:31
0 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 17:32
dep. 17:32
0 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 17:39
dep. 17:39
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:40
dep. 17:40
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 17:41
dep. 17:41
6 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 17:42
dep. 17:42
8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 17:43
dep. 17:43
8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 17:44
dep. 17:44
8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:45
8 km
18:29 18:50 (00:21)
III Igraliste - BiopromBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:29
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 18:30
dep. 18:30
0.4 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 18:32
dep. 18:32
1.3 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 18:36
dep. 18:36
3.6 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 18:37
dep. 18:37
4.1 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 18:39
dep. 18:39
4.7 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 18:42
dep. 18:42
6.4 km
Aleksinac, Opstina
arr. 18:44
dep. 18:44
7.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:50
8.9 km
19:53 20:10 (00:17)
III Igraliste - BiopromZelena pijaca
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:53
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 19:54
dep. 19:54
0 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 19:55
dep. 19:55
0 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 20:03
dep. 20:03
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 20:04
dep. 20:04
6 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 20:05
dep. 20:05
6 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 20:08
dep. 20:08
8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 20:09
dep. 20:09
8 km
Aleksinac, Zelena pijaca
arr. 20:10
8 km
21:10 21:30 (00:20)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Subotinac, Intersection
dep. 21:10
arr. 21:13
dep. 21:13
2 km
Subotinac, Kafana M. Izvor
arr. 21:14
dep. 21:14
2.5 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 21:16
dep. 21:16
3.4 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 21:20
dep. 21:20
5.7 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 21:21
dep. 21:21
6.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 21:23
dep. 21:23
6.8 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 21:26
dep. 21:26
8.5 km
Aleksinac, Opstina
arr. 21:28
dep. 21:28
9.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 21:30
10.9 km

Naselja Subotinac i Aleksinac su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Subotinac je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 21:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.