Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stupnica kod Leskovca - Leskovac timetable

sunday, 23.02.2020.
11:50 12:26 (00:36)
TrafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Leskovca, Trafo
dep. 11:50
Stupnica kod Leskovca, Jelenac
arr. 11:52
dep. 11:52
1 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 12:01
dep. 12:01
8 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 12:03
dep. 12:03
9 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 12:04
dep. 12:04
10 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 12:07
dep. 12:07
11 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 12:08
dep. 12:08
11.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 12:10
dep. 12:10
12 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 12:12
dep. 12:12
12.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 12:13
dep. 12:13
13 km
Velika Biljanica
arr. 12:15
dep. 12:15
13.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 12:16
dep. 12:16
14 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 12:17
dep. 12:17
15 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 12:19
dep. 12:19
16 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 12:20
dep. 12:20
16.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
17 km
Bratmilovce, Skola
arr. 12:22
dep. 12:22
18 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:23
dep. 12:23
20 km
Leskovac, OMV
arr. 12:24
dep. 12:24
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:26
22 km
19:40 20:16 (00:36)
DelBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Leskovca, Del
dep. 19:40
Stupnica kod Leskovca, Trafo
arr. 19:43
dep. 19:43
1 km
Stupnica kod Leskovca, Jelenac
arr. 19:45
dep. 19:45
2 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 19:51
dep. 19:51
9 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 19:53
dep. 19:53
10 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 19:54
dep. 19:54
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 19:57
dep. 19:57
12 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 19:58
dep. 19:58
12.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 19:59
dep. 19:59
13 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 20:00
dep. 20:00
13.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 20:02
dep. 20:02
14 km
Velika Biljanica
arr. 20:03
dep. 20:03
14.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 20:05
dep. 20:05
15 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 20:06
dep. 20:06
16 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 20:07
dep. 20:07
17 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 20:09
dep. 20:09
17.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
18 km
Bratmilovce, Skola
arr. 20:11
dep. 20:11
19 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 20:12
dep. 20:12
21 km
Leskovac, OMV
arr. 20:14
dep. 20:14
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:16
23 km
Stupnica kod Leskovca - Leskovac timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
07:20 08:00 (00:40)
DelHotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Leskovca, Del
dep. 07:20
Stupnica kod Leskovca, Trafo
arr. 07:22
dep. 07:22
1 km
Stupnica kod Leskovca, Jelenac
arr. 07:24
dep. 07:24
2 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 07:31
dep. 07:31
9 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 07:33
dep. 07:33
10 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 07:34
dep. 07:34
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 07:37
dep. 07:37
12 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 07:38
dep. 07:38
12.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 07:42
dep. 07:42
13.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 07:43
dep. 07:43
14 km
Velika Biljanica
arr. 07:45
dep. 07:45
14.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 07:46
dep. 07:46
15 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:47
dep. 07:47
16 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:49
dep. 07:49
17 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 07:50
dep. 07:50
17.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
18 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:52
dep. 07:52
19 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:54
dep. 07:54
21 km
Leskovac, OMV
arr. 07:55
dep. 07:55
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:57
dep. 07:57
23 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 08:00
23.5 km
11:50 12:26 (00:36)
TrafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Leskovca, Trafo
dep. 11:50
Stupnica kod Leskovca, Jelenac
arr. 11:52
dep. 11:52
1 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 12:01
dep. 12:01
8 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 12:03
dep. 12:03
9 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 12:04
dep. 12:04
10 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 12:07
dep. 12:07
11 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 12:08
dep. 12:08
11.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 12:10
dep. 12:10
12 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 12:12
dep. 12:12
12.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 12:13
dep. 12:13
13 km
Velika Biljanica
arr. 12:15
dep. 12:15
13.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 12:16
dep. 12:16
14 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 12:17
dep. 12:17
15 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 12:19
dep. 12:19
16 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 12:20
dep. 12:20
16.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
17 km
Bratmilovce, Skola
arr. 12:22
dep. 12:22
18 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:23
dep. 12:23
20 km
Leskovac, OMV
arr. 12:24
dep. 12:24
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:26
22 km
14:25 15:02 (00:37)
DelBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Leskovca, Del
dep. 14:25
Stupnica kod Leskovca, Trafo
arr. 14:27
dep. 14:27
1 km
Stupnica kod Leskovca, Jelenac
arr. 14:29
dep. 14:29
2 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 14:36
dep. 14:36
9 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 14:38
dep. 14:38
10 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 14:39
dep. 14:39
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 14:42
dep. 14:42
12 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 14:44
dep. 14:44
12.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 14:46
dep. 14:46
13 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 14:48
dep. 14:48
13.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 14:49
dep. 14:49
14 km
Velika Biljanica
arr. 14:51
dep. 14:51
14.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 14:52
dep. 14:52
15 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 14:53
dep. 14:53
16 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 14:55
dep. 14:55
17 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 14:56
dep. 14:56
17.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Bratmilovce, Skola
arr. 14:58
dep. 14:58
19 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:59
dep. 14:59
21 km
Leskovac, OMV
arr. 15:00
dep. 15:00
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:02
23 km
19:40 20:16 (00:36)
DelBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Leskovca, Del
dep. 19:40
Stupnica kod Leskovca, Trafo
arr. 19:43
dep. 19:43
1 km
Stupnica kod Leskovca, Jelenac
arr. 19:45
dep. 19:45
2 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 19:51
dep. 19:51
9 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 19:53
dep. 19:53
10 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 19:54
dep. 19:54
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 19:57
dep. 19:57
12 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 19:58
dep. 19:58
12.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 19:59
dep. 19:59
13 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 20:00
dep. 20:00
13.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 20:02
dep. 20:02
14 km
Velika Biljanica
arr. 20:03
dep. 20:03
14.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 20:05
dep. 20:05
15 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 20:06
dep. 20:06
16 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 20:07
dep. 20:07
17 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 20:09
dep. 20:09
17.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
18 km
Bratmilovce, Skola
arr. 20:11
dep. 20:11
19 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 20:12
dep. 20:12
21 km
Leskovac, OMV
arr. 20:14
dep. 20:14
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:16
23 km
Stupnica kod Leskovca - Leskovac timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
07:20 08:00 (00:40)
DelHotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Leskovca, Del
dep. 07:20
Stupnica kod Leskovca, Trafo
arr. 07:22
dep. 07:22
1 km
Stupnica kod Leskovca, Jelenac
arr. 07:24
dep. 07:24
2 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 07:31
dep. 07:31
9 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 07:33
dep. 07:33
10 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 07:34
dep. 07:34
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 07:37
dep. 07:37
12 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 07:38
dep. 07:38
12.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 07:42
dep. 07:42
13.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 07:43
dep. 07:43
14 km
Velika Biljanica
arr. 07:45
dep. 07:45
14.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 07:46
dep. 07:46
15 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:47
dep. 07:47
16 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:49
dep. 07:49
17 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 07:50
dep. 07:50
17.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
18 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:52
dep. 07:52
19 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:54
dep. 07:54
21 km
Leskovac, OMV
arr. 07:55
dep. 07:55
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:57
dep. 07:57
23 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 08:00
23.5 km
11:50 12:26 (00:36)
TrafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Leskovca, Trafo
dep. 11:50
Stupnica kod Leskovca, Jelenac
arr. 11:52
dep. 11:52
1 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 12:01
dep. 12:01
8 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 12:03
dep. 12:03
9 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 12:04
dep. 12:04
10 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 12:07
dep. 12:07
11 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 12:08
dep. 12:08
11.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 12:10
dep. 12:10
12 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 12:12
dep. 12:12
12.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 12:13
dep. 12:13
13 km
Velika Biljanica
arr. 12:15
dep. 12:15
13.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 12:16
dep. 12:16
14 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 12:17
dep. 12:17
15 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 12:19
dep. 12:19
16 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 12:20
dep. 12:20
16.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
17 km
Bratmilovce, Skola
arr. 12:22
dep. 12:22
18 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:23
dep. 12:23
20 km
Leskovac, OMV
arr. 12:24
dep. 12:24
21 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:26
22 km
14:25 15:02 (00:37)
DelBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Leskovca, Del
dep. 14:25
Stupnica kod Leskovca, Trafo
arr. 14:27
dep. 14:27
1 km
Stupnica kod Leskovca, Jelenac
arr. 14:29
dep. 14:29
2 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 14:36
dep. 14:36
9 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 14:38
dep. 14:38
10 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 14:39
dep. 14:39
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 14:42
dep. 14:42
12 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 14:44
dep. 14:44
12.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 14:46
dep. 14:46
13 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 14:48
dep. 14:48
13.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 14:49
dep. 14:49
14 km
Velika Biljanica
arr. 14:51
dep. 14:51
14.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 14:52
dep. 14:52
15 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 14:53
dep. 14:53
16 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 14:55
dep. 14:55
17 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 14:56
dep. 14:56
17.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Bratmilovce, Skola
arr. 14:58
dep. 14:58
19 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:59
dep. 14:59
21 km
Leskovac, OMV
arr. 15:00
dep. 15:00
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:02
23 km
19:40 20:16 (00:36)
DelBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stupnica kod Leskovca, Del
dep. 19:40
Stupnica kod Leskovca, Trafo
arr. 19:43
dep. 19:43
1 km
Stupnica kod Leskovca, Jelenac
arr. 19:45
dep. 19:45
2 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Jarsenovo
arr. 19:51
dep. 19:51
9 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gornju Kupinovicu
arr. 19:53
dep. 19:53
10 km
Orasac kod Leskovca, Skola
arr. 19:54
dep. 19:54
11 km
Orasac kod Leskovca, Prodavnica
arr. 19:57
dep. 19:57
12 km
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 19:58
dep. 19:58
12.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 19:59
dep. 19:59
13 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 20:00
dep. 20:00
13.5 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 20:02
dep. 20:02
14 km
Velika Biljanica
arr. 20:03
dep. 20:03
14.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 20:05
dep. 20:05
15 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 20:06
dep. 20:06
16 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 20:07
dep. 20:07
17 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 20:09
dep. 20:09
17.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
18 km
Bratmilovce, Skola
arr. 20:11
dep. 20:11
19 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 20:12
dep. 20:12
21 km
Leskovac, OMV
arr. 20:14
dep. 20:14
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:16
23 km

Naselja Stupnica kod Leskovca i Leskovac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 36min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stupnica kod Leskovca je u 07:20 h, dok je poslednji polazak u 19:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.