Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Stulac kod Vrnjacke Banje - Punosevici timetable

tuesday, 10.12.2019.
06:05 07:15 (01:10)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 06:05
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 06:08
dep. 06:08
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
7 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:25
dep. 06:25
10 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:27
dep. 06:27
11 km
Gornji Ribnik
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Pocekovina, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
15 km
Pocekovina, 2
arr. 06:35
dep. 06:35
17 km
Stari Trstenik
arr. 06:40
dep. 06:40
19 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Tobolac
arr. 06:55
dep. 06:55
26 km
Veluce
arr. 07:00
dep. 07:00
29 km
Veluce, Manastir
arr. 07:05
dep. 07:05
30 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 07:10
dep. 07:10
32 km
Ridevstica
arr. 07:12
dep. 07:12
34 km
Punosevici
arr. 07:15
37 km
12:27 14:15 (01:48)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 12:27
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 12:30
dep. 12:30
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:40
dep. 12:40
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
7 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:05
dep. 13:05
11 km
Gornji Ribnik
arr. 13:10
dep. 13:10
13 km
Pocekovina, 1
arr. 13:15
dep. 13:15
15 km
Pocekovina, 2
arr. 13:20
dep. 13:20
17 km
Stari Trstenik
arr. 13:25
dep. 13:25
19 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
21 km
Tobolac
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Veluce
arr. 13:40
dep. 13:40
29 km
Veluce, Manastir
arr. 13:45
dep. 13:45
30 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 13:55
dep. 13:55
32 km
Ridevstica
arr. 14:05
dep. 14:05
34 km
Punosevici
arr. 14:15
37 km
14:32 15:40 (01:08)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 14:32
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:39
dep. 14:39
7 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:43
dep. 14:43
11 km
Gornji Ribnik
arr. 14:45
dep. 14:45
13 km
Pocekovina, 1
arr. 14:47
dep. 14:47
15 km
Pocekovina, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
17 km
Stari Trstenik
arr. 14:52
dep. 14:52
19 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 14:57
dep. 14:57
21 km
Tobolac
arr. 15:05
dep. 15:05
26 km
Veluce
arr. 15:10
dep. 15:10
29 km
Veluce, Manastir
arr. 15:15
dep. 15:15
30 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 15:20
dep. 15:20
32 km
Ridevstica
arr. 15:30
dep. 15:30
34 km
Punosevici
arr. 15:40
37 km
Stulac kod Vrnjacke Banje - Punosevici timetable
Departures on: wednesday, 11.12.2019.
06:05 07:15 (01:10)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 06:05
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 06:08
dep. 06:08
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
7 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:25
dep. 06:25
10 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:27
dep. 06:27
11 km
Gornji Ribnik
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Pocekovina, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
15 km
Pocekovina, 2
arr. 06:35
dep. 06:35
17 km
Stari Trstenik
arr. 06:40
dep. 06:40
19 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Tobolac
arr. 06:55
dep. 06:55
26 km
Veluce
arr. 07:00
dep. 07:00
29 km
Veluce, Manastir
arr. 07:05
dep. 07:05
30 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 07:10
dep. 07:10
32 km
Ridevstica
arr. 07:12
dep. 07:12
34 km
Punosevici
arr. 07:15
37 km
12:27 14:15 (01:48)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 12:27
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 12:30
dep. 12:30
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:40
dep. 12:40
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
7 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:05
dep. 13:05
11 km
Gornji Ribnik
arr. 13:10
dep. 13:10
13 km
Pocekovina, 1
arr. 13:15
dep. 13:15
15 km
Pocekovina, 2
arr. 13:20
dep. 13:20
17 km
Stari Trstenik
arr. 13:25
dep. 13:25
19 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
21 km
Tobolac
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Veluce
arr. 13:40
dep. 13:40
29 km
Veluce, Manastir
arr. 13:45
dep. 13:45
30 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 13:55
dep. 13:55
32 km
Ridevstica
arr. 14:05
dep. 14:05
34 km
Punosevici
arr. 14:15
37 km
14:32 15:40 (01:08)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 14:32
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:39
dep. 14:39
7 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:43
dep. 14:43
11 km
Gornji Ribnik
arr. 14:45
dep. 14:45
13 km
Pocekovina, 1
arr. 14:47
dep. 14:47
15 km
Pocekovina, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
17 km
Stari Trstenik
arr. 14:52
dep. 14:52
19 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 14:57
dep. 14:57
21 km
Tobolac
arr. 15:05
dep. 15:05
26 km
Veluce
arr. 15:10
dep. 15:10
29 km
Veluce, Manastir
arr. 15:15
dep. 15:15
30 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 15:20
dep. 15:20
32 km
Ridevstica
arr. 15:30
dep. 15:30
34 km
Punosevici
arr. 15:40
37 km
Stulac kod Vrnjacke Banje - Punosevici timetable
Departures on: thursday, 12.12.2019.
06:05 07:15 (01:10)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 06:05
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 06:08
dep. 06:08
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 06:15
dep. 06:15
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:20
7 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:25
dep. 06:25
10 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:27
dep. 06:27
11 km
Gornji Ribnik
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Pocekovina, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
15 km
Pocekovina, 2
arr. 06:35
dep. 06:35
17 km
Stari Trstenik
arr. 06:40
dep. 06:40
19 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Tobolac
arr. 06:55
dep. 06:55
26 km
Veluce
arr. 07:00
dep. 07:00
29 km
Veluce, Manastir
arr. 07:05
dep. 07:05
30 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 07:10
dep. 07:10
32 km
Ridevstica
arr. 07:12
dep. 07:12
34 km
Punosevici
arr. 07:15
37 km
12:27 14:15 (01:48)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 12:27
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 12:30
dep. 12:30
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 12:40
dep. 12:40
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
7 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:05
dep. 13:05
11 km
Gornji Ribnik
arr. 13:10
dep. 13:10
13 km
Pocekovina, 1
arr. 13:15
dep. 13:15
15 km
Pocekovina, 2
arr. 13:20
dep. 13:20
17 km
Stari Trstenik
arr. 13:25
dep. 13:25
19 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
21 km
Tobolac
arr. 13:35
dep. 13:35
26 km
Veluce
arr. 13:40
dep. 13:40
29 km
Veluce, Manastir
arr. 13:45
dep. 13:45
30 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 13:55
dep. 13:55
32 km
Ridevstica
arr. 14:05
dep. 14:05
34 km
Punosevici
arr. 14:15
37 km
14:32 15:40 (01:08)
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Stulac kod Vrnjacke Banje
dep. 14:32
Stulac kod Vrnjacke Banje, Popinski most
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Osaonica kod Trstenika
arr. 14:35
dep. 14:35
3 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:39
dep. 14:39
7 km
Trstenik, Beljići
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 14:43
dep. 14:43
11 km
Gornji Ribnik
arr. 14:45
dep. 14:45
13 km
Pocekovina, 1
arr. 14:47
dep. 14:47
15 km
Pocekovina, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
17 km
Stari Trstenik
arr. 14:52
dep. 14:52
19 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 14:57
dep. 14:57
21 km
Tobolac
arr. 15:05
dep. 15:05
26 km
Veluce
arr. 15:10
dep. 15:10
29 km
Veluce, Manastir
arr. 15:15
dep. 15:15
30 km
Ridevstica, Vodenica
arr. 15:20
dep. 15:20
32 km
Ridevstica
arr. 15:30
dep. 15:30
34 km
Punosevici
arr. 15:40
37 km

Naselja Stulac kod Vrnjacke Banje i Punosevici su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 08min., a najduže 01h i 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Stulac kod Vrnjacke Banje je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 14:32 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.